G. Songaila. Atsidavimas europonams (audio) (67)

Gintaras Songaila | Alkas.lt nuotr.

Gintaras Songaila | Alkas.lt nuotr.

Tautinkų sąjungos pirmininko Gintaro Songailos politikos komentaras skaitytas per „Žinių radiją“, 2013 09 05 d.

 

Šiandien kalbėsiu apie Lietuvos piliečiams dirbtinai primetamą diskusinę temą, įvardinamą kaip „lygios teisės homoseksualios orientacijos asmenims“, mėginant pateikti, kad tai yra normalus reiškinys, ir apibūdinsiu gilesnes priežastis, kodėl tai yra eskaluojama.

Rugsėjo 4 d.,  policijos  vyr. tyrėja iškvietė Nepriklausomybės akto signatarą, KazimierąUoką apklausai kaip specialųjį liudininką dėl atnaujintos baudžiamosios bylos už pasipriešinimą policijos pareigūnams, kuris esą buvo prieš trejus metus kai K.Uoka,  kuris tuomet buvo Seimo narys, peržengė policijos nustatytą ribą, už kurios vyko gėjų eitynės.

Priminsiu, kad tiek K.Uoka,  tiek kitas jos kolega Seimo narys už šiuos prasižengimus buvo nubausti administracinėmis baudomis ir jas jau senai sumokėjo. Tuomet  paklauskime, kas gi verčia pareigūnus įkyriai kabintis už šios bylos? Ir kas juos verčia masiškai kelti baudžiamąsias bylas interneto portalų komentatoriams, nepalankiai ar įžeidžiančiai atsiliepusiems apie sutrikusios lytinės orientacijos asmenis, mėginančius savo gyvenimo būdą įteisinti kaip normą, – kurti vadinamąsias šeimas, ir kaip respektabilūs „dvitėviai“  ar „dvimotinės“  auginti įvaikintus vaikus?

Man tuoj pat kai kas paprieštarautų, kad gėjų, lesbiečių ir transseksualų organizacijos Lietuvoje šiandien dar nereikalauja  vaikų įsivaikinimo teisės… Tačiau, kur garantija, kad nepareikalaus, kaip tai buvo palaipsniui padaryta Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Vakarų Europos valstybėse? Jei norma, tai norma. Jei jų santykius pavadinsime normalia šeima, tai lygių teisių paieškai galo nebus, ir visuomet bus neaišku, kodėl civilinis kodeksas nėra vienodai taikomas visoms šeimoms. Tai kaip nesustabdomas riedėjimas žemyn, jei vieną kartą vežimas jau pasileido nuokalnėn…

Tačiau grįžkime prie klausimo, kuo gi užsiima Vilniaus policija? Į kokią prarają  ji nori nustumti viešąjį Lietuvos piliečių interesą? Juk tai nėra koks nors prieš vieną asmenį nukreiptas persekiojimas. Jei tiesa, kad prokuratūra  per trumpą laiką yra iškėlusi apie tris šimtus penkiasdešimt baudžiamųjų bylų asmenims, negražiai pravardžiuojantiems homoseksualizmo propagandistus, tai tik reiškia, jog šiai politikai yra skirti rimti valstybės resursai, gal net rimtesni, negu skiriami stambaus masto ekonominiams nusikaltimams tirti… Tai tik reiškia, kad tokia yra politika. Kas gi yra šios politikos užsakovai (juk ne piliečiai, ne rinkėjai!). Ir ko gi ji siekia, ką ji nori parodyti?

O gal tai tėra sovietinio noro įtikti naujiesiems šeimininkams Briuselyje persistengimo refleksas Lietuvos policijoje su tebesitęsiančiu milicijos šleifu? Gal taip norime gražiai pasirodyti, pirmininkavimo Europos sąjungoje laikotarpiu? Nežinau tikslaus atsakymo, tačiau viena yra aišku, kad Europos sąjungos lygmenyje kol kas dar nėra oficialiai suformuluotas reikalavimas pripažinti homoseksualias santuokas, nėra įvardintas tikslas griauti normalios šeimos instituciją. Žinoma, Europos sąjungos institucijos finansuoja  lobistines struktūras, kurios siekia kovoti su diskriminacija lytinės orientacijos pagrindu. Ir nors tai tėra priedanga, bet juk oficialiai skelbiamas tikslas – tik žmogaus teisių gynimas.

Pamėginkime į šią politiką pažvelgti iš dviejų išeities taškų –  iš „eurosąjunginio“,  ir iš mūsų, vietinio. Žvelgiant iš biurokratinių Briuselio aukštybių matyti, kad seksualinės orientacijos tema ir net pati lobistinė industrija yra panaudojama platesniam tikslui negu tik apginti vargšus besiskundžiančius. Ši tema jau tampa  tam tikru Europos sąjungos, kaip naujosios imperijos, prekės ženklu – jos teritorijos pažymėjimu nuogais pasturgaliais. Atkišai nuogą pasturgalį  besimeldžiantiems Katedros aikštėje – vadinasi, parodei, kad tai ne jų, o tavo teritorija, kartu parodei jiems jų vietą… Praėjo tolerantiškasis homjaunimas centrine šalies gatve, ir ką tas rodo? Tai rodo, jog ši šalis tikrai priklauso Europos sąjungai. Tokiai, kaip ją supranta valdantieji europonai, ar besilygiuojantys į juos, kaip pavyzdžiui, Linas Linkevičius. Kitas dalykas, ar toks prekės ženklas atitinka Europos vienybės siekius. Užtenka pažvelgti į socialinį karą, vykstantį Prancūzijoje, kad atsakytume: ne, neatitinka.O gal atitinka Europos geopolitinius interesus? Manau, kad koks nors Kremliaus imperialistas dėl tokio Europos sąjungos atpažinimo ženklo tik trina rankas….

O apie mūsų vietinį požiūrį nesunkiai galime spręsti kaip tik iš signataro Kazimiero Uokos apklausos. Vakar tyrėja parodė signatarui Vilniaus prokuroro sprendimą, kad tyrimas dėl barjero peršokimo yra baigtas ir kad nusikaltimo sudėties nėra, tačiau Kazimierą Uoką reikia apklausti kaip specialų liudytoją. Žodžiu, – parodomasis ar net mokomasis procesas, iš dalies skirtas auklėti ar, anot eurotarno Lino Linkevičiaus, slopinti tradicinės, nacionalinės politikos šalininkus. Tačiau dar svarbiau, kad tai yra signalas europonams: žiūrėkite mes esame jūsų, mes esame lojalūs jums, mes jūsų vietininkai, mes vykdome jūsų politiką… Suverenitetas priklauso jums,  ir pamirškime, kas parašyta Lietuvos Konstitucijoje. Ir kaip šį europonų ir eurotarnų žaidimą, vykstantį aplink pinigų valdžią,  mes, Lietuvos piliečiai, nutrauksime?

Receptas yra tik vienas:  nenusileiskime, neišduokime savo šalies! Kiekvieną kartą stokime tiesos pusėn, savo Konstitucijos pusėn. Kaip ir šį kartą – jei nusikaltimo sudėties nebuvo,  tai kodėl policija prieš tris metus neteisėtai sulaikė Tautos atstovą, pagal Konstituciją turintį neliečiamumo statusą, o pagal Seimo statutą – teisę atvykti į bet kokius oficialius susirinkimus. Pareikalaukime, kad dėl atsakingų pareigūnų veiksmų, pažeidžiančių Konstituciją ir įstatymus, būtų pradėti ikiteisminiai tyrimai ir stebėkime, kad prokuratūra netaptų  bet kokių pradėtų tyrimų šiukšlių dėže.

Laimėkime ne rytoj. Laimėkime šiandien. Laimėkime kiekvieną kartą. Ir žodis taps kūnu.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

67 komentarai

 1. Sėlis:

  Akivaizdus susidorojimas su kitaip mananciais… Tokiems veikejams, kaip “romuvis” ir “amelija” labai smagu, kai priestaraujantys jevrosojuzo homopolitikai uztampomi teismuose.

 2. Per mažai reikalaujančių ir realiai kažką darančių dėl Tėvynės, o ne dėl savo gerovės. Lietuviai užmigo, užsiliūliavo ir pasyviai žiūri,kaip iš jų vagiama Tėvynė. Daug kam jos net nereikia. Svarbu turėti duonos… Gal ir sąmoningai valdžiažmogiai taip viską daro,kad žmogui terūpėtų, kaip pramisti, kaip patenkinti nors fiziologinius poreikius. Juk kai esi alkanas, kai šalta, tikrai ne aukštesni siekiai, idealai galvą suka, o mintys,kaip išlikti, išgyventi,kaipišmaitinti ir aprengti vaikus. Skurdas – taip pat gali būti politika. SKURDO POLITIKA VIENIJA LIETUVOS PARTIJAS.

  • Sėlis:

   Niekada apie tai net nebuvau pagalvojes. 🙂 Is to skurdo zmones viska isparduoda, net ir patys parsidavineja.

  • medus:

   geras pastebėjimas apie skurdą, tampantį politika. papildyčiau tik tuo, kad tai įsilieja į bendrą “mailiui” globalistų primestą gyvenimo būdą – IŠLIKIMO apgaulę. žmogus dvasia nėra atėjusi į žmogaus kūną tam, kad gyventų mintimi išlikti (“išlikimas” apskritai yra pervertintas) – neabejoju, jog yra kur kas svarbesnių tikslų, kuriuos kiekvienas mūsų “atsinešame”, bet…neturime progos juos prisiminti. ir taip yra ne atsitiktinai. neabejoju, jog didžioji pasaulio gyventojų dauguma, gyvenanti tik išlikimo programoje, tokioje būsenoje yra todėl, kad aplinkybės sąmoningai surežisuotos taip, kad tokia būsena būtų vienintelė dažniausiai patiriama visą žmogiškos egzistencijos dalį, o lengvi atokvėpiai skiriami tik būtiniausiam fiziniam poilsiui – ne dvasiai ir jos tikslų pajautai bei realizavimui.
   tokie žmonės yra lengviausiai valdoma ir manipuliuojama žmonijos dalis, kuri dažniausiai pasakys: “darykit ką norit, manęs nejudinkit, man svarbu tik tai, ar turėsiu ką padėti vaikams valgyti”.
   ir globalistai daro, o pavieniams nepaklusnumo atvejams naudojamos visos priemonės “įtikinimui” nesikišti – kaip ir aprašytas straipsnyje atvejis. bet darosi vis sunkiau, ar ne? gražu matyti.

 3. wikswa:

  Eurokomisarės tonas ir retorika Lietuvoje visai tokie pat, kaip kažkada buvo Maskvos dvarponių tonas – “bus reaguota, jei nepaklusit.” Šita persona tokiu tonu kalba ne tik Lietuvoje.Šitaip ji kalba ir kitose šalyse. Tiesa, ne Prancūzijoje. Nes ten jai būtų “parodytos durys”. Kad jau komisarė, tai turi teisę visas šalis barti. Juk nacionalinės valstybės – atgyvena. Šitą mantrą eurobiurokratai kartoja jau seniai. Taip ir elgiasi – tfu ant valstybių, yra tik jevrokolchozas.
  O šitas kolchozas naudingas tiems patiems komisarams. Čia tokia melžiama karvė, kad jie pasirengę nuimti galvą kiekvinam, kas jiems prieštaraus. O Lietuvoje prievaizdai visada buvo klusnūs Centro dvarponiams. Nenustebsiu, jei netrukus bus baudžama už bet kokią ES kritiką. Italijos premjeras jau siūlė šiais metais, kai kilo kritikos banga dėl pietinių valstybių nepamatuoto šėrimo eurais. O kadangi NATO siekia “glaudesnio bendradarbiavimo su ES”, tai šitas apynasris tik griežtės, nes aniems svarbu turėti vieną marionetę, o ne kelias – mažiau virvučių reikia tampyti.

 4. Studentas (VU):

  Viskas teisingai, nes teisėsauga šį kartą teisi. Kiek pamenu, prieš tris metus Seimas neleido prasižengėlių Uokos ir Gražulio patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Tad natūralu, kad jei seimo nario imunitetą Uoką prarado (gaila, kad taip nenutiko Gražuliui), teisėsauga tiesiog privalo jį patraukti atsakomybėn. Juk senaties terminas tikrai dar nesibaigė. baudas veikiausiai sumokėjo už kažką kitą. O už pasipriešinimą policijai šie veikėjai dar neatsakė. tad laikas atėjo!
  Na, o Songailą raginčiau ‘lyst po šluota”. Jo laikas jau praėjo. Tad dabar kartu su Uoka liks mažai žinomai politikos marginalais. Būtų gerai, kad ir Gražulis, visi garliavinių partijos polirtikieriai su Gyliu ir patacku priešakyje, Sysas, Andriukaitis ir kiti į juos panašūs taip pat nebeūtų išrinti. manau, kad taip ir bus!

 5. gerdgaudantas:

  Laikas grąžinti TSRS ir sodinti gėjus į kalėjimą, o kairiarankius vaikus mokyklose vėl versti rašyti dešine ranka, nes tai iškrypėliai.

  • Sėlis:

   Tik neperdek, paranojike. Gejai Lietuvoje gyvena kaip inkstas taukuose, ir nekurkit skandalo is nieko.

   • Dario:

    Tai va gi tas ir yra, kad sukuriamas skandalas iš nieko. matai atseit gėjus vargšus skriaudžia ir panašiai, tad reikia “šviest visuomenę”. o tiesa tokia, kad ant tų gėjų visiškai nusispjaut ir visas šitas maskaradas reikalingas visai kitiems tikslams pasiekt.
    p.s. Mano paties brolis gėjus ir nieks jo niekad dėl to neskriaudė.

    • Sėlis:

     Va butent, “kad ant tų gėjų visiškai
     nusispjaut” tuos pederastus ir nervina, jie nori buti pastoviai viesumoje ir reklamuotis, skleisti savo slykscia propaganda ir “verbuoti” sau jaunima, o visa ta “diskriminacija” specialiai sukurta savintis visokiu ES fondu lesas bei politikuoti.

  • Ponas,kalbama apie galimą naikinančią ideologiją ne apie žmones,kurie gyvena savo gyvenimą,kuris niekam nerūpi ir niekas į jį nesikiša.Lietuviai santūrūs žmonės ir nepratę kišt snapo į kitų gyvenimus.Taip ,kad neperlenkit lazdos.

 6. Marta:

  Žirinovskio pareiškimų fone šis straipsnis atrodo neįtikinamai. Ar girdėjo ponas Songaila ką nors apie “Kembridžo penketuką”? Šnipų ratelį pačiame Britanijos saugume MI6? Užangažuotų Rusijos spec tarnybų, gąsdinant paviešinti jų homoseksualumą? Tokių pavyzdžių Europoje buvo daugybė kol Europa smerkė šią orientaciją, o žmonės bijojo viešumos. Tą liudija ir Mitrochino archyvai, jei ką.

 7. Marta:

  Kembridžo penketukas dar kitaip buvo vadinamas ir “Kembridžo Kominternu”. Antai Filbis, Berdžesas ir Maklinas savo laiku turėjo priėjimą prie slaptų duomenų apie Amerikos kontržvalgybos operacijas, apie atominio ginklo kūrimo programą ir, per 1950 – 1953 metų Korėjos karą, apie strateginį karinį planavimą. Visiškai aišku, kad visi trys perdavinėjo tą informaciją kartu su Didžiosios Britanijos paslaptimis savo sovietiniams „kuratoriams“.

  Keletą metų po Filbio, Berdžeso ir Maklino demaskavimo sklido kalbos, kad „ketvirtasis žmogus Kembridžo šnipų grupėje buvo Entonis Blantas, draugavęs su trim pirmaisiais, buvęs Triniti koledžo Kembridže tarybos narys ir antrojo pasaulinio karo metais tarnavęs MI 6. Sunkiausia buvo išaiškinti penktąjį, nes atsirasdvo savanorių juo būti. Kol pagaliau išaiškėjo, kad tai galingiausios pasaulyje šeimos narys – Viktoras Rotschildas.

  • Ką jūs čia Marta raitot?.Tai gal siūlot įteisinti vagystes ir prievartą,nes tada nereiks bijoti, kad kas sužinos ir galės visi atvirai daryti kas ką šauna?Ir mokykloje nieks nieko nešantažuos ir visur kitur?.Eis kas ir didžiuosis viešai kiek ko visiems pridarė?

   • Marta:

    Seksualinės nuostatos – svarbi aplinkybė žvalgybinėse intrigose, nenuneigsit. Garliavos įvykiai taip pat susiję greičiausiai su kompromato rinkimu ir šantažu. Ir jį būtent rinko vagys, kad galėtų šantažuot teisėjus, pvz. Apie vieną tokį, neiškentusį nepasigirti, kad turi daug kompromato – V.U. paliudijo Nijolė Oželytė alfoj. Geriausia būtų neturėt nuodėmių, kuriomis gali tave šantažuoti. Bet jei žmonės būtų visai be nuodėmių, tai jų tiesiog čia, žemėje nebūtų – skraidytų su angeliukais danguje:)

    Viena iš tokių gėjiškų aukų buvo britų slaptosios tarnybos MI 6 darbuotojas seras Morisas Oldfildas. Iš tarnybos pasitraukti jis buvo priverstas 1980-aisiais, kai sužinota apie jo netradicinę seksualinę orientaciją. O juk ponas M. Oldfildas buvo puikus Šiaurės Airijos specifikos žinovas, galėjęs Londonui ir toliau teikti neįkainuojamos vertės žinių apie airius, kurie siekia atsiskyrimo nuo Didžiosios Britanijos ir yra aprūpinami rusijos ginklais per Kubą ar kitas šalis.

    Į šantažo pinkles dėl seksualinės orientacijos XXI amžiaus pradžioje buvo pakliuvęs ir austrų žvalgybos pulkininkas Alfredas Redis. Užsimaskavęs rusų agentas šiam patikliam Austrijos pulkininkui ilgokai parūpindavo jaunų vyriškių pasilinksminimams, finansuodavo visas seksualinių orgijų išlaidas. O paskui vieną gražią dieną pareiškė: dirbsi Rusijai arba apie tavo homoseksualumą sužinos visa Vienos aukštuomenė. Ponas A. Redis pakluso grubiam rusiškam spaudimui – pasirinko išdaviko kelią.

    Žvalgybos istorijos wikipedijoj rašoma apie 1937-ųjų incidentą, nutikusį JAV kariniam atstovui, rezidavusiam Amerikos ambasadoje Maskvoje. Tas karininkas turėjo drąsos prisipažinti saviškiams, kad rusų slaptosios tarnybos jį slapta nufotografavo miegant lovoje su vyriškiu ir mainais už fotografijų nepaskelbimą reikalauja Kremliui išduoti visus slaptuosius amerikiečių susirašinėjimo bei informacijos perdavimo kodus, šifrus, slaptažodžius. Gynybos atašė homoseksualas nedelsiant buvo išsiųstas atgal į JAV. Rusų šantažuotojams tąsyk operacija nepavyko.

    Maždaug tuo pačiu laikotarpiu JAV FTB specialistai išsiaiškino, kad Amerikos ambasadoje Maskvoje tarnauja dar du homoseksualai amerikiečiai. Savo išvadose FTB rašė, kad „Maskva yra būtent toji vieta, kur siųsti dirbti homoseksualių polinkų asmenis ypač pavojinga, kadangi KGB šią aplinkybę visuomet panaudoja verbuodama agentus“. Po to incidento į Sovietų Sąjungą amerikiečiai siuntė dirbti tik vedusius, vaikų turinčius diplomatus. Ir ne vienus, o su antrosiomis pusėmis – žmonomis.

    Taip kad Maskva ne tokia jau “moralės saugotoja” kaip kad atrodo iš pirmo žvolgsnio.

  • faktas:

   Marta yra globalistų-satanistų statytinė, bandanti įteigti, kad visas blogis kyla iš Rusijos, kai akivaizdu, jo g yra priešingai – visas blogis (fašizmas, komunizmas, globalizmas, kosmopolitizmas, tolerastija, pederastijos propaganda…) plinta iš Vakarų. Juk ir bolševizmą su Leninu ir Trockiu į Rusiją eksportavo Vakarai, tam, kad ją sugriauti, bet nepavyko, o gal planas iš pradžių ir buvo toks – patikrinti, kuri sistema labiau tinkama masėms valdyti: trockistinė (vakarietiška, dabar beįsivyraujanti visame pasaulyje) ar stalinistinė (rytietiška, nepasiteisinusi).

   • Marta:

    Siulau atkreipti dėmesį – kas eksportavo? Jau ir sniau rašiau apie iš Rusijos kilusius chazarus, o Rotschildų dinastija, kaip ir kelios kitos garsios bankininkų dinastijos yra kilusios iš chazarų chanato (kaganato. Kaganovič populiari autentiška pavardė tarp jų.) O chazarų chanato teritorija buvo toje vietoje kur totoriai- mongolai buvo įkūrę Aukso Ordą – Rusijos pietose. Tai va, į Vakarus nusigavę Rytai, griauna juos iš vidaus. Ta tema vakar LNK rodė filmą “Solt”. Meninis filmas, bet matosi, kad “vconspiracy teorijos” jau kiek pasikeitusios.

    Visgi sprendžiant iš to, kokiom teorijom užkimštas intyenetas, galima daryti išvadą, kad Vakarai su Izraeliu informacinį karą pralaimėjo. Rusijai pavyko demonizuoti Vakarus ir Obamai dabar labai trūksta paramos netgi jo paties šalyje.

  • This post has helped me think things thrgouh

 8. AGOTA:

  Labai teisingai parašyta.

 9. Nepolitikas:

  Man asmeniškai Songaila šlykštus….konservatorių š…. laižytojas. Net nenoriu komentuoti. O „marta“, „studentas“ , „one“ – etatiniai ES darbuotojai.

 10. Audronė:

  Aiškiai,suprantamai ir teisingai pasakyta.

 11. daugiau faktų, kam įdomu::

  Profesionaliam britų dešifruotojui Alanui Tiuringui polinkis į homoseksualumą kainavo net gyvybę. Jis pasikorė 1954 metais, vos tik supratęs, jog teturi dvi galimybes: arba pradeda tarnauti priešiškai žvalgybai, arba apie jo asmeninio gyvenimo ypatumus bus paskelbta įtakinguose laikraščiuose.
  Taigi, ano meto žvalgybos užfiksavo šimtus atvejų, kai netradicinės seksualinės orientacijos asmenys būdavo verbuojami svetimų valstybių žvalgybų. Vienas iš labiausiai žinomų atvejų – garsusis „Kembridžo penketukas“, uoliai tarnavęs sovietų žvalgybai. „Kembridžo penketuko“ atstovai – Gajus Berdžesas ir Entonis Blantas – buvo tikri homoseksualai, o jų bendrininkas Donaldas Maklinas mėgo tiek moterų, tiek vyrų draugijas, kitaip tariant, buvo biseksualus.
  Apie „Kembridžo penketuko“ homoseksualus įdomiai rašoma Endriu Sinklerio knygoje „Raudona ir mėlyna“ (išleista 1986-aisiais). Knygos autorius pastebi, jog „Kembridžo penketukas“ buvo ypatingai vieningas, kadangi reikėjo slėpti nuo visuomenės ne tik tai, kad tarnauja priešiškai Sovietų Sąjungai, bet ir aplinkybę, jog yra netradicinės seksualinės orientacijos. Taigi, homoseksualumas tapo tuo elementu, kuris juos patikimai saugojo nuo išdavysčių. „Kembridžo penketuko“ atstovai negalėjo vienas kito išduoti jau vien dėl to, kad juos saistė homoseksualumo paslaptis. Tiesa, vyrai nežinojo, kad tuometinėje Sovietų Sąjungoje už homoseksualumą baudžiama kur kas žiauriau ir baisiau nei to meto Vokietijoje ar Didžiojoje Britanijoje.
  1950-aisiais metais KGB agentu tapo Amerikos seržantas Džeimsas A. Mintkenbau, tarnavęs tuometinėje Vokietijoje. KGB darbuotojams nebuvo sunku užverbuoti amerikiečių seržantą, kadangi sovietai žinojo apie Dž. A. Mintkenbau homoseksualumą. KGB ekspertai labai lengvai užverbavo ir britų karo laivyno aukšto rango karininką Džoną Vasalą. Kam iš tiesų tarnauja ponas Dž. Vasalas, britai suprato tik 1962 metais. Tais pačiais metais Dž. Vasalas buvo areštuotas ir pasodintas į kalėjimą. Dž. Vasalo paslaptis išaiškėjo tada, kai į britų pusę perbėgo vienas KGB karininkas, užsiminęs, jog Maskva tarp britų admirolų turi netradicinės seksualinės orientacijos agentą.
  Vienas prancūzų diplomatas, kurį sovietų agentai bandė užverbuoti šantažuodami, tik pasišaipė suglumindamas KGB specialistus. Šiuo atveju nebuvo nieko nuostabaus. Apie tikruosius prancūzo seksualinius polinkius žinojo Prancūzijos žvalgyba dar prieš siųsdama jį dirbti diplomatinį darbą į užsienį. Taigi minėtasis prancūzų diplomatas jį šantažavusiems sovietų žvalgams padėkojo už nuotraukas ir paprašė, kad „ir ateityje jį slaptai ir nenokamai fotografuotų“. Esą jam tai patinka. Kitaip tariant, labiau susijaudina, kai žino, jog yra stebimas.
  Žinomas atvejis, kai 1960-aisiais metais į Sovietų Sąjungą pabėgo du Amerikos slaptųjų tarnybų karininkai – Viljamas Martinas ir Bernonas Mitčelas. Savo žingsnį perbėgėliai motyvavo tuo, kad jiems, girdi, „nepatinka metodai, kuriuos JAV naudoja rinkdama slaptąją informaciją apie SSRS“. Amerikiečių kontržvalgyba įtarė, kad šie du vyrai tiesiog tapo šantažo aukomis, kadangi turėjo homoseksualių polinkių. Paminėtina, kad po šio incidento iš Amerikos slaptųjų tarnybų buvo atleista šimtai netradicinės seksualinės orientacijos darbuotojų. Manyta, kad jie yra lengvai pažeidžiami.
  1982-aisiais metais Amerikos slaptųjų tarnybų vadovybė ketino iš pareigų atleisti dar vieną netradicinės seksualinės orientacijos darbuotoją. Bet šis pasirodė esąs ne iš kelmo spirtas. Jis pagrasino, kad pasisamdys profesionalų advokatą, bylinėsis teismuose ir informuos žiniasklaidą apie tikrąsias atleidimo priežastis. Slaptųjų tarnybų ekspertas Džeimsas Bemfordas savo knygoje „Paslapčių pilis“ (išleista 1982-aisiais) rašo, jog slaptųjų tarnybų vadovybė išsigando skandalo ir sutiko homoseksualą palikti tarnyboje. Visgi homoseksualas buvo privestas pasirašyti specialųjų pasižadėjimą, jog nedelsiant praneš apie bet kokius bandymus jį šantažuoti.
  1982-aisiais metais amerikiečiai iš slaptųjų tarnybų struktūrų atleido dar vieną vyrą, kuris, viešėdamas užsienyje, „neatsargiai leido sau miegoti vienoje lovoje su kitu vyru“. Šis atleistasis teisybės teismuose neieškojo. Oficiali atleidimo priežastis buvo nurodyta tokia: „atleidžiamas dėl elgesio, kurį keblu vienareikšmiškai apibūdinti ir kuris gali kelti pavojų tarnybos veiklai“.
  Ne vieną dešimtmetį JAV federaliniam tyrimų biurui (FTB) vadovavęs Dž. Edgaras Guveris buvo surinkęs itin gausios informacijos apie aukšto rango šalies politikus ir žvalgybininkus homoseksualus. 1988-aisiais metais išleistoje Atano G. Teohariso ir Džono Stiuarto Kokso veikale „Bosas“ kai kurie šie faktai aprašomi išsamiai, net kai kada nurodant konkrečias pavardes ir vardus, pavyzdžiui, pasakojama, kaip ano meto Amerikos komunistai prievartavo vieną aukšto rango homoseksualą į darbovietę priimti kuo daugiau komunistų. Jei jis nepklus komunistų reikalavimams, „jo asmeninio gyvenimo detalės taps vieša paslaptimi“.

  • Tiek prirašėte. Bet gi galima šantažuoti ir vyrus neištikimus žmonoms, ir spausti, kad jie tarnautų ČŽV ar KGB. Tai ką reikia įteisinti daugiapatystę, kad tam užkirstumėme kelią?

  • kad dabar ne Veronikos laikai ir kiekvienas gali garsiai tai pasakyti,kaip padarė Žilinskas ,Pauliukaitis.Antra,manau žvalgyboje dirba rimti žmonės ir renkasi nepažeidžiamus.

  • S:

   Įdomu, o Ostinas Pauersas tam Kembridžo penketukui nepriklauso? 🙂 Jeigu rimtai, tai yra Kembridžo šešetukas, o šeštas – Mantas Adomėnas! 😉 Jis ten mokėsi ir visi požymiai sutampa – užverbuotas.

  • noname:

   Tokio ilgo viso neperskaiciau.
   Tačiau pradzioje yra parašytas melas apie Alaną Turingą, matematiką, šiuolaikinės informatikos kūrėją ir kriptografą labai padėjusi nugalėti nacius. Konspiracinė teorija apie šantažą yra išsigalvojimas.

   Alanas Turingas buvo homoseksualus ir už savo homoseksualumą buvo nuteistas baudžiamojoje byloje, nes tuomet 1952 m. Anglijoje homoseksualumas pagal įstatymus buvo kriminalinis nusikaltimas (dabar nebe, kaip ir niekur kitur demokratiškame vakarų pasaulyje).
   Bausmė įkalinant buvo pakeista prievartiniu “cheminiu kastravimu”, t.y. moteriškais hormonais. Alanas Turingas šitos gėdos nepakėlė ir nusižudė atsikasdamas kalio cianidu užnuodyto obuolio.
   (daugiau informacijos http://en.wikipedia.org/wiki/Alan_Turing).

   Legenda sako, kad Apple kompanijos logotipe matome atkąstą Turingo obuolį.
   Jis galėtų tapti ir pažinimo obuoliu visokiems homofobams, kurių alkas.lt net knibžda ir kurių kalbos varo nekaltus žmones iš visuomenės į kapus. Bet deja netampa…

   • et:

    Pažiūrėję kasdien ier “laisvasias” TV iškart kelias “nemaRus” „Čiapajevas. Aistra gyventi“ serijas, prisikimšę koldūnų „Carskoje selo” ir pasipuošę „Grūto parko” marškinėliais su kūju ir pjautuvu jau galime diskutuoti interneto socialiniuose tinkluose, kad Europos Sąjunga ryt poryt subyrės, NATO mūsų nuo nieko neapsaugos, o štai Rusija buvo ir bus mūsų kaimyne, kurios nereikia erzinti. Tai supranta net tingūs graikai ir ispanai, prigalvoję lengvatų gauti Šengeno vizą nekilnojamąjį turtą jų šalyse perkantiems rusams. „Gyvenkime draugiškai,”- sakydavo toks katinas iš sovietinio animacinio filmuko.

 12. Li Bo:

  ” Į kokią prarają  ji nori nustumti viešąjį Lietuvos piliečių interesą?”

  Kai kas nors apsiskelbia viešo intereso gynėju, man visada norisi paklausti: “o apie ką kalba? Kas ir kada apklausė visus Lietuvos žmones ir iš gautų duomenų iškristalizavo tą interesą, kad būtų galima jo siekti ar ginti?”
  Dažniausiai vapėjimas apie tautos ar Lietuvos interesą yra tik pigi spekuliacija, neverta nei sudilusio skatiko.

 13. ugnis:

  Angliskoje spaudoje buvo skelbta, kad G20 virsuniu susitikime St Petersburge didziausias demesys buvo sutelktas temoms Sirijos klausimu, del E.Snowdeno ir geju teisiu

 14. Gintarai:

  ES yra įvardinta politika pripažinti homoseksualistų santuokų įregistravimą visoje ES teritorijoje. Ir tai gali būti padaryta dar šiemet ar kitų metų pradžioje. Iš esmės visa tai būtų daroma unifikuojant ir visai ES iš viršaus nuleidžiant praktiškai visą šeimos teisę.

 15. Ši svetainė:

  truputį ribota ir nuobodi,ją reiktų tik praplėsti.O šiaip,viskas teisinga.

 16. Bronius Kapočius:

  Ponas Songaila, kodėl nuosekliai neminite, kad gėjų (ir visų seksualinių mažumų, šiandien pridengtų gėjų vardu) judėjimas radosi SSSR ir tęsėsi beveik dešimtmetį po to, kai Europos liberalų pinigais paremtos seksualinės mažumos su gėjumi / sadistu/ pederastu V.Leninu priešakyje įvykdė Rusijos valstybės sunaikinimą. Lietuvoje trėmimus ir naikinimus vykdė gėjai ir kitų seksualinių mažumų atstovai čekistai ir vokiečių naciai. SSSR plėtė ir finansavo gėjų ir seksualinių mažumų judėjimus Europoje ir pasaulyje. Rezultatus turime, bet pats taipogi nenori pripažinti, kad jie radosi dėka SSSR vykdytos politikos ir LKP sistemos išgamų, atsisakiusių patvirtinti desovietizacijos įstatymą.

 17. et:

  mūsų pseudo patriotus jau perprato ir kitų svetainių komentatoriai. Va kokį radau viename:

  “Čia, manau, situacija kaip su nacionalistais, kurie, kaip reikia apdirbant, irgi dažnai tampa “beveik prorusiškais”. Kai įteigiama, kad ES ir JAV yra visų bėdų priežastis: gina tik homoseksualus, o juos jie sulygina su pedofilais, kas dar labiau pakursto emocijas, bando mus nutautinti, atimti žemes, sukėlė ekonomikos krizę ir t.t. o mūsų bloga valdžia juos irgi palaiko, o Rusija vaizduojama kaip gerovės citadelė: išlaikomos “tradicinės vertybės”, vadas stiprus (o tokio kraštutiniai dešinieji ir nori), ekonomika atseit gerai laikosi (iš tikro neypač, tiesiog apie jų problemas nelabai kalbama), tai nusivylęs net ir dešinysis nacionalistas dažnai sušunka, kad “su Rusija gal ir būtų geriau”.

  O į juos dažnai ir taikomasi (dėl ko dažnai tie kurie turėtų būti stipriai dešiniaisiais lietuviais nacionalistais tampa prorusiškais), nes jie ir turi daugiausiai šansų būti viskuo nusivylusiais (šalis svyruoja tarp šiokio tokio liberalumo ir socialistiškumo, o jie nepriklausomybės pradžioje galvoję, kad valdys Lietuvą yra nustumti), o be to Rusija yra iš esmės pakankamai kraštutinai dešinioji valstybė (kaip bebūtų keista ) ir jiems kartais atrodo kaip visai neblogas šalies modelis.”

  O štai čia atsakymas:
  Šiuo atveju tiesiog yra problema, kad būtent į nacionalistus iš visų jėgų kabinasi kai kurios specifinės grupuotės, visaip stengdamosis paveikt ir įsiskverbt.

  Ir jėgos tam metamos labai nevaikiškos, o prieit bandoma iš įvairių pusių — tai ir iš sandėliuko ištraukti nacionalbolševikiniai pelėsiai (iš serijos “LTSR buvo gera tvarka, tik reikėjo, kad būtų paskira valstybė”), ir Putino, kaip tinkamo vadovo įvaizdis, ir paslaugėlės visokios (“mes visur jus remiam ir jūsų informaciją platinam”), ir grubus sovietmečio balinimas (“tais laikais buvo puoselėjamas tautiškumas, Dainų šventės vyko”), ir kai prireikia — nacionalistus susiejant su nacionalsocialistais, kad kiti pasibaisėtų ir nesikalbėtų, ir taip toliau.

  Čia yra didelė ir labai komplikuota problema, kurią kažkaip reikia spręsti. Ir kol jos neišspręsit, tol jums bus labai sunku sustiprėti.”

  • medus:

   ne jūsų mintis, bet bent jau nurodyta, kas ne. puiku, ačiū.
   neblogas komentaras, tik kiek truparegiškas matant tik ašį JAV-ES vs Rusija. ir ypač teiginat, kad ES-JAV kritikai ilgisi TSRS – nebent kokie pasenę situacijos nebesuvokiantys senukai ar KGB darbuotojai – mano aplinkoje žmonių, teigiamai atsliepiančių apie Rusiją, ar jos besiilginčių, nėra. tai, mano nuomone, šitas “Rusijos baubas” ir yra tik baubas, turėsiantis “išvežti” JAV ir ES interesus. o šių plėšikų interesų ginti nėra reikalo – šios visos šalys/sąjungos – blogis, tik vienas blogis šiuo metu reiškiasi aktyviausiai – JAV. štai pacituosiu D. Stanciko straipsnio ištrauką- turėtume visi labai atidžiai įsiklausyti:

   “Naivuoliai, besitikintys, kad po tokio konkurso nugalėtojo patvirtinimo „Chevrono“ kompanija užsiims labdaringa veikla, ištirs išteklius, o po to iš naujo tarsis dėl jiems mažiau palankių verslo sąlygų ar galimybių jas išgauti, tegu pasiskaito Ekvadoro laišką Skandinavijos ir Baltijos valstybių parlamentams, kuriame rašo, kad „daugiau nei tris dešimtmečius vykdžiusi naftos gręžimo veiklą Ekvadoro Amazonės regione, „Chevron“ bendrovė atogrąžų miškuose išleido daugiau nei 18 mlrd. galonų toksinių nuotekų, taip priversdama vietos gyventojus kęsti vėžio susirgimus, persileidimus ir apsigimimus. Teismo procesas truko beveik devynerius metus. Bendrovė „Chevron“ taikė (ir vis dar taiko) atidėliojimo taktiką, siekdama neleisti priimti sprendimo dėl jų ieškinių. Įrodymai Ekvadoro pirmosios instancijos ir apeliaciniame teismuose aiškiai parodė, kad bendrovė „Chevron“ (a) beatodairiškai vykdė standartų neatitinkančią veiklą Ekvadore, siekdama sumažinti produkcijos kaštus iki minimumo, taip sukeldama, ekspertų nuomone, didžiausią ir daugiausia žalos padariusią su nafta susijusią nelaimę istorijoje; (b) akivaizdžiai pažeidė daugelį Ekvadoro įstatymų, savo pačios sutartinių įsipareigojimų bei tuo metu galiojusių naftos pramonės standartų ir taip (c) padarė didelę žalą aplinkai, kurios teritorija dydžiu prilygsta Rod Ailando valstijai, JAV, dėl kurios per kitus dešimtmečius kils be galo daug sveikatos pavojų tūkstančiams atogrąžų miškų gyventojų, jei nebus imtasi veiksmų visapusiškai ją išvalyti. Įrodymus prieš bendrovę „Chevron“ pateikia ne tik ieškovai, bet ir pačios bendrovės „Chevron“ ekspertai ir aplinkos apsaugos auditoriai bei nepriklausomi trečiųjų šalių šaltiniai. Sprendime dėl žalos atlyginimo taip pat yra numatyta ir baudžiamoji dalis, pagal kurią bendrovė „Chevron“ turi būti nubausta už bandymą kenkti teismui ir grasinti teisėjams kalėjimu, jei šie nepriimtų sprendimo bendrovės naudai.“

   tai kur čia Rusijos interesai? JAV gyventojai irgi ginasi nuo “Rusijos interesų”? Lenkija- taip pat? kiti?.. tokie argumentai ne tik neatlaiko menkiausios kritikos, bet yra tiesiog absurdiški. manau, pirmiausia reikėtų rūpintis mūsų – Tautos ir valstybės interesais. kas to nedaro, išduoda Tėvynę ir jokia priedanga ir gąsdinimas bet kokiais baubais nepadės.

   • Sėlis:

    Tiesiai i desimtuka. 😉 Vemt vercia visi tie paranojikai, kuriems vaidenasi liliputinas su rasiejais. 😀

    • medus:

     nesivaidena, bet tokia politika.
     neabejoju, kad tai yra nuosekliai vykdomas planas – kaip prezidentė pradėjo giesmelę, taip ir gieda visa žiniasklaida.. o kad pačiai poniai atsikratyt “praeities dėmių”, pagrįsti priesaiką dirbti Lietuvai (apginti nuo Chevron arogantiškos savivalės) – nė motais.. tai apie ką kalbėt? bet jau tiek šita tema pasakyta, kad nebesinori net pirštų judinti. nemanau, kad yra nesuprantančių – yra tik KGB samdiniai arba visiški idiotai (atsiprašau, bet kito žodžio žmonėms, manantiems, kad sunaikinti Tėvynės žemės gelemes ir užkrėsti geriamą vandenį yra gerai, pavadinti nerandu. ir nenoriu).

 18. Kažin:

  O kodėl dėl Ekvadoro patektų faktų neišklausoma kita pusė (altera pars) – Chevronas. Juk žiurnalistikos pricipai to reikalautų. Kur Lietuvos žurnalistai!

 19. Nuomone:

  Gejai yra anomalija, iskrypimas, kurio tikrai neverta garsinti, dievas sutvere vyra ir moteri pasaulio pratesimui. G.Songaila teisingai raso. Kai kam nepatinka jo politine pozicija, nes pernelyg svari ir tvirta. Mums juk reikia siaudadusiu .

 20. Saulius Kulvičius:

  Perpasakoju lietuvių emigrantų iš olandijos žodžius. Apie 60 procentų jau sudaro turkai.Kadangi musulmonai sudaro daugumą,-išeiginės pagal musulmoniškas šventes. turėjo perkelti iš nemokamos mokyklos į privačią ,nes dviejų homoseksualių vyrų įvaikintas berniukas tualete kitiems rodo lytinius organus,o berniukams šlapinantis glosto jiems užpakalius .O mokykloje moko,kad lytiniai santykiai buna ne tik tarp vyro ir moters ,bet ir tarp vyro ir vyro. Ir niekas neturi teisės nieko sakyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: