S.Daukanto aikštėje surengtas meno renginys „Neužmiršim, nesitrauksim“ (nuotraukos) (22)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Šiandien, kovo 17-osios vidurdienyje S. Daukanto aikštėje surengta meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim“, kuria piliečiai priminė Garliavoje valdžios pamintą Lietuvos Konstituciją.

Meno akcija „Neužmiršim, nesitrauksim“ laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai jau 22-ąjį kartą paminėjo besaikį valdžios smurtavimą Garliavoje ir 2012-ųjų gegužės 17-ąją pamintą Lietuvos Konstituciją, pasisakė prieš dabartinę valdžios savivalę ir melą, prieš politinius teismų procesus, prieš vaikų pavertimą „valstybės paslaptimi“, rašoma rengėjų pranešime.

Kaip ir prieš mėnesį, laisvieji menininkai ir laisvi piliečiai prezidentūrai įteikė dar vieną eksponatą D.Grybauskaitės pilietinės edukacijos centrui. Šį kartą – nuotrauka, kurioje yra vienas ir „Tiesos“ akcijos Kaune jaunųjų dalyvių, suimtų policijos.

Prisidėti prie šios pilietinės prezidentės iniciatyvos – rinkti ir dovanoti eksponatus piliečius įkvėpė „Neužmirštuolė“ – kitas Respublikos Prezidentės globojamas projektas. „Kol prisimename, niekas negali atimti Lietuvos laisvės ir iškreipti mūsų istorijos“, – sakė D. Grybauskaitė, kviesdama į projektą įsitraukti visus mielus Lietuvos žmones.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

22 komentarai

 1. Liepa:

  ..nesuprantu, o kur miela prezidentė ? Pastaruoju metu ji visuose renginiuose aktyviai dalyvauja, filmuojasi, fotografuojasi, bendrauja su žmonėmis…Juk neprotinga nepasinaudoti dar viena nemokama proga pasireklamuoti. O ir vieta patogi – viens du trys ir kieme su “Tiesos” sergėtojais…

  • Doc. (Vilniaus universitetas):

   🙂 O kas po tokių bendravimų su savavaliautojais po to už ją balsuos? 🙂 Ar apie tai susimąstėt?

   Labai rizikuotų Grybauskaitė. Kelių patvorinių prielankumo gal ir sulauktų (ir tai nemanau, kad pastarieji už ją balsuotų, nes kaip taisyklė visi marginalai turi savus “korifanus”). Tuo tarpu didelę dalį rinkėjų toks flirtas su patvoriniais galėtų iš jos ir atimti. Vieni gal to nepastebėtų, kiti – gal nesureikšmintų, tačiau būtų nemažai ir tokių pilietiškų žmonių, kurie į tokį Grybauskaitės elgesį pažvelgtų labai kritiškai. Ir tokių būtų tikrai nemažai, ypač jei toks faktas per žiniasklaidą išplistų plačiau.

   TAD, MANAU, KAD GRYBAUSKAITĖ ELGIASI PAKANKAMAI IŠMINTINGAI BEI TEISINGAI IR SU VISIOKIAIS IŠSIŠOKĖLIAIS MERGINALAIS NEBENDRAUJA.

 2. HM:

  Psichotropinės kaldrytės paliesti vis dar nerimsta… Ech.

 3. Doc. (Vilniaus universitetas):

  O GAL VISKAS ATVIRKŠČIAI?
  GAL KAIP TIK SAVAVALIAUTOJAI GARLIAVOS PATVARYJE “PAMYNĖ” LIETUVOS KONSTITUCIĄ?

  Iki absordiškumo paradoksalu, kai didžiasi Lietuvos Konstitucijos ir įstatymų niekintojai kaltina tuo kitus!
  Apgalėtini tokia “menininkai”, apgailėtinos ir jų akcijos.
  Neverti jie pagarbos ne tik kaip menininkai. Neverti jie ir darbingo Lietuvos Respublikos piliečio vardo.

  Tad geriau trinkitės ten savo patvoriuose kur nors Garliavoje. O Vilniaus žmonės tokių kaip jūs tikrai nepakęs!

  • Kemblys:

   Tu Vilniaus ‘žmogus’?

  • Sėlis:

   Oi, kaip saunu, kad pagaliau komentatoriu IP viesina! Tai kas tu toks is tiesu: “studentas”, “romuvis” ar “docentas”? Geras pasakas moki sekti, labai gerai tau reiskia kazkas moka. Seniai sakiau, kad cia vienas ir tas pats provokatorius rasineja skirtingais vardais, stai irodymas: http://alkas.lt/2013/09/02/z-vaisvila-ar-lietuvos-geju-lygai-galioja-lietuvos-istatymai-tiesiogine-transliacija/?comments#comments (“docento” IP sutampa su “Romuvis_LT” ir “Studentas (VU)”).

   • LosAngeles:

    🙂
    nors siaip tai nenustebino, labai jau panasus braizas…

   • Giedra:

    Jo, taip galėtu nutikti. Bet “perkrėčiau” visus jūsų nurodyto straipsnio komentarus ir bent šiuo atveju to nepastebėjau. Ten “studento” IP baigiasi .52, “romuvio” – .205, o “docento” iš komentaro iš viso neaptikau.
    Nors neneigiu – visiškai realu, kad naglesni komentatoriai gali pasirašinėti keliais vardais. Be to, niekas nepaneigs, kad tas pats žmogus komentarus rašo tai š vieno, tai iš kito kompiuterio ar iš mobilių telefonų. Universitetuose kompiuterių dabar tikrai netrūksta. Tokie “docentai” ar “studentai” gali kad ir iš dešimties rašyti. Pažiūrėkit, kiek kompiuterių net bibliotekose įrengta. O dar yra ir mobilūs telefonai. O va iš jų rašant komentarus iš viso kiekvieną kart vis kitas ID būna.
    Taigi, tas ID viešinimas – daugiau prevencija, kad nebūtų rašomi nusikalstami komentarai. Ir tai – jei naudojamas mobilus – nesuseksi. O dėl asmens identifikavimo – jei komentatorius gudresnis, tai gali pasirašinėti keliais slapyvardžiais, rašyti vis iš kito kompiuterio ir susidarys vaizdas, kad tokių yra daug.

    • Kemblys:

     Sėlis teisus, to “studento”, “romuvio” ar “docento” IP pirmi skaičiai sutampa, skiriasi paskutiniai – jis rašo iš nešiojamo kompiuterio. Mano IP kinta lygiai taip pat.
     Kita vertus, kaitaliodamas vardus jis netenka pastovių šalininkų – silpnumo ženklas. Tie, kurie nori kažkokios įtakos kitiems, brangina savo tą slapyvardį.

   • Giedra:

    Dar pridėsiu. Va todėl aš labiau linkusi tuos pačius, tik skirtingais vardais pasirašinėjančius asmenis identifikuoti pagal jų rašymo stilių, daromas klaidas, pasikartojančius teiginius. Manyčiau kad taip yra patikimiau.

   • Giedra:

    Žiūrėkit – ir mano ID pakeitė. Naudoju mobilų. Sakau – tie ID, rašan iš mobilaus, kaitaliojasi kaip papuola. Tik iš kompiuterių jie būna tie patys.

 4. Liepa-Doc:

  Žinot, man visiškai nesvarbu, iš kur Jūs : iš Didžiasalio, ar iš Čikagos. Man netgi nesvarbu, kad Jūs docentas, – galit būti nors ir Romos popiežiumi. ..Žmones vertinu pagal jų elgesį,darbus, kultūrą, moralines vertybes. Jūsų komentarai itin bjaurūs, nešvarūs, nes kupini visokių šlykščiausių ir paniekinamų žodžių šios svetainės lankytojams ar straipsniuose aprašomiems žmonėms. Man “Alko” tikrieji komentatoriai yra labai gražūs, šviesūs žmonės, išgyvenantys dėl savo šalies problemų, Tautos išlikimo, lietuvybės puoselėjimo… Visada malonu paskaityti alkiečių mintis, pamąstymus, pajusti vyraujančias nuotaikas… Jūs skelbiatės esąs docentas, taip? Tai juk aukštosios mokyklos dėstytojo, turinčio mokslo laipsnį, pedagoginis vardas. O ir pats žodis “docens” išvertus reiškia “tas ,kuris moko”. Tačiau Jūs apskritai neturite supratimo apie kultūringą elgesį. Negalima žeminant kitus, save aukštint. Šis portalas yra-cituoju-” Lietuvių etninės kultūros draugijos žinių ir gyvenimo būdo internetinė erdvė”. Jei Jums svetimos svetainės nuostatos, tai nesilankykite čia. Nė karto nesat parašęs gražių, pašnekovus palaikančių žodžių, pagyrimų. Sakykit, gal Jums galima kuo nors padėti?

  • Sėlis:

   Jis joks docentas, o labai gerai apmokamas valdzios trolis, jau ilga laika intensyviai vis pilantis pamazgas ant visko, ka pamato…

  • Kęstutis:

   Ko širsti, Liepa. Juk docentas šį kartą teisus. Ne visuomet jam pritariu, tačiau šį kartą sutinku. Nėra taip paprasta pakęsti fioletavus isterikus. Sutik, juk būtent jie pažeidė Lietuvos įstatymus. Ir dar drįsta tuo kaltinti kitus. Tikrai absurdiška. Vis svarstau, ar tai žmonių visiškas nemąstymas, ar sąmoningas kenkimas, Lietuvos įvaizdžio gadinimas. Dar klausimas, ar leidimą šiai akcijai turėjo. O jei ne – tuomet turėtų būti patraukti atsakomybėn. Jei kam ir gali padėti, Liepa, tai padėk tiems vertybėse psaiklydusiems, su protu susipykusiems, moralę kažkur pradanginusiems žmonėms.

   • Kemblys:

    Gali ir mane vadinti ,,fioletavu isteriku”, turbūt ,,susipykau su protu” bo niekaip negaliu suprasti ‘teisėsaugos’ neveiklumo, kai Drąsius Kedys pusę metų varstė valdiškas duris dėl savo dukters. Nesuprantu taip pat ir bylos žudikės atomazgos – abiejų pusių pagrindiniai įtariamieji mirė laaabai keistomis aplinkybėmis.

    Tas pasirašantis ,,Doc. (Vilniaus universitetas)”, manau, turi tikslą savimi purvinti jaunimą ugdančius dėstytojus. Daug čia tokių dar pila purvą ant Lietuvos valdžios. Manau, jų tikslas, kad lietuviai niekuo nepasitikėtų ir varytų lauk iš Lietuvos arba esamą tvarką lygintų su tsrs buvusia tvarka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: