Lėšų pervedimui atlikti užtenka tik gavėjo mobiliojo telefono numerio (2)

TelefonasPinigų pavedimą norintiems padaryti išmaniųjų telefonų savininkams nuo šiol nebereikės žinoti gavėjo sąskaitos – užteks viso labo jo mobilaus telefono numerio. Skatindamas naujų standartų diegimą bankininkystėje, „Danske Bank“ pirmasis Lietuvoje pradeda teikti mobiliųjų mokėjimų paslaugą.

Naudojantis šia paslauga, pavedimai atliekami SMS žinutės greičiu ir nemokamai, išmaniojo telefono aplikacijoje suvedus reikiamą sumą ir gavėjo telefono numerį. Tai ypač patogu artimiausiųjų žmonių rate, kai tenka atsiskaityti už bendrus pirkinius, pasidalinti sąskaitą už pietus ar skubiai pervesti pinigų vaikams. Mobiliaisiais mokėjimais galima ne tik pervesti pinigus, bet ir siųsti jų užklausą, nurodant pageidaujamą sumą – lėšas pervesti turinčiam asmeniui tereikia telefone paspausti patvirtinimo mygtuką. Mokėjimų saugumas ir patikimumas papildomai užtikrinamas pasirašant operacijas PIN kodu ir suteikiant vartotojui galimybę pačiam nusistatyti operacijų limitus.

„Elektroninės ir mobilios bankininkystės patirtis leidžia pasiūlyti vartotojams pačius moderniausius šiuolaikinės bankininkystės sprendimus. Pristatydami mobiliųjų mokėjimų paslaugą, dar labiau supaprastiname kasdieninę bankininkystę“, – sako Darius Jasinskis, „Danske Bank“ Verslo plėtros tarnybos direktorius. D. Jasinskis pabrėžia, jog Lietuvoje išmanieji telefonai sudaro apie 50 proc. visų parduodamų naujų telefonų, tačiau vartotojai išnaudoja tik nedidelę dalį jų teikiamų galimybių.

Norint pradėti naudotis mobiliaisiais mokėjimais, tereikia „Danske eBanke“ pasirinkti šią paslaugą, kuri susieja telefono aplikaciją su sąskaita banke. D. Jasinskis pabrėžia, jog susiejus banko sąskaitą su mobiliųjų mokėjimų aplikacija telefone, išspręsta pagrindinė problema, ribojusi mobiliųjų atsiskaitymų plėtrą Lietuvoje – vartotojams nuo šiol nebereikia išankstinio sąskaitos papildymo.

Pristatomąjį mobilaus mokėjimo vaizdo klipą galite peržiūrėti čia.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: