Sočio olimpinėse žaidynėse paminėta Vasario 16-oji (1)

LTOK nuotr.

LTOK nuotr.

Žiemos olimpinės žaidynės dažniausiai vyksta tuo metu, kai Lietuvoje minima mūsų valstybės atkūrimo diena, Vasario 16-oji. Buvo ji paminėta ir olimpiniame Sočyje.

Pakrantės olimpiniame kaimelyje susirinko į  vieną būrį skirtinguose kaimeliuose gyvenantys biatlonininkai ir čiuožėjai, jų treneriai, medikai, aptarnaujantis personalas, Lietuvos olimpinės delegacijos bei misijos vadovai.

Ta proga buvo iškelta Trispalvė, sveikinimo žodį tarė, apie Vasario 16-osios svarbą kalbėjo ir sėkmės žaidynėse palinkėjo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė. Specialiai šiai šventei buvo pasigaminti šūkiai: „Su gimtadieniu, Lietuva“. Visi renginio dalyviai linkėjo sėkmės ledo šokėjams Deividui Stagniūnui ir Isabellai Tobias, kurie po kelių valandų turėjo debiutuoti Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse. Na, o biatlonininkai varžybas jau baigė.

Iškilmėse negalėjo dalyvauti čiuožėja trumpuoju taku Agnė Sereikaitė – jai vyko oficiali treniruotė, dėl pratybų iš Kalnų kaimelio neatvyko ir kalnų slidininkai Ieva Januškevičiūtė ir Rokas Zaveckas. Jie kartu su treneriu Giedriumi Zavecku Trispalvę iškėlė greta trasos.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

1 komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: