Lietuvių kino kūrėjai dalyvaus mokymų programoje „Eurodoc“ (0)

eurodoc-2014Šiais metais programoje „Eurodoc“ dalyvaus trys lietuvių kino kūrėjai, kurie programos sesijų metu tobulins ir pristatys savo projektus. Tai Inesa  Ivanova su projektu „Laisvės kaina“, Tomas Tamošaitis su projektu „Pilkas namas“ ir Giedrė Žickytė su projektu „Padėkos diena“.

Programos „Eurodoc 2014“ dalyviai su lektoriais analizuos dokumentinių projektų vystymą, aiškinsis, kaip valdyti sudėtingus biudžetų, finansavimo, teisinius ir techninius bendros gamybos procesus; ieškos galimybių pristatyti savo projektus pagrindiniams Europos pirkėjams individualiuose susitikimuose.

„Eurodoc 2014“ yra mokymų programa, specialiai sukurta bendrai kūrybinių dokumentinių filmų gamybai. Tai yra dokumentikos idėjų kalvė, apimanti didelę pasakojamųjų stilių įvairovę ir gamybos būdus. Programa siekia praplėsti  dalyvių bendradarbiavimo galimybes. Daugiau nei 50 ekspertų, dirbančių dokumentinio kino gamybos ir finansavimo sektoriuose, padeda programos dalyviams geriau suprasti kiekvieną filmo vystymo etapo aspektą.
Kasmet programoje atrenkami dalyvauti 25 kino profesionalai iš Europos ir kitų šalių.

„Eurodoc 2014“ yra tinklas, vienijantis daugiau nei 750 profesionalų iš 53 šalių. Daugiau nei 200 filmų jau išvydo dienos šviesą.

Šiemet „Eurodoc 2014“ sesijas prancūzų ir anglų kalbomis ves Serge Lalou (prodiuseris, „LES FILMS D’ICI“, Prancūzija) ir Heino Deckert (prodiuseris ir platintojas, „MA.JA.DE. Filmproduktion“, Vokietija). Trys sesijos vyks 2014 m. kovo, liepos ir spalio mėnesiais.

Daugiau informacijos rasite čia.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: