N.Puteikis. Ar V.Giržado grąžinimui į darbą prireiks antstolės Vaicekauskienės ir 240 policininkų? (10)

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis

Sprendžiant iš Vidaus reikalų ministerijos (VRM) ministro ir kitų pareigūnų reakcijos į teismo sprendimą dėl majoro Vytauto Giržado grąžinimo į Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovo pavaduotojo pareigas, juos ir kartu visą Lietuvą vis dar valdo saugumiečiai iš Valstybės saugumo departamento (VSD), kurie tai daro per tas pažymas ir davimą arba nedavimą teisės dirbti su slapta informacija, tokiu būdu realiai kontroliuodami bet kurį svarbesnį Lietuvos pareigūną. Tokią galimybę saugumiečiams užgrobti valstybę suteikė keli pastarieji Seimai, priimdami atitinkamus įstatymus. Kol Lietuvos Seimas nepajaus savigarbos, tol padėtis nepasikeis.

Kol kas esame vienintelė tokia iš Europos Sąjungos šalių, kurioje saugumiečiai daro ką tik nori, net bemaž kratas teismuose, kad tik tie nepriimtų nepalankių VSD intrigantams sprendimų.

Sprendžiant iš kai kurių pranešimų VRM ir FNTT karštligiškai ieško galimybių nevykdyti teismo sprendimo dėl V.Giržado grąžinimo į darbą. Štai šie internetinio dienraščio Alfa.lt paskelbti Vidaus reikalų ministro Dailio Alfonso Barakausko pasisakymai tai paliudija, cituoju:

„Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas antradienį teigė ketinąs konsultuosis su Valstybės saugumo departamentu (VSD) dėl leidimo V.Giržadui dirbti su slapta informacija. Ne teismas nusprendžia, ar turi teisę pareigūnas dirbti su slapta informacija. Šitą teisę ir patikrą atlieka VSD ir aš jau kartojau vieną kartą, kad vidaus reikalų ministras šiandien, ko gero už pusvalandžio, kreipsis į VSD, kad (jis) paaiškintų, ar turi galiojantį, ar reikia naujo leidimo V.Giržadui, – pažymėjo jis. D.A.Barakauskas pabrėžė, kad leidimų dirbti su slapta informacija išdavimas nėra jo funkcija: Ne Vidaus reikalų ministerija išduoda leidimą dirbti su slapta informacija, tai daro VSD. FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius BNS antradienį sakė, kad po teismo sprendimo į FNTT direktoriaus pavaduotojo pareigas grįžęs V.Giržadas kol kas nėra atgavęs leidimo dirbti su slapta informacija“.

Jei vis dėlto VSD ir toliau lieps Vidaus reikalų ministerijai nevykdyti teismo sprendimo, tai nieko tokio baisaus: pakviesime antstolę Vaicekauskienę su 240 policininkų ir smogikų – jie greitai moka įvykdyti teismo sprendimus:

1. Uždės 400 LT kasdieninę baudą VRM ir FNTT vadovams.
2. Atsives su savimi 240 ginkluotų policininkų, kurių dalis bus smogikai su kaukėmis ir pompiniais šautuvais, tie greitai išlauš FNTT duris.
3. FNTT vadovą parvers ant grindų aukštielninką ir dviem policininkams laikant jį už rankų, trečias su juoda kauke suduos du kartus su pompiniu šautuvu jam per lyties organus, kaip kad 1956 metais KGB darė su partizanų vadu Adolfu Ramanausku-Vanagu ir kaip kad padarė policijos generalinio komisaro ir generalinio prokuroro slepiamas smogikas su kauke per Garliavos šturmą neįgaliam Kęstučiui Dudėnui.

Tokiu būdu greitai įvykdysime teismo sprendimą ir grąžinsime majorą V.Giržadą į darbą, ar ne?

Dar įdomu, kokiomis proporcijomis atlygins valstybei patirtą žalą dėl neteisėto V.Giržado atleidimo tai inicijavę pareigūnai iš VSD, prezidentūros ir VRM – juk būtų negražu visą kompensaciją, kurią išmokės valstybė V.Giržadui, pakabinti ant tuometinio ministro Raimundo Palaičio, kuris, kaip žinome, apskritai yra „ne prie ko“.?

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

10 komentarų

 1. puzle:

  Nagi pabandykim surinkti puzlę iš tų fragmentų, kuriuos randam interneto portaluose.
  Faktas tas, kad TEISMAS PRIPAŽINO MELO DETEKTORIŲ KALTU, O GIRŽADĄ NEKALTU:)
  O kadangi duomenis Palaičiui apie Giržadą pateikė VSD, vadinasi teismas, išteisindamas Giržadą, kaltu laiko ir poreforminį VSD.
  Tiesa, Palaičio kolega Melianas visuomenės akyse žiauriai susitepė kai su antiteroristine brigada šturmavo Venskienės namus ir prievarta atėmė Kedžio dukrytę. Meliano brolis dirbo VSD. Senajame. Ar tebedirba? Tad “sąmokslo teorija” knibžda ir tokią versiją, kad gal pats Meliano bolis galėjo nutekinti info apie Snorą ir rado “atpirkimo ožį”. O gal ir ne. Šiaip abu Melianai iš tų pačių Kėdainių, kur karaliauja ir Uspaskichas, Kėdainių kniazius. ….. Kur kartais vyksta šventės.. Kėdainių sinagogoj, kuriose sudalyvauti ir pats Puteikis būdavo paakviečiamas. Kaip pats gyrėsi. Per media.
  Toliau….
  Uspaskichas gyrėsi Nijolei Oželytei, kad turi susirinkęs nemažai kompromato, todėl jaučiasi visiškai saugus (Alfa. facebook Oželytės komentaras).
  Kubilius per paskutinę “Teisė žinoti” laidą numeta repliką Uspaskichui, kad šis neva šantažu laiko (mol už kiaušų) net socialdemokratus. Įdomu kuriuos? Spėkim – greičiausiai Venskienės ir Prezidentės nekenčiantį Sakalą, kuris nuolat piškino Delfyje straipsnius visai to neslėpdamas, aiškinančius, kad jokios pedofilijos nebuvo su Kedžio mergaite.
  Tad jei Uspaskich išties “kvalifikuojasi” ant kompromato rinkimo, galimai jis tikisi aukštesniame teisme laimėti bylą ir Gapšiui?Sau ją jis jau laimėjo – minimalią bausmę. Už tokius nusikaltimus JAV jis būtų buvęs nuteistas 30 metų mažiausiai. Dabar vaikšto sau laimingas ir greičiausiai parašys dar vieną knygą apie Prezidentę. Ape Merkel dar ne tokių knygų prirašyta. Kai kurios sako, kad ji net ne moteris, o kažkos monstras. Demokratija leidžia viską.

  Na, žinoma, laimės Viktoras , jei turi pakankamai kompromato ant kokio teisėjo ar prokuroro.
  O gal kas pamenate dėl ko IŠ TIKRŲJŲ buvo nušautas teisėjas Furmonavičius? Tuometinio VSD informatoriaus Kęstučio Vilkausko liudijimu Karštam Komentarui, Giedrei Gorienei, tą dieną Furmonavičius turėjo į teismą atnešti Kęstučio Vilkausko perduotą jam kompramatą. Gal būt apie pedofilus. Kaip liudytojas Kęstutis Vilkauskas pradingo iš akiračio… panašiai kaip ir kiti šios bylos liudytojai. Kur kas lengviau bylas spręsti.

  Žinome taip pat, kad tuometinę VSD su jo vadovu Pociumi globojo A. Paulauskas, kuris dabar yra Uspaskicho partijoje ir kažkodėl labiausiai veržėsi globoti VSD. Pagaliau paskirtas Nacionalinio Saugumo komiteto Pirmininku, bei siekia interneto kontroliavimo, neva “saugumo” dėlei… O jau kai pasieks, tai abejoju ar begalėsiu taip laisvai dėlioti puzles:) Na, bet kol Prezidentūroje vis dar Grybauskaitė, man ramu.

 2. pensininkas:

  Manau, reikalingas protesto mitingas ir ne tik šiuo klausimu. Bet kas pakvies. Ozolui ir Genzeliui, manau, metų našta nebeleidžia. Galėtų šios akcijos imtis judėjimas Už Lietuvą Lietuvoje, Z.Vaišvila, A.Medalinskas, D.Kuolys, L.Kernagis, Tautinis jaunimas…. Ko laukiama?

  • tik nekisk:

   cia to valdzios agento Kuolio!

   Butent jis pernai ir _SUNAIKINO_ judejima “Uz Teisinguma”.

   • puzle:

    Kuolys ne valdžios, o Sorošo agentas, jei ką. Vadovauja “Pilietinės visuomenės” institutui. Valdžia neva turi perleisti valdymą visokiems sorošistų įkurtiems NVO, o ne tokiems natūraliai kilusiems judėjimams kaip “Už teisingumą”, kurį nuo pat pradžių Medalinskas, Kuolys gal net Puteikis, bandė nuvairuoti prieš Prezidentę.

 3. Trojus:

  Manau, kad reikia rengti protesto mitingą. Lietuva tampa policine ,,valstybe”…

 4. Geriausias kandidatas 2014 metų Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose – Naglis Puteikis

 5. ...:

  geras straipsnis ekspertuose, rekomenduoju: “Dokumentai demaskuoja VSD melą”.

 6. Atgalinis pranešimas: Ministras D.A.Barakauskas pagaliau pakluso teismo sprendimui dėl V.Giržado | Alkas.lt

 7. Marta:

  Šios dienos Huffington post “Obama: Nustokit valdyti krizėmis.” Žodžiai skirti opozicinei senato daliai, kurią sudaro žydochazaų lobby, ginklų /vaistų pramonės atstovai, tokie kaip Rumfeldas, savo rankose laikantis kiaulių/ paukščių gripo vakciną ir iš to neblogai uždirbantis kai “kyla grėsmė”, bei keletas radikalių “krikščionių’ iš mormonų bendruomenės ar Saros P. “Tea” partijos. O pretekstas tokiam pareiškimui buvo tai, kad šie JAV senatoriai pasiūlė nubraukti 40 milijardų skirtų 10 metų maisto kortelėms tiems bedarbiams, kurie nebepajėgia išsimaitinti, nes naujosios technologijos juos paprasčiausiai išstūmė iš darbo rinkos. Aiškinama, kad tai yra “spyris į užpakalį tinginiams, kad jie dirbtų”, žinoma, už dar mažesnį nei minimumas atlyginimą, kad ir už 20 centų, nors mažuose miesteliuose ir tuose, kur šie turčiai visą pramonę išgabeno į Kiniją, darbininkai liko be nieko, o Niujorke minimumo neužtenka užsimokėt už buto nuomą.

  Tokie veiksmai, kad tik pakenktų Obamai, rodo, kad tarp šių senatorių yra nemažai priešiškų pačiai JAV visuomenei elementų, kurie dirbtinai simuliuoja krizes ir pasaulyje, pvz., per Fed.rezerv banką, kurį vis dar valdo chazarų kilmės B.Bernanke, kuris vis dar nepaliauja pūsti burbulą iš burbulų, neva tai vienintelis būdas išgelbėti ekonomiką ir tuom dar labiau gramzdina JAV į skolų liūną. Iš visko matosi, kad jis rūpinasi, kad JAV kuo daugiu įsiskolintų komunistinei valstybei – Kinijai, kurią iki šiol prižiūri Rusija ir kuria kaip savo “kūdikiu” taip džiaugėsi žydochazaras Kissingeris, pilkasis JAV kardinolas, kadaise laikytas “dvigubu agentu”.

  Obamos strategai, tokie kaip Bzežinskis,o ir tartautinė bendruomenė jau perprato šias “gudrybes” ir jau į tokias tarptautines organizacijas kaip PB ar TVF ar Europos centrinį banką pirmą kartą gyvenime paskyrė jau ne “išrinktos tautos’ atstovus, kuriais po paskutinės krizės sukkėlimo buvo galutinai nusivilta kaip visiškai nekompetetingais arba tiesiog kenkėjiškais. Nepavykus neokoministinei revoliucijai iš viršaus Europoje ir JAV, visos pajėgos metamos į Rytų Europą, padedant Rusijai atsiimti bent Rytų Europos bloką. Todėl ir negailima pinigų propagandai prie ES, į kurią veržiasi įstotį Ukraina, Moldova, Gruzija ar net iš dalies Baltarusija, nes Rusija savyje nebeturi nieko patrauklaus ir jau net nebevaidina “draugiškos” šalies, kai purto mūsų verslininkus ant sienos, ieškodama priekabių, tuo atvirai skelbianti EKONOMINĮ kąrą, kurį gudriai derina su propagandiniu karu. Putino veidmainiška kova prieš chazariškus oligarchus jau senai subliuško, nes pats jis remiasi būtent jais ir jų mafija. Tą liudija ir ispanų stebėtojai, išaiškinę jo slaptus susitikimus su oligarchu Berezovskiu pietų Ispanijoje ir daugelis kitų faktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: