Lietuvos aeroklubo prezidentu perrinktas Jonas Mažintas (0)

Jonas Mažintas | LAK nuotr.

Jonas Mažintas | LAK nuotr.

Kovo 15 d. Birštono kurhauze įvyko Lietuvos aeroklubo (LAK), jungiančio visų skraidymo aviacijos sričių mėgėjus, ataskaitinė rinkiminė konferencija.

Konferencijos dalyvius sveikino Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas. Jis sakė, kad šiuo politinių batalijų periodu aviacija esanti ypač svarbi, nes „kas valdo orą, tas valdo ir mūšį“.

Europarlamentaras bei kandidatas į prezidentus Zigmantas Balčytis pasidžiaugė matydamas tiek daug susirinkusių vienoje vietoje drąsių žmonių.

Birštono miesto merė Nijolė Dirginčienė prisipažino mieliau žvelgianti į netriukšmingus sklandytuvų sparnus.

Rolandas Paksas savo sveikinimą konferencijos delegatams perdavė per finansų viceministrą Vytautą Galvoną. Pastarasis iš tribūnos ne tik sveikino dalyvius, bet kaip pilotas ir Lietuvos akrobatinio skraidymo federacijos prezidentas, išsakė atitinkamos kritikos dėl pinigų skirstymo principų federacijoms.

Konferencijoje buvo įteikti apdovanojimai didžiai daugumai nusipelniusių aviacijos sportininkų, meistrų ir visuomenininkų. Taip pat neužmiršta tylos minute pagerbti žuvusiųjų ir mirusiųjų lakūnų, veteranų bei aviaciją mylinčių žmonių.

Antrąją kadenciją iš eilės Lietuvos aeroklubo prezidentu konferencijos delegatai vienbalsiai išrinko Joną Mažintą, kuriam paprastai pavyksta suvaldyti ir nesklandumus, kilusius dėl aviacijos sporto bei aerodromų tiek su valdžios institucijomis, tiek tarp pačių aviatorių.

Lietuvos aeroklubas yra visuomeninė civilinės ir sportinės aviacijos organizacija, propaguojanti ir ginanti aviacijos sporto interesus visos šalies mastu.

Lietuvos aeroklubo pranešimas

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: