A. Patackas. Diena, kai Seimas apgynė savo ir Lietuvos garbę (50)

Algirdas Patackas | alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Algirdas Patackas | alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Ši diena pradžioje nesiskyrė nuo kitų – Seimas virė kasdienį savo viralą iš buitinių rūpesčių, pataisų ir pataisėlių – jei ne grėsmingas, daugeliui dar negirdėtas žodis „Estrela“, kažkuo primenantis artėjančią negandą ar audrą, kuriai irgi duodami vardai. Būtent šią dieną lygiagrečiai – Europarlamente ir Lietuvos Seime buvo kaunamasi už taip vadinamą „Estrelos rezoliuciją“, kuria tamsūs ir nepažangūs Rytų Europos aborigenai bus mokomi, kaip supažindinti vaikus su suaugusių lytiniu gyvenimu; naudojami terminai, pvz. reprodukcija (atseit žmonių giminės pratęsimas), kurie labiau tiktų veterinarijai.  Tėvai į vaikų lytinį auklėjimą negalės kištis – tuo pasirūpins valstybė. Pradedama bus nuo kūdikių, mokant juos…masturbuotis. Vėliau, sveiko proto dar turintiems užprotestavus, ši nuostata dingo, bet buvo užmaskuota kitais terminais. Seime „Estrelos“ šalininkai, o tiksliau trys liberalizmo davatkos dievagojosi, kad jos ir nebuvo, deja, dokumentai rodė ką kita. Banaliai apsimelavo ir intelektualas Donskis, o juk meluojama tada, kai norima ką nors nuslėpti.

Kai po Antrojo pasaulinio karo pragaro prisikėlė Europa, ir trys išmintingi katalikai – Konradas Adenaueris, Robertas Šumanas ir Alsidas De Gasperi sukūrė ES –jie turbūt vartėsi karstuose, net blogame sapne nesapnavo, kuo išvirto jų kūrinys. Europos Sąjunga, turėjusi realizuoti seną, dar nuo Karolio Didžiojo laikų krikščioniškosios Europos svajonę susivienyti, virto Babelio bokštu, patyrė tokį „untergang‘ą“, apie kurį nesapnavo Europos žlugimo pranašas Osvaldas Špengleris. Visa ta bjaurastis išlindo 7-jame XX a. dešimtmetyje, kai seksualinės revoliucijos įtakoje radosi pirmieji piktybiniai augliai genderizmo, apie kurį žymus rusų disidentas Bukovskis, gerai pažinęs Vakarus, yra pasakęs „Genderizmas yra blogiau už bolševizmą“. Būtent tada Vakarų ideologinėje erdvėje vėl pasirodė senas Europos kairiųjų veteranas Altjero Spineli, tapęs netgi europarlamentaru, ir Ursula Hirsšman, genderizmo pradininkė. Pradžioje apsiribota atsargiu ideologijos skleidimu, vėliau per masmedia užviešpatauta viešoje erdvėje, o pastaruoju metu prisikapstyta iki įstatymų leidybos per ES struktūras. Paskutinis etapas – ši ideologija, genderizmas, jau ne tik  kontroliuoja įstatymų leidybą, bet ir imasi diktato – už kitokių, nei jų pažiūrų skleidimą žmonės sodinami į kalėjimus, viešieji asmenys naikinami per spaudą. Liberalizmas realybėje tapo totalitariniu, ir nors šios dvi sąvokos prieštarauja viena kitai, tačiau tai yra įvykęs faktas, liudijantis vidinę ideologinę šizofreniją. Būtent ši vidinė prieštara netrukus – tikėsimės, netolimoje ateityje – šią ideologiją ir palaidos. Blogis, kaip ta gyvatė, ryjanti savo uodegą, peržengęs tam tikrą ribą, susinaikina pats. Tai būtų atsakymas tiems silpnadvasiams ar skeptikams, kurie sako „…et, vis tiek nieko nepadarysi…“. Ir nors genderizmas plinta kaip maras, paraližuodamas valstybes ir vyriausybes, bet istorija moko ir primena, kad daugelis atrodo nenugalimų ideologijų sugriuvo kaip namas ant smėlio – tiesa, po savo griuvėsiais palaidodamas daug gyvybių.

*

Bet grįžkime prie balsavimų. Seimas, atsižvelgęs į sveiką protą ir normalią moralę bei į 28 visuomeninių organizacijų prašymus, nubalsavo už pareiškimą, smerkiantį „Estrelos rezoliuciją“. Beveik tuo pačiu metu – berods, keliomis valandomis vėliau, ši rezoliucija buvo atmesta ir Europarlamente septynių balsų persvara, tuo tarpu mūsų Seime ši persvara buvo žymiai didesnė (už balsavo 66, prieš – 14, susilaikė 8 Seimo nariai). Taigi, Lietuvos parlamentas pasirodė geriau nei Europos parlamentas. Kadangi mes mėgstame skaičiuoti, kiek įvairiose srityse atsiliekame ar viršijame ES vidurkį, tai norintys gali paskaičiuoti, kiek šįkart sveiko proto ir sveikos moralės srityje „viršijome“ ES vidurkį…

*

Tačiau labai džiaugtis būtų naivu ir per anksti. Jau pats faktas, jog tokia rezoliucija apskritai galėjo rastis ir netgi būti svarstoma, rodo, į kokią nuopuolio gelmę yra kritusi Europa.

Blogis pagal savo vidinę logiką negali pats sustoti. Štai kas toliau mūsų laukia:

Vakarų liberalioje spaudoje jau pasirodė – kol kas atsargūs, zonduojantys svarstymai apie kraujomaišos, incesto legalizavimą. Jei kas netiki ar mano, kad tai yra „samokslo teorijos“, lai pasiskaito:

2010m., ŠVEDIJA , straipsnis „Expressen.se“ . Riksdago narė Monika Green, socialdemokratė, siūlo įteisinti incestą.

2012m., DANIJA , straipsnis „FriaTider“ .

Danijos politikas Pernile Skiper reikalauja pripažinti kraujomaišą „lytine norma“.

2013m., ŠVEICARIJA . Parlamentas svarsto, ar legalizuoti kraujomaišą Šveicarijoje.

Videodebatai : čia ir čia.

Skandinavijos neoliberalai teigia – kova su incestofobais yra svarbi Skandinavijos neoliberalų programos dalis.  Dar apie tai rasite čia.

Taigi, jau nukaltas ir naujas terminas – incestofobija. Dar sekantis žingsnis bus turbūt pedofilijos legalizavimas. Juk atviras pedofilas, senas ištvirkėlis Con Bendito ES parlamente yra labai populiarus ir įtakingas. Štai dokumento pavadinimas – „Standarts for sexual education in Europe“.  Atverskime –  biologizuotas požiūris į žmones, įsakmus tonas. Mat, jie vieni žino, kaip žmogus turi tvarkyti savo intymųjį pasaulį…

*

Yra, berods, tokia programa ar projektas „Ką Lietuva gali“. Taigi, ką gali Lietuva? Ogi labai daug – būti kitokia nei visi, eiti prieš srovę. Tą šįkart įrodė visų peikiamas Seimas, tą jau ne kartą esame patyrę savo istorijoje. Ne Briuselio kopūstams nurodinėti, kaip mums, senai etinės kultūros tautai, reikia gyventi ir auklėti savo vaikus.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .

50 komentarų

 1. Nepolitikas:

  Jo, didvyriai iš DK, šaunuoliai, nepriekaištingo mąstymo profesoriai, ir t.t. tik dėka jūsų pastangų ES parlamentas priėmė tą teisingą sprendimą. Bravo! Pagaliau visi dabar žinome kad turime ne „žulikų“ ir nevykėlių Seimą, o Garbingą ir Dorovės kupina Seimą. Valio, valio,….va..li..o.

  • Arūnas:

   nereikalinga ironija, nes A. Patackas nerašo apie Jūsų nemėgiamą DP, o tik rašo, kad Seime buvo atmesta 28 visuomeninėms organizacijoms ir daugumai Lietuvos piliečių nepriimtina kryptis. Net ir nemėgiama organizacija ar institucija gali priimti daugumą tenkinančius sprendimus

  • ką besakytumėte bet šiame seime yra sąmoningesnė seimo narių dalis nei praėjusiam.Ten buvo daugiau šokėjėlių,dainorėlių, kitų keistenybių nei sąmoningo darbo.

 2. ES parlamente Estrela atmesta tik 7 balsų persvara. Lietuvos seimūnų skaičių taip pat žinome. Tačiau labai būtų įdomu sužinoti, kas konkrečiai balsavo už Estrelą. Įdomu būtų pažvelgti tiems žmonėms į akis, paklausti šeimos narių, ar jiems negėda už tokį beribį artimojo amoralumą

 3. Nepolitikas:

  Kas žino kaip ten VRK mūsų „parašai“ gyvena…? ? ?

 4. Ačiū gerbiamam .A. Patackui,garbingam žmogui už teisingas,švarias mintis..Sveikatos,sveikatos.Nugalėkite tą ligą ,Jūs mums labai reikalingas ir mūsų mylimas.

 5. LosAngeles:

  Kol kas apgyne, pasidziaukime. Bet galima neabejoti, kad tai tik musis, su kurio pralaimejimu chebryte susitaikys, taciau planu tikrai nekeis.
  O kas liecia balsavusius uz, tai padugnemis, kitaip ju nepavadinsi. Po galais, ar issilavinusiems zmonems (intelektualui Donskiui zumbeispiel) reikia aiskinti, kad tai iskrypimo palaikymas???? Mazas vaikas imlus visai ji supanciai aplinkai, kas turi- gali vienareiksmiskai paliudyti. Tai ka jis perims, jei nuo mazu dienu mokinsime tokiu dalyku? Kas jam bus ta Tevyne, meile, pagarba vyresniems ir pan. dalykai? Panasu sioms vertybems ruosiama vieta ‘istorijos siukslyne’. Kazkas paminejo termina ‘padarai’… Taip, galima sutikti, nes nei vienas zmogus jauciantis bent minimalia atsakomybe uz savo veiksmus pries jaunaja karta tokiu ‘sposu’ nekres. Gedos ir sarmatos reikia tureti, bet, velgi, panasu ir sioms vertybems vieta numatyta… Gal ne be reikalo Sarmatijos vardas bandomas zmonems istrinti is samones. Nusitaikyta i pati jautriausia visuomenes sluoksni- vaikus. Na ir suprantama, nes liaudies pasakyta: lenk jonuka, jono jau nepaleksi. Visa sita besarmaciu iskrypeliu sutve tai puikiai supranta

  • Bet kur renkant, pirmutinis vertinimo prioritetas: požiūris į šeimą ,dorą ir kitas mūsų Tautos pamatines vertybes.Tai turėtų būti vizitinė kortelė bekeliant savo kandidatūrą bet kur.Balčytis nori būti prezidentu,bet jo balsavimas EP mums padiktuoja jo požiūrį,kuris pasako mums kaip elgtis.

   • Kukutis:

    Valdzia rupinsis tik doroves klausimais, seksualinem orientacijom, abortu draudimais, Lietuvos jaunimas ir toliau tukstanciais emigruos. Valdzia turi rupintis ekonomika ir darbo vietu kurimu. Sovietu sajunga irgi labai rupinosi jaunimo dorove: jei pagaus studenta su studente vienoj lovoj, galejo is universiteto ismesti. O jaunimas apie seksa suzinodavo is praktikos. Kadangi viesai apie kontracepsija nebuvo kalbama, taip pat buvo sunku jos isigyti, abortai buvo populiarus seimos planavimo budas.

    • N:

     Infantilus mąstymas. Pasekmė supainiota su priežastimi. Jei nebus moralės, nebus ir gerai funkcionuojančios ekonomikos. Nes kiekvienas plėš į save ir apgaudinės kitus. Jokio bendro veikimo amoralioje visuomenėje negali būti. Paskaityk klasikinio liberalizmo tėvų darbus – dora ir moralė jiems ne tušti žodžiai ir ne paskutinėje vietoje.

 6. arabidopsis:

  Labai svarbus V.Putino kreipimąsis į Federalinį susirinkimą – tai kaimyninės valstybės programa ateinantiems metams, privaloma vykdyti. Iš dokumento, kurio ištrauką pateikiau, matyti, kad Rusija neišprotėjo, neišsigimė, kaip
  ES ir tai negali nedžiūginti, kaip ir Indijoje priimtas įstatymas draudžiantis homoseksualizmą.

  Но мы будем стремиться быть лидерами, защищая международное право, добиваясь уважения к национальному суверенитету, самостоятельности и самобытности народов. И это абсолютно объективно и объяснимо для такого государства, как Россия, с её великой историей и культурой, с многовековым опытом не так называемой толерантности, бесполой и бесплодной, а именно совместной, органичной жизни разных народов в рамках одного единого государства.

  Сегодня во многих странах пересматриваются нормы морали и нравственности, стираются национальные традиции и различия наций и культур. От общества теперь требуют не только здравого признания права каждого на свободу совести, политических взглядов и частной жизни, но и обязательного признания равноценности, как это не покажется странным, добра и зла, противоположных по смыслу понятий. Подобное разрушение традиционных ценностей «сверху» не только ведёт за собой негативные последствия для обществ, но и в корне антидемократично, поскольку проводится в жизнь исходя из абстрактных, отвлечённых идей, вопреки воле народного большинства, которое не принимает происходящей перемены и предлагаемой ревизии.

  И мы знаем, что в мире всё больше людей, поддерживающих нашу позицию по защите традиционных ценностей, которые тысячелетиями составляли духовную, нравственную основу цивилизации, каждого народа: ценностей традиционной семьи, подлинной человеческой жизни, в том числе и жизни религиозной, жизни не только материальной, но и духовной, ценностей гуманизма и разнообразия мира.

  Конечно, это консервативная позиция. Но, говоря словами Николая Бердяева, смысл консерватизма не в том, что он препятствует движению вперёд и вверх, а в том, что он препятствует движению назад и вниз, к хаотической тьме, возврату к первобытному состоянию.

 7. Vienas laukas:

  Puikus šis straipsnis. Ypač – paskutinė jo pastraipiokė.
  Gerai Patackis sako: lai Briuselio anonistai …….

 8. Saulius:

  Neveikia nuorodos 🙁
  – siūlo įteisinti incestą.
  – pripažinti kraujomaišą „lytine norma“.

 9. DEKINGAS UZ STRAIPSNI.NEISILEISKIME NEI VIENO ISKRYPULISKO VIRUSO.VENGRIJA,CROATIJA LABAI BUDRIOS,PASIMOKYTI IS JU REIKIA..PATACKUI LINKIU STIPRYBES,TIK TAUTISKAI MASTANTYS GALI ISSAUGOTI MUSU PRIGIMTI, APGINTI LIETUVA NUO AGRESYVAUS ISKRYPELIU SIAUTEJIMO.

 10. Aistė:

  AČIŪ! Labai naudingas straipsnis ir patogus siuntinėti kitiems, nes trumpas, aiškus ir nuorodų nei per daug, nei per mažai. Labai labai dėkui 🙂

  • ES rezoliucijai reikia surinkti 1 milijoną parašų,kad ekocidas būtų kriminalizuotas.Mielas Alke,skelbkit informaciją apie tai,nes iš Lietuvos dar tik 141 parašas,trūksta informacijos žmonėms.Gerbiami signatarai ,seimo nariai prisidėkit.Būkime visada kartu laimėje ir nelaimėje.
   Liko tik 40-41 diena

 11. G.P.:

  Šį sekmadienį, 13.00 Vilniuje, prie Mažvydo bibliotekos šaukiamas MITINGAS
  “Apginkime savo teisę į referendumą”. Kaip žinia, šeštadienį VRK skelbs savo verdiktą dėl 300.000 parašų. Priklausomai nuo to, koks bus sprendimas, tokia ir bus mitingo intencija.

  Kiekvieno sąmoningo Lietuvos piliečio dalyvavimas labai svarbus.

 12. Bronius Kapočius:

  Trys išmintingi Katalikai sukūrė ES; prieš juos stojo Europos liberalų idėjų ir pinigų/ pasaulio kriminalinių nusikaltėlių ir seksualinių mažumų aktyvo sukurta sąjunga (Blogio imperija- SSSR) su savo kruvinais pinigais ir ištikimu aktyvu…Praktika buvo didelė- nuo 1918 visą dešimtmetį vyko šeimų naikinimas SSSR teritorijoje; nuogų visų seksualinių mažumų paradai Raudonojoje Aikštėje (šaltinis rusų demokratinė spauda); spec auklėjimų įstaigos, kur nuo mažens vaikai buvo mokomi užsiiminėti seksu su bet kuo kas juda ir masturbuotis auklėtojų akivaizdoje; po to visas šis marazmas buvo pabandytas įterpti į pasaulio demokratijos terpę. Pavyko. Dabar kažkam kalti Vakarai? Taip pat kaip su partizanais- jie kovojo su raudonuoju teroru, o po žūties raudonųjų teroristų įvardinti išsigimėliais. Ukrainoje sveikos pajėgos siekia narystės ES, o mūsiškiai išgamos bando Lietuvą stumti atgal į atsikuriančios Blogio imperijos glėbį…

 13. Vienas laukas:

  Pagaliau Patackas pagonėja, t.y. tampa lietus-vėjas.

 14. Zenonas:

  Ačiū Algirdai. Esi Lietuvos Garbė ir Sąžinė. Tuo viskas pasakyta.
  Nuostabu, kad Lietuva turi tokių VYRŲ !
  Sveikatos !

 15. janina:

  Ačiū už nenuilstamą drąsa, ginant šeimos vertybes ir Lietuva.

 16. arabidopsis:

  Greitai Kalėdos, tada Trys EP “Karaliai”-Blinkevičiūtė, Balčytis, Paleckis, pasibels į prakartėlės duris ir pasakys: – Kur čia kūdikėlis Jėzus, atėjome ji mokyti masturbuotis pagal Estrelos programą…

 17. Kažin:

  Išeitų, kad Balčytis yra balsavęs už Estrelos rezoliuciją, ir dar į Prezidentus rengiasi kandidatuoti, tai baisiausias tyčiojimasis iš Lietuvos, apskritai iš demokratijos.
  Tas rodytų, kad Balčyčio dalyvavimas rinkimuose yra tik dėl akių, juk dėl šio fakto jį Lietuva tikrai nerinks į Prezidentus. Prisimintina, kad lygiai taip pat formaliai, kaip “partijos išstumiamas”, į Prezidentus kandidatavo praeituose rinkimuose ir A. Butkevičius.
  Tokie politikų veiksmai rodo, kad valdžios partijos nieko nepaiso, o taip galima daryti tik tuo atveju, jeigu VRK, visas rinkimų organizavimas turimas savo rankose. Taigi, raktas į permainas valdžioje yra VRK sudarymo, Rinkimų įstatymų pakeitimai, Tautos kandidatų suradimas ir sąjūdiškai dalyvaujant rinkimuose (ne mažiau 80 %) balsavimas už juos.

  Socdemų planas tapo aiškus – matyt, dėl akių Balčytis dalyvaus Prezidento rinkimuose, o Grybauskaitei tapus išrinktai antrai kadencijai lauks progos, kad Grybauskitės būtų paskirtas Premjeru vietoj Butkevičiaus. Bet gali būti, kad būdamas ir formaliu kandidatu į Prezidentus, Balčytis ves ir socdemų sąrašą ar bus jame antru rinkimuose į EP.
  Štai, ką apnuogino balsavimas Seime ir EP dėl rezoliucijų… Taigi, “estrelininkų” įsitvirtinimas Lietuvos valdžioje per konservatorių Grybauskaitę ir socdemų partiją kapitalus…

 18. homo marmalistus:

  Nemaniau, kad žodynas gali taip spardytis…

 19. Audronė:

  Ačiū autoriui už aiškiai,trumpai ir drūtai išsakytas mintis. Kaip ir visada pataikyta į patį centrą.Labai patiko pabaiga.Ją galėtų įsikalti į galvą mūsų garbieji seimūnai, kad galėtų visada pasipriešinti ES skleidžiamam absurdui.Stiprios sveikatos Jums, mūsų Šviesuly

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: