„Savaitės pjūvis“ apie VSD ataskaitą ir sankcijų Rusijai poveikį Lietuvos ekonomikai (video) (2)

Kęstutis Masiulis | penki.lt nuotr.

Kęstutis Masiulis | penki.lt nuotr.

Šioje „Penki TV“ apžvalginėje laidoje „Savaitės pjūvis“ apžvalgininkas Česlovas Iškauskas su Seimo nariais Arvydu Anušausku bei Kęstučiu Masiuliu kalbasi apie visuomenei pateiktą VSD ataskaitą ir žiniasklaidos vietą informaciniame kare.

Su Investuotojų asociacijos valdybos pirmininku Vytautu Plunksniu aptariamas sankcijų Rusijai poveikis mūsų šalies ekonomikai ir verslui.

Daugiau laidų, straipsnių ir komentarų – www.iskauskas.lt, „Penki TV“ kanalu „YouTube“, portaluose www.alkas.lt ir www.veidas.lt.

Penki TV Savaitės pjūvis

Tai apžvalginė laida, kurios kūrėjai drauge su pašnekovais aptaria Lietuvos politikos aktualijas, komentuoja įvykius užsienyje bei padeda nepaklysti svarbiausių naujienų sūkuryje.

Laidos vedėjas: apžvalgininkas Česlovas Iškauskas.

Turite klausimų, pageidavimų ar pasiūlymų? Susisiekite su mumis redakcija@penki.tv arba tel. (8 5) 266 4522

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

2 komentarai

 1. tampax'as:

  o Tomašiewskis su Uspickichu toliau siautėja, pajutę degėsių kvapą…

  • Kemblys:

   Kalti mes patys, kad leidžiame lipti ant sprando. Beviltiška laukti valdžios kažkokių apčiuopiamų veiksmų. Reikia patiems ieškoti neįprastų kovos būdų.

   Kažkur, čia ‘alke’, buvau radęs, kad žodis ,,ruskii” yra būdvardis, t.y. pirminė prasmė ,,rusiškas”. Jie nukariavo daug genčių ir tautų, jiems visi tapo RUSIŠKI, bet nesuvokė, kad ir patys tapo rusiškais – ištirpo tarp nukariautųjų,
   Gal kas įmestų nuorodėlę?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: