Irkluotojos D.Vištartaitė ir M.Valčiukaitė tapo Pasaulio čempionėmis (4)

Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė

Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė

Rugsėjo 1 d. iš pasaulio planetos irklavimo čempionato Pietų Korėjoje atskriejo fantastinė žinia, jog Lietuvos irkluotojos Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė iškovojo pasaulio čempionių titulus porinių dviviečių valčių rungtyje. Europos ir universiados čempionės 2000 m nuotolį įveikė per 6 min 51,82 sek ir pelnė aukso medalius.

Lietuvos sportininkės po įtemptos kovos tik irdamosi paskutinius 2000 m nuotolio metrus 0,04 sekundės aplenkė  naujazelandietes Faen Biork (Fion Bourk) ir Zoja Styvenson (Zoe Stevenson), kurios turėjo tenkintis sidabru. Brozos medaliai atitekon baltarusėms Jekaterinai Karstenai ir Julijai Bičyk.

Sidabro medalius Lietuvai Šiose pasaulio pirmenybėse iškovojo ir vyrų porine dviviete irklavę Rolandas Maščinskas bei Saulius Riteris. Triskart Europos bei universiados čempionas vienvietininkas Mindaugas Griškonis liko šeštas.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

4 komentarai

 1. Merginos, Jūs JĖGA!!!! Sveikiname!

  Rolandas Ir Saulius šaunuoliai! Taip laikyti!

 2. joana:

  kaip grazu, kad taip graziai garsina Lietuva. Saunuoles !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Jei prisidėtume prie kiekvieno Lietuvos vaiko ugdymo ir sveiko dvasinio,fizinio vystymosi,tai Lietuva būtų viena iš daugiausiai turinčių pasiekimų,mokslo,intelektualinio vystymosi,kultūros pasiekimų turinčių šalių.Lietuvos jaunimas gabus,sumanus ištvermingas ir intelektualus ir dar nesuniokotu,nors niokojamu moraliniu,dvasiniu pagrindu.Pagarba Lietuvos jauniems žmonėms ištvermingiems,fiziškai,dvasiškai stipriems dovanojantiems Lietuvai ir pasauliui pergales.Ačiū.

 3. S:

  Puiku! Net nežinojau, kad Lietuva turi tokio lygio irkluotojus. Pagarba, palaikom!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: