D.Grybauskaitės patarėja surengė specialią spaudos konferenciją, bet į klausimus neatsakė (2)

Prezidentūra

Prezidentūra

Specialiai surengtoje spaudos konferencijoje šiandien, lapkričio 21 dieną, Prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausioji patarėja Daiva Ulbinaitė prakalbo apie kylantį skandalą aplink Prezidentūrą. Pasak jos, vyksta gerai organizuotą provokaciją bei šmeižto ir melo kampaniją.

„Tai, kas vyksta pastarosiomis dienomis, aš vertinu kaip gerai organizuotą provokaciją bei šmeižto ir melo kampaniją“, – kalbėjo prezidentės patarėja.

Pasak jos, kampanijos tikslas – priversti D. Grybauskaitę nedalyvauti kitąmet vyksiančiuose prezidento rinkimuose.

„Tai politinės girnos, kurios, artėjant Vilniaus viršūnių susitikimui ir prezidento rinkimams, naudojamos bandant kompromituoti Lietuvą ir prezidentę D. Grybauskaitę. Kad ji nedalyvautų prezidento rinkimuose. Tam apsijungė ir šią situaciją išnaudoja visos vidaus ir išorės jėgos, kurioms per šiuos penkerius metus tapo sunkiau vogti, sukčiauti ir daryti įtaką“, – tęsė D. Ulbinaitė.

Ji pripažino, kad kratos atliktos jos darbo vietoje ir namuose. Tai vyko atliekant tyrimą dėl galimo valstybės paslapties atskleidimo žiniasklaidai.

„Kasdien bendrauju su žiniasklaida. Todėl natūralu, kad teisėsaugai kyla klausimų dėl informacijos apie valstybei kylančias grėsmes patekimo į viešąją erdvę. Ir į juos bandoma atsakyti. Nuo pirmos ikiteisminio tyrimo dienos bendradarbiavau su pareigūnais. Mano darbo vietoje ir mano namuose atlikti tie patys procesiniai veiksmai, kaip ir žurnalistų. Aš neturiu jokių pretenzijų tyrimą vykdantiems pareigūnams. Kiekvienas dirbame savo darbą. Jokių slaptų dokumentų aš nesu gavusi. Pareigūnų buvau tik perspėta apie tai, kad prieš Lietuvą ir mūsų šalies prezidentę pirmą kartą istorijoje sutelktos elitinės Rusijos žvalgybos pajėgos. Ir būtina tam rengtis. Ginti valstybę nuo melo, šmeižto ir informacinių išpuolių suprantu kaip tiesioginę savo pareigą. Tai ir darau niekieno neraginama. Man tikrai tam užteks ir stiprybės, ir kantrybės“, – pažymėjo D. Ulbinaitė.

Į žurnalistų klausimus prezidentės vyriausioji patarėja atsakinėti nesutiko.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: