D.Stagniūnas ir I.Tobias baigė pasirodymą Sočyje (14)

Soc. tinko „Facebook“ nuotr.

Soc. tinko „Facebook“ nuotr.

Šiandien, vasario 17 dieną, čiuožėjai Deividas Stagniūnas ir Isabela Tobias baigė pasirodymą Sočyje. Už laisvąją programą, kurioje šoko pagal filmo apie Džeimsą Bondą dainą „Skyfall“, atliekamą dainininkės Adele, Lietuvos pora gavo 82,6 taško.

Bendra taškų suma, sudėjus trumposios ir laisvosios programos rezultatus – 139 taškai.  Po vakar atliktos trumposios programos Lietuvos ledo šokėjai buvo 17-ti tarp 24 duetų. Šioje vietoje jie turėtų likti ir po laisvosios programos.

Čiuožėjai, kaip ir po trumposios programos, buvo patenkinti savo pasirodymu, bet ne teisėjų skirtais balais.

„Pračiuožėme gerai. Abu šokiai buvo solidūs, be klaidų“, – teigė D.Stagniūnas.

Tiesa, sportininkai tik šiandien atskleidė, kad po vasario 6 dieną vykusio žaidynių atidarymo eidama į olimpinį kaimelį I.Tobias susižeidė koją. Dėl šios priežasties jie negalėjo dar geriau pasirodyti olimpinėse žaidynėse.

I.Tobias ir D.Stagniūnas – antroji Lietuvos dailiojo čiuožimo pora, dalyvavusi olimpinėse žaidynėse. Anksčiau net penkiose olimpiadose Lietuvos garbę gynė Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas, kurie aukščiausiai pakilo 2002 m. Solt Leik Sityje, iškovoję penktąją vietą.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

14 komentarų

 1. N:

  Dėl to reikėjo suteikti pilietybę? Net jei ji būtų pretendentė į auksą, pilietybė neturi būti suteikta. Profesionalus sportininkas yra kaip eilinis tam tikros srities specialistas. Tik kažkodėl kiekvienam specialistui pilietybė nesuteikiama.

 2. Doc. (Vilniaus universitetas):

  Šį kartą sutinku. Pilietybė neturėtų būti taip lengvai dalinama, kaip kad nutiko šiuo atveju.
  O dėl dvigubos pilietybės – tai ją iš viso reiktų uždrausti. net išimtinų atvejų nepalikti. Žmogus gali būti tik vienos šalies piliečiu. Be to, mes esame ES nariais, tad automatiškai tampame ir ES piliečiais. Tad jokių problemų gyvenant užsientje. Jojio – pabrėžiu, JOKIOS DVIGUBOS PILIETYBĖS BŪTI NEGALI

 3. tampax'as:

  tai šitaip ji atsidėkojo už pilietybę? manau reikia ją atimti už Lietuvos piliečio vardo diskreditavimą

 4. N:

  Diskreditavimo nėra. Nereikia pilietybės dalinti į kairę ir į dešinę.

 5. LJ:

  Reikia džiaugtis, kai kas nors nori už Lietuvą bando laimėti, o ne eilinį sykį niauzgėti.

  Šauniai pasirodė 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: