A.Butkevičius „Chevron“ teiginius vadina melagingais (4)

A.Butkevičius, lrs.lt nuotr.

A.Butkevičius, lrs.lt nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius šiandien, spalio 9 dieną, melagingais pavadino teiginius, kad „Chevron“ derėjosi su Vyriausybės atstovais, kurie neturėjo įgaliojimų.

„Pirmiausia, nei Vyriausybės atstovai, nei premjeras jokiose derybose nedalyvauja, ir galiu pasakyti, kad gali dalyvauti tik pati komisija, tai čia yra grynas melas. Nei aplinkos ministras, nei premjeras negali kištis, kai vyksta nugalėtojo atrinkimas, tai čia yra visiška netiesa. Ką tik turėjau pasitarimą su žmonėmis, kurie atsakingi, tai buvome pasiruošę priimti Vyriausybės nutarimą, jeigu matytumėm, kad komisija nesiryžta arba bijo“, – trečiadienį radijui „Laisvoji banga“ sakė A. Butkevičius.

Ministro Pirmininko Algirdo Butkevičiaus nuomone, amerikiečių kompaniją „Chevron“ iš skalūnų dujų žvalgybos konkurso trauktis paskatino Seimo sprendimas, kuriuo reikalaujama, kad atliktam poveikio aplinkai vertinimui pritartų vietos valdžia.

„Aš manau, kad viena pagrindinių priežasčių buvo ta, kad buvo pakeistas įstatymas, kuriame yra numatyta atlikti poveikio aplinkai vertinimą, ir tas poveikio aplinkai vertinimas turi būti patvirtintas savivaldybių tarybose. Žinau, kad to krašto savivaldybių tarybos ir merai yra nusiteikę neigiamai prieš „Chevron“ investicijas…“, – kalbėjo Premjeras.

Kalbėdamas „Laisvajai bangai“ premjeras paneigė, kad „Chevron“ galėjo atbaidyti Seime planuoti aukšti skalūnų dujų gavybos mokesčiai.

A.Butkevičius prasitarė, kad tam tikrą informaciją turėjo prieš tris savaites, jog planuoja pasitraukimą iš Lietuvos, bet nelabai tikėjo tuo.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , .

4 komentarai

 1. Nepolitikas:

  Taip sau tik įdomu, o ką ten Jūs ponai Amerikoje darėt? … Jei ne ni-ni?

 2. arvydas damijonaitis:

  Kas kaltas dėl investicijų sabotažo?
  1.Atsimenu kandidatų į prezidentus televizijos debatus ,iš vienos pusės Stasys Lozoraitis, iš kitos – nupudruota mėlyna nosim Algirdas – Mykolas Brazauskas. S.Lozoraitis pabrėžė, “SVARBIAUSIAS TIKSLAS LIETUVAI – INVESTICIJOS IŠ UŽSIENIO,DARBO VIETŲ KŪRIMAS,KITAIP LIETUVIAI EMIGRUOS,PALIKS TĖVYNĘ “. Pirmasis komunistų partijos sekretorius A.M.Brazauskas į tai demagogiškai atsakė – “NEREIKIA,IŠPARDUOSIT LIETUVĄ”…Mes visi supratom, kad šis nomenklatūros statytinis, kolaborantas, demoralizuos Lietuvą, tapsime emigracijos kloaka.Nužudyto Stasio Lozoraičio žodžiai pasitvirtino. Šiandien investicijų sabotažas vykdo butkevičiūkai. Dėl Kremliaus (Gazprom) klapčiukų-butkevičiūkų kaltės Lietuva patiria 2 milijardų litų nuostolį : perspektyvi skalūninių dujų paieškos ir gavybos bendrovė atsisako dirbti Lietuvoje. Tai didžiulė Gazprom ir Kremliaus klapčiukų-butkevičiūkų pergalė. Investicijų sabotažo politika triumfuoja – klapčiukai-butkevičiūkai išvijo japonų firmos atominį reaktorių. Klausimas – kodėl Kremliaus klapčiukai nebaudžiami kenkia Lietuvai?
  2.Likus mažiau nei dvim mėnesiams iki kovo 11-osios A.M.Brazauskas atvirai pasisakė prieš okupacinės Rusijos kariuomenės išvedimą iš Lietuvos: “Mes viską vertiname tik vienu požiūriu: kad tik lietuviai tarnautų Lietuvoje ir – lauk okupacinę kariuomenę. Atsakykite man į paprastą klausimą: kas gins Lietuvą?“ Apgailėtina, gėdinga Kremliaus klapčiūkų brazauskų logika. Teisme dėl lietuvių genocido kolaborantai brazauskai bus teisiami, tikrai ateis tas laikas, lietuviai supras, kas yra kas…
  Pagarbiai Arvydas Damijonaitis

 3. A:

  Kažin ar apie tokias investicijas Lozoraitis svajojo? Manau, svajojo apie švarios pramonės, aukštųjų technologijų ir mokslo išvystymą, o ne apie Lietuvos užteršimą už Judo grašius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: