Seniausiai Kauno gyventojai – miesto mero sveikinimai sukaktuvių proga (1)

Onos Bacevičienės 110 metų sukaktuvės | kaunas.lt nuotr.

Onos Bacevičienės 110 metų sukaktuvės | kaunas.lt nuotr.

110 metų sukaktuves švenčianti Ona Bacevičienė šį penktadienį sulaukė netikėtų svečių. Seniausią Kauno gyventoją garbingos sukakties proga pasveikino miesto meras Andrius Kupčinskas.

Aleksote gyvenanti O. Bacevičienė per savo ilgą gyvenimą išaugino tris vaikus: dukrą Janiną ir du sūnus – Joną ir Antaną. Senolė dabar gyvena su pastarojo šeima. Seniausia Kauno miesto gyventoja gali didžiuotis šešiais vaikaičiais ir devyniais provaikaičiais. Kaunietės vyras mirė būdamas 82 metų.

„Linkiu Jums sveikatos, stiprybės, geros nuotaikos ir dar ilgų metų“, – sveikindamas senolę jai linkėjo Kauno meras A. Kupčinskas.

„Visą gyvenimą daug dirbau: iš pradžių skalbykloje, paskui sukau siūlus, vežiojau pieną. Pro šalį važiuojantys traukiniai man netrukdo. Žmonės, mašinos – tai gyvas gyvenimas“, – mero paklausta apie savo ilgaamžiškumo paslaptį, kalbėjo 110 metų sulaukusi kaunietė.

Jubiliatė kartu dėkojo už sveikinimus ir dovanas, kurias jai įteikė kartu su meru atvykę Aleksoto seniūnijos atstovai bei miesto tarybos narė Ona Balžekienė.

„Linkiu, kad ir jūs, ir visi kauniečiai gyventų ilgai“, – visiems linkėjo ilgaamžė O. Bacevičienė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: