Kūrybiškiausios knygos autoriumi paskelbtas R.Granauskas (0)

A.Granauskas. Asmeinio. arch. nuotr.

A.Granauskas. Asmeinio. arch. nuotr.

Vilniaus knygų mugėje šeštadienį paskelbta kūrybiškiausia 2013 metų lietuvių autorių knyga. Ja tapo Romualdo Granausko novelių apysaka „Šventųjų gyvenimai“.

Pasak vieno iš Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto sudarytos komisijos nario profesoriaus Algio Kalėdos, su šia knyga R. Granauskas grįžta į jo puikiai įvaldytą novelės žanrą.

Kūrybiškiausia knyga buvo renkama iš prieš tai paskelbto dvyliktuko, į kurį, be nugalėtojo, pateko Juozo Erlicko fantasmagorija „Išeinu iš krašto“, Valdo Gedgaudo poezijos knyga „Stiprėjanti juoda“, Jono Kalinausko eilėraščių rinkinys „Mano sodo vagis“, Aido Marčėno poezijos knyga „Tuščia jo“, Kęstučio Navako „50 meilės laiškų ir 50 meilės eilėraščių Lorelei“, Sigito Parulskio „Mano tikėjimo iltys“, Paulinos Pukytės trumpoji proza „Bedalis ir labdarys“, Undinės Radzevičiūtės romanas „Žuvis ir drakonas“, Andriaus Tapino fantastinis romanas „Vilko valanda“, Dovilės Zelčiūtės poezijos knyga „Džiuljetos suknelė“ bei Agnės Žagrakalytės romanas „Eigulio duktė: byla F117“.

Parengta pagal ELTA informaciją

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: