Spaudos konferencija: Vaiko teisių apsauga: ar valstybė perims tėvų vaidmenį? (tiesioginė transliacija, video) (3)

Šeima | tavovaikas.lt nuotr.

Šeima | tavovaikas.lt nuotr.

Vasario 20 d. Seime vykusioje spaudos konferencijoje buvo pristatyta tą pačią dieną Sieme rengiama tarptautinė konferencija „Vaiko teisių apsauga: ar valstybė perims tėvų vaidmenį?“.

Šiame renginyje išsamiai apžvelgiamos Norvegijos, Švedijos, Danijos, Didžiosios Britanijos bei Australijos vaiko teisių apsaugos sistemos. Daug dėmesio skiriama ir Vakarų valstybėse vis dažniau pasitaikančių vaikų atėmimų iš tėvų atvejų apžvalgai.

Spaudos konferencijos metu renginio iniciatoriai ir dalyviai trumpai pristatė tarptautinės konferencijos temas bei jų aktualumą Lietuvos visuomenei bei vaikų teisių apsaugos įstatymus reformuoti besiruošiantiems politikams.

Spaudos konferencijoje dalyvavo Šiaurės šalių žmogaus teisių komiteto prezidentė Rubi Harold-Kleson (Ruby Harrold-Claesson), Lietuvos žmogaus teisių asociacijos pirmininkas Vytautas Budnikas, Andrius Atas, „Lietuvos tėvų forumo“ narys, Vaiko ir šeimos psichologas.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją iš Seimo galima buvo stebėti ČIA arba ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai jos dalyviams galima buvo internetu pateikti klausimus.

Nuoroda į klausimų uždavimo sistema (veikė spaudos konferencijos metu) ČIA.

Žiūrėkite spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos iš Seimo vaizdo įrašą:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

3 komentarai

  1. Liepa:

    Mums tikrai ne pakeliui su Vakarų antisocialine politika šeimų atžvilgiu.Šeima yra “mažoji’ valstybė. Tėvai turi būti gerbiami, o ir vaikai turi ne tik teises, bet ir pareigas.

  2. Atgalinis pranešimas: Seime – tarptautinė konferencija apie vaikų teisių apsaugą (tiesioginė transliacija) | Alkas.lt

  3. Pilietis:

    Landsbergio sena svajonė. Vaikus auginti taip, kaip viščiukus Vilniaus paukštyne. Tuomet galima bus visiems vienodai skiepyti “patriotizmą Landsberginiai Lietuvai”. Visi tik lenksis iki žemės jam ir dėkos “už sukurtą rojų Lietuvoje”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: