Skelbiamas Šv. Jeronimo premijos konkursas (0)

verteju sajungaLietuvos literatūros vertėjų sąjunga (LLVS) kartu su LR kultūros ministerija rengiasi skirti Šv. Jeronimo premiją grožinės ir humanitarinės lietuvių literatūros vertėjui už profesionaliai ir meniškai į užsienio kalbą išverstus kūrinius, už lietuvių literatūros populiarinimą užsienyje.

Premijos tikslas – įvertinti ir skatinti lietuvių literatūros vertėjo darbą ir indėlį į tarptautinius kultūros mainus, Lietuvos kultūros sklaidą užsienyje, patrauklaus Lietuvos įvaizdžio kūrimą.

LLVS kviečia siūlyti kandidatus iki balandžio 30 d. el. paštu info@llvs.lt. Pareiškėjai turi pateikti rekomendaciją, kandidato gyvenimo ir veiklos aprašymą bei darbų sąrašą. Vertinimo komisija turi teisę paprašyti pateikti darbų pavyzdžius. Kandidatus premijai gauti gali pristatyti meno kūrėjų asociacijos, leidyklos, švietimo įstaigos, kiti fiziniai ir juridiniai asmenys.

Ši premija kartu su Šv. Jeronimo premija užsienio literatūros vertėjui į lietuvių kalbą bus teikiama rugsėjo 30-ąją, minint tarptautinę vertėjų – Šv. Jeronimo – dieną. Laureatai bus apdovanoti piniginėmis premijomis ir diplomais.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos | Žymos: , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: