Blogeris Zeppelinus. Tikrasis lesbofeminizmo veidas. Argentinoje liepsnojo raganų šabašo laužai (video) (34)

Blogeris ZeppelinusPasaulį apstulbino kadrai iš San Chuano miesto. Kuriame septyni tūkstančiai agresyvių lesbofeminisčių nusiaubė miestą ir atakavo katalikų bažnyčią.

Jono Krikštytojo Katedros ginti stojo 1500 vietos katalikų.

Daugiau, nei valandą jie atlaikė visas kovotojų už toleranciją patyčias, išpuolius ir bandymus prasiveržti į katedros vidų. Šio įvykio vaizdus galima pamatyti žemiau.
***
Kas gi nutiko taikiame Vakarų Argentinos mieste? Iš kur ten atsirado toks kiekis akivaidžiai medicininės-psichiatrinės pagalbos stokojančių moterų?

Pasirodo, kad ramiame San Chuano miestelyje vyko XXVIII-as netradicinių Argentinos moterų – lesbiečių ir feminisčių suvažiavimas.

Net 17 000 pažangiojo bobinčiaus atstovių susirinko rimtame renginyje, su plenariniais posėdžiais ir sekcijiniais aptarimais. Buvo klausoma pranešimų apie genderinę ideologiją, lyčių keitimą ir panašios pseudomokslinio feminizmo temos.

O po sunkių posėdžių ir intelektualių debatų nusikamavusios delegatės išskubėjo į miestą.

Lyg ir tam, kad pražygiuoti maršu bei pademonstruoti – kas yra ta tolerancija, apie kurią jos tiek ilgai plepėjo.

Keista, bet antikatalikiškus lozungus skanduojančios išsiplikinusios lesbofeministės pirmiausia panūdo patekti į …vietos Katedrą.

Ko jos ten veržėsi suprasti nesunku. Tikrai ne pasimelsti ar paprašyti Dievo malonės bei psichinės sveikatos.

Kelia šventyklos vandalizavimui užstojo vietos katalikų gretos.

Gaujos lesbofeminisčių, kurių dauguma buvo nuogos iki pusės, purškė dažus ant vyrų veidų ir klynų, paišė svastikas ant krūtinių, žymekliais paišė „Hitlerio ūsus“ ant veido.

Jos taip pat tarpusavyje imitavo lytinius aktus, o vyrų veidus spaudė prie savo nuogų krūtų, tuo metu šaukdamos „išsitraukit rožančius iš savo kiaušinių!“.

Ir garsiai rėkdamos skandavo: „Romos katalikų bažnyčia, kuri nori įsiteprti tarp mūsų šydų, mes sakom, kad norime būti kekšės, transvestitai ir lesbietės. Legalizuokite abortus visose ligoninėse.“

Susikibę už rankų vyrai-katalikai tyliai meldėsi, nuolankiai kentė visus lesbofeminisčių išpuolius, bet stovėjo, kaip uola. Jie neprasiskyrė ir vidun įsisiautėjusio pažangaus bobinčiaus neįleido.

Lesbofeministėms teko pasitenkinti miestelio nusiaubimu bei Popiežiaus iškamšos sudeginimu prieš bažyčią.

Su visus šiuos veiksmus palydinčiais laukiniais šokiais.

Kitą dieną miestelėnai pašiurpę apžiūrinėjo grafitais apipaišytas pastatų sienas, nuniokotą aplinką ir šlykščių orgijų liekanas.

Penkiolika sužalotų vietos gyventojų kreipėsi pagalbos į medikus.

***

Ką gi.

Geriau vieną kartą pamatyti savo akimis, kaip atrodo tas feministinis supratimas apie toleranciją, pagarbą kitaip manantiems, nei perskaityti dešimt daktarės Nidos ar mielosios Linos Ž. straipsnių Delfyje.

Ir šiaip, verta išvysti – kaip tokių pažiūrų atstovių elgsena saveikauja su tradicinės moralės normomis.

Tampa aišku, jog skandalistė-antifašystė Fiokla ir jos himno giedorėlių bei feministinių burleskų šokėjėlių hopkompanija – tai tik žiedeliai. Feminizmo uogytės Lietuvoje dar tik sirpsta.

O kaip atrodys, kuomet prisirps – žiūrėkite vaizdeliuose žemiau.

P.S. Vaizdeliai gali būti naudingi ir istorijos mėgėjams, besidomintiems viduramžių raganų procesais Europoje.

Juk tai, ką matome klipuose labai panašu, į tai, kaip tais laikais buvo aprašoma tariamų raganų elgsena.

Matyt, lesbofeminisčių būta ir tada, tik jos kitaip vadinosi. Tamsiaisiais amžiais tokias degino ant laužų, o dabar – net psichiatro pagalbos ar raminamųjų vaistų nepasiūlo…

Klipo trukmė – 5 min. 12 sek. (kartais dingsta garsas):

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

34 komentarai

 1. Julius:

  Šiuose “gražiuose” vaizdeliuose svarbiausia yra tai, kas iš tikro didinga ir kilnu (nors šios purvinos orgijos kaimynystėje net ir šie žodžiai skamba kažkaip kasdieniškai) – tikinčiųjų vyrų stiprybė ir tikėjimas. Čia pavyzdys…
  O apie šią, atseit, tolerancija jau senai puikiai pasisakė Orvelas: “…kiaulės lygesnės”.

 2. Sėlis:

  Na, kam dar neuzteko isitikinti, kad iskrypeliai yra psichiskai nesveiki? Gal kam dar daugiau irodymu reikia? Tolerastai, auuu?..

 3. savanore:

  o is kokio jos zoologijos sodo pabego?

 4. Lina:

  Panašu, jog čia ne tik feminizmas, o ir gėjizmo judėjimas. Tokie nevispročių protrūkiai visiškai nepaaiškinami sveiku protu, ir graudu žiūrėt, jog jų tik dažnėja.
  Tačiau straipsnis irgi yra šiek tiek klaidinintis ir visiškai neįsigilinta į dabartinę situaciją Argentinoje. Ten kaip tik yra svarstomi abortų įstatymai. Ir visiem manau aišku, kaip bažnyčia tose šalyse įtakoja žmonių valdymui. Šito femi-lezbo judėjimo šalininkai tuo ir pasinaudojo. Kad bažnyčia pastatyta “nabagės” vietoje – tai irgi per daug šališka ir, kad pateisinama moterų deginimas viduramžiais – tai visiška rašytojo netaktika.
  Aš esu prieš tokius judėjimus, gėjizmus, ir visokius izmuz, bet taip pat prieš kišimąsi bažnyčios į valstybės valdymą, taip pat esu už abortus.

 5. LosAngeles:

  Sviesus rytojus… Ka gi, kas turite akis- matykite… Kaip liaudis sako: ‘ne viskas auksas kas auksu blizga’. Nors tiek isvardintos ‘matronos’, tiek AMP, rastusi manau ir dar ‘pazangiosios kompanijos’ aktyviscu, bando prastumti mintele kad tai lygiateisiskumas, kova uz tolerancija… pazanga taip sakant 🙂 Bendras vaizdelis labai derinasi prie ‘tolerancijos nesejo’ is olandijos neseniai apreikstu darbu. Panasu tai bendras pozymis, vienijantis ‘pazangos’ nesejus. Tautai reikia labai samoningai i si reiskini paziureti. Asmeniui gali buti atlaidus ir pakantus, bet paciai ydai nuolaidu daryti nereiketu.
  Kas turite akis- matykite, kas turite ausis- girdekite

 6. tripsas:

  Didelis pavojus žmonijai, kai viena tauta pasiskelbia išrinktąja, iškelia užduotį-valdyti pasaulį, galop jį užvaldo ir ima
  rašyti gyvenimo direktyvas “gojų” tautoms, ima sistemingai naikinti jų religijas, šeimas, papročius, valstybes.

  • Kęstutis:

   … būtent… žydai pirmieji žmonijos istorijoje ir paleido “džiną iš butelio”, kad gali būti tikresnių žmonių negu likusieji. O tos ar tieji lygiai taip pat ir nusprendė, kad jojos aukštenė rasė už tuos besimeldžiančius vyrus – išrinktąjai tautai…

 7. Dalė:

  Armėnų radijui pateiktas klausimas; “Kuo skiriasi bezdžionė nuo žmogaus?”
  Radijas atsako:” Bezdžionė dar gali tapti žmogumi, o žmogus bezdžione – jau nebe.”
  Armrėnų radijas klydo: žmogus GALI 🙂

  • Kęstutis:

   Bezdžionės lastelėje 37 chromosomos, žmogaus 36… Jei į tai pažiūrėsime moksliškai išeitų, kad žmogus – degradavusi bezdžionė, arba bezdžionė – sekanti žmogaus evoliucijos pakopa 😉

   • tripsas:

    Kaip ilgai iki Pietų Amerikos keliavo Klaros Cetkin ir Rozos Liuksemburg idėjos: visą
    šimtmetį. Laikas damoms ir K.Marksą su F.Engelsu, V.Leniną, Trockį pastudijuoti, kad geriau suprasti, kokia viso jų organizuojama šabo įdėja, o tada suorganizuoti revoliuciją, sunaikinti valstybę, sugriauti krykščionių bažnyčias, o auksą ir pinigus perduoti tiems, kam jahvės skirta juos valdyti. TSRS buvo perėjusi visus šiuos etapus, net vaikus, pagal Estrelos programą, mokė masturbuotis, net bendros žmonos buvo ir daugintąsi komūnose, kaip šunų-rujomis.

    • N:

     TSRS vaikų nemokė masturbuotis. Visgi visą tą lytinį išsigimimą Stalinas išmėžė.

    • Kęstutis:

     Manot. kad krikščionių bažnyčia labai nutolo nuo torų, senojo testamento ir žydų garbinimo??? O ir pačios bažnyčios jau seniai patapo užsislaptinusių gėjų ir pedofilų prieglaudos…

     • N:

      Nereikia užkibti ant liberastų pučiamo burbulo, kad bažnyčioje pilna pedofilų ir homikų. Taip, jų yra, bet tikrai ne tiek, kiek bandoma pavaizduoti. O tie teismai, kai po 40 ar 50 metų neva tvirkintas vaikas teisiasi su bažnyčia nieko bendro neturi su teisingumu. Po tiek metų remiantis vieno ar poros žmonių parodymais ieškoti “teisybės”? Tiesiog kvepia gerais lengvais pinigais, kuriais pasidalinama ir su “liudininkais”. Jei nebūtų priteisiama didelių piniginių kompensacijų, o tik sodinamas kunigas pedofilas, tai tokių bylų beveik nebūtų.

      • Kęstutis:

       Mano kurso draugas buvo vargonininko sūnus, tai ir remiuosiu jo pasakojimais apie gėjus, pedofilus ir užverbuotus saugumo kunigus… O krikščionybės įdeologinis pagrindas – žydų šlovinimas, kaip dievo išrinktosios tautos. Biblija – pirmasis rasistinis veikalas žmonijos istorijoje…

 8. Ūla:

  Tai ten ir policijos nėra ir psichiatrų, kad jas išvežti? Mūsų “ponios tolerantės” iš Seimo taip pat galėtų pasižiūrėti ir manau, kad ko gero joms labai patiktų.

 9. suskilusi gelda:

  Įminkit myslę. Buvo raudonas, buvo rudas, tampa vaivorykštinis.
  Tik šitas išvagos giliausius randus žmonijos raidoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: