B. Bradauskas toliau eis Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pareigas (0)

bradauskas-medziotojas-alkas-ltSeimas po slapto balsavimo nepritarė Seimo nutarimo projektui (Nr. XIIP-1137), kuriuo buvo siūloma atleisti Bronių Bradauską iš Lietuvos Respublikos Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pareigų.

Slapto balsavimo rezultatai: išdalyta biuletenių – 41, rasta biuletenių – 41, galiojančių – 38, negaliojančių – 3. Už siūlymą atleisti B. Bradauską iš komiteto pirmininko pareigų balsavo 37 Seimo nariai, prieš – 1. Pagal Seimo statutą sprendimas dėl Seimo pareigūnų dėl nepasitikėjimo gali būti priimamas slaptu balsavimu daugiau kaip pusės visų Seimo narių balsų dauguma.

Seimo posėdyje šį projektą pristatė Seimo narė Rasa Juknevičienė, pareiškimą dėl siūlymo atleisti B. Bradauską iš užimamų pareigų pasirašė 40 Seimo narių. Pasak opozicijos atstovų, komiteto vadovu nepasitikėjimą jie išreiškė dėl draudimo per Tarpparlamentinę Europos Sąjungos finansų valdysenos (13 straipsnio) konferenciją ES valstybių narių svečiams rodyti Seimo kanceliarijos parengtą trumpametražį filmą apie Seimo Kovo 11-osios Akto salę, Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimą ir Sausio 13-osios įvykius.

B. Bradauskas atmetė jam mestus kaltinimus ir patikino, kad visada bus už gerus santykius su visomis valstybėmis, taip pat ir su kaimynėmis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: