Po Lietuvą kelionę pradeda paroda „Ant ratų“ (0)

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Jau ketvirtą kartą socialinis projektas – vaikų piešinių paroda „Ant ratų“ – pradeda kelionę po Lietuvą. Rengiamame renginyje mažieji bus kviečiami ne tik dalyvauti grupiniame piešime, bet ir pasidalyti savo mintimis apie laimingą vaikystę, paklausyti „Lietuvos balse“ išgarsėjusio Mantvydo Sabaičio koncerto, jau antrus metus vaikams savo pasirodymą dovanos geriausias 2011 m. gitaristas Lietuvoje – Viktoras Jonušis (Hugis).

Vaikai galės ne tik stebėti, bet ir patys prisijungti prie renginyje pasirodančių aktorių vaidinimo. Šių renginių ciklu siekiama atskleisti kiekvieno vaiko kūrybiškumą bei ypatingumą, tuo pačiu ugdant socialiai atsakingą visuomenę ir verslą.

„Neretai tenka išgirsti, kad visuomenėje trūksta drąsių, išradingų asmenybių, nebijančių ir gebančių prisiimti atsakomybę už save bei supančią aplinką. Ne paslaptis, kad ir kiekvieno darbdavio svajonė – kolektyve turėti kūrybingų žmonių. Savo iniciatyva skatiname mažuosius kurti, pasijausti ypatingais, įrodyti, kad jų kūryba yra svarbi ir teikia džiaugsmą aplinkiniams”, – „Socialiai atsakingo verslo klubo vadovė Živilė Burdaitė.

Pagrindinis šių metų projekto tikslas – sveikos ir saugios aplinkos kūrimas. Renginyje vaikams ir juos atlydėjusiems suaugusiems bus pasakojama, kaip sukurti saugią vaikystę bei ramią ateitį. Pasakojimai apie sveikos gyvensenos įpročius ir jų puoselėjimą vaikams vyks žaismingo spektaklio pavidalu. Parodoje „Ant ratų“ vaikai bus kviečiami piešti, kurti, išreikšti save, aktyviausiųjų lauks linksmi ir saldūs prizai. Vėliau jų piešiniai keliaus į Santariškių klinikų Vaikų ligoninę pas mažuosius pacientus.

2009 m. prasidėjęs ir tradicija tapęs projektas sulaukia vis didesnio susidomėjimo, tai rodo, kad visuomenė nėra abejinga ir jai reikalingos tokios iniciatyvos.

„Žaidimų forma atnaujinami ir stiprinami ryšiai ne tik šeimoje, bet ir  visuomenėje, – sako projekto partneris,  labdaros ir paramos fondo „Sniečkaus fondas“ įkūrėjas Vladas Sniečkus. – Tikiu, kad padedant socialiai atsakingam verslui, neabejingoms organizacijoms bei aktyvių tėvų pagalba, bus parodyta, kad vaikų ateitis gali būti saugi, o jie patys augti sveikesni ir laimingesni“.

Šiais metais „Ant ratų“ lankysis trijuose didžiuosiuose šalies miestuose: rugsėjo 28 d. 16 val., prekybos centre „Ozas“, Vilniuje, spalio 6 d. 15 val., prekybos centre „Mega“, Kaune, o spalio 12 d. 16 val., prekybos centre „BiG“, Klaipėdoje.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: