Vilniuje darbą pradeda „Vaikų svajonių namelis“ (0)

Vaiku-svajonesŠiandien atidarytas „Vaikų svajonių namelis“, kuriame visi geros valios žmonės, norintys išpildyti socialinio projekto „Vaikų svajonės“ interneto svetainėje pasirinktą vaiko svajonę, gali ją palikti. Čia dovanėlės bus gražiai supakuotos ir pristatytos jų laukiantiems vaikams. „Vaikų svajonių namelis“ prekybos centre „Ozas“ veiks iki gruodžio 26 dienos. Šio namelio nykštukais trumpam tapo aktoriai Eimutis Kvosčiauskas ir Kristijonas Bartoševičius (žinomas kaip Saulius Poška), plaukų stilistas Valerijus Gigevičius, šokėjas Šarūnas Kirdeikis ir Gabrielė Martirosionaitė.

„Praėjusiais metais jau pasiekėme projekto rekordą – buvo įgyvendinta beveik 5 tūkstančiai svajonių, o šiemet kol kas tikslingai keliaujame link naujo rekordo. Jau dabar įgyvendinti pasirinkta daugiau negu 3 tūkstančiai sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajonių. Tikimės, kad „Vaikų svajonių namelis“, kurio nykštukai profesionaliai pasirūpins dovanėlių pakavimu ir išsiuntimu, padrąsins vaikų svajones įgyvendinti ir tuos žmones, kurie iki šiol dar nebuvo apsisprendę,“ – sako vienas projekto „Vaikų svajonės“ iniciatorių Julius Gregorauskas.

Vis dėlto, socialinio projekto „Vaikų svajonės“ organizatoriai tradiciškai labiausiai skatina dovanas vaikams įteikti asmeniškai: „Nors nykštukai ir visi kiti pagalbininkai padės dovanoms nukeliauti pas vaikus, visgi, didžiausia dovana vaikui yra dėmesys ir žinojimas, jog jis, jo svajonės ir troškimai yra kažkam svarbūs. Todėl, jei tik yra tokia galimybė, kviečiame pasinaudoti proga susipažinti su vaiku, kuriam dovanojate dovaną, ir savo paties akimis pamatyti, kiek džiaugsmo ir vilties ji gali atnešti“, – sako kitas projekto organizatorius Andrius Čepkus.

„Jaučiame didelį žmonių troškimą daryti gerus darbus, todėl džiaugiamės galėdami prisidėti prie šios kilnios idėjos ir atidaryti „Vaikų svajonių namelį“ prekybos centre „Ozas“, kur nykštukai darbuosis, pakuodami dovanas vaikams, kiek ilgiau negu mėnesį“, – sako PC „Ozas“ rinkodaros vadovas Faustas Tolkušinas.

Kalėdų senelio padėjėjais virtę „DPD Lietuva“ kurjeriai primena, kad atnešus interneto svetainėje pasirinktą vaiko svajonę, svarbu neužmiršti ant dovanėlės užrašyti jai suteikto  unikalaus svajonės kodo, kuris leis užtikrinti, kad dovanos pasieks būtent tuos vaikus, kuriems jos yra skirtos.  „Prisidėti prie tokių gražių ir prasmingų akcijų visada smagu. Raginame ir kitus prisijungti prie šio projekto ir neatidėlioti dovanų siuntimo paskutinei minutei, kad per Kalėdas vaikai jau galėtų džiaugtis išsipildžiusiomis svajonėmis“, – sako „DPD Lietuva“ vykdomasis direktorius Kastytis Valantinas.

Nykštukais tapę žinomi žmonės neslepia, kad ir patys mielai prisideda prie vaikų svajonių pildymo – ir ne tik šiandien, pakuodami dovanas, bet ir realiai išsirinkdami konkrečias svajones: Gabrielė Martirosionaitė artimiausiomis dienomis ketina išpildyti kelias svajones, Kristijonas Bartoševičius jau tai padarė, o Valerijus Gigevičius ne tik išpildė ne vieną svajonę, bet ir paskatino savo draugus pasekti jo pavyzdžiu. Visi žinomi „nykštukai“ sutinka, kad vaikų norai – labai paprasti, tad juos įgyvendinti visai nesunku, bet vaikui tai teikia didžiulį džiaugsmą.

„Vaikų svajonės“ – tai savanoriška iniciatyva, kuria siekiama išpildyti kuo daugiau sudėtingomis socialinėmis sąlygomis augančių vaikų svajonių. Projektas praėjusiais metais gavo LOGIN apdovanojimą kaip geriausias socialinis projektas internete. „Vaikų svajonių“ svetainėje talpinamos 2-14 m. amžiaus vaikų svajonės, kurias galima pildyti iki 2014 m. sausio 1 dienos.

Jis turi tik svajonę, tu – galimybes.

Kategorijos: Kultūra, Pilietinė visuomenė, Šventės, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: