J.Butkevičienė atsiprašė „Piervyj Baltijskij kanal“ vardu (10)

J.Butkevičienė„Baltic Media Alliance“ (BMA), valdančio ir „Piervyj Baltijskij kanal“, atstovybės Lietuvoje vadovė Jolanta Butkevičienė bendrovės vardu atsiprašo dėl parodytos laidos.

„Bendrovės „Baltic Media Alliance“ vardu noriu atsiprašyti Lietuvos žmonių, kad per vieną iš mūsų holdingo retransliuojamų kanalų „Piervyj Baltijskij kanal“ (Pirmasis Baltijos kanalas) buvo parodyta kiekvieno lietuvio pilietinius jausmus užgaunanti laida apie visai šaliai skaudžius 1991 m. sausio 13-osios įvykius“, – išplatintame pranešime cituojama J.Butkevičienė.

Anot jos, nors didžiąją dalį laidų BMA tik retransliuoja, jaučia didžiulę atsakomybę prieš Lietuvos visuomenę ir savo partnerius, todėl nuolat deda pastangas, siekdama maksimaliai kontroliuoti retransliuojamų kanalų turinį.

„Tad mano atostogų metu parodyta laida man, kaip vadovei, taip pat buvo didžiulis akibrokštas, kurį vertinu kaip provokaciją. Todėl, nutraukusi atostogas, skubiai grįžtu į Lietuvą ir, prisiimdama asmeninę atsakomybę, sieksiu padaryti viską, kad būtų išsiaiškinta, kodėl tokio turinio laida pasiekė eterį“, – sakė ji.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .

10 komentarų

 1. Nepolitikas:

  Tai yra ES demokratija. Žinomai, o kaip kitaip! Atsiprašymas priimtas. Kontrolė yra diktatūros pagrindas-viskas turi būti kontroliuojama, kitaip kalėjimas, be jokio teisingumo. Bet kažkodėl Rusijos atsiprašymu negirdėti, negerai…. reikia Putiną prispausti…Ar NATO nepajėgi?

  • one:

   Realybė tokia, kad demokratiją kartais tenka ginti nedemokratiškais būdais. Kitu atveju demokratija gali iš vis išgaruoti.

   • Nepolitikas:

    O man patiko jūsų demagogija :„Realybė tokia, kad demokratiją kartais tenka ginti nedemokratiškais būdais.“ Tai tada: teisingumą kartais tenka ginti neteisiniais būdais? Piliečių teisės ir laisvės kartais tenka ginti kariniais veiksmais? Taip galima ir …. prisišaukti.

 2. L.O.>:

  butkevičienė + miliūtė + lavastė + pumprickaitė – Lietuvos nelaimė, jos nenuspėjamos už šiltą kėdę parduos ir savo vaikus.

 3. one:

  Man asmeniškai iš vis rusiški kanalai nereikalingi, bet lietuviški paslaugų teikėjai mums jas perša.

 4. Vasia:

  Kokie čia atsiprašymai.
  Tą kanalą uždrausti reikia

 5. Kanala uzdaryti, o sita pone i kaleima.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: