R. Karbauskis pradeda teisminį procesą prieš A. Kubilių (54)

R.Karbauskis ir A.Kubilius | Alkas.lt, koliažas

R.Karbauskis ir A.Kubilius | Alkas.lt, koliažas

Kovo 31 d. 11 val. BNS spaudos konferencijų centre (Jogailos g. 9/1, Vilnius) vyks spaudos konferencija „Ramūnas Karbauskis pradeda teisminį procesą prieš Andrių Kubilių“. Spaudos konferencijoje dalyvaus ieškovas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis bei advokatas Žygimantas Pacevičius.

Ramūnas Karbauskis yra pasipiktinęs Tėvynės Sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininko Andriaus Kubiliaus viešai išsakomais teiginiais esą jis Lietuvoje atstovauja Kremliaus interesus.

„Sveikai logikai prieštarauja ir opozicijoje esančių konservatorių retorika, kuria siekiama sukurti vidaus priešą. Tėvynės Sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų lyderis Andrius Kubilius tarp tariamų prorusiškų politikų įvardijo ir mane. Absurdiškesnių argumentų nesu girdėjęs, nes vienas iš pagrindinių man skiriamų kaltinimų yra tai, jog esu kultūros mecenatas, tai darau prašomas ir, kaip teigiama, dar blogiau – neprašomas. A.Kubiliaus laukia teisminis procesas, kuriame nepateikus įrodymų dėl mano tariamo prorusiškumo opozicijos lyderis turės sumokėti didelę kompensaciją, kurią ir neprašomas paaukosiu kultūros rėmimui. Tai bus pirmoji man žinoma byla, kurioje šmeižtą paskleidęs politikas negalės išvengti atsakomybės paprastu melagingos informacijos paneigimu, o turės finansiškai atsakyti už melagingų žinių skleidimą“, – sakė R.Karbauskis.

Primename, kad šių metų vasario pradžioje paskelbtame TS-LKD darbo grupės dokumente „Minkštoji Rusijos sulaikymo strategija“ buvo paskelbtas išsamus tariamų Lietuvos priešų ir Kremliaus sąjungininkų sąrašas.  Pasak šio dokumento Kremliaus interesus Lietuvoje atstovauja: Gediminas Žiemelis, Ramūnas Karbauskis, „Achemos“ koncernas, Viktoras Uspaskichas, „Arvi“, „Dujotekana“, „Icor“, „City service“, Artūras Zuokas, Rolandas Paksas, Andrius Janukonis.

Pasak šios „strategijos“ visas su Rusija susijęs verslas ir į Rusiją vykstantys  bei iš Rusijos atvykstantys kultūrininkai atvežantys į Lietuvą rusiškos kultūros taip pat yra Lietuvos priešai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

54 komentarai

 1. ANTI'SAUGIKLIS:

  Teisingai. Bet ne tik Kubilių. Dar abu Saudargus, Degutienę, Dagį! Už Lietuvos griovimą, už nelemtus saugiklių įstatymus. Žemė – ne vien kaimiečių, ir ne užsieniečių, Lietuvos žemė – visų Lietuvos piliečių!

 2. Bravo, p. Ramūnai:

  jei kai kurie piliečiai vienu atveju rėkte rėkia apie teisinę valstybę, o kitu atveju spjauna į veidą ir teisei, ir moralei, ir sveikam protui, tokiems pirmas vaistas – skubi teisinė “pagalba”. Norint tokių bylų susidarytų dešimtys, nes ne vien Kubilius, bet ir kiti jo partaigenosės Karbauską be jokių įrodymų vadino žemgrobiu. Sėkmės ir Žygintui geroje “vieni vartai” laimimoje bylutėje.

 3. lyvis:

  A tas žemgrobys Karbauskis pakėlė ranką prieš Kubilių? Kažkoks niekšelis. lyvis

 4. Liepa:

  Valstybėje negali būti dvigubų-trigubų standartų. Politikai, negalintys ir nenorintys dirbti žmonių gerovei, turi apleisti postus ir didelius atlyginimus…

 5. Baltas:

  Linkiu sėkmės gerbiamam R.Karbauskiui išdrįsusiam pradėti kovą prieš lietuvių tautos genocido vykdytojus.Tikiuosi atsiras ir daugiau žmonių nebenorinčių taikstytis su melo ir demagogijos skleidėjais.

  • Amelija:

   Palinkėk Karbauskiui susipirkti dar 50 tūkstančių hektarų – jis tikrai apsidžiaugs. Baltas kvaileli, ar žinai kaip vyksta juodas pirkimas? Atvažiuoja į “Agrokoncerną” ūkininkas trąšų ar herbicidų, o jam sako – nereikia pinigų, rudenį derliumi atsiskaitysim. Puiku, liko laisvų pinigų, ūkininkas perka ruloninį presą, plūgą, gal net traktorių. O rudenį grūdų kainos tokios, kad už trąšas nors kreditą imk. Nieko tokio, sako Karbauskis, žeme atsiskaitysim. Pagal valstybės nustatytas vertes. Ir kas belieka? ATSISKAITYTI. Čia ne kokią bobutę apgauti, jai už hektarą 500 litų “ant pakavonės” įkišant. Čia konkurentų, kitaip sakant, vidutiniokų naikinimas. Tą patį daro ir Balsys, ir kiti magnatai. Viskas teisėta, savo noru, kilus ekonominei būtinybei.

   Vyrai referendumininkai, nejaugi jūs tai girdite pirmą kartą? Nupirktiesiems šito kreipinio netaikau, taikau akliems patriotams, svajokliams, idealistams. Ar gali milijardierius, turintis vilų Ispanijoje, be naudos sau kovoti dėl žemės nepardavimo užsieniečiams? Ar nors kartą matėte jį viešumoje dėstantį savo argumentus? Ginantį referendumą VRK, seimo konferencijų salėje?

   Baikim juokus. niekada nesutaps oligarchų ir natūrinio ūkio, šeimos ūkio savininkų interesai. Katė ir pelė. Vilkas ir avis. Kas apmuilino akis anaiptol nebaltam Baltui, kad jis bučiuoja ranką savo Kajafui?

   Tikiu – lietuviškas naivumas. Bet išmokim, mielieji, kiekviename kritiškame pasisakyme įžvelgti ne tik priešą, ne tik, anot kai kurių aistruolių, “samdinį”, bet ir faktus. Faktus, atmetant tai, kas juos pateikia. Nes faktai yra svarbesni už tuos, kas juos praneša.

   • Šviesulys:

    Amelija, ką jūs pasakojate gali greit atsitikti su pačiais supirkinėtojais, kai ateis stambūs užsienio pirkėjai. Todėl uždraudę pardavinėti žemę svetimiems, galima imtis jūsų pavardytų veikėjų. Viskam savas laikas 🙂

    O dėl faktų pateikėjo deja, svarbu ir kas faktus pateikia. Prisigalvoti galima daug ko, todėl būtina su įrodymais viską pateikinėti. Angtraip galite patys tapti kokio nors šmeižto auka.

    Ir galiausiai, kodėl ūkininkams nepanagrinėti senas žemdirbystės technologijas Ovsinskio žemdirbystės metodika (jo knygą galima rasti Mažvydo bibliotekoje) arba pasitelkti naujesnes žemdirbystės būdų pas Zepa Holcerį? Gyvenimas – tai judėjimas, todėl reik judėti ir mąstyti, kurti naujoves ar taikyti tai kas senai patikrinta ir mažinti priklausomybę nuo korporacijų.

   • Buržuazinis nacionalistas:

    Žemės pardavimas užsieniečiams sužlugdys ne Karbauskį, o smulkiuosius ūkininkus, nes jie apie 80 procentų žemės nuomuojasi iš savininkų. Kai šie žemę parduos užsieniečiams smulkieji Lietuvos ūkininkai galės, pardavę techniką ir kita, važiuoti į Švediją braškių ravėti. Šią teisę jiems iškovojo Kubilius. Karbauskis žemės jau turi pakankamai ir jokio jo asmeninio intereso referendume nėra.

 6. Kažin:

  Kubiliaus pasakymas, kad Karbauskis Lietuvoje atstovauja Kremliaus interesus, yra tik jo kaip politiko nuomonė, o ne jokia žinia, taigi nieko įrodyti teisme Kubiliui nebereikės. Pakaks paaiškinti, kad tai jo nuomonė. Karbauskis nieko nelaimės.

  • 77.210.98.24:

   Mano nuomone esi … , … ,… . Čia tik fantazijos reikalas, ką galima įsivaizduoti daugtaškių vietoje. O jei tokias fantazijas įdėčiau į kokį analogišką “TS-LKD darbo grupės dokumentui „Minkštoji Rusijos sulaikymo strategija“ veikalą, o jūsų požiūriu tai prasilenktu su teisybe ir netgi įžeistų?
   Tegyvuoja šv. Nuomonė.

  • ne, negerbiamasai:

   kad ir kaip noretumei pritempti prie “nuomones”, uz kuria atsakomybe netaikoma, – siuo atveju nulis sansu. Sitas sisteminiu zaidimelis, kai teiginiai “virsta” “nuomone”, yra senokai zinomas, bet ir nuo jo yra vaistu, patikek. Pradziai pastudijuok ABC siu klausiomu sename 1998 metu Auksciausiojo Teismo Senato nutarime Nr.1. Patogumo delei idedu nuoroda.
   http://www2.lat.lt/lat_web_test/4_tpbiuleteniai/senos/nutartis.aspx?id=26782
   Ir dar, – net samdomo dezinformatoriaus darbui, manau, tamstai praverstu bent sioks toks supratimas komentuojamu klausimu, o ne saudyt, kas ant seiles ta minute uzplaukia.

   • Kažin:

    Su tokiu teisinio klausimo išmanumu pasakok tai turgaus bobelėms, o ne čia Alke…

    • sm:

     ar zinai, negerbiamasai, kas isduoda samdoma dezinformatoriu? O va tokie argumentai, kaip paties. Uzuot pateikes kontrargumentus, iskart pavarai “argumenta” apie turgaus bobeles. Jooo, matyt per dezinformacinio darbo instruktazus ten jums perskaito teises minimuma, bet jo ryskiai per mazai. O gal padiskutuokim, – tu dedi ant stalo savo “turgaus bobeliu argumentus”, o as teisinius argumentus, paremtus savo 23 metu teisinio darbo praktika… Kertu lazybu, kad to rekomenduoto LAT Senato nutarimo net neatsivertei… Kaip tada su tamsta diskutuoti? Jeigu netycia esi raudonasis neliustruotas “teisininkas”, tada is principo su tamsta nediskutuosiu. Galiu patart nebent, – lauk liustracijos. Anksciau ar veliau. Tiek ziniu, protuoli.

 7. Arūnas:

  Sėkmės Karbauskiui; teisingas sprendimas, nes vieną kartą reikia pertraukti nepagrįstų tarpusavio kaltinimų grandinę. Dažnai, o kiekvieną kartą pasipila tarpusavio kaltinimai: tu KGBistas, tu KGBistas, tu Kremliaus agentas, tu Kremliaus agentas, tu vagis, tu vagis… Pasibaigus rinkimams ir pasidalijus vietom prie lovio- laikinai kaltinimai nutyla, išdavikų ir vagių kalėjimai nesulaukia…

  • Ineta:

   taip, aš taip pat linkiu sėkmės Ramūnui Karbauskiui, reikia pažinoti šį nuostabų žmogų, darantį tiek daug gerų darbų Lietuvai. O su kaltinimais tikrai vieną kartą reikia kažkaip susitvarkyti. Tiesiog atsakyti už savo žodžius kiekvienam. Politikui ar ne politikui. Ir juo labiau žmonės politikoje turėtų nesisvaidyti žodžiais ir pagalvoti prieš prabildami.

 8. Žaltys:

  Palaikau gerb. Karbauskio veiksmus. Kubilistai jau visiškai prarado savo tapatybę, jokie jie ne krikščionys, jie elgiasi kaip isterikai. Žmonės gerieji, jūs pasakykit bent vieną krikščionišką Kubiliaus, Juknevičienės, Razmos ar Degutienės poelgį, ar žinot?

  • Amelija:

   Nepaprastai krikščioniškas R. Karbauskio žingsnis atmesti Bažnyčioje prisiektą santuoką su Dagyte ir palikus ją su vaiku apsigyventi su nauja gražuole… Baikit čia garbinti žmogų, apie kurį nieko nežinote. Kvailių pokeris, ir jis bus praloštas.

   • bartas:

    “Amelija”, kilo tokia “eretiška” mintis . Tegu Karbauskis superka visa Lietuvos žemę. Paskelbiam jį Lietuvos Karaliumi , Mindaugu III – čiuoju ir baigsis mūsų pasitąsymai. Būsim jo pavaldiniai. O ko pavaldiniams reikia . Paėsti, sotiems “pasidauginti”, pašokti su manimi ir t.t. Irgi kelias…

   • Kamelija:

    Amelija – o pati (-s) krikščioniškai elgiesi, skleisdama(-as) išgalvotas paskalas apie p.R.Karbauskį ? Juk suvoki, kad viešai rašydama(-s) tokius “konkrečius” faktus su pavardėmis, prašyte prašaisi “į eilę su Kubiliumi”… Trūksta dėmesio ? 😉 Bet, turbūt žinai, kad dėmesys kainuoja brangiai ?

   • Apuolė:

    Nenusiriskit iki lovos reikalų. P. Karbauskis puikus žmogus. Reikia pažinoti jį. Čia pakartojau Jūsų pasakymą. Taigi, aš jų pažįstu. Kaip dorą, gerą žmogų, tikrą Lietuvos patriotą. Beje, garbingą žmogų.

 9. Suvalkietis:

  Jau saulės iš Maskvos pasiilgot ? Naisių vasara bus su Maskvos saule ? Oi kokia trumpa atmintis…. Teisingai sako Kubilius. Kiek “perlenkia”, bet taip ir reikia. Nes ruskeliai su Ukraina jau taip perlenkė, kad visas pasaulis suprato. Pagal idioto putino logiką ir interesus, Kijeve buvo snaiperių nušauti 100 vyrų. Jums tas nepadarė jokio įspūdžio ? Tai kas jūs per žmonės esat ? Vis dar tebegyvenat savo Naisių kiemelio problemom ? Ponai – pinigai gyvenime dalykas reikalingas, bet iki proto ribos. Ne kuriems, net labai protingiems vyrams, matau – nuo turtų PERTEKLIAUS temsta akys ir stoja protas. Gerbiamieji – visiems skirta tik du kvadratiniai metrai finale, ir nieko ten nenusinešit. O sąžinę pardavus, bus sunku ir čia ir amžinai. Visi puikiai suprantat, kad rusų putinistai dieną naktį svajoja padaryt Lietuvą ruskos imperijos provincija dar kartą. Jums to reik ?? Man tikrai ne !
  Sėkmės gerb. Andriui Kubiliui, ginant pažangios, europietiškos Lietuvos interesus.

  • 77.210.98.24:

   Jeigu apie interesų gynybą, tai daroma labai daug, kad kuo daugiau žmonių ir ne tik Lietuvoje, rusus sutiktų su gėlėmis. Tai tiek to gynimo – atstuminėjant nuo Lietuvos jos žmones.
   Trumparegiškų veiksmų pasekoje, kaip atsakas į Rusijos veiksmus Kryme, gali būti iškeltas klausimas dėl Karaliaučiaus. O tada, tikėtis, kad mus kažkas apgins ir iš viso, kad gins, nuo tranzito į “karštą tašką” daugiau negu naivu. Vadinu trumparegiškais veiksmais, nes reikia būti tikru idijotu savo pašonėje žarstyti žarijas, ką ir matėm Ukrainos atveju.

 10. Petras:

  Tie saugikliai yra tik tuščias dalykas- šiandien yra, o rytoj jie gali būti pakeist ,nes jie korumpuotų seimūnų valioje

 11. žemaitis:

  Ar ne Andrius ir jo bendrapartiečiai sunaikino Lietuvoje žemės ūkį ir kaimus?!
  Ar ne ši chebra pradėjo “kilnoti” savo nekilnojamąjį turtą link ežerų ir sujaukė Lietuvoje žemės grąžinimo reformą?!
  Ar ne ši draugija, “gaudydama” rėmėjus ir balsus, priėmė įstatymą dėl sąrašinių “tremtinių”?!
  Ar ne Andriaus draugija dievagojosi, kad Energetikos ministerijai įsteigti ir išlaikyti nereiks nei LITO ?!?!?!
  Kiek ši ministerija “surijo” visų čia besivaidijančių – ir pensijų, ir atlyginimų, ir nervų, ir sveikatos?! Ir jūs dar už Andrių?!

  • Buržuazinis nacionalistas:

   Ar ne Andriaus chebra Lietuvos strateginę įmonę “Mažeikių nafta” padovanojo JAV registruotiems aferistams (Williams” priklausė “Enron”, kurios vadai nuteisti už finansines machinacijas)?

 12. Arūnas:

  skaitau ką rašo lyvis ir galvoju: ar taip viską apie visus jis ir žino. Ypač apie Karbauskį. O tai kaip tada ten su Žiemelio įsigytais ir nedirbamais 11 tūkst. ha, kuriuos nedalintus nori parduoti vienam pirkėjui (tikrai ne Lietuvoje) už 100 mln. ? Tai todėl referendumas gąsdina žiemelius ir jų bendrus, o ne Karbauskį

 13. žemaičiui:

  Na jau nepersistenk. Lietuvos turtą ir žemės ūkį sunaikino Brazausko chebra (LDDP), prisiminkim Lanzbergio frazę „kas galėtų paneigti“, nors idėją pakišo (turtų grąžinimai, nuosavybės neliečiamumas išpardavimai ir pan.) taip, su tuo sutinku.
  Dėl žemės kilnojimo: manau, kad gera idėja. Bolševikmečiu daug žmonių dėl įvairių priežasčių (paskyrimai, melioracija ir pan.) buvo apsigyvenę ne savo žemėse, pasistatę sodybas, įsikūrę susitvarkę ūkelius. Ir kur tada tokiam žmogeliui dėtis, kai pas jį atvyksta tos žemės savininko palikuonis su besikalančiais pukeliais panosėje (nežinantis net kaip kastuvą laikyt) ir teisėtai pareikalauja skubiai su viskuo iš jo sklypo išsinešdint. Tai rašau prisimindamas savo tėvo žodžius, kuris iki mirties buvo dėkingas Lansbergiui už tuos atsikeltus 3ha iš kurių, kaip pats sakė ir išgyveno.
  Nežinau kaip su ta energetikos ministerija, bet už nesugražinamai pradėtą terminalo įrengimo procesą turėtume vistik padėkoti. Neblogai būtų ir atominė elektrinė, nors nubalsavome kitaip. Na , o dujų gal ir gerai, kad neieško.
  Dėl pensijų ir kitų bėdų pirmiausia turime dėkoti Blynkevičiūtei ir Kirkilui, o po to Kubiliui. Beje šiandieninių uolus algų pasikėlimas sau ir tiems, kurie jų norus teisiškai gina, taip pat daug ką parodo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: