A. Patackas. Trumpai – kas gero laukia Ukrainos (60)

Algirdas Patackas | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Algirdas Patackas | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Nuo šių metų kovo  visas prorusiškasis liurbynas-bradauskynas kartu su liberalliurbynu turėtų užsikišti su savo traliavimais apie nesipykimus ir gerus santykius su „kaimyne“ Rusija. Kokiu aklu, kokiu liokajumi ir baudžiauninku reikia būti, kad nematyti ar apsimesti nematančiu, jog azijietiškoji Rusija yra amžinas Europos ir jos sukurtos civilizacijos priešas. „Stepė vėl puola Europą“ – yra pasakęs Algirdas Saudargas.

Amerika mykia, Europa, kaip visada vėpso, o Lietuva ruošiasi žiūrėti Euroviziją. Viskas aišku – tos Ukrainos, nuo Lvovo iki Lugansko jau nebėra. Yra du dariniai – Ukrainos, Kijevo Rusios paveldėtojos, tautinė valstybė – pagaliau!, ir stepinis protektoratas neapibrėžtu, bet aiškiai prorusišku statusu.

***

Vietoj aikčioję ir mykę-zyzę pabandykime įžvelgti, kas šioje nelaimėje, gręsiančiai Europos pax ekumenica, tik tik  nusistovėjusioje po šaltojo karo, yra teigiamo. Rasis du dariniai – tiksliau, valstybė ir pseudovalstybė be pavadinimo. Na ir kas?

Paklauskime – ar buvo galima to išvengti? Ne – anksčiau ar vėliau tai turėjo įvykti. Ukrainą pjauna per pusę senas amžinas geopolitinis-geografinis lūžis giria-stepė. Kijevo Rusia žlugo, neatlaikiusi stepės puolimo. LDK, buvusi daugiau kaip 300 m. atsakinga už tuos kraštus, bandė tvarkytis su šiuo iššūkiu, bet nesėkmingai, nes prieš gamtą nepapūsi – giria yra giria, o stepė yra stepė. Nepadėjo nei „Litovskii val“, neatmenamais laikais supiltas gynybai nuo stepės, nei Karijotaičių pilių užkarda Podolėje. Ukrainos simboliu taip ir liko valstietis, ariantis žemę su strielba ant pečių ir kardu prie šono. Vėliau daug kartų buvo bandyta sukurti kažką panašaus į valstybę, bet nesėkmingai – tektoninis plyšys buvo stipresnis.

Ir štai pagaliau istorinis šansas – sukurti Ukraina propria, tikrąją, grynakrauję tautinę valstybę su perpus mažesne teritorija, bet dešimt kartų stipresne tautine savimone, klestinčia tautine kultūra, Kijevo Rusios genetine paveldėtoja ir jos sukurtos civilizacijos tesėja XXI amžiuje. Ne teritorijos dydis, o vidinė jėga, savimonė lemia tautos išlikimą laikų pilnatvėje. Katalikiškasis Lvovas, pravoslaviškasis Ostrogas, Konstantino Ostrogiškio, LDK karvedžio ir patrioto (Oršos  mūšis!), užkietėjusio azijinės Maskvos priešo, tėvonija, ir jų sambūvio garantas – uniatai taptų kieta atsvara, tikruoju „Litovskii val “ prieš maskvietiškąją tatarščiną.

Ir dar – turėtume mums išties draugišką valstybę, su dar nesugadintais žmonėmis, gamta, kaimu, papročiais, pakankamai civilizuotą, ir, tai labai svarbu Lietuvai, artimu požiūriu į abiejų kaimynę, Dmovskio-Pilsudskio-Sikorskio siekių valdomą šalį…

***

Kokias išvadas gali pasidaryti Lietuva? Ką turime daryti? Visų pirma neturėti iliuzijų. Apsauga  – NATO, ES yra gerai, bet pernelyg trapu ir neamžina. Amžina yra tai, kad priimi, persunki save rūsčia duotybe, bet ne rezignuoji, o iš jos, tik iš jos, iš savojo amžinojo AŠ semiesi jėgų apginti savo tautą ir savo žmogiškąją vertę – tiek, kiek esi vertas Dievo akivaizdoj.

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , .

60 komentarų

 1. Ąžuolas:

  Patackui biski smegenu erozija prasidejo.Tai ka mums daugiau daryti? Pulti rusus su sakem? Viskas vyksta pagal plana ir jokie jusu paverkimai nepades.

 2. eglė v.:

  Ne teritorijos dydis, o vidinė jėga, savimonė lemia tautos išlikimą laikų pilnatvėje.
  Ir štai pagaliau istorinis šansas – sukurti Ukraina propria, tikrąją, grynakrauję tautinę valstybę su perpus mažesne teritorija, bet dešimt kartų stipresne tautine savimone, klestinčia tautine kultūra, Kijevo Rusios genetine paveldėtoja ir jos sukurtos civilizacijos tesėja XXI amžiuje.

  • N:

   Kijevo Rusios genetinė paveldėtoja yra taip pat ir Rusija. Kalti pleištą tarp Rusijos ir Ukrainos tai tas pats kas kalti pleištą tarp Lietuvos ir Žemaitijos.

   • Goda:

    dabartinė rusija, kilusi iš mongolų totorių prievartavimų, nėra jokia Kijevo Rusios genetinė paveldėtoja. Kad tuo įsitikinti rusui tik reikia pažvelgti į veidrodį (pažodine prasme).O putinijos vykdoma politika tai tik patvirtina – putinija tęsia aukso ordos tradicijas.

    • N:

     Štai ką reiškia istorijos nemokėjimas. Pirma, jokių mongolų-totorių nebuvo. Tai istorinis mitas, sukurtas 17-18 a. Vakarų Europoje ir Rusijos imperatoriškosios akademijos mokslininkų, kurie absoliučiai visi 18 a. buvo užsieniečiai, įdiegtas į Rusijos istoriografiją. Antra, tai pačios Ukrainoje pietuose, jei tikėti oficialia istoriografija, tie patys mongolai-totoriai sėdėjo ir puldinėjo ne tik Moskoviją, bet ir LDK, Lenkiją, Vengriją ir kitus Centrinės Europos kraštus. Taigi ir spermą laistė… 🙂

 3. partizanas is Londono:

  Jeigu lietuvius ir toliau valdys tokie politikai kaip ligi šiol, tai nereiks nė 50 metų – ir Tautos, ir jos savojo AŠ beliks. Per 20 metų šitaip nustekent valstybę reikėjo sugebėjimų. Ir nereikia kaltinti liurbyno-bradauskyno. Liurbiai yra tie, kurie liustracijos neįgyvendino, Tautos turtą išparceliavo (dabar žemes ruošiasi), valstybę praskolino, priešus kuria viduje ir aplinkui, ir vykdo ekonominį Tautos genocidą. Ir drįsta dar apie Dievą šnekėti. Rupūžės.

 4. Londoniečiui:

  O ką pats siūlai? Ką nuveikei? Tokių putotojų ir pas mus pakanka. Neteršk puslapio. Verčiau pasivaikščiotum, nusiramintum, pasiruoštum tarnystei savo šeimininkam. Tikiuosi nesi mūsų išlaikytinis ar mus apvogęs tiek, kad dirbt nebereikėtų.

  • partizanas is Londono:

   Putojimas putojimui nelygu. Ar ne per ilgai visi tylėjo arba nieko protingo nesugebėjo pasakyti, jei tokioje padėtyje vėl lietuviai, gruzinai, ukrainiečiai ir panašūs atsidūrė. Lūzeriai. Taip, jūs, jūs pseudo patriotai. Siūlai neteršti puslapio? Mūsų jau milijonas jau išvyko. Patenkintas? Gal ir lietuviškai kalbėt uždrausi?

   • Liepa-Tautiečiui iš Londono:

    Visi esam vienodai geri patriotai. Smagu, kad esat neabejingas. Nepykit, kad gaunat”pipirų”. Mes savotiškai jaučiamės išduoti – to milijono tautiečių jėgos mums ir trūksta čia, Lietuvoj. Lietuvių diaspora itin skaitlinga UK. Deja, nevieninga . Daug lietuvių Lietuvoj nebesijaučia esą lietuviais. Tai baisu. Bet ir Jums ten be Tėvynės nelengva, tiesa?

 5. senolis:

  čia visokie medžiai ošia… Bet ateina laikas, kai ir Lietuvai gresia pavojus. Maskva tai aiškiai parodo Ukrainos atžvilgiu. Juk, kaip rodo istorija, labai lengva Vilniui pateikti ultimatumą, kad čia rusai skriaudžiami… Tuomet… nu patys suprantate, kad reiktų atsikasti senus pokario bunkerius… N., eisi į mišką?

  • N:

   Lietuvai gresia pavojus iš pusės ES likti be žemės ir vaikus auklėti iškrypėliais. O tu čia viduriuoji dėl Rusijos. Rusija vaikų tvirkinimu neužsiims, vadinasi ir tauta turės ateitį kada nors vėl išsivaduoti. Tai, kad buvo atimta okupanto, visuomet gali būti paskelbta neteisėta ir atsiimta, net ir panaudojant jėga, kai tam susiklosto aplinkybės. Kas parduota, tą atsiimti galėsi tik išperkant. Nes bet koks tarptautinis arbitražas nepripažins turto atėmimo, o jei bus atimama jėga, tai NATO kariuomenė pirma okupuos Lietuvą, gindama privačių užsienio savininkų interesus. Taigi, ir toliau šiltai sėdint ES, liksime ir be žemės. Referendumas? Nemaža tikimybė, kad jis gali ir neįvykti. Išdavikų valdžia pasistengs.

   • Gustavas:

    Rusija vaikus ruošia žmogžudžio amato.

    • tampax'as:

     tam N.-ui ne okupacija svarbi, o kad jam liktų keli arai… Jei tave okupuos, tai kas iš tų tavo arų liks, neraštingas žmogau? Dirbsi juos su grandinėmis?

    • N:

     Išplautasmegeni, pažiūrėk JAV karinių įsikišimų, karų ir t.t. sąrašą. Žiūrėk įdėmiai nuo 1991 m.
     http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_United_States_military_operations#1990.E2.80.931999

     O dabar išvardink kur ir kada nuo 1991 m. kariavo Rusija.

     • tampax'as:

      taip, niekur, taiki avelė ta Rusija… Nei Čečėnijos, nei Padniestrės, nei Gruzijos, nei dabar Ukrainos nebuvo ir Lietuvos “padarytos” nebus…Chamiakas esi.

      • N:

       Runkeliuk, tu skaičuok, pirma, kas jau įvykę, o ne kas gali įvykti, bet gali ir neįvykti. Antra, niekas Rusijos taikia avele nevadina, bet lyginti maniaką-žmogžudį-kanibalą-pedofilą-pederastą (JAV su pakalikais) su chuliganu (Rusija), kuris tik snukin duoda yra nekorektiška. Ir tam įrodymas – JAV karinių intervencijų sąrašas. O tu tik sugebėjai išstenėti kelias Rusijos nuodėmes. Dėl Padniestrės iš viso nusipezėjai. Rusija ten nekariavo ir neužkariavo. Taikdarių vedimas nutraukė karinį konfliktą tarp Moldovos ir Padniestrės.

      • LosAngeles:

       Ka, tik tiek??? Tai kad jusu pateiktas saraselis, palyginti su pateiktu N, atrodo … svelniai tariant labai jau kukliai. Negi tikrai bandote juos sulyginti?

      • Pikc:

       Ir ką ketinate jam įrodyti? Nekariavo Rusija – ir taškas. O jei kariavo – tai nesiskaito, nes ten taikdariai ėjo “padėtį stabilizuoti” ir “rusakalbių ginti”. Ir dar ketina “stabilizuoti” – juk kiek “nestabilių” teritorijų po “didžiausios 20 a. geopolitinės katastrofos” liko! Ir apskritai – jeigu kur ir įsiverš – tai tik gelbėti beigi vaduoti Vakarų imperialistų (maniakų-žmogžudžių-kanibalų-pedofilų-pederastų) engiamų valstybių (na, maždaug kaip lenkus 1939 m.). Kilni misija, vienok! Ir ką mes be tos Rusijos darytume! 🙂

       • tampax'as:

        Jo, Rosieja motulė gelbsti savo ruselius Kryme ir visoje Ukrainoje, kaip 1940 m. pateikė ultimatumą, kad dingo jų kareivis, išėjęs Alytuje iš dalinio pas mergužėlę… O dabar dar Kryme inscenizavo jų karių užpuolimą… Kilnią misiją iošgtiūes vykdo Maskva, verta sutikti su gėlėmis ir Kauno alėjoje. N.su LosAgelesu, skubėk, sako šiandien gėlės pigesnės, tik nenupirk kaktuso…

        • N:

         Kliedėk, runkeli toliau. Kryme niekas nieko neužpuolė ir nėra nei vienos aukos ar sužeisto dėl Rusijos kariuomenės veiksmų. Ukrainos armija ir laivynas palaipsniui pereina prorusiškos Krymo autonomijos pusėn. Tuo tarpu JAV ir NATO vos ne kiekvienoje šalyje intervenciją pradeda “demokratiniu bombardavimu”, kurio metu labiausiai nukenčia ne kartiniai objektai ar armija, o civiliniai ir eiliniai gyventojai…

       • N:

        O ką tu ketini įrodyti? Rėžk kur ir ką Rusija okupavo, kokį karą pradėjo po TSRS žlugimo. Matau, kad be Čečėnijos ir Gruzijos nieko daugiau neišstenėsi. Gruzija, beje, kaip pripažino Europos komisija, pirma pradėjo intervenciją į Abchaziją. Ir gavo į kaulus.
        JAV su pakalikais kariniai nusikaltimai aiškus – kasmet po kelis. Ir sumoje keli milijonai aukų per tą laikotarpį.

      • Šviesulys:

       Apie CŽV ausis pamiršote visuose šiuose veikaluose 🙂

 6. šerys:

  Новыми главами областных государственных администраций Днепропетровской и Донецкой области стали известные бизнесмены — совладелец многопрофильной группы «Приват», руководитель Европейского еврейского совета Игорь Коломойский и председатель совета директоров корпорации ИСД Сергей Тарута. Cамопровозглашённые украинские власти отчаянно пытаются подключить крупный бизнес к защите своих интересов, но привлечение подобных частных ресурсов во власть вызывает вопросы у простых украинцев.
  (RT)
  P.S.
  Maidano pučistai nieko naujo neišrado, nes tokia tvarka, atiduoti provincijas oligarchams, buvo antikinėje Romoje.
  Tai elementari vergovė, tik ne Romos, o sionistų.

 7. partizanas is Londono:

  tai gal kas nors gali atsakyti ko lietuviai galėtų pasimokyti iš rusų? Ir kitų žymiai gausesnių tautų? Ar lietuvių vadai ir vadeliai sugeba tik postrigauti pseudo-dvasinėmis kategorijomis, o realybėje vienas kitą smaugti ir naikinti?

 8. Pikc:

  Kaip sako, su visa derama pagarba – bet nesutinku. Pagal tokį mąstymą – rusų okupantai praktiškai gerą darbą daro. Tai jie tuo jau seniai užsiima, ir sustoti neketina. Putinas tikrina, kiek toli gali eiti, negaudamas per nagus – t.y. Vakarų impotencijos laipsnį. O valstybių – kandidačių tapti “teritoriškai mažesnėmis, užtat dvasiškai stipresnėmis” sąrašas pas jį Ukraina, manau, nesibaigia. Be to, nereikia pamiršti, kad ir lenkai, pvz. Lietuvą mielai “dvasiškai sustiprintų” Pietryčių Lietuvos teritorijos sąskaita. Apskritai, ieškoti teigiamų karinės invazijos pusių man atrodo kažkaip… keista.

  • Šviesulys:

   Ir kokia teigiama JAV ir NATO karinių invazijų pusė? Jei jau pradedam kalbėti apie karines invazijas, kalbėkime apie visas 🙂

   • diedukas Anūpras:

    Oi, vaikeliai, amerikonai prieš sunaikindami valstybę visada turi t.t. įrodymų. Pamenu
    C.Pauelas pavartė kažkokį mėgintuvėlį ir sunaikino didžiūlį Iraką ir prezidentą pakorė.
    Nerado nelemtų bakterijų Irake, bet ką vardan “demokratijos” nepadarysi. Ar dėl tos
    amerikoniškos demokratijos gaila kelis milijonus arabų užmušti?
    Dar buvo toks beduinas Muamaras Kadafis Libijoje. O kaip ten žnonės gyveno! Rojus
    žemėje buvo:mokslas nemokamas(bet kuriame pasaulio universitete), vanduo nemokamas, benzinas 20 lietuviškų centų, vidutinis atlyginimas 1500 Eurų ir t.t. Dabar ten nieko nebėra -vien amerikoniška “demokratija”.
    Buvo kažkada tokia šalis Ukraina, gyveno žmonės, hopaką šoko, lašinius su horilka
    šveitė, bet amerikoniškos “demokratijos” nebuvo. Teko Obamai duoti ukrainiečiams 5 milijardus dolerių, kad demokratijos bent kiek padarytų. Susirinko trise: boksininkas, baptistų pastorius, pedikas ir padarė ir už tuos pinigus “demokratiją”, gal ir amerikonišką,
    bet labai jau į hitlerio panašią: rudą visą, su svastikomis, su automatu ir molotovo kokteiliu rankose.

   • Pikc:

    O, senais gerais laikais pakvipo. 🙂 Jei kas sovietų sąjungą kritikuoti bandydavo, standartinis atsakymas būdavo – “o Amerikoj negrus muša!”. Žiūriu, nedaug kas pasikeitė. 🙂

  • N:

   Lenkija taip pat mielai sustiprintų ir kai kurias Ukrainos teritorijas… Pamiršai?

 9. partizanui:

  Iš gausių tautų vargu ar galime ko nors pasimokyti. Nebent numatyti galimus jų ėjimus/ klaidas ir tam pasiruošti. Per mažai (net gi nusikalstamai) mūsų valdžia rūpinasi tautos švietimu ir nacionalinės kultūros puoselėjimu. Žinau vienintelę tautą iš kurios galėtume pasimokyti, tai izraėliečiai.Tik nereikia siekti, kad kokį nors lietuviuką pasaulis pakabintų ant pagaliuko ir prieš jį klupinėtų (tai tinka skaitlingoms tautoms valdyti), o atrasti šaknis iš kur jie ima tiek sumanumo ir išminties, kad mus padaro tokiais klupinėtojais. Atkreipkime dėmesį, kad jie visuotinį pradinį mokymą (sinagogose) turėjo jau Kristaus laikais. Nesiaiškino tenai kokie visi kalti ir nusidėjėliai, o sėmėsi išminties iš savo istorijos, bei patirčių. Nacionalinė religija pagrįsta tautos istorija ir jos nagrinėjimu tebejungia juos iki šiandien. Kaip mes atrome žydams gal per daug tiesmukiškai, bet vaizdžiai 1920 m. rašė Markus Elli Ravage.

 10. Pikc:

  Man smalsu patapo – ar į patriotinius puslapius suropojo tikri praplautsmegeniai ir (arba) “30 rublių armija” kremliaus propagandą vemti, ar čia kokie konservų/liberastų aktyvistai stengiasi sudaryti įspūdį, kad patriotai rusus palaiko?

  • šerys:

   Tai tikrai mažą užmokestį gauni – vos tris litus, važiuok kuo skubiau į maidaną, ten moka po 150USD už
   molotovo kokteilių mėtymą.

   • Pikc:

    A, vadinasi, pirmas variantas. 😀

    • N:

     Aš tai matau laužus iš knygų ir girdžiu aviganių lojimą… Šitie rudžiai, prisiplakę prie nacionalistų diskredituoja nacionalizmą, propaguodami fašizmą.

     • tampax'as:

      palaižyk subinę imestam iš ukrainietiškų barščių Janukovyčiui – totoriui iš Janukų kaimo…

     • Pikc:

      Sakau, kad kažkur matyta – ogi akurat! Gi čia “tavariščiai”. Kitaip tariant – “matrioškos”: pradarai putkinoidą – o ten bolševikas sėdi. 🙂 Kas netiki – užveskite su “matrioškomis” temą “ar prie ruso buvo geriau” – ir pamatysite. 🙂

      • N:

       Matau pseudonacionalistus, kurie serga sunkia rusofobijos forma. Kuo ne landsbergokonservai? Matyt tesugebat tik su trispalvėm pavaikščioti ir kovoti žodžiais su pyderais, pedofilais iš Europos.
       Sakai, tautinė revoliucija Ukrainoje? Kaipgi, kaipgi. Kaipgi jie ten žada pilną atsidavimą (socialinis genocidas, masinė privatizacija, kas reiškia tiesiog eilės įmonių atidavimą Vakarų kapitalui ir kt.) Vakarams už kelis milijardus kreditų einamiems reikalams spręsti… Galiausiai surenkite maidaną Lietuvoje. Pažiūrėsiu, ar jūs bent kelias dienas prasilaikysite ir kaip režimas su Vakarų palaikymų jus sutraiškys gatvėse šaukdamas “rusai puola”…

 11. Naujas:

  Algirdas Patackas savo pasisakymo pabaigoje rašo: “Kokias išvadas gali pasidaryti Lietuva? Ką turime daryti? Visų pirma neturėti iliuzijų. Apsauga – NATO, ES yra gerai, bet pernelyg trapu ir neamžina. Amžina yra tai, kad priimi, persunki save rūsčia duotybe, bet ne rezignuoji, o iš jos, tik iš jos, iš savojo amžinojo AŠ semiesi jėgų apginti savo tautą ir savo žmogiškąją vertę – tiek, kiek esi vertas Dievo akivaizdoj”. Šiaip protingos mintys (išskyrus labai abejotinas mintį, kad “NATO ir ES yra gerai”), galima būtų joms pritarti. Tačiau jų vertė priklauso nuo tos prasmės, kurią joms suteikia Patackas. Nes šiaip jau raudona gija per visą straipsnį eina mintis, kad kova su maskvietiška tatarščina, su Rusija, yra šventa, o kova su ja pakeliama į dvasinį lygmenį. Šioje vietoje ir norėtųsi Patacko paklausti: kaip jūs elgtumėtės sutuacijoje, jei iškilus daugiau ar mažiau realiai Rusijos agresijos grėsmei, Lietuvos valdžia kreiptųsi į NATO vadovybę pagalbos, o ta pasiūlytų Lietuvai priimti savo teritorijoje Lenkijos kaip NATO narės kariuomenę. Jūs pritartumėt tam, ar ne? Nuo to, gerb. Patackai labai priklausytų ir jūsų politinės išminties vertinimas.

 12. partizanas is Londono:

  Šioje situacijoje Lietuvos politikai neturėtų liurbiškai postrigauti “dvasiniame lygmenyje” apie liurbius ir nuolankiai pripažinti dalies Ukrainos okupacijos privalumus, o kaip NATO partneriai dėti pastangas palaikyti Obamos ir JAV pozicijas ir stengtis įtikinti praskydusius kitų Europos valstybių vadovus imtis griežtų ekonominių ir diplomatinių priemonių ir sankcijų. Ar ne per dažnai Lietuvos politikai dirbtiniu kietumu dengia savo silpnumus, baimes ir neveiklumą? Todėl ir sakau – rupūžės.

 13. Pikc:

  Taigi, apibendrinam rusiškos propagandos retransliatorių “argumentus”:
  a) rusai nieko neužpuolė – čia taikdariai stabilizavimo ir taikos palaikymo misiją atlieka;
  b) ukrainiečiai puikiai gyveno, valdomi rusų marionetės ir jo šaikos, kol prakeikti amerikonų imperialistai už penkis milijardus nesuorganizavo Maidano;
  c) kad ir ką rusai darytų, tai nesiskaito, nes tikrieji blogiečiai – prakeikti amerikonų imperialistai.
  O dabar palyginam viską su sovietinių laikų propagandą ir bandom surasti bent tris skirtumus. 🙂
  Tiems, kas su šita fauna ketina ginčytis – ar verta? Čia tas pats, kas su radijo aparatu ar garsiakalbiu ginčytis – gi čia ne jie kalba – o per juos. Idealiu atveju tokius išvis blokuoti reiktų, kad eterio neterštų – kas maskolių propagandos nori, gali kokiam regnum pasiskaityti – ras lygiai tą patį, ka šitie loja. O šiaip – geriausia arba nekreipti dėmesio, arba (jei norite pasilinksminti) – “trolinti”.

 14. Eurovyzijus:

  Taaaip… Europos ir jos sukurtos civilizacijos “viršūnė” ir yra – EUROVIZIJA!!! Valio! Ech, nuliūdinai, Algirdai…

 15. Eurovyzijus P.S.::

  “azijinės Maskvos priešo”…Teisingai, Algirdai, nes jeigu tik “azija” – tai automatiškai blogis! Naikint visus japonus, kinus, indus, korėjiečius, iraniečius etc…Te visame pasaulyje išaušta šviesus “Europos ir jos sukurtos civilizacijos” (kuri praustis dar XIX a. pradėjo) rytojus! Tepadeda mums Die….oj…Tepadeda mums Amerika!!!! Heil!!! 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: