Z. Balčytis. Tikiu, kad laimėsiu prezidento rinkimus (40)

Asmeninio arch. nuotr.

Asmeninio arch. nuotr.

„Dirbanti ir uždirbanti, ne susiskaldžiusi, o vieninga ir solidari Lietuva – štai ko mums labiausiai reikia“, – kalbėjo socialdemokratų kandidatas į Lietuvos Respublikos Prezidentus Zigmantas Balčytis šeštadienį Garliavos sporto centre vykusiame LSDP Kauno rajono skyriaus susirinkime, rašoma spaudos pranešime.

Politikas pabrėžė, kad tam reikės ne tik socialdemokratų, bet visų Lietuvos žmonių palaikymo.

LSDP pirmininko pavaduotoja, Seimo narė Birutė Vėsaitė tvirtino, kad Z.Balčytis turi puikių galimybių laimėti.

„Lietuvoje vis dažniau girdžiu posakį, kad atiduodamas balsą Grybauskaitei balsuoji už Landsbergį. Reikia tautą vienijančio žmogaus, kaip tik toks ir yra Z.Balčytis“, – pastebėjo B.Vėsaitė.

LSDP pirmininko pavaduotojas, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ragino nenuvertinti artėjančių Europos Parlamento rinkimų.

„Labai svarbu, kas bus šalies Prezidentas, tačiau svarbu ir tai, kokie žmonės atstovaus mūsų šalį Europos Parlamente, ką turėsime Seime, savivaldoje, kaip visos valdžios grandys darniai dirbs. Todėl visi rinkimai yra svarbūs ir mes turime juos laimėti“, – kalbėjo V.Makūnas.

Jis pastebėjo, kad per vienerius Algirdo Butkevičiaus vadovaujamos Vyriausybės metus šalyje įvyko daug teigiamų pokyčių: padidėjo minimalus darbo užmokestis, išsaugota apie pusantro šimto nedidelių kaimo mokyklų, sumažėjo elektros ir dujų kainos, pajudėjo magistralės „Rail Baltika“ tiesimas, daugiabučiu renovacija, patvirtintas socialiai jautresnis 2014 metų biudžetas.

Z.Balčytis taip pat akcentavo socialinį teisingumą ir didesnį solidarumą. „Turime eiti panašiu keliu, kokiu eina Skandinavijos šalys, manau, tai mums tinkamiausias modelis“, – pabrėžė kandidatas į Prezidentus.

Susirinkime kalbėta ir apie Kauno rajone sėkmingai vykdomus projektus: Raudondvario dvaro atnaujinimą, vandentvarkos, sporto bei turizmo infrastruktūros darbus. Kauno rajonas Lietuvos savivaldybių indekse šiemet surinko daugiausia balų ir buvo pripažintas geriausia Lietuvoje vieta gyventi.

B.Vėsaitė pastebėjo, kad tai yra didelis rajono lyderio – V.Makūno nuopelnas ir pasveikino merą praėjusį penktadienį gavus aukščiausią Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų apdovanojimą „Darbo žvaigždę“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , .

40 komentarų

 1. Giedrius:

  “Visų šalių proletarai vienykitės”

  kažkaip
  pasigedau vieningo antraše Jūsų įrašo
  gerb. Vėsaite;
  (o dėl geležinkelio atstatymo Alytuje,
  greta karininko Antano Juozapavičiaus tilto,
  – tai tik pats V. Makūnas, žinoma ir kitas
  soc.dem.-TS’KP-inės koalicijos Kauno
  vadas kalti: trukdo, neleidžia atstatyt
  sankasos su eurovėžės bėgiais nuo
  K a l n i š k ė s mūšio apylinkės ties Krosna,
  kad naujajai jungčiai Alytus-Garliava bei
  geležinkelio atstatymui iki Vilniaus būtų
  skiriamos lėšos; Alytus laukia 23-ji metai!)
  “Jautrumos” biudžeto – tvirtinamo gruodžio 12 d.
  taip pat dar nesam pajautę… Nebent šis
  LSDP kandidatas pranašu-ekstrasensu pasiskelbęs
  mat
  dar tik
  “Projektas
  LIETUVOS RESPUBLIKOS
  2014 METŲ VALSTYBĖS BIUDŽETO IR SAVIVALDYBIŲ BIUDŽETŲ FINANSINIŲ RODIKLIŲ PATVIRTINIMO
  ĮSTATYMAS

  2013 m. d. Nr.
  Vilnius”

  – o jau
  proletarinių vienytojų “pranašų”
  perėmėjo palikuonio patvirtintas?

 2. N:

  Prezidentas turi būti asmenybė. O šis biurokratas tokiu nėra.

 3. Ženklas:

  Dalia grybauskaitė vienos kadencijos Prezidentė. Ji net į Zigmo Vaišvilos klausimus nesugeba atsakyti.

 4. Kažin:

  Lietuvoje vienas logistikos centras apskritai yra atgyvenusi idėja, todėl “Rail Baltica” iš Šeštokų tetiestina iki Marijampolės. Pačiam Kaunui “Rail Baltica” pakanka 20 km. atšakėlės nuo Jonavos. Apskritai strategija “Rail Baltica” per Kauną yra prieš Lietuvą nukreipta Lenkijos strategija, naudinga jai tiek ekonomiškai, tiek politiškai.
  Kadangi “geležinių uždangų” nėra tai tokiu atveju logistikos centrai dėstytini taip, kad jais galėtų naudotis ir kaimynai. Tai pvz., logistikos centru Mariajampolėje galėtų naudotis pietvakarinė- vakarinė Lietuvos dalis ir Karaliaučiaus sritis, logistikos centru Šiauliuose šiaurinė Lietuvos dalis, Klaipėda, gal kažkiek ir Latvija.
  Geležinkelio atšaka Vilnius -Druskininkai praktiškai yra, todėl ji turi būti išnaudota. Ji eina per Varėna, taigi logistikos centras be Vilniaus galėtų būti ir Varėnoje, kuris aptarnautų Alytų, Lazdijus, Druskininkus, gal Lydą, Gardiną. Be to, yra likęs pylimas nuo Varėnos iki Šeštokų per Alytų. Visais atžvilgiais, pirmiausiai ekonomiškai Lietuvai yra naudingiausia, kad “Rail Baltica” atkarpa nuo Vilniaus iki Lenkijos sienos eitų per Druskininkus arba per Alytų jau esamais pylimais iki Šeštokų. Tokiu atveju “Rail Baltica” aptarnautume ir gerą Baltarusijos dalį netgi su pačiu Minsku, be to, nereikėtų išpirkti iš privatininkų žemę geležinkeliui.
  Jeigu Balčytis šito nesupras, bet ir toliau tęs dabartinių valdžių sau ir Lenkijai, o ne Lietuvai, apskritai Baltijos šalims naudingą politiką, tai Prezidento posto jam nematyt…

  • N:

   Balčytis prezidentu netaps, nes jis politinis nulis. Be to visokeriopai režimas rems Grybauskaitę. O tokie kaip tu už ją ir balsuosi.

   • Kažin:

    Už ką balsuosiu tai mano reikalas. “Režimas” pirmame tūre neišspaus daugiau negu trečdalio rinkėjų balsų, dar 10% gaus iš politinių žioplių alia – “N” ir Ko… Tai ir visi Grybauskaitės balsai, jų nepakaks, kad taptų Prezidentu, taigi turi galimybių juo tapti tiek Balčytis, tiek kas kitas normalaus gyvenimo žmogus…

    • N:

     Aišku, kad tavo reikalas. Tačiau akivaizdu, ką pasirinko kandidatu režimas ir kas visomis jėgomis bus piarinamas. Kol kas nematau realių kandidatų, galinčių mesti iššūkį sisteminei kandidatei.

     • Kažin:

      Pats nematai, o gal nenori matyti… Juk pvz., Balčytis mato ir pareiškia, kad yra pajėgus mesti iššūkį sisteminei kandidatei. Manau, kad dar Balčytis savo gebėjimų nėra atskleidęs. Taigi visko gali būti – jam išmanymo ir griežtumo atrodo netrūksta. Svarbu, kad nelinkčiotų prieš Lenkiją ir Briuselį ir tai darytų nepasislėpęs nuo Tautos, kaip yra dabar, o atvirai ir viešai atsikirstų jai girdint.
      Tikėtina, kad dar rasis ir kitų, kurie yra įvertinę savo galimybes ir numatę, kaip sisteminę įveikti…

      • N:

       Yra daug daugiau už jį matančių. Ir ką? Prezidentu bus išrinktas tas, kurį rems sistema. Kitaip ir būti negali, šansų labai mažai. O pats gyveni iliuzijų pasaulyje, kad rinkimais pagal sistemos taisykles galima ką nors pakeisti.

 5. Povilas:

  Kodėl jie nekelia Marijos Aušrinės į prezidento postą. Ji geriausiai atstovauja socialdemokratijos ES esmę: homoseksualistų diktatūrą, šeimos, religijos, valstybės naikinimą. Išmokintu, pagaliau, kūdikius masturbuotis ir
  čiulpti storus sysalus.

 6. Nepolitikas:

  „Prezidentu“ gali būti bet kas, kas turi nemažiau 1 mln. … O Lietuvai, atsižvelgiant į situaciją, reikalingas doras(nemažiau kaip 6 m. nepriklausantis jokiai partijai), ir aiškiai žinantis konstitucinę santvarką, gerbiantis Tautą. Kuris vienareikšmiškai duotu priesaika panaikinti neteisybę ir skurdą. Kaip matome tokių kandidatų nėra. Tai apie ką galime diskutuoti? … Jeigu toks atsirastu, tada kitas klausimas kaip jį realiai galima išrinkti – jog bus klastojimai visuose vietose. Ir vėl VRK išrinks reikalinga ES kandidatą. … Todėl manau pirmas klausimas – referendumas, apginti žemę. Antras klausimas per referendumą priimti nuostatos dėl VRK formavimo ir rinkimų. Atsisakyti ES parlamento rinkimus – prieštarauja Konstitucijai. Tokios valdžios nėra. Ir tik tada galim išrinkti tikrą Lietuvos Prezidentą.

 7. Vienas laukas:

  Kažkoks keistas Z. Balčyčio tikėjimas.

 8. O TUO TARPU LIETUVOJE...:

  Apie GRYBĖS skiepus ir slptąją pažymą .
  Šią situaciją nedelsdama privalo spręsti vienintelė institucija, galinti tai padaryti, – Lietuvos Respublikos Seimas, pradėdamas generalinio prokuroro ir prezidentės apkaltas. Kadangi šios galimai nusikalstamos veikos atliktos akivaizdžiai siekiant nuslėpti tikrąją prezidentės biografiją, kurią D. Grybauskaitė neatskleidė Lietuvos rinkėjams 2009 m. prezidento rinkimuose, tai prezidentės apkalta turi vykti ir dėl jos biografijos slėpimo bei klastojimo, rinkėjų klaidinimo.
  Negalima sudaryti precedento – leisti prezidentei rodyti pavyzdį visiems, kad galima ignoruoti Lietuvos Respublikos įstatymus ir atlikti galimаi nusikalstamas veikas siekiant asmeninių tikslų, drausti tai tirti ir net komentuoti! Šių p. D. Grybauskaitės „skiepų“ siūlytojas Vytautas Landsbergis panašiai elgėsi 1992 m., kai Lietuva bandė pirkti iš Rusijos ginklus, tarpininkaujant a. a. G. Konopliovo „Lietverslui“ ir „GeKa“ bankui (po šios aferos sužlugdymo pavadinto „Tauro“ banku). Tada ši afera nepavyko. Panašu, kad nepavyks ir šios „valstybės paslapties“ sumanytojams, nors „skiepytasi“ buvo „su patirtimi“.

  • Nepolitikas:

   „Šią situaciją nedelsdama privalo spręsti vienintelė institucija“, o jei ES neleidžia? Jog apkalta sustabdys „integraciją“ – ES įstatymų priėmimą. Viskas paprasta. Jog kodėl buvo pašalintas Paksas, todėl kad neskaitant, reikėjo pasirašyti ES sutartį. O iš jo galima buvo visko tikėtis(Wiljamso nepasirašė).

 9. Vienas laukas:

  Nuotraukoje čia jis su duonos kepaliuku rankose. Kažin užsidirbo ar pavogė ?

 10. Rinkimus laimės Z Vaišvila.Jis supranta tautinės valstybės kūrimo svarbą ant Tautos vertybinio pamato, sukurtą tvirtą statinį,kurio šeimininkė Tauta.Kitiems,esamiems kandidatams galimai iki to supratimo dar toli,todėl būtų sudėtinga esamoje situacijoje, kuri pasikeitus,kai surinkta parašų 320828 referendumui inicijuoti ir įrodyta ,kad Tautos valia svarbi Lietuvos žmonėms ir jos įgyvendinimas, atvertų kelius į susikalbėjimą ,susiklausymą ir realią vilti sustiprėti valstybei ir atsigauti Lietuvos žmonėms.

  • Nepolitikas:

   “Rinkimus laimės Z Vaišvila. Jis supranta tautinės valstybės(…)“, dar karta pakartosiu ne gerb. Z. Vaišvila, nei kitas – rinkimus nelaimės. Viskas bus suklastota! Žaisti korupcijos žaidimus, pagal korupcijos taisykles(įstatymus), lygiai kaip iš pirmo karto laimėti „Teleloto“ – kompiuterį ne apgausi, o „rituliai“ turi savo fizines savybes – vienas už kitą lengvesnis, didesnis ir t.t. Taigi viskas valdoma. Reikia keisti sąlygas, o tada sutinku galima ir gerb. Vaišvilą siūlyti.

  • Amelija:

   Kad jis labai nuobodus: šneka tą patį per tą patį, asmeninius interesus paminėti nepamiršdamas, niekas net į konferencijų salę paklausyti neateina. Ir truputėlį vaidenasi Zigmui – tai kas lapus brauko, tai jį (pamanykit, persona) seka, tai jam pačiam nežinant vicepremjeru tapo… Nesveikai atrodo tokia prezidentinė laikysena. Balsų gautų per rinkimus kaip ta koalicija, kur socdemus su tautininkais vienijo. Geriau dar vienąkart ant banano žievės nelipti.

   • Nepolitikas:

    „Kad jis labai nuobodus: šneka tą patį per tą patį, asmeninius interesus paminėti nepamiršdamas, niekas net į konferencijų salę paklausyti neateina.“ – Puiku, man net malonu skaityti, kad visokie gėjai , kaip tu, nesupranta jo kalbos. Bet jis kalba ne jums, o Tautai. Ir Tauta jį supranta. Jis kaip ledlaužis pralaužė iškrypėlių žiniasklaidos ledą, prisidėjo prie parašų rinkimu, „nurengė“ jūsų „šlovingą“ D.G., supuvusį V.L. ir t.t. Mano nuomonė – nedaug laimes per spaudos konferenciją matyti visokių „čiulpikų“ ir „laižykių“ veidus, kurios matome per TV.

 11. bartas:

  dar kartą apie tą, kuris įtikėjo , kad prezidento kėdę šildys būtent jis. Kai vakar pamačiau, kaip šis žmogus paaukojo ”maisto bankui” pakelį “sauso pašaro” . Vos ne apsiverkiau. Kokios plačios širdies – kandidatas. Tikras “mesijas”.
  Kai tuo metu , jo “chebrantai” ir toliau “duchina” Tautą.
  Gražių žodžių išmokau iš jaunimo. A ne.

 12. A:

  Žmogiūkščio, balsavusio už Sodomitų rezoliuciją išvis negalima įleisti į valdžios įstaigas.

 13. LosAngeles:

  Esi s… gabalas, dede. Gilinkis toliau i estrelos rezoliucija, tik pageidautina vienas, nuosalyje. Tokius kaip tamsta tauta turi zinoti

 14. Lada:

  Nelaimėsi, Zigmantai. Po to, kai vakar pritarei Estrelos vaikų tvirkinimo rezoliucijai, neturi jokių šansų. Sėdi estrelų būry, ir sėdėk, nevežk savo smirdančių pažiūrų į mūsų šalį. Žmonės nekvaili, tamstos pavardė, kartu su kitų trijų Lietuvai gėdą padariusių personų, mačiau jau “puikuojasi” visuose socialiniuose tinkluose, tik toli gražu ne gerąja prasme.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: