Jaunimas surengė labdaros akciją (nuotraukos) (0)

Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Rugsėjo 15 dieną S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome įvyko „Auto show ruduo 2013“ Kauno rajono jaunimo taurei laimėti. Renginio metu buvo renkamos lėšos nepasiturintiems Garliavos vaikams.

„Žinau, kad yra vaikų, kurie norėtų sportuoti, tačiau dėl sunkios materialinės padėties to negali sau leisti. Mūsų tikslas – surinkti lėšų ir nupirkti jiems sporto inventoriaus“, – pasakojo viena šio renginio organizatorių Greta Balandytė. Jaunimo idėją aktyviai palaikė Kauno rajono savivaldybės tarybos narė Eglė Rutkauskienė.

Sekmadienį senajame Aleksoto oro uoste rinkosi automobilių ir motociklų sporto mėgėjai. Šventės atidarymą papuošė danguje pasirodę parasparniai. Automobilių entuziastai buvo suskirstyti į tris kategorijas ir ėmė varžytis slalomo trasoje.

Viešoji įstaiga „Priešgaisrinių paslaugų garantas“ demonstravo, kaip elgtis užsidegus automobilio varikliui. Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro specialistai mokė, kaip nukentėjusiajam suteikti pirmąją pagalbą, o ugniagesiai gelbėtojai rodė, kaip gelbėja žmones, patekusius į sudėtingas avarijas. Šiam tikslui buvo paaukotas automobilis, kurį gelbėtojai meistriškai supjaustė.

Specialiais automobiliais V. Žukausko vairavimo mokyklos instruktoriai mokė vairuoti jauniausius renginio dalyvius. Be to, jie buvo vaišinami „Urigos“ sūreliais.

Renginį pagyvino baikerių klubo „Vilkai“ pasirodymas, grakščiais judesiai džiugino šokių kolektyvas „Edance“.

Greta Balandytė teigė, kad lėšos vaikams dar bus renkamos, o galutinis akcijos renginys įvyks  Kauno rajono viešojoje bibliotekoje.

Organizatoriai dėkoja rėmėjams: V. Žukausko vairavimo mokyklai, užeigos „Savas kampas“ savininkui L. Morkūnui, „Vitmina“ savininkui A. Šiugždiniui, firmoms „Toirenta“, „Uriga“, „AVA statyba“, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesiams, „Priešgaisrinių paslaugų garantui“,  Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos stočiai, Kauno rajono visuomenės sveikatos biurui, baikerių klubui „Vilkai“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: