Tautininkai reikalauja organizacijas propaguojančias homoseksualistų „šeimas“ pripažinti nusikalstamomis (18)

Gintaras Songaila | Alkas.lt nuotr.

Gintaras Songaila | Alkas.lt nuotr.

Rugsėjo 4 d. Seime įvyko Nepriklausomybės akto, Tautininkų sąjungos (TS) vicepirmininko signataro Kazimiero Uokos spaudos konferencija, kurios pagrindinė tema buvo susijusi su baudžiamosios bylos „už riaušių kurstymą“ 2010m. gėjų etinėse atnaujinimu K.Uokos atžvilgiu. Dar nepasibaigus spaudos konferencijai, K.Uoka išvyko į apklausą. Spaudos konferencijoje taip pat buvo komentuojamas Užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus pareiškimas apie tai, kad reikia slopinti „nacionalistines partijas“.

Spaudos konferencijoje dalyvavęs Tautininkų sąjungos pirmininkas Gintaras Songaila paskelbė TS pareiškimą „Dėl Lietuvos Nepriklausomybės akto signataro K.Uokos persekiojimo ir dėl būtinybės vienytis prieš persekiotojų „europietiškumą“.

Pareiškime TS teigia, kad „teisėtvarkos tarnybos nesiliauja persekioti Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, Tautininkų Sąjungos vicepirmininko K.Uokos dėl jo protesto prieš sutrikusios lytinės orientacijos asmenų gyvenimo būdo propagavimo 2010 m. „Baltic Pride“ eitynėse Vilniuje“.  TS smerkia „neproporcingus Vilniaus policijos veiksmus prieš nepritariančius šiais metais vykusioms „gėjų eitynėms“ asmenis ir neadekvačias sankcijas nuogo pasturgalio demonstruotojui katalikų maldininkams Katedros aikštėje“. Taip pat apgailestaujama, dėl to, kad Lietuvos užsienio reikalų ministerija nesiėmė jokių veiksmų po užsienio valstybių ambasadorių dalyvavimo Vilniaus centre vykusioje politinėje akcijoje nukreiptoje, pasak pareiškėjų, prieš Lietuvos konstitucinę šeimos sampratą.

Pareiškime smerkiamas ir užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius už tai, kad viešai pasisakė užkirsiąs kelią tautinių politinių partijų dalyvavimui rinkimuose, esą dėl to, kad jos nepritaria tokiai Europos vienybei, kokią įsivaizduoja pats ministras.

Pabrėžę, kad toks kaip L.Linkevičiaus kai kurių Lietuvos ir užsienio diplomatų supratimas apie europietiškumą „kompromituoja pačią Europą bei Europos Sąjungos idėją, o antinacionalinė isterija bei agresyvus amoralumas tik pasitarnauja žalingiems geopolitiniams tikslams, nukreiptiems prieš Europos tautų ateitį“ tautininkai pareiškė, kad:

„ – Visi naujai kepami eurobiurokratai, kurie savinasi teisę atstovauti Europos idėją ir visas Europos tautų kultūras, o taip pat mėgina primesti savo sampratas apie moralę ir Europos tautų bei valstybių ateitį, turi būti nedelsiant nušalinti nuo pareigų.

– Atsakingiems Lietuvos policijos ir prokuratūros pareigūnams, toleravusiems viešą amoralų elgesį ir persekiojusiems už pilietinį protestą turi būti iškeltos drausminės bylos.

– Visos organizacijos, kurios skelbia tikslą įteisinti sutrikusios lytinės orientacijos asmenų vadinamąsias šeimas ir sulyginti jų teises su vyro ir moters santuoka, turi būti pripažintos nusikalstamomis, nes jos galiausiai veda prie įvaikinimo institucijos panaudojimo ir nepilnamečių žalojimo. Todėl jų veikla turi būti uždrausta ir Lietuvoje, ir visoje Europos Sąjungoje“.

Tautininkai šiuo pareiškimu taip pat kreipėsi į visas Lietuvos ir draugiškų šalių politines jėgas kviesdami vienytis prieš „Europos tautų kultūroms priešiškas, tautines valstybes naikinančias grupuotes, mėginančias įsigalėti Europos Sąjungos struktūrose ir paminti jos šalių narių konstitucines santvarkas“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

18 komentarų

 1. tikras lietuvis:

  Puikus G.Songailos išstojimas.
  Pagarba.

 2. Komunistai-bolševikai pasivertė globalistais:

  ir siautėja.O gėjai čia “nė prie ko”.Jais tik dangstomasi.Gėjai įšbauginti,-jie bijo gintis.Juos įbaugino globalistai.Teisingai kalba G.Songaila.Taip stabdykime naują komunizmą,ateinantį globalistų kailyje.

 3. Romuvis_LT:

  Tokie postringautojai akivaizdžiai susipykę su sveiku protu. Ką čia bepridursi – marginalai ir tiek…

 4. Suvalkietis:

  Bravo Gintarai. Pritariu kiekvienam žodžiui ! ____– Visos organizacijos, kurios skelbia tikslą įteisinti sutrikusios lytinės orientacijos asmenų vadinamąsias šeimas ir sulyginti jų teises su vyro ir moters santuoka, turi būti pripažintos nusikalstamomis, nes jos galiausiai veda prie įvaikinimo institucijos panaudojimo ir nepilnamečių žalojimo. Todėl jų veikla turi būti uždrausta ir Lietuvoje !! ___TAIP

 5. Li Bo:

  Ei, jūs pakeitėt Songailos pareiškimo tekstą. Turėjo būti taip:

  – Visi naujai kepami ir seniai iškepti nacionaliniai biurokratai, kurie savinasi teisę atstovauti tautos idėją ir visas tautos žmonių kultūras, o taip pat mėgina primesti savo sampratas apie moralę ir tautos bei valstybės ateitį, turi būti nedelsiant nušalinti nuo pareigų.

  – Atsakingiems Lietuvos valstybės pareigūnams, priėmusiems įstatymus, leidžiančius viešai reikšti savo poziciją ir kartu persekioti už protestą turi būti iškeltos drausminės bylos.

  – Visos organizacijos, kurios nepritaria žmogaus teisėms, turi būti pripažintos nusikalstamomis, nes jos galiausiai veda prie spekuliacijų įvaikinimo institucijomis ir nepilnamečių žalojimo. Todėl jų veikla turi būti uždrausta ir Lietuvoje, ir visoje Europos Sąjungoje.

 6. Griežtas:

  Li Bo,
  pamiršai 🙂 trečio punkto paaiškinimą:
  visos žydomasoninės organizacijos, ar jos vadintųsi vienaip, pvz., gėjų, ar kitaip, pvz., tolerantų, ir t.t., nėra laikomos žmogaus teisių reiškėjais Lietuvoje, nes užsiima kenkėjiška veikla prieš visuomenės daugumą.

  • Li Bo:

   Visuomenė per rinkimus parodo kokia yra daugumos nuomonė. Tautininkai ir jų paranojiškos idėjos, deja, daugumos nedomina. Tik faktai, Vatsone…

   • Sėlis:

    Nu jo… Cia tai bent “nuomone”, issirinkti i valdzia komuniagas, uspaski, tuteisas… Tai cia pagal tave, visuomenei labiau patinka komunistai, aferistai, zulikai, sovinistai lenkomanai? Jei taip, tai butina visuomene sviesti, tai ir bando daryti tautininkai. O kur liberastai? Vargseliai palikti uzribyje, populiarumas mazeja, tai ir spjaudos rugstimi kiek tik gali, menkindami visus.

 7. Griežtas:

  Li Bo: 2013 09 05 12:29
  Visuomenė per rinkimus parodo kokia yra daugumos nuomonė. Tautininkai ir jų paranojiškos idėjos, deja, daugumos nedomina. Tik faktai, Vatsone…
  ———–
  Iš kur tu taip tikras, kad rinkimuose dalyvavo visuomenės dauguma? 🙂
  Be to, ne apie nuomones, kurios atsispindi ar ne rinkimų rezultatuose, o apie visuomenės daugumos interesus eina kalba.
  Va šitaip, Holmsai! 🙂

 8. tuvis:

  Keista, kad tautininkams taip pakeliui su tovariščiu Putinu…
  Nors kas čia keisto, jiem patinka visokie “tvirtos rankos” režimai. Ir jiems matyt nepakeliui laisva savarankiška tauta, kuri pati ir be “tvirtos rankos” gali susivokti neesą gėjai.

  • Susimąstai kaip naudingą ant kito ir paskelbi kaip tiesą-tai propagandinis triukas jau gerai žinomas.Jei Jums ant liežuvio vis Putino pavardė,tai ir sąmonėje nuolat galimai yra.Tai apie ką čia,tamsta?Ar apie save,gal?:)

   • taigi cia:

    taigi puikiai zinome, kas visalaik kabina maskoliu ir Sortyrsciko etiketes- ogi- *konservai* (tokie patys komuniagos). Tai ta chunta, kuri sunaikino ir praskolino Lietuva, o dabar nori visiskai ja ir nunuodyti.

    Dziugu, kad Lietuvos zmones juos su pedo-liberastais praspyre praeitais metais (tarp kitko- kazkaip konservai tyli apie pydarus, idomu kodel?).

    Tikiuosi ir viliuosi, kad Lietuvos rinkejai kitamet EU rinkimuose jiems suduos dar didesni smugi! Taigi, tik nuo musu priklauso- ar mes skleisime zinia Lietuvai, ar sugebesime isaiskinti Tautai?
    Nelabai tikiu, nes matau kaip tautines (patriotines) jegos ir ypac ju vadukai myzcioja ir dreba pries konservus! 🙁

 9. Klaipėda:

  Ko norėti iš to ministro, juk jis buvęs aukščiausias komsomolcas, o pas tokius tada patrtiotiškumo nebuvo rasta, o ir dvasiniu/moraliniu atžvilgiu jie buvo vargetos. Nemanau, kad jie gali pasikeisti, gal tik prisitaiko prie naujų sąlygų. Juk visada miško paukštis į mišką žiūri.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: