Tragedija Rygoje – įgriuvo prekybos centro stogas (3)

Delfi.lv nuotr.

Delfi.lv nuotr.

Vakar, lapkričio 21 dieną, vakare Rygoje, Priedainės gatvėje 20, prekybos centre „Maxima“ įgriuvo stogas.

Per nelaimingą įvykį jau rasti 32 žuvusieji, tarp jų mažiausiai 3 gelbėtojai. Sužeistųjų skaičius siekia mažiausiai pusšimtį, tarp jų vaikai ir gelbėtojai. Greitosios pagalbos tarnybos atstovė Ilzė Bukša nurodė, kad aukų skaičius gali dar didėti. Pasak jos, neaišku, kiek žmonių vis dar tebėra užversti griuvėsių.

Pastato stogas įgriuvos ketvirtadienį apie 18 valandą. Ant ugniagesių, atvykę į incidento vietą, užgriuvo kitos prekybos konstrukcijos.

Prekybos centras, kurį nuomoja „Maxima“, buvo pastatytas 2011 metų pabaigoje ir pelnė architektūros premiją.

Lietuvos Respublikos Prezidentė ir Seimo Pirmininkė išreiškė užuojautas.

„Savo ir visos Lietuvos vardu reiškiu gilią užuojautą dėl tragedijos Rygos prekybos centre. Šią sunkią valandą linkiu žuvusiųjų artimiesiems ir visiems Latvijos žmonėms stiprybės, ištvermės ir susitelkimo“, – rašoma Prezidentės užuojautoje.

„Leiskite išreikšti giliausią užuojautą Latvijos žmonėms. Šią sunkią liūdesio valandą nuoširdžiai linkiu stiprybės ir ištvermės visiems žuvusiųjų artimiesiems“, – sako L. Graužinienė.

Kategorijos: Baltų žemėse, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

3 komentarai

  1. Artūras:

    Ir mūsų muitininko nužudymas Kosove, ir dabar šitas siaubingas dalykas yra rusijos darbas. Nėra jokių abejonių, kad turime reikalą su aziatine fašistine hunų gaujos valdoma teritorija. Neabejoju, kad jei vėl būtume užgrobti, aziatiniai hunai vėl vykdytų mūsų žiedo genocidą. ES nėra tobula, bet tai 1 000 000 kartų geriau negu rusija. Darykime viską, kad gyventume laisvi.

  2. Amelija:

    Nuoširdi užuojauta broliams latviams. Liūdime kartu su artimaisiais, su visa tauta. Tokia tragedija nepalieka nė vieno be ašarų ir atjautos skausmo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *