Tautininkų sąjungos vairą perima jaunoji karta (nuotraukos, video) (87)

G.Songaila Tautininkų sąjungos vairą perduoda J.Pankai | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

G.Songaila Tautininkų sąjungos vairą perduoda J.Pankai | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Gruodžio 14 d., šeštadienį, Vilniuje Lietuvos edukologijos universitete (T.Ševčenkos 31), įvyko Tautininkų sąjungos (TS) suvažiavimas. Į suvažiavimą susirinko delegatai iš visos Lietuvos. Suvažiavimo dalyvius sveikino Seimo TS-LKD frakcijos narys Rytas Kupčinskas, Centro partijos pirmininkas Eugenijus Skrupskelis, Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila, Respublikonų partijos pirmininkas Valdemaras Valkiūnas, Aljanso „Laisvė Europai“ (European Alliance for Freedom) atstovas Lietuvoje Gediminas Navaitis, o taip pat Estijos nacionalkonsevatorių partijos ir Latvijos nacionalinio susivienijimo Viskas Latvijai” atstovai.

Jau pačioje suvažiavimo pradžioje buvo priimtas Tautininkų Sąjungos kreipimasis į EAF dėl bendradarbiavimo Europos Parlamento rinkimuose ir po rinkimų. Suvažiavimas priėmė viešą pareiškimą, dėl VRK veiksmų, paminančių piliečių konstitucinę teisę į tiesioginę demokratiją, prisidėjo prie piliečių iniciatyvinės grupės kvietimo į gruodžio 15 d. mitingą prie VRK (pradžia 13 val.).

Suvažiavimas priėmė  Įstatų pakeitimus, pagrindines programines nuostatas Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimams bei Europos parlamento rinkimams. Priimta Tautininkų sąjungos rinkimų programa į Europos parlamentą „Lietuviška Lietuva europietiškoje Europoje (pagrindinės nuostatos)“.

Kandidatui į Lietuvos Respublikos Prezidentus Tautininkų Sąjungos suvažiavimas iškėlė devynis pagrindinius reikalavimus, iš kurių svarbiausi:  laikytis Valstybės ir Tautos suverenumo principų, gerbti tautos valią ir orumą, istoriją, lietuvių kalbą ir nacionalinę kultūrą, ginti mūsų Valstybės teritorijos vientisumą ir gerovę, užtikrinti nacionalinį saugumą; pripažinti Lietuvos Respublikos Konstitucijos viršenybę prieš Europos Sąjungos teisės aktus, atmesti ES federalizacijos idėjas, priešintis šeimos institucijos griovimui; ginti referendumo iniciatyvą dėl žemės nepardavimo užsieniečiams; neįvesti euro, jei tam nepritars Tautos referendumas,  mažinti ekonominę, socialinę ir geografinę Lietuvos piliečių atskirtį, stabdant emigraciją iš Lietuvos, skatinti tolygią jos regionų plėtrą, imtis valdymo ir teisingumo sistemų pertvarkymo, įkvėpti tautą savo ateities kūrybai.

Pagrindinėse nuostatose dėl politikos Europos Sąjungoje atsispindi pagrindinė Tautininkų sąjungos idėja kurti lygiateisį ir tikrą tarptautinį bendradarbiavimą per ES institucijas, išsaugant šios Sąjungos ekonominį pobūdį ir priešinantis jos pertvarkymui į supervalstybę, kurį projektuoja jokių įgaliojimų tam neturintys eurobiurokratai.

Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Suvažiavimas slaptu balsavimu išrinko dvidešimt vieną Tautininkų sąjungos tarybos narį. Jais tapo:

1. Julius Panka
2. Audrius Rudys
3. Gintaras Songaila
4. Ričardas Čekutis
5. Nijolė Balčiūnienė
6. Marius Kundrotas
7. Ričardas Garuolis
8. Sakalas Gorodeckis
9. Rima Laimikienė
10. Vilma Čekutienė
11. Andrius Šimas
12. Reimundas Varapickas
13. Arūnas Eigirdas
14. Tomas Skorupskis
15. Tomas Baranauskas
16. Jonas Vaiškūnas
17. Marius Jonaitis
18. Alfonsas Lupeikis
19. Darius Komka
20. Alvydas Butkus
21. Artūras Vileita

Sąjungos pirmininko rinkimuose kandidatuoti atsisakė jos ilgametis pirmininkas Gintaras Songaila, kai kurie kiti kandidatai. Rinkimuose dalyvavo Sąjungos vicepirmininkas istorikas Julius Panka, Tarybos narys politologas Marius Kundrotas, bei energetikas Andrius Šimas.

Po slapto balsavimo paaiškėjo, kad daugiausia balsų surinko ir naujuoju Tautininkų Sąjungos pirmininku buvo išrinktas Julius Panka. Tautininkų sąjungos vicepirmininkais išrinkti: Alfonsas Lupeikis, Marius Kundrotas, Vilma Čekutienė.

Tautininkų sąjunga neslepia ambicijų sėkmingai pasirodyti artimiausiuose Europos parlamento ir Savivaldos rinkimuose į kuriuos šią partiją turėtų vesti naujasis pirmininkas ir nauja partijos Taryba.

Alkas.lt vyr. redaktoriaus Jono Vaiškūno pokalbis su naujuoju Tautininkų sąjungos pirmininku Juliumi Panka:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

87 komentarai

 1. Vyciukas:

  Sveikinu ir linkiu konstruktyvaus bendradarbiavimo ir kūrybinės veiklos rezultatų.

 2. Nojus:

  Referendumo parašų rinkimas įaudrino žmones.Yra gera proga visus šiuos žmones suvienyti po viena “vėliava”,t.y. įkurti jungtinę jėgą REFERENDUMO partiją.Tik šitaip pavyks viename būryje išlaikyti VIENYBĘ dėl bendro tikslo.Jei bus einama atskiromis srovėmis ,nebus jokio efekto,kadangi užstrigs visos smulkios jėgos ties 5 proc. barjeru.
  Net nebežinau kaip išaiškiti tokį ,rodos elementarų ,dalyką.

  • Nepolitikas:

   “Yra gera proga visus šiuos žmones suvienyti po viena “vėliava”- Kokio pagrindo? Tau pavyzdžiui kaip ir „tautininkams“ – „tikrą tarptautinį bendradarbiavimą per ES“. O man – ne jokios sąjungos, o tik Lietuva ir LR Konstitucija. Tai kaip būti bendrame „vežime“.

   • Visų pirma viską iš karto pasiekti neįmanoma.

    Ir antra – akivaizdu, kad mums reikalinga Tautų Europa, o ne Jievrosojuzinė imperija.

    Tačiau, žinoma, ir ne “Šiaurės Korėja” su aklinai uždarytomis sienomis.

    Apskritai, visiems laikas suvokti, jog mes turime aktyviai bendradarbiauti su visų tautų nacionalistais, ieškodami visų pirma tų tikslų, kurie mums visiems yra bendri. Ir neaštrindami tuos klausimus, dėl kurių dar teks aiškintis bei derėtis.

    O “sėdėdami po krūmu” to tikslo nepasieksime.

    P.S. Nesu TS narys. Bent jau kol kas… 🙂

    • Nepolitikas:

     „Visų pirma viską iš karto pasiekti neįmanoma.”- melas. Jog LR Konstitucija YRA.
     „mums reikalinga Tautų Europa” – Jums , bet man ne, man nereikia nei lenkų, rusų, vokiečių ir t.t. Lietuvoje, kurie nenori būti LR PILIEČIAIS.
     „“Šiaurės Korėja” su aklinai uždarytomis sienomis”- netinkamas pavyzdys. Ten kitokia santvarka(„komunistinė“).
     „visiems laikas suvokti, jog mes turime aktyviai bendradarbiauti su visų tautų nacionalistais” – Kodėl? Aš prieš internacionalizmą. Aš ŽINAU, kad pirma mes turime atkurti bendradarbiavimą Lietuvoje, o vėliau, jeigu kas prašys mūsų pagalbos ir su kitais.
     „ieškodami visų pirma tų tikslų” – Aš ŽINAU, kad mūsų tikslas(pagal LR Konstituciją) yra Tautos gerovė, t.y. „užtikrinti šalies saugumą ir nepriklausomybę, piliečių gerovę ir pagrindines jų teises bei laisves“
     „O “sėdėdami po krūmu” to tikslo nepasieksime.” – KOKIO TIKSLO? ES tikslus? Be to sėdėdamas po krūmais, aš nekenkiu savo Tautai…. Tarp kitko partizanai irgi „sėdėdavo po krūmais“, po žeme… 🙂

      • Nepolitikas:

       Aš ne vadovas, kad „siūlyti“. Bet sau – žinau kiekvienas darbas turi būti užbaigtas, negali būti „jojau dieną , jojau naktį – niekur neprijojau“. Jog kas suvienijo mus visus, ir suteikė Lietuvos piliečių palaikymą? „Žemė ir Lietuvos valstybes sugražinimas“, o ne tautininkų internacionalizmas Euro Sąjungoje(kolonijoje). O dabar matau norą, virš 300 tūkst. piliečių ištampyti per savo „tautinius“ butus ir taip įjoti į svetimos valstybes „lovį“. Taigi referendumas yra tikslas, ir jo reikia pasiekti. Jeigu ne, tai reikia pripažinti kad esame nevykėliai, be reikalo išjudinom Tautą, ieškoti kitu lyderiu, organizuoti judėjimą(ne tik dideliuose miestuose) , kurio tikslas butu trumpas ir realus, kaip referendumas. Kviesti piliečius nedalyvauti „sistemos“ rinkimuose,…. kam rinkti gėjų palaikančią valdžią. O dabar visi sujudėjo – vieni jau matuoja prezidentinius kostiumus, kiti euro parlamentinius ir t.t. Kaip sakom iš nelaimes, laimę pagauti nori…

       • Kęstutis:

        Kurioje vietoje tautininkai pasakė ar parašė, kad jiems referendumas nesvarbu??? Dėl kitų klausimų, kad ir EU parlamentaro statuso, nesakyčiau, kad tai visiškai kvaila mintis. 1. Kodėl Lietuvai EU turėtų atstovauti iškrypėliai – dvasiniai ir fiziniai?
        2. Atsiminkite kai Sąjūdis nusiuntė savo, Lietuvos žmonių, rinktus deputatus į TSRS kažkelintą suvažiavimą, ar tai buvo blogai??? Tą pati vaizdelį galima perkelti ir EU parlamenta ir tai nebus blogai… o JŪSŲ mintis, dėl ateinančių prezidento rinkimų, visai gera, linkęs palaikyti, jei tikrai beliks rinkti iš blogo ir blogesnio…

        • Nepolitikas:

         „Lietuvos žmonių, rinktus deputatus į TSRS kažkelintą suvažiavimą, ar tai buvo blogai???” – Apgailėtinas argumentas. Jie TEN važiavo pasakyti, kad Lietuva yra laisva valstybė. Ir viena karta, o ne „dirbti“. O šitie?????

       • “Nepolitike”, gal išsamiau išdėstyk, kokią būtent politinę srovę tu čia atstovauji arba bent jau jai priklausai?

        Nes akivaizdu, kad tu tikrai ne tautininkas (tarptautinis terminas – Lietuvių nacionalistas).

        • Nepolitikas:

         Keistas tamstos noras. Jog kartojau ir ne viena karta – esu „nepolitikas“, o tau vis tiek : „kokią būtent politinę srovę tu čia atstovauji arba bent jau jai priklausai“ Aš esu TIKRAS NACIONALISTAS. Man Tauta yra ir Dievas ir Tėvas ir t.t. Todėl aš neparduodu ją. O jūs visi esate politiniai spekuliantai, nenoriu panaudoti kito negero žodžio…Jums svarbu pinigai-karjera- pinigai, todėl ir sugalvojate visokius, kaip dabar jaunimas kalba – „atmazus“. Paskaityk „Korupcijos pagrindai“ gal ….

  • pensininkas:

   Nereikia nieko aiškinti, Reikia burtis po Tautininkų sąjungos skėčiu. Pasiūlyti į prezidentus Z.Vaišvilą, kaip labiausia atitinkantį Tautininkų sąjungos šiam postui keliamus reikalavimus.

  • Ričardas:

   Partijos nekuriamo tik vienos idėjos įgyvendinimui.

 3. Sveikinu Julių, jo pavaduotojus ir visus tarybos narius.

  Išrinkti, mano nuomone, būtent tie, ką ir reikėjo išrinkti.

  Ir programinės krypstys šiai dienai tikrai teisingos

  Viską apibendrinant – einama teisinga kryptimi… 🙂

 4. Leonas M:

  Sveikinu ir tikiu, kad jaunos rankos tvirtai ir gražiai neš Tautininkų Sąjungos vėliavą, kad lietuvių tauta Lietuvoje tikrai jaustųsi kaip šeimininkė savo namuose, savo žemėje. Laukia daug ir sunkių darbų, iš kurių svarbiausias — sugrąžinti pasitikėjimą žmonėms, realiais žingsniais sugebėti vienytis ir vienyti, kad įgytomis politinėmis galiomis sukurtume stiprią ir pasiturinčią valstybę tarp kitų pakankamai savarankiškų ir lygiateisiškų valstybių Europoje. Būtina nepasiduoti blaškymuisi, populistiniam pataikavimui, gąsdinimui, klastingom vilionėm.

 5. KKKlanas:

  Gal dabar pagaliau atstatys tikrąją LTS simboliką su svastika?
  ——-

 6. Sveikinam tautininkus su esminiais sprendimais.Sveikinam naujai išrinktą pirmininką, vicepirmininkus ir tarybą, linkim sėkmės ir siekiamų rezultatų organizuojant darbą nuo viršaus į apačią ir nuo apačios į viršų.

   • Lietuvis:

    Nu nieko sau “paklydot”. Tautiškumas nėra mojavimas trispalve, ar pašūkaliojimas. jei nėra tautinės gelmės, gyvenimo tautinėm vertybėm, tai tik žudo tautinę idėją. Tautininkai ir pralaimėjo rinkimus, kad užsiėmė tik šūkaliojimu, be tikrų tautos dvasią keliančių vertybių ir asmeninio pavyzdžio. Tokia savo veikla tautininkai laidoja tautą, Pankai stojus vadovauti, krizė tik gilės, jokių ženklų, kad kas keisis nesimato.

 7. anonymous:

  iš karto patikėjau demokratinių rinkimų pažadais.
  galvojame kad bus geriau 😉
  kai dugną dėsim gausis kaip visada.

 8. Vienas laukas:

  Kažin kodėl Songaila taip ėmė ir “išėjo į penciją” ? Gal jam su sveikata negerai, gal depresija – saulės trūkumas ?

 9. Tautininkai turėtų atsiriboti nuo konservatorių,kurie vykdo nutautinimo ir Lietuvos išparceliavimo politiką

  • Donatas Golubevas:

   Tai Tautininkų sąjunga ir yra labai griežtai atsiribojusi nuo konservatorių ir griežtai smerkia jos vykdomą Lietuvių tautos, Lietuvos ūkio ir valstybės naikinimo politiką. Tautininkų sąjungą yra viena iš Žemės referendumo iniciatorių ir organizatorių, o koncervų vadai V.Landsbergis ir V.Kubilius šaukia, kad jokiu būdu negalima leisti tokio referendumo ir bandymų išsaugoti Lietuvių žemę Lietuvos žmonėms. Koncervatoriai į savo gretas priima pederastus, prasigėrusius degradus, didelio masto korumpuotus asmenis, o tautininkai pasisako už šeimos instituto ir doros stiprinimą, tautos blaivinimą, siekia burti sąžine ir dora besivadovaujančius Lietuvos patriotus. Tautininkai išsiverždami iš koncervų gniaužtų 2011 m. tą aiškiai parodė atkurdami nepriklausomą organizuotą politinį darinį. Koncervai dirba tiesiogiai Tel Avivui ir Vašingtonui, kai tautininkai dirba Lietuvos valstybei ir Lietuvių tautai bei Lietuvos piliečiams. Tautininkai kviečia jungtis patriotiškai mąstančius ir nusiteikusius žmones, kurie nori oriai gyventi Lietuvoje, aktyviai ginti Lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės išsaugojimo pozicijas.

   • Artūras Gotautas:

    Nusišneki,Donatai,
    Pasidomėk nors kartą gyliau,o ne tauškėk nesąmones kaip kad visada tauški.
    Kad ir “tautininkų” vėliavos ženklų reikšmėmis,jos spalvos reikšme ir visa kita ženklų painiava kuriomis yra paremti “tautininkai” …
    Atsvers tau,ne tik “tel avivas”,bet ir kiti žydeliai …
    Kas iš to,kad pasisako,kad patys daro visai kitus darbus,nei “pasisako” …

 10. Benas:

  Sveikinam tautininkus, jiems vieninteliams iš tiesų rūpi Tauta ir Valstybė.
  Jie vienintelė partija, kuri siekia, kad Lietuvos Žemė priklausytų Lietuvai ir Lietuvos piliečiams.
  Be Žemės, kaip ir be lietuvių kalbos nebus nei Tautos nei Valstybės.
  Palinkėkim sėkmės , nes juos puls ir juodins visos didžiosios iš mūsų biudžeto pinigus gaunančios partijos.
  Jos visos vienodai bijo tautiškų, nekorumpuotų ir iš idėjos susibūrusių į Tautininkų sąjungą.

 11. Kemblys:

  Jei per suvažiavimą būtų išspardyti pasturgaliai tų, kurie pralošė rinkimus, dar galima būtų tikėtis kokių nors permainų. Dabar, sapnavau: vėl Čekutis įrodinės kažką Diavarai per viešas laidas, Kundrotas kurs KUNDROTIZMUS, Vaiškūnas aiškins, kad visi piešė žvaigždynus danguje kaip kam patiko, Baranauskas stengsis pamiršti pažadą ‘kembliui’ įteisinti ‘mokslinį’ išsireiškimą VADYSTĖ, Jonaitis puoselės savo veidelį, kuriuo puoš visų renginių nuotraukas, Butkus mąstys kaip toliau bjauroti lietuvių kalbą svetimžodžiais ir visi kartu svajos apie EVROPERLAMENTĄ.

  • Kemblį,susiraskit archyvuose,gal bus po nepakantos jai ištrinta,Diavaros dainą,kurią jis parašė skempams ir komentarų daugiau nebus.Diavara tegul įsivertina savo vulgarumą,nepagarbą žmogui nepagarbą viskam kas jį supa išpylė tos dainos žodžiose ir ją dainavo paaugliams,jaunimui.Jei toks elgesys įvertinamas kaip “negerai”Jus suerzina.Jei tai sako Čekutis Jūs kritikuojat tą kuris pasakė “negerai”bet ne tą ,kuris netinkamai elgėsi?Į tamstos nepakantos lauką papuolė tie kurie rodo pastangas ir daro,kad Lietuva išsaugotų tai kas Tautai svarbu,kritikuojat,gal ir priekabiaujat išvirkščiai,kažkodėl?.

   • Kemblys:

    Čekutis, atstovavo tautininkus, VIEŠAME pokalbyje su Diavara, tuo parodė, kad visi tautininkai, bendrai paėmus, yra tokios pačios vertės, kaip vienas Diavara. Kas tas Diavara? Tegul dainuoja kas jam ant seilės užeina. Tautininkai nesugeba kurti Tautą vienijančios pasaulėžiūros ir neturi ką pasakyti lietuviams, todėl Diavaros dainos daro žalą. Kurkime pasaulėžiūrą ir Diavara apsijuoks su savo dainomis.

  • Amelija:

   Kembly, esi įžvalgus kaip visada. Bet tegul Tau ir man atsako tie “šeimyninės rangos” tautininkai, kodėl viršūnėse nėra Leono Milčiaus, Alvydo Baleženčio, Eimanto Grakausko, Klemo Intos, Antaninos Venckūnienės, Jono Čapliko ir dar dešimčių žmonių, dalyvavusių atkuriant Lietuvių tautininkų sąjungą? Kur buvo tuo metu visokie čekučiai, kvitukai ir panašūs kasos dokumentėliai? Totalus “pravalas” tautininkams, netelkiantiems į savo gretas profesūros, mokslų daktarų, reikšmingų Lietuvai visuomenės veikėjų. Taip ir liksit marginalais su nacistiniais šūkiais, rinkimuose laimintys nulį po kablelio…

   O kadaise tai buvo įtakinga politinė jėga. Tik ne pragmatiškam J. Pankos protui suvokti, kas buvo ir gali būti…

   • Kemblys:

    Tautos jėgą lemia ne atskiri žmonės, o vienijanti pasaulėžiūra. Dabar, jei norime sukurti pasaulėžiūrą, reikia sutelkti protingų žmonių mintis. Po to rasti būdą, kaip tos mintys pasiektų mąstančių lietuvių protus. Manau labai pravertų Tavo priešiška nuomonė – siekiantiems tikslo labai svarbu laiku suvokti savo klaidas.

    • N:

     Deja, deja, mintys turi pasiekti ne tik mąstančius, bet ir eilinius nemąstančius. Taip, taip, reikia užsiiminėti ir populizmu ir primityviam bukam žmogėnui suprantamus lozungus šaukti. Deja, bet visos partijos ant to ir laikosi. Juk nei viena iš jų neveda intelektualaus diskuso su visuomene. Taip kad nereikai išradinėti dviračio. Arba reikia pasiūlyti kažką unikalaus ir efektyvaus.

   • ponas Kembly ar pats sau neprieštaraujat?Vis dėlto susiraskit tą dainą ir suprasit.Aš bučiau Čekučio vietoje būčiau pasakęs daugiau ne jam ,tam jaunuoliui,tyčiotis.kuriam Lietuva suteikė viską ko pageidavo.

    • Kemblys:

     Diavarai NEGALIMA nieko sakyti, tuo labiau viešai – tuo sureikšminama jo daina. Tas viešas pokalbis padarė labai rimtą žalą visiems, kas puoselėja tautiškumą. Diavara nekaltas, kad ‘tautininkai’ neturi ką pasakyti Lietuvos piliečiams.

     • Vaje, neparodykim kur blogį skleidžia,nes dar kuriems skleidžiama supras ,kad tai blogis.Tylėkim ausis suglaudę?Bent požiūris?
      Dėl tautininkų:jie nepliurpia,nevaidmainiauja ,bet daro.Jie garantas tautinės valstybės kūrimo dėl kurios stovėjome Baltijos kelyje ir budėjom kai mūsų reikėjo.Tautininkaams svarbu valstybingumo sudėtinių dalių išsaugojimas,kartu Lietuvos valstybės.Jie vykdo Konstitucijos nuostatas ir 38 str pareigą” saugoti ir tausoti tėvų palikimą”:mūsų valstybę ,mūsų teritoriją,dorą,šeimą,tradicijas,kalbą-valstybės pamatą.Tuo jie patrauklūs ir tautiečiui artimi.

      • Kemblys:

       ‘mintie’, ar tau niekas nepasakojo, kad vaikystėje buvai iš medžio žemyn galva iškritęs? Pats neprisimintum, turbūt. Viską, ką dabar parašei tiktų ne tautininkams, bet ‘valstybininkams’. Apie Tautą nė žodžio. Tu, kaip ir tie ‘tautininkai’, tautą suvokiate, kaip lietuviakalbių Lietuvos valstybės piliečių visumą. Kažkada man rašei, kad nėra laiko kurti Tautos ‘brėžinius’, o pats ištisai sėdi rašinėdamas ‘atsiliepimus’. Tikrai gi, iš kur tu laiko turėsi pamąstyti. Tautininkų visa ‘veikla’ atsispindėjo per praeitus rinkimus – tauta jų nepalaikė. Reiškia, darė klaidas. Klaidų net nesiruošia taisyti….

   • kelintą kartą kartojat tą patį ir meluojat.Paklauskit paties signataro jis pasakys tiesą.
    Kerštas užvaldė?Neįgyvendinta programa”minimum” ir nepasiekta “maksimum”?
    Apipylt reikia,sutrukdė”Ane?

   • “kodėl viršūnėse nėra Leono Milčiaus, Alvydo Baleženčio, Eimanto Grakausko, Klemo Intos, Antaninos Venckūnienės, Jono Čapliko ir dar dešimčių žmonių, dalyvavusių atkuriant Lietuvių tautininkų sąjungą? ”
    ———————————————————————–

    Deja, bet nei vienas iš čia išvardintųjų nedalyvavo atkuriant Lietuvių Tautininkų Sąjungą.

    Visi jie pasirodė jau vėliau.

    Tai pirma.

    Ir antra – nauji laikai reikalauja naujų žmonių. 🙂

 12. znakorius:

  Amelija su savo šutve leidžia nuodus…

 13. Nepolitiks.:

  Butu saunu kad uzgyventume,kaip pries 3 desimtmecius,ne tokiu problemu ne inteneto ne apskritai nieko nebuvo,tik viena tiesa ir ura,tikrai buvo maziau zmoniu su skaudanciom galvom del nieku!

  • Nepolitikas:

   „Butu saunu kad uzgyventume,kaip pries 3 desimtmecius,ne tokiu problemu ne inteneto ne apskritai nieko nebuvo,tik viena tiesa ir ura,(…)“ – manau nemąstančios būtybes sarkazmas. Tiesa visada yra tik viena. Daug „tiesų“ – jau melas. Tiesos nebuvo ir prieš „3 desimtmecius“… o internetas tai yra techninis progresas, kuris padarė visus anonimais, o daugeli ir melagiais. Jog gali meluoti ir „trinti“ ir t.t.

 14. Labai gražu nuotraukose jaunasis baltas su Tautininkų vėliava.

 15. ES linkui, kitom rankom:

  Jau prisikakoję marionetės – netinka.Bet už tai išrinkta marionetė be kakų šleifo. Kai prisišleifins, slibino galvą pakeis nauja. Ir vis tiek judės Jevrosojūzo linkui.

 16. PIRMYN:

  PIRMININKAS IR VISI PAVADUOTOJAI IŠPAŽįSTA IR PROPOGUOJA — PRIEVARTĄ IR APGAULE ĮDIEGTĄ IŠ RYTŲ ATGABENTA RELIGIJA. TAUTININKAI BE TAUTINIO TIKĖJIMO ? TAI PARTIJA, KURIOS SIEKIAI IR TIKSLAI SAVOS GRUOĖS INTERESAI (pareigos, pinigai, privalumai,asmeninė gerovė, vieši pasirodymai…t.t.) SIEKITĘ AUKŠTESNIŲ TIKSLŲ, KAD VISI LIETUVOS PILIEČIAI PAKILTŲ BENDRAM VALSTYBĖS KŪRIMUI IR IŠSAUGOJIMUI….

 17. Algirdas:

  Nelabai suprantu, kodėl rašoma “…perima vairą..”. Tautininkų tarybon išrinkta tik 8 nauji nariai. Ir netokie jau jauni… Likusieji – tie patys

 18. Atgalinis pranešimas: Spaudos konferencijoje bus aptarta Tautininkų sąjungos ateitis | Alkas.lt

 19. Lietuvis:

  Kol kas tikro tautiškumo tautininkų partijoje reikėjo su žiburiu ieškoti, nauja valdžia irgi nieko gero nežada ir tai yra akivaizdu. Ar kas matė Panką su tautiniu kostiumu? Jis atvirai deklaruoja esąs krikščionis, taigi tautiškos pasulėžiūros jis neturi, jo esmė kosmopolitiškumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *