Seimo Pirmininkė pareiškė užuojauta mirus Romuvos Kriviui Jonui Trinkūnui (3)

Jonas Trinkūnas

Jonas Trinkūnas

Sausio 21 d. Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė pareiškia nuoširdžią užuojautą dėl Lietuvos Romuvos Krivio, etnologo, folkloristo Jono Trinkūno mirties jo artimiesiems, draugams ir bendražygiams ir šią sunkią liūdesio valandą palinkėjo stiprybės visiems Velionį pažinojusiems asmenims.

Seimo Pirmininkė pabrėžė svarų J.Trinkūno indėlį į etnokultūros ir tautiškumo puoselėjimą. Priminusi, kad  dirbdamas Vilniaus universiteto Filosofijos ir sociologijos instituto Etikos skyriuje, Pedagoginiame universitete bei Kultūros ministerijoje J.Trinkūnas didelį dėmesį skyrė Lietuvos kultūriniam paveldui ir yra už nuopelnus Lietuvai įvertintas valstybiniais apdovanojimais, Seimo pirmininkė J.Trinkūną pavadino dvasingu žmogumi.

 

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , .

3 komentarai

  1. eglė vindašienė:

    Valstybė negali nepastebėti atsidavusio Lietuvai tikro Žmogaus, o mes neturime užmiršti, ir kryptingai tęsti žygeivio vydūniškos dvasios kryvio Jauniaus Jono priesakus… Jo įžiebtas aukuras liepsnojo, liepsnoja, liepsnos. Saugokime, būdėkime, kūrenkime ir ”giemes maspi giedokime”…

  2. Perkūno paukštis:

    Pasirodo. Lietuvoje pirmiau reikia numirti, kad prisimintų – kaip byblijinėj mokykloj.

  3. Ženklas:

    Nežiūrint pritarimo ar ne atskiriems valstybės vadovams, šis užuojautos pareiškimas yra valstybės lygio reikalas. Tai tarsi mūsų religinės bendruomenės pripažinimas, kuris atsidurs istorijoje, nors ir kaip formalus aktas. (Nereikšmingos bendruomenės ir paprasto žmogaus, deja, niekas nepastebėtų). Ačiū Seimo pirmininkei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: