Į Lietuvą atvyko pirmasis nukentėjęs Euromaidano dalyvis (3)

R.Dačkaus nuotr.

R.Dačkaus nuotr.

Ankstų trečiadienio rytą į Lietuvą atskraidintas per protestus Kijeve nukentėjęs Ukrainos pilietis – tai pirmasis ukrainietis, atvykęs gydytis į Vilnių. Ukrainietis paguldytas į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę Lazdynuose.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė aplankė Vilniuje gydomą sužeistą Euromaidano dalyvį.

„Nepateisinama, jog Ukrainoje nerandamas taikus krizės sprendimas ir prieš žmones naudojama brutali jėga bei smurtas. Lietuva gerai supranta Ukrainos žmonių demokratijos siekius ir yra pasirengusi padėti. Profesionalūs lietuvių medikai suteiks geriausią medicininę pagalbą ir priežiūrą”, – sakė Prezidentė.

Praėjusią savaitę Prezidentė pranešė, kad Lietuva yra pasirengusi per įvykius Ukrainoje nukentėjusiems žmonėms suteikti medicininį gydymą ir reabilitaciją. Artimiausiomis dienomis į Lietuvą gydytis atvyks dar keli Ukrainos piliečiai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

3 komentarai

  1. prane:

    O kaip su mūsų onkologinėmis vaikams? Gera reklama labdaringai ponei. Reikėjo ne valdiškus pinigus paskirti,o iš savo kišenės.

  2. medus:

    Kai valstybės piliečiai kovoja su gaujos išgalvotomis kliūtimis ir valdininkėlių įgaliojimų viršijimu, gina valstybės suverenitetą, ponia, kaip visada, darosi pigią reklamą. Rinkimuose nepadės, ponia, nesistenkite:)

  3. faustas:

    Tik betrūko gydyti Lietuvos valstybės sąskaita Ukrainos banditus, besislapstančius nuo teisėsaugos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: