Z. Vaišvila paskelbė, kad sieks Lietuvos Respublikos Prezidento pareigų (112)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė, kad sieks Lietuvos Prezidento pareigų.

„Ką gi. Jums pirmiesiems pranešu, kad ką tik įsiregistravau politinės kampanijos dalyviu ir dalyvausiu Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose“ – rašoma pranešime.

Iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių-demokratų partijos išstojęs Naglis Puteikis taip pat kandidatuos į prezidentus. Trečiadienį Vyriausiojoje rinkimų komisijoje jis užsiregistravo savarankišku politinės kampanijos dalyviu, o pretendento būti kandidatu į prezidentus dokumentus žada teikti vasario 21-ąją.

Politinės kampanijos dalyvių prašymus registruotis VRK priima iki vasario 20 dienos.

Pretendentas bus įregistruotas kandidatu prezidento rinkimuose, kai surinks ne mažiau kaip 20 tūkst. rinkėjų parašų. Parašų rinkimo lapus VRK reikia pristatyti iki kovo 27 dienos.

Prezidento rinkimai įvyks šių metų gegužės 11 dieną.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

112 komentarų

 1. Audrone:

  Labai dziaugiuosi.Sekmes Jums!Tepadeda DIEVAS.

 2. medus:

  Geresnės žinios nebuvo galima laukti. Ačiū Jums. Didžiausios sėkmės.

 3. Istorija:

  Puiki naujiena. Stiprybės Jūsų ir mūsų visų kelyje!

 4. Nepolitikas:

  Nepalaikau. Tai yra išdavikiškas žingsnis. Pasirodo referendumas buvo reikalingas tik tam, kad inkorporuoti save į sistemą. Gaila, labai … dėl asmeninių ambicijų sužlugdyti tokį judėjimą. Man gieda už Vaišvilos sprendimą. Politikavimas ir tik.

  • Gražina:

   Nesupratau… kokios ambicijos? Juk dauguma komentatorių tiesiog prašė Zigmo, kad jis kandidatuotų. Tai koks čia politikavimas? O dėl referendumo dar ir dabar reiks stipriai pakovoti. Ar nematot, kaip atkakliai jis siekia tikslo? Tai tokių mums ir reikia!

  • pi-Ratas:

   Jei nori įvykdyti politinę valią privalai eiti į politiką. O tokie samprotavimai, kad „išdavė“ yra absurdiški. Atvirkščiai. Zigmo šitas žingsnis yra logiškas ir sveikintinas

  • Ūla:

   Be reikalo, tamsta Nepolitike, taip niūriai nusiteikęs (pasivadinote Nepolitiku, o politiką ir politikus vertinate) :). Referendumas, tai Tautos pareiškimas mūsų rinktai valdžiai, kad AŠ DAR GYVA. Todėl reikia sveikinti, kad į aktyviąją politiką vėl grįžo Zigmas. Manau, kad tai drąsus politikas, nes žino, kad nebus lengva ir laimėjus rinkimus.

   • Nepolitikas:

    Istorija ir Prognozė: Neesu „politikas“, todėl visada rašau atvirai ir tik tiesą. Kaip ir daugelis „sirgau“ balsavimo liga. Na rezultatas mano ir kitų aktyvumo matome – nei valstybės, nei žemės, o jau apie gerovę ir kalbos nėra. Iš pagrindu pradėjau nagrinėti situaciją, jog kaip toje sovietmečio komedijoje „briliantinė ranka“, apie laukinius – ką ir kaip renkame, o reikalai vis blogėja… Pradėjau „goglinti“ ir 2005 m.(!), radau vieną saitą „ korupcija. puslapiai. lt“. …iškart pasidarė aišku. Išsigydau nuo tos prakeiktos „slogos“ – einu tik į referendumą. O čia dar ir pedofilijos byla. Teko ir ją išnagrinėti – teisingumo nėra, kadangi „apipjaustytą“ teisingumą ir teisingumo pavadinti negalim, tai yra teisingumo parodija. O jog tai yra ES „teisingumas“. Trumpai, nutariau padėti mergaitės gynėjams, aktyviai dalinau jų „reklamą“, bei aiškinau – kas gina mergaitę, tas gina kiekvieną iš mūsų ir visus kartu. Pirma karta balsavau ir kitus raginau. Nors jų „programoje“ buvo ES bendradarbiavimas ir integracija. Pagalvojau tai yra „politinis“ triukas, kad išvengti ES nepasitenkinimo. Esu realistas ir žinojau kad daugiau nei 15 vietų jie negaus(„skystas“ buvo jų pasirodymas per debatus, bei Patacko chuliganizmas padarė savo). Taigi balsuodamas už DK buvo mintis(ją dėsčiau ir kitiems), atsiras Seime sąžiningų grupė ir kaip magnetas pritrauks kitus, yra perspektyva padidinti savo frakciją ir tapti jėga Seime. Bet deja, pradėjo blaškytis ir toliau savo „pareiškimu“ ne iš vietos. Sistema jos suvirškino ir … vėliau išspjaus. Dar daugiau jie nusisuko nuo savo „patvorinių“, kuriems iškeltos bylos, prarado mergaitę, ir t.t. Nevykėliai. Tokia situacija vėl kartojasi, tik su Z. Vaišvilą. Referendumo gynimas, ir jo pagrindo įjoti į prezidentūrą. Čia ir yra tas slaptas planas :„ „Manau, kad ir mums reikia ruoštis dar ilgai kovai už Tautą. Neatskleisime šiandien viešai visų planų, .“ O tai jau yra melas. Prezidentas nieko apginti negali. Net Naujos vyriausybės formavimas(tam kad sukliudyti euro įvedimą) nieko neduos – biudžetas ir programa Seimas senai patvirtino. Be tuo Seimas priklauso Briuseliui. Ką nors pakeisti reikia Seimo pritarimo. Jeigu manyti, kad Vaišvila nori susigrumti debatuose su Dalia, tai klysta – visur bus jos „patikėtiniai“. O debatai bus gerai surežisuoti. Tai dar karta patvirtino taisyklę: slaptumas(neatskleidimas) prieš Tautą yra melas. Nors visiems bado tas 320 tūkst. parašų, bet realiai rinkimuose dalyvaus tik 1/3 ir VRK su sistema. … O tai yra absurdas?

 5. Gražina:

  Jau dabar yra visi trys: Z. Vaišvila, N. Puteikis ir R. Paulauskas. Visi jie geri vyrai, bet reikia tik vieno. Išsklaidys balsus ir neišrinks nei vieno. Ar negalėtumėt kaip nors tarp savęs susitarti?

 6. šaunu:

  Mano balsas bus už Jus p. Zigmai

 7. Taigi:

  Būtinas veiksmas, nes kitaip greitai Lietuvos nebebus. Geriausios kloties.

 8. M.Šileika:

  Ačiū Dievui !
  Nenusiminkit Kaunas, Klaipėda ir Ignalina – šis žmogus suvienys visą Lietuvą.

 9. saunu na va ir as turiu jau uz ka balsuoti, As uz Jus ZIgmai!

 10. klausymas:

  Jau pries kelis metus buvo renkami parasai del zemes nepardavimo, kas zino kur buvo Vaisvila, ejo i prezidentus ir nesidomejo parasais?

 11. Vidmantas:

  Na už Zigmą verta balsuoti, kadangi Jis visada buvo nuoseklus ir nepabijojo “Dėdulės’ kviestis į diskusijas, tačiau anas išsigando, o gal paskaitė, kad neverta su tokiu “niekingu” žmogeliu diskutuoti apie praeitį. Aš tikrai pasirašysiu ant jo parašų rinkimo lapų. Jis vertas pretenduoti į aukščiausią Lietuvos valstybės postą. Ačių Jums, Zigmai, kad kandidatuojate.

 12. na:

  Ne gerai, kad bus keli tokie kandidatai: p.Puteikis, p.Vaišvila, p. Paulauskas (ne iš KGB dinastijos), išsibarstys balsai ir laimės mokinė. Geriau butu suremti pečius ir eiti kartu, iškeliant vieną kandidatą, o paskui kartu imtis darbo.

  • bartas:

   O ką reiškia: “p. Puteikis, p. Vaišvila, p. Paulauskas” …” .p ” gali būti – putė, gali būti pizdukas, gali būti pan, pagonis, pilietis , puodukas. Negerbi šių garbingų Lietuvos žmonių, tai negerbi savęs. Jeigu esi” pan polak” suprantu, bet jeigu esi Lietuvis, tai mano amžius leidžia ir privalo , Tamstai, paaiškinti. Mes , lietuviai, turim VARDUS, o tik po eina PAVARDĖ. Nepyk.

 13. anon-Democracy:

  o varge – Tarnaus Masonams?

 14. tautietis:

  LINKIU SEKMĖS.ŠIAME ETAPE JŪS LABAI REIKALINGAS.PIRMYN!!!!!

 15. Sveikinu:

  Pagaliau !!!! Teisingas sprendimas. As irgi -UZ. Sveikinu ir turiu vilti. Tegu Dangaus Palaiminimas bus su Jumis .

 16. Amelija:

  Na ką, Zigmuti, tos niekieno neišgirstos spaudos konferencijos buvo kryptingas tikslas siekti Prezidento kėdės. Tuomi Tamsta ir įsirašysi į Lietuvos istoriją – siekė, siekė, siekė, bet nepasiekė… Vargšyti Zigmuti, gal geriau būtų versliuką sukt – juk sekėsi, kol FNNT neužtrumpino. Persivardinai kitu bendrovės vardu jau ne kartą – ką reikštų dar vienąsyk? Žinoma, politika daug patikimesnis verslas už tą, į kurį investuoji pinigus, tai kodėl nepabandžius? Pasibjaurėjimą kelia Tamstos žaidimai naivių žmogelių jausmais ir paties apsimetinėjimu, kad esate tyras kaip krištolas…

  Gerai, pamiškim Dubną, bet kokia pirmosios Jūsų žmonos mergautinė pavardė ir kokį ryšį tai turi su KGB vadu Marcinkumi? Švogerėli, nepyk…

  • p- z - d amelijai:

   k e e e e e e e l i n t o o o o o o o o o s zmonos? 😀 D D D D D D D D D D D D D D D D D D D D

   • Amelija:

    Mažai žinai, žmogau, jei tokių smulkmenų klausinėji… Kodėl į šį klausimą neatsakė guvusis Zigmutis?

    Bjauru priminti, bet neturiu kitos išeities, negu klausinėt, kaip jis klijavosi prie a. a. Sauliaus Griciaus ir kaip lemiamu momentu jį paliko? Kodėl jį atmetė Lietuvos “žalieji”, bent dvejus metus neturėję vado? Zigmučiui tokia “pulka” atrodė pernelyg abejotina, menka, nereikšminga?

    Nusišaukit iš paskutinio runkelio – esu viena Lietuvių tautininkų sąjungos atkūrėjų, mano pavardę rasite visuose pirmosios sąjungos dokumentuose – bet šiandien, kai čia karaliauja pankos ir panašūs naciai, esu visai kitose gretose. Gal intelektualesni TS nariai ir norėtų sužinoti, kodėl iš jų tarpo pasitraukė prof. J. Čaplikas, kiti profesoriai? Neįdomu? Tada, kaip sako lrytas, duskit, pavydoliai…

    Viena žinau – negrįš nei Viktoras, nei Nijolė, nei Natalija, nei Jonas… Galų gale – gaila.

  • N:

   Tai apšviesk, jei žinai, o ne tuščiai riaugėk.

  • bartas:

   “Amelija”, šviesa mano akių. Jegu Zigmas Vaišvila buvo , ar yra kgb agentas, tai kas toks buvo, lietuvos bobulyčių numylėtinis, A.M.Brazauskas. Ar mūsų bendras pažįstamas, Romualdas Marcinkus ,nebuvo atskaitingas Lietuvos Respublikos Prezidentui A,M. Brazauskui. Pagalvok. Nereikia ir 25 metų.Toje organizacijoje- buvusių nėra. Taigi, tokia paslaptis – šūdo verta. Nepyk miela agente, atsivėriau.

   • Amelija:

    Baikit mane provokavę. Nors mano informacija yra sena – 1992 m. – tegul ją tučtuojau paneigia galimas kandidatas į prezidentus ir tegul nelaukia, kol viešai išklosiu viską, ką tuo metu žinojo TIKRAS valstybės saugumo departamentas, nes tokie vyrukai kaip Z. Vaišvila, R. Paulauskas, Audrius Butkevičius, netgi M. Laurinkus yra labai aiškiai nusišvietę, ir tegul dabar kandidatai į prezidentus paaiškina, kokį vaidmenį jie atliko Lietuvai tampant valstybe. Tyliu, daugiau nė žodžio, jei reikės – kalbėsiu teisme pagrįsdama dokumentais, ne KGB bylomis. Mano pašto adresas Alkui ir VSD žinomas. Už Lietuvą, vyrai ir moterys!

    • iš kaimo Kumelijai:

     tai bandai pripersti pilną maišą , Kumelija ? Ale skystoka . Sakai, niekas spaudas konferencijų nežiūrėją ? – ale iš kur tiek komentatarių dabar ? Užjaučiu , ale nevisadu KGB metodai tau padeda.

     • Nagi:

      Atsiskleidžia tautinių bolševikų mentalitetas, jų didžioji dauguma mažaraščiai vargetos vis ieškantys gero pono, na kaip kad rusai visada manė kad yra geras caras, tik jį reikia surasti, Koks mentalitetas, toks ir leksikonas.

  • Ūla:

   Amelija, šlykščiai elgiatės. Neaišku kuo darbavotės sovietmečiu pati (pats) ir kokie tamstos galimi ryšiai? Gal pasipasakosite?

 17. Rasa:

  Labai laukta žinia. Ačiū už tokį apsisprendimą. Belieka palinkėti stiprybės, tvirtybės, sveikatos, jėgų, gerų idėjų, lengvo prisibeldimo į žmonių širdis, patikimos ir stiprios komandos ir tiesiog- sėkmės!

 18. albinas:

  Teisingas žingsnis Zigmai, ačiū.

 19. Tik už Zigmą!:

  Jis nuosekliai įrodė savo konferencijose kokia turi būti tikrai laisva ir demokratine Lietuva. Ryškus politikas, inteligentas, mokantis tvardytis, greita reakcija… Jei ne jis, kažin kokia būtų buvusi baigtis VRK posėdyje dėl referendumo. Rolandas išpažįsta tik savo nuomonę, karštakošis, garbėtroška, jis dėl savo radikalumo sunkiai eitų į kompromisus

 20. Leonas M.:

  Gerb. Zigmai, sveikinu padarius tvirtą pirmąjį žingsnį. Tik sėkmės ir tvirtybės toliau. Pažinojau patį kaip tvirtą Sąjūdžio pradininką ir bendražygį, drąsų Aukščiausios Tarybos deputatą, kuris nevengė atsakingiausių ir pavojingiausių postų ginant tautą ir valstybę, turėjusį pirmojo šovinio ir pirmosios mirties teisę 1991 metų sausio 13-osios naktį Parlamente. Padėsiu, kiek galėsiu ir, žinoma, kiek manysi, kad tavo sėkmei tai būtų reikalinga. Dieve, padėk! O mes, visi dori lietuviai, taip pat padėsime.

  • Amelija:

   Negražu sakyti – bet durneliai jūs… Kur buvo Z. Vaišvila 1992_1996 metais? Skylė biografijoje? Paklauskite tuometinio KAM II departamento vadovo Kosto Mickevičiaus. Jei norės – pasakys, jei nenorės – patylės. Vien nuo Departamento direktoriaus pavardės Zigmutį ima drebas… Galimas daiktas, tuo metu dirbau valstybės tarnyboje, bet turiu tylėti dar 25 metus. Ir tylėsiu. Nesu tokia sena, kaip ponia, man primetanti kojinių mezgimą… Tegul man primeta ką nori – tebedalyvauju valstybės valdyme, tebesu pakankamai įtakingas asmuo, kad lemčiau Seimo sprendimus. Kaip man atrodo – Lietuva dar gyva…

   • N:

    Ką tu vėl čia kliedi. 93-96 m. UAB „Infoverslas” direktorius – informacija iš Seimo interneto puslapio.

    • Amelija:

     Paprašyk tuometinės (būtent tuometinės) VSD pažymos apie šios bendrovės veiklą. Tiks ir KAM II departamento pažyma.

     • N:

      Taip ir dalina VSD kairėn dešinėn pažymas…

     • Info:

      priminsiu, kuriems šiek tiek trūksta atminties. 1992m. LDDP, šantažu ir blokadom laimėjusi rinkimus , skubiai naikino Sąjūdžio kurtas struktūras . Buvo de fakto sunaikinta tuo metu geriausiai paruoštas Vyriausybės apsaugos padalinys, vadovaujamas Skučo. Tiesiog buvo “valomos” nuo sąjūdiečių VSD , VRM ir Krašto apsaugos struktūros(ypatingai KAM II departamentas). Todėl Amelijos insinuacijos – tik demaskuoja ją ir jos viršininkus , kaip kenkėjus, griovusius Lietuvos jėgos struktūras.
      Priminsiu dar: tuo metu įpatingai suklestėjo mafijinės struktūros Lietuvoje, kurios tebuvo “elito” priedangos struktūra, sauganti, kad eiliniai piliečiai nesudalyvautų privatizacijoje. Jas globojo ir kūrė senosios jėgos struktūros bendrai su KGB. (jų produktai :Vilniaus brigada, Daktarai, Tulpiniai ir t.t.)

   • Amelijai:

    Amelija, ne pilnatis šiandien, bet kažkas Jums su saviverte negerai.

    • Amelija:

     Mano savivertė nesikeičia. Tik pasiutimas paima, kai durnių šaika patraukia paskui dar vieną įsiganiusį svetimos bandos aviną. Per daug aš ir mano giminės Lietuvai atidavėme, kad leistume ją sunaikinti, išjuokti, apkakoti. Mes, du šimtmečius už lietuvybę stovėję žmonės, išauklėjome ir jaunąją kartą tautos dvasia. Deja, šios pažiūros neturi nieko bendra su minkšatkiaušio Pankos arba smirdžių skinų požiūriu į Lietuvos ateitį. Atsiprašau įsižeidusių, bet jie irgi tegul atsiprašo… Tautos.

     • Nepolitikas:

      Amelija, supranti tu esi niekšė iki grabo lentos : „durnių šaika“, ir t.t. Vien tik už tavo išsireiškimus, reikia atimti pilietybę ir išvaryti tave ir tavo giminės ir Lietuvos, leidžiant tau pasiimti tą, ką „aš ir mano giminės Lietuvai atidavėme“ , bet gražinti ką pasiėmėt iš Lietuvos. „išauklėjome ir jaunąją kartą tautos dvasia“ – nauja tavo karta: pedofilai, gėjai, prostitutės, narkomanai ir t.t. Dusk gyvatė ir neapykantos Tautai.

 21. Puiku:

  Puiku, Zigmai,įdirbis yra, sisteminiai jau bijo, žingsnis teisingas, tačiau pagrindinis klausimas dėl vieno kandidato išlieka. Reikėtų Jums draugiškai tartis su Puteikiu, R.Paulausku ir Rope, kad jie atsiimtų ir padėtų rinkiminėje kovoje, o laimėjus, visiems darbo pakaktų. Visą šitą mėšlidę iškuopti oi daug padorių pagalbininkų reikės. Padėtis senokai užaštrėjusi, tai ir pasirodė kas yra kas. Teliks pasirinkti. Pirmyn.

 22. Zigmai:

  bus sunku, bet reikia eiti su šypsena.

 23. lamatas:

  galima ir pritarti jo asmeniui , bet kyla ir klausimų .Vien pasisakymų PRIEŠ, negerovių pagarsinimo,tikrai neužtenka . Reikalinga aiški ir suprantama Lietuvos ūkio ir santykių su pasauliu raidos vizija. Reikalingi konkretus ASMENINIAI įsipareigojimai svarbiausiais Valstybės gyvenimo klausimais.Viso šito nesant gaus vienu balsu mažiau.

 24. tumanas:

  Zigmai,o gal susitarkit su Puteikiu ,kuris nors vienas eikit i prezidentus! Jus abu saunuoliai,uz Lietuva einat,bet cia reikalinga strategija! Matai,jau amelijos pradeda kandziotis.O kas bus toliau?

 25. Audra:

  VALIO !!! Aciu uz gera zinia.
  Sekmes Jums!

 26. KA PASIEKEME PER GRYBAUSKAITES KADENCIJA:

  Lietuva -korumpuociausia ES salis.Ar EK ataskaita ir yra tas Kremliaus
  dokumentas, kurio taip bijojo Lansbergis ir nuo kurio
  “skiepijosi”Grybauskaite?

 27. valio valio valio:

  Džiaugiuosi signataro sprendimu. Palaikysim, padėsim.

 28. diedukas Anūpras:

  O aš rokuoju, kad jokio čia skirtumo ar aš imperijos provincijos vietininku, tokiu Ponciju Pilotu bandysiu rinkti Zigmą, ar Naglį, ar Dalytę: ką aš berinkčiau, ar mes visi rinktume, nieko nepasikeis,- ką Briuselio rabinai
  nutars paskirti kolonijos vietininku, tą Vaigauskas ir išrinks juo.

 29. TUŠČIAS PUODAS GARSIAI SKAMBA:

  Ot naujiena 🙂 Tokių išsišokėlių jau antra dešimtis renkasi 🙂 “Tuščias puodas garsiai skamba” – ar ne, ponas Vaišvila?

 30. strategija:

  Jau šiandien pastebėjau Sistemos išgąstį ir naują strategiją- slėpynes. 15min.lt, balsas.lt, klaipeda.diena ir kt. portalai pateikia trumpą informaciją apie šiandien užsiregistravusius kandidatus (Puteikį, Vaišvilą, Miškį) ir visi sutartinai, matyt, rimtos įstaigos paliepimu, straipsnius iliustruoja vienintelio Puteikio nuotrauka. Ką gi tai gali reikšti? O gi tai, kad Puteikis- silpna ir Sistemai labai paranki figūra- nebaisu jį ir pareklamuoti. Kas tas Miškys- ne esmė, vieni dievai težino, kas jis… O štai Vaišvila- pats pavojingiausias ir baisiausias valdžios siaubas, kurį reikia kuo ilgiau ir kuo giliau slėpti, kad tik niekas nematytų, negirdėtų ir nežinotų…
  Taigi, visi, kurie planuojat pasipriešint sistemai ir kardinaliai pradėti keisti valdžią, gerai pagalvokit, kuris iš kandidatų yra pats stipriausias ginklas prieš Sistemą. Neapsirikit…

 31. gaila,:

  : kad nepavyko “vienybė težydi” idėja. Puteikis turi geras perspektyvas ateičiai. Tačiau šiuo metu mums reikia nuoseklaus politiko, analitiko, protingo ir greitos reakcijos prezidento Vaišvilos. Jei ne jis, kažin kaip būtų pasibaigusios VRK manipuliacijos dėl referendumo. Rolandas P. išpažįsta tik savo nuomonę, pamokslautojas, garbėtroška. Dėl savo radikalumo sunkiai eitų į kompromisus. Manau, kad dėl tos priežąsties sutarimas neįvyko. Gal dar ne vėlu? Vyrai, pagalvokit apie Lietuvą, o ne apie ambicijas.

 32. Barbora Saulė:

  Apie 5 d stebiu balsavimą dėl kandidato į prezidentus svetainėje apklausa.lt. Aiškiai pirmavo Zigmas Vaišvila ir Rolandas Paulauskas: pozityviai vertinančių buvo 55-60 proc., labai blogai – palyginti nedaug (prabalsavus maždaug 500-550). Prieš 1-2 paras įvyksta ryškus pasikeitimas: prabalsuoja dar geri 500, Naglis Puteikis tampa lyderiu, tuo tarpu ZV ir RP vertinimas “labai blogai” ženkliai padidėja. Kokios kyla mintys. Jei jau žmonės už nesisteminį kandidatą, tai balsuoja juos reitinguodami maždaug 1,2,3, nesvarbu, kuriam iš jų suteikdami pirmenybę. Bent aš taip naiviai manau. Klausimas: kas ta didelė grupė, kuri, iškėlusi Puteikį, Vaišvilos ir Rolando Paulausko asmenyse mato itin nepageidaujamus kandidatus? Ir kokias tada idėjas atstovauja Naglis Puteikis? Ar tikrai jis nesisteminis?

  • bartas:

   Barbora… man ,nuo Tavo skaičiuotės galva apsisuko. Būk gera , iš naujo ir neskubėdama.Suprask. Kaimas yra kaimas.

   • Barbora Saulė:

    Čia tik mano pastebėjimai ir intuityvus vertinimas. Aš esu už nesisteminį kandidatą ir todėl už juos balsavau, visus vertindama palankiai ( labai gerai, gerai, patenkinamai). Būtų gerai gauti analizę iš apklausa.lt. Juk kiekvieno, nors ir anonimiško balsuotojo, pasirinkimai yra užfiksuoti. Klausimas: ar yra tendencija, kad už kandidatą A balsavę rinkėjai ir jam parašę “labai gerai”, už kitus du nesisteminius kandidatus B ir C balsavo tik “blogai” ar “labai blogai”. Ir ar tai ką nors reiškia?

    • Amelija:

     Barboryte, atsipeikėk, tik bedarbės arba vaikelius auginančio moterys vaikšto po visokius “forumus”, balsuoja, dalijasi receptais. Vargšelės, jos nežino, kad dar yra tokia keista žmonių rūšis, kuri niekada nereiškia savo nuomonės viešai, o nueina ir pabalsuoja – kažkodėl kitaip. Keisti žmonės, ar ne?

  • N:

   Tiesiog kai kas toje svetainėje pasidarbavo. Pasitikėti apklausos rezultatais nėra prasmės.

 33. Nu ir isrinksme, viska matai ir zinai ka daryti.

 34. Virginija:

  Labai dziaugiuosi ,kad ZVaisvila sieks prezidento pareigu…O visokios Amilijos ,gali sneketi ,skalatyti,bet as manau ,kad bus ir daugiau Amiliju….Protingi zmones supranta ,kam sita moterele pasiusta … Nereikia lia,lia,lia… Bijo kazkas ,kad nepasikeistu prezidentas…. Bet manau didzioji Lietuvos dalis ,nebenori ,tokios geros ,protingos…Atsibodo melas… Vaisvila tikrai atrodo ,kad butu geras prezidentas saliai… Gal but viska istemptu I dienos sviesa …. Sekmes Jums ZVaisvila…nuomone

 35. medus:

  Džiugu matyti, kad Z. Vaišvilos apsispręsta teisingai – sistema bijo šio Žmogaus – tą aiškiai parodo “be miltukų” pratrūkę kai kurie komentarai. Nepykime ir tuščiai negaiškime laiko – jų nevaldoma desperacija suprantama.
  Džiaugiuosi Signataro pasiekta pergale VRK, džiaugiuosi jo apsisprendimu. Nepamirškime ir pasidžiaugti:)
  Sveikatos, stiprybės, ramybės, tvirtumo, gerų ir kompetentingų žmonių pagalbos Jums, gerb. Signatare.

 36. gytis:

  teisingas sprendimas, mano balsas Zigmui…

 37. Lina:

  Jau vien Amelijos “atsiradimas” parodo, kad Zigmui Vaišvilai negalima pasitraukti iš “kovos”. Net ir nelaimėjus negalima pasitraukti iš aktyvios politikos.

 38. Rabarbaras Mėnulis:

  Tas jųsų Vaišvila politikoje absoliutus NULIS 🙂 Kaip ir visi kiti čia taip liaupsinami “nesisteminiai” 🙂 O ir jūsų menka nacionalistinė grupelė – taip pat politikoje nulis 🙂 🙂 🙂

 39. Nagi:

  Zigmuti tu prezidento kėdę matysi kaip savo ausis, šituo aš tau nuoširdžiausiai linkiu. Kada Putinas tave apdovanos dar vienu ordinu, za izmenu rodini?

 40. Rita:

  VAISVILA ,musu Prezidentas . Visa Lietuva ji isrinks ,atsibodo gyventi baimeje ir skurde . Kai prezidente lesbe tai dangsto visus kitos orentacijos iskrypelius .Baudzia nekaltus zmones ,leido pedofilams pagrobti mergaite . Sito mes Grybauskaitei niekada nedovanosime ,ji taip pat tures buti teisiama .

  • Nepolitikas:

   O jeigu ne visa Lietuva? O tik dalis Lietuvos? O jeigu dalis Lietuvos, tai kokia jį bus? Suprask, kad Alkas ne visa Lietuva, o internetinis balsavimas(reitingavimas), dar ne rinkimai. Be tuo ir piliečių dauguma yra mąstanti: ką kiekvienam gali padaryti VIENAS prezidentas? Ir 80% tau atsakys – o ničnieko. Kaip ir iš Konstitucijos „išplaukia“ tik KARTU : Seimas(arba jo dauguma) ir Prezidentas yra jėga. O Z. Vaišvila metė Tautos kelį, dėl savo takelio. Taip Songaila, Panka ir kiti puls i Europarlamentą(jog pagal kvailumo principą – reikia būti politikoje) ir ką turim ? …
   S I S T E M A ! Tai ir yra Tautos( piliečių daugumos) išdavystė.

   • to Ne:

    svrbu kažką daryti , užtektinai mus jau migdė sisteminiai , o kai atsibudom , pamatėm – mus apvogė! Bus pradžia , bus ir pabaiga .
    Vienas pavyzdys : dėl IAE uždarymo pas mus buvo atėję liberalai ir sakė : tik nesijaudinkit , mes suorganizuosim referendumą ir pratęsim elektrinės darbą . Mes vis paklausinėdavom : gal reikia parašų , kitos pagalbos ? – Ne , sako – viskas gerai , tik nesijaudinkit. Galų gale viską sužlugdė , nuostoliai – apie 20 mlrd. ir dar galo nematyti.

 41. SVARBU - P L A T I N K I M E VISI:

  Visus tautiečius, norinčius paremti Z.Vaišvilos rinkimų politinę kampaniją įstatymo nustatyta tvarka, kviečiame aukoti pervedimu į jo rinkimų sąskaitą: LT777290000000141615, AB “Citadele” bankas.
  Taisyklės:
  Jei aukojate iki 40 Lt (39,99 lt)- jokių papildomų sąlygų nėra.
  Jei norite aukoti daugiau nei 40 litų sumą, jūs privalote VMI deklaruoti 2013 metų turtą ir pajamas. Po 10 dienų galite pervesti į kandidato sąskaitą iki 10 proc. deklaruotų metinių pajamų, bet ne daugiau 22 320 litų.
  Aukoti galima iki agitacijos kampanijos etapo pabaigos, tai yra, iki 2014 m. gegužės 10 d.1 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: