P. Gražulis siūlo uždrausti tos pačios lyties asmenims įsivaikinti Lietuvos Respublikos piliečius (10)

Vaikai | Alkas.lt nuotr.

Vaikai | Alkas.lt nuotr.

Sausio 27 d. Seimo narys Petras Gražulis užregistravo Vaiko teisių apsaugos įstatymo pataisas, kuriomis yra numatomas draudimas tos pačios lyties asmenims įsivaikinti Lietuvos Respublikos piliečius. Projektą rengti paskatino situacijos, kada Lietuvos Respublikos piliečiai kitose valstybėse yra atimami iš teisėtų vaiko atstovų ir juos įsivaikina tos pačios lyties asmenys.

„Lietuvos vaikai yra atimami ir perduodami homoseksualams kitose valstybėse prisidengiant kitų valstybių įstatymais, tačiau niekas negina vaikų teisių ir jų teisėtų interesų. Man tokios situacijos primena vaikų prekybą iškrypėliams. Taigi įvairūs tyrimai rodo, kad vaikai, išaugę gėjų ir lesbiečių tėvų sudėtinėse neva „šeimose“, patiria daug didesnes neigiamas socialines, ekonomines ir emocines pasekmes negu sveikose biologinėse šeimose. Netradicinių porų auginti vaikai dažniau yra linkę į savižudybę, dažniau tampa bedarbiais, vartoja narkotikus, serga lytiškai užkrečiamomis ligomis, taip pat dažniau patiria seksualinę prievartą. Taigi, profesoriaus Marko Regneruso tyrimo duomenimis, vaikai, kurie užaugo tarp homoseksualų, tik 60 proc. yra tradicinės orientacijos. Tai yra tikras vaikų luošinimas“, – pabrėžė Seimo narys P. Gražulis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

10 komentarų

 1. Seniai jau reikejo:

  Kaip galima spresti uz pati vaika kelioms bobelems. Palaikom. Dar reikia ivesti bausmes tokiems “sergetojams” uz neteiseta vaiko isplesima is seimos. Kai pagalvoju, jeigu mane, vaika taip nuplestu nuo mamos ir tecio ir nestu policija po pazastim kaip rasta, tikrai is baimes ir streso sirdis plystu.

 2. N:

  Tik straipsnio pavadinimą ir tekstą reikia taisyti. Ką reiškia įsivaikinti tos pačios lyties asmenims? Tai gal poroms ar “šeimoms”? Be to reikia iš viso uždrausti įvaikinimą užsieniečiams. Ir dar. Vaikų atiminėjimas iš Lietuvos piliečių kai kuriose užsienio šalyse yra kur kas platesnė tema nei homoįvaikinimas. Ne visi atimti vaikai atiduodami tokioms “šeimoms”. O čia svarbiausia iš viso valstybės griežta pozicija prieš bet kokį užsienio organų lindimą į Lietuvos piliečių šeimų reikalus užsienyje.

 3. bartas:

  labai abejoju, kad dauguma palaikys P. Gražulį šitam suėjime. Dar yra laiko, tad reikia galvoti , kaip bausim tuos nusamdytus, išrinktuosius šaikų veikėjus.

 4. Pr:

  Nors tiek naudos iš Gražulio,o tai maniau po sekančių rinkimų galės kelnių dizaineriu dirbt.

 5. Birutė K:

  Ir puiku. Kad tik pavyktų.Labai jau nesinori būti “Tėvu Nr.2” kai esi tiesiog mama

 6. Getas:

  Labai palaikau P. Gražulio veiklą šioje srityje. Dėkokit mamos ir tėvai ir rašykite Seimui, kad būtų priimtas šis įstatymas. Visos šios idėjos yra globalistų – neoliberalų ginklas naikinti šeimas ir tautas. Jie veikia Europoje, nes čia liberalizmas daugumai susuko protus. Į Azijos tautas jiems sunkiau šias idėjas prastūmti, nes ten yra stiprios šeimos bei religija nėra išplaukusi.

 7. anonimuos:

  Pritariu ponui Petrui, juk du lytinio identiteto sutrikimą turintys iškrypėliai vaikus augins savo pavyzdžiu ir labai tikėtina vaikai turės tokį patį o gal ir baisesnį lytinį iškrypimą – zoofiliją ar net nekrofiliją.

 8. vilte:

  Cia mes pritariam…o ten sedi gauja , kuri nepritaria .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: