V.Kudirkos aikštėje pagerbtos Ukrainos aukos, paremti Maidano dalyviai (nuotraukos) (5)

Alkas.lt, A.rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.rasakevičiaus nuotr.

Šiandien, vasario 21 dieną, 13 val., Vilniuje, Vinco Kudirkos aikštėje įvyko dar vienas mitingas, skirtas kovojantiems ukrainiečiams paremti, žuvusiems pagerbti bei pasmerkti pasitikėjimą praradusios Ukrainos valdžios veiksmus.

Mitingo rengėjai čia taip pat kreipėsi į Vyriausybę bei Europos Komisijos atstovybę.

Mitinge buvo sakomos kalbos, skirtos Ukrainai palaikyti bei dar kartą primenami reikalavimai, numatyti trečiadienį Vilniuje vykusio mitingo metu perskaitytoje ir priimtoje piliečių rezoliucijoje.

Pilietinio judėjimo „Už demokratiją. Ukraina“ atstovai Lietuvos Respublikos Vyriausybei bei Europos Komisijos atstovybei Lietuvoje įteikė sąrašą susitepusių Ukrainos valdininkų, teisėjų, oligarchų, kuriems turi būti pradėtos taikyti sankcijos.

Pilietinio judėjimo „Už demokratiją. Ukraina“ atstovai sostinės Vinco Kudirkos aikštėje prie Vyriausybės atsinešė paruoštą sąrašą asmenų, kuriems, anot jų, turi būti pritaikytos sankcijos.

Neoficialų pareigūnų, prezidento Viktoro Janukovyčiaus ir oligarchų sąrašą organizatoriai teigė gavę tiesiai iš Ukrainos – opozicinės Vitalijaus Klyčko partijos „Udar“.

Sąraše šiuo metu yra daugiau nei 50 pavardžių, organizatorių teigimu, jis yra nuolat pildomas.

Vyriausybė taip pat paraginta į Ukrainą pasiųsti humanitarinę misiją, paskiriant Lietuvos KOP lėktuvą, kuriuo būtų galima gabenti reikalingus medikamentus ir medicinos priemones bei iš Ukrainos į Lietuvą gydyti atgabenti daugiau sužeistųjų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .

5 komentarai

 1. Nepolitikas:

  „Vyriausybė taip pat paraginta į Ukrainą pasiųsti humanitarinę misiją, bei iš Ukrainos į Lietuvą gydyti atgabenti daugiau sužeistųjų.“ – ar taip turtingai gyvenam, kad svetimus banditus pradėtumėm gydyti? Savo vaikų gydymui renkam iš visuomenės po lituką, o čia tokia prabanga. Kas užsakė „koncertą“, tas ir turi apmokėti.

 2. N:

  Locheliams, kurie tiki, kad Ukrainoje tikrai “revoliucijai” sukilo tauta. Jei Ukrainoje tikrai būtų sukilusi tauta, tai Lietuvoje jokių Ukrainos palaikymo akcijų ir vienkryptės “teisingos” propagandos nė kvapo nebūtų. Nes valdžia puikiai suvokia, kad tokiu atveju leisdama eskaluoti Ukrainos įvykių temą, ji sukeltų labai “blogų ir neteisingų” minčių Lietuvos piliečiams. O kodėl nepabandžius sukelti Maidaną Lietuvoje? Deja, visa esmė tame, kad Lietuvos valdžia puikiai žino, kas stovi už Maidano Ukrainoje ir ji užtikrinta, kad Lietuvoje tai neįvyks, kol valdžia nuolankiai tarnaus savo šeimininkams.

   • Arūnas Rasakevičius:

    Mažiau žiūrėkite sisteminę Rusijos televiziją…

    • kostas:

     Gerai žiūrėsime nesisteminę CNN, ten gražiau, mergelės padažytos, nupraustos,
     banditai -ne banditai, o angelai tikri, banderininkai – didžiausi liberalai, o jų bandera ne žudikas-kraugerys, o nacionalinis didvyris, mat žydus,lenkus, baltarusius šaudė. Ir molotovo kokteiliai ten tarytum fejerverkai pramogai, ir akmenys į policininkų galvas daužomi iš putoplasto, ir jiems akys išbadyto-propaganda tiktai, ir Rovno meras vandeniu apipiltas ir suspardytas-matyt muliažas, ir 1000 šaunamųjų ginklų pas banderininkus atsiradusių-muliažai,
     o maišai su naujutėliais spalvotais doleriai, kurių joks Ukrainos bankas nepirko,
     tiesiog popieriukai, ir Nuland kalba, kur ES fakina….
     Taigi, susikišk gerbiamasis savo pamokymus į savo maidaną…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *