Seime – spaudos konferencija „Apginkime Kovo 11-ąją!“ (tiesioginė transliacija, video) (16)

Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Kovo 10 d. Seime įvyko Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos ir referendumo „Tautos valia“ iniciatyvinės grupės narių: Juliaus Pankos, Aantano Andziulio, Romo Kaulinio, Gintaro Jono Aleknavičiaus spaudos konferencija „Apginkime Kovo 11-ąją!“.

Spaudos konferencijoje signataras Z.Vaišvila bei referendumo dėl žemės ir valstybės valdymo sugrąžinimo Tautai iniciatyvinės grupės nariai aptarė šio referendumo paskelbimo vilkinimo ir bandymų jį žlugdyti peripetijas.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją iš Seimo galima buvo stebėti ČIA arba ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai jos dalyviams galima buvo internetu pateikti klausimus. Nuoroda į klausimų uždavimo sistema (veikė spaudos konferencijos metu) ČIA.

Pasak spaudos konferencijos rengėjų kitaip nei Lietuvos piliečių iniciatyvos žlugdymu negalima pavadinti valdžios bandymų 320818 Lietuvos Respublikos piliečių iniciatyvą skelbiamą Tautos referendumą nustumti į š.m. birželio 29 d. nenumatant moratoriumo žemės pardavimui užsieniečiams, kuris prasidės jau š.m. gegužės 1 d. Būtent tokį nutarimą Seimui svarstyti kovo 10 d. pateikė Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė ir būtent tokiam nutarimui po pateikimo Seimas pritarė.

„Valdžios manipuliacijos su Tautos valia, kurią gina Konstitucija, paneigia Kovo 11-osios prasmę ir tikslą, reiškia nepriklausomos demokratinės respublikos laidojimą. Manau,  kad atėjo metas vienytis ir apginti Lietuvos Respublikos piliečių teises, iškovotas Kovo 11-osios Nepriklausomybės Atstatymo aktu ir įtvirtintas Konstitucijoje 1992 m. spalio 25 d. referendumu“, – sakė signataras ir siūlė visus neabejingus piliečius norinčius vienyti pastangas susisiekti el. paštu respublikospilieciai@gmail.com.

Žiūrėkite ekspertai.eu spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos vaizdo įrašą:

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .

16 komentarų

 1. pensininkas:

  Vienu žodžiu: niekšeliai.

 2. ras:

  Tokiu atveju reikes kazka galvot su referendumo reklama. Spausdint lapus ir klijot ant kiekvieno stulpo tvoros ir t.t
  Arba piest “grafiti”

 3. Atgalinis pranešimas: Seimas referendumą dėl žemės nuosavybės bando nukelti į kuo vėkesnį laiką (video, nuotraukos)) | Alkas.lt

 4. viens:

  nesuprantu, kaip gerbiamas Vaišvila gali sėdėti kartu su išdaviku Kauliniu, kuris po Vaišvilos pergalės prieš VRK , spjovė, išdavė ir nubėgo paskui Paulauską.

  • Barbora Saulė:

   Tegul tik visi tiek padaro, kiek Romas Kaulinis padarė žemės klausimu. Išdavyste nevadinkit, nes jokios priesaikos nebuvo. Rolandas Paulauskas jau 1996 m. rinko parašus dėl žemės nepardavimo, todėl jo nuopelnai nėra mažesni nei Zigmo Vaišvilos. O šiandieninė konferencija rodo, kad išmintingi vyrai dėl bendrų tikslų gali būti vieningi. To labai visiems linkiu

 5. Alkui:

  Negerai kažkas su video. Ekspertų įrašas- gerai tiek, nes yra pradžia. Bet ekspertai niekada nefilmuoja iki pabaigos, slepia konferencijos klausimus- atsakymus. Nėra ir čia. Jūsų (iš lrs.lt) įraše yra ir pabaiga. Gal tada abu įrašus įdėkit, ar apjunkit- vieno pradžią, kito- pabaigą. nes dabar labai negerai gaunasi.

 6. kaip:

  kaip mes apginsim Kovo11, kaip apginsim suvereną, jei vistik nemokam vienytis. Kiek čia aktyvių kvietimų į eitynes, o patys neateinat… Taip ir eiliniai žmonės. Pakalba vienaip, kitaip, paburmoja ant valdžios, o renka ir vel tuos pačius. Kiek žinom juodų dėmių apie Grybauskaitę- deja, 12 val aikštėje NIEKAS taip ir nenušvilpė jos, o puolė laižyt subinę. Šlykštu.

 7. Ona Voveriene:

  Vargas , Tau, Lietuva, kai turi tiek nuprotėjusių, pragertomis smegenimis “linksmos vakarienės” vaikų. Visi tie, kurie dabar kelia erzelį, kai Lietuva naujos okupacijos išvakarėse, yra niekšai paskutiniai ir Lietuvos išdavikai. Gaila, Lietuvoje jau nebeliko vyrų, tik besmegeniai ir vištgaidžiai užplūdę, kaip skėriai iš Baltarusijos ir Rusijos. Nebeliko kam ginti Lietuvos. Visus tuos vaišviliukus, drižius, uspaskinius ir jo visą haremą reikėtų dabar uždaryti į kalėjimus, kol pasibaigs Rusijos siautėjimas Ukrainoje. Tai akivaizdi militaristinės kraugeriškos Rusijos penktoji kolona. Būtų gyvi Lietuvos partizanai jie per dvi dienas tvarką :Lietuvoje padarytų. O dabar, Lietuva pasidarė visokio plauko išdavikų rojus. Vargas Tau, Lietuva, kai tavo visi vyrai po žeme… Pagarbiai Ona Voverienė, Vilnius, 2014.03.12

  • Kemblys:

   Ona Voveriene:
   ,,Gaila, Lietuvoje jau nebeliko vyrų…”,
   ,,Būtų gyvi Lietuvos partizanai jie per dvi dienas tvarką :Lietuvoje padarytų.”.

   Vyrai, akmenėlis į mūsų daržą!
   Kai ruskis išsikrausto iš daugiabučio, tai lietuviai per dvi dienas išnaikina blakes.
   Rusai mums paliko be galo daug šnipų ir išdavikų. Po vieną jų neišgaudysime, dabar tobulos sekimo priemonės. Reikia jiems praplauti smegenis – vienintelė išeitis. Rusai, patys atsisakę to sumauto marksizmo-leninizmo, yra lengvai pažeidžiami, nes prarado pasaulėžiūrą. Be pasaulėžiūros jie nesuvaldys tokios didelės šalies, todėl jiems verkiant reikalinga pasaulėžiūra. Manau, keisdami savo, galėtume įtakoti jų pasaulėžiūrą sau naudinga linkme. Tam nereikia sudėtingų tyrimu, valdžios palaiminimo, žiniasklaidos paslaugų, skaitlingų renginių ar pinigų – reikia kelių aštriai mąstančių žmonių. Šiokią tokią dovanėlę turiu, bet vienas nepaskleisiu. Jei mes nepadarysime, tai sukurs kažką panašaus ar ispanai, ar lenkai, ar mongolai – mintys nėra slaptos.

  • N:

   Lietuva jau seniai okupuota žydros Europos.

 8. Apgailėtina:

  Kovo 11 – visos tautos šventė, o ne Pankos ir jo sebrų.

 9. Rabarbaras Mėnulis:

  Šitie primityvai jau baigia visus užveikt. Laužus degioja kur užeina, Seimo salėse pliurpalynus rengia. Ar turi jie tokią teisę?

 10. Zigmas Vaišvila:

  alkas lt/2014/03/13/z-vaisvila-referendumas-seimo-pinklese/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: