Žiūrėkite tiesioginę transliaciją iš Lietuvos Žemės gynėjų suvažiavimo (tiesioginė transliacija) (33)

gelyte-veliavoj-K100Rugpjūčio 24 d. 11 val. Kauno sporto halėje šaukiama visuotinis Lietuvos Žemės gynėjų suvažiavimas kuris sutelks visų Lietuvoje ir užsienyje gyvenančių Lietuvos piliečių jėgas  rengiant šį visuotinį referendumą.

Parduoti žemę užsieniečiams Lietuva įsipareigojo stojimo į ES sutartimi, tačiau buvo sutarta dėl pereinamojo laikotarpio, kuris pratęstas jau du kartus.

Jei šio referendumo surengti nepavyks tai nuo 2014-ųjų gegužės 1 d. Lietuvoje žemę galės įsigyti bet kurios Europos Sąjungos valstybės piliečiai.

Po suvažiavimo buvo surengta eisena nuo Sporto halės iki Vienybės aikštės, kurioje  surengtas trumpas mitingas. Žiūrėkite vaizdo įrašus:

Mitingas (Alkas.lt, K.Vaškevičiaus video):

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress

33 komentarai

 1. Atgalinis pranešimas: VRK įregistravo Žemės nepardavimo iniciatyvinę grupę | Alkas.lt

 2. wikswa:

  REFERENDUMĄ – dėl dėl žemės ir dėl euro !!! Arba arba.

  • n:

   Ne tik, bet ir dėl išstojimo iš ES. Nes referendumo dėl žemės pardavimo, jei jis ir įvyktų, o tauta pasakytų NE pardavimui, nepripažintų parsidavusi valdžia, taip pat ir ES. Precedentas jau yra – referendumas dėl atominės elektrinės.

 3. wikswa plius:

  Gana politiniams niekdariams veikti tautai už akių.

 4. Atgalinis pranešimas: Žiūrėkite tiesioginę transliaciją iš Lietuvos Žemės gynėjų suvažiavimo (tiesioginė transliacija) (3) www.alkas.lt 2013 08 22 14:38 gelyte-veliavoj-K100Rugpjūčio 24 d. 11 val. Kauno sporto halėje šaukiama visuotinis Lietuvos Žemės gynėj

 5. Atgalinis pranešimas: Žiūrėkite tiesioginę transliaciją iš Lietuvos Žemės gynėjų suvažiavimo (tiesioginė transliacija) (3) www.alkas.lt 2013 08 22 14:38 | Douktris's Blog

 6. medus:

  šaunuoliai. gaila, šiandien nepavyko nuvažiuot į Kauną, bet dalyvaujam kaip galim.

 7. medus:

  nuskambėjusi elektroniė parašų rinkimo galimybė man neatrodo tokia gundanti kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio – juk kaip nesunku tuos parašus pradanginti, ar pamažinti dėl, pvz., kokios nors “sistemos klaidos”. ir kas tada? žmogus savo balsą jau atidavė, antrą kartą rašytis nebeturi teisės ir laiko turbūt nebebus papildomam rinkimui. jei būtų mano valia, rinkčiau tik “popierinius” parašus.

 8. medus:

  kodėl pranešėja p. Liuda buvo nutraukta? būten tada, kai norėjo pasakyti pačius esmingiausius dalykus? atsitiktinumas? pritūko kelių minučių laiko pranešimui? labai gaila. kai renginio pradžia vėlavo daugiau nei 10 min, tos minutės nebuvo tokios brangios.

  • medus:

   ačiū už pranešėjos Liudos grąžinimą tęsti 🙂 tai, ką ji pasakė, yra tai, kas daroma visame pasaulyje, bet daugeliui mūsų tai kol kas matyti yra “nenormalu”. jeigu taip, aš renkuosi “nenormalumą”.

 9. Lilija Stankevičienė:

  Viskas puiku, tačiau negalima tokios dainos kaip “Oi neverk, motušėle” melodijos šitaip iškraipyti… Tikroji melodija turi didelį patriotizmo užtaisą savyje, o čia, nepykit, bet buvo nei šis, nei tas. Ir dar netiko harmonija, tonacija buvo viena, dainavo kitoje. Tebūnie tai pastaba ir pamoka atlikėjai. Nepikta muzikės pastaba 🙂

 10. Malonu buvo klausytis kalbetoju:

  Kazkaip -kaip antro Sajudzio gimimas.Ir stebint gyvenima-panasu i Tiesa.Zeme uzsienieciams,pinigai u suskaldytas zemes gelmes ir uztersta vandeni-suinteresuotiems asmenims,o jauni darbingi zmones _uzsieniui.

 11. Pensininkas:

  Ką tik pažiūrėjau video. Susirinkimas buvo prasmingas. Šaunuolis Pranciškus ir kiti pranešėjai. Gaila, kad tik Tautininkų sąjunga, Liaudies partija Ir Valstiečiai žalieji palaiko referendumą. Pranciškus teisingai pasakė maždaug taip: Lietuvos valdžia nusišalino nuo valstybės gynimo, griauna jos pamatus, todėl mes, Tauta, imkime valdžią į savo rankas ir surinkime 300000 Tautiečių parašų. Kito kelio neturime.

  • ale,:

   Tikėkime, kad referendumas pavyks, ir Lietuvos Žemė nebus išmainyta į vaivorikštės spalvom nudažytą makulatūrą, panašiai, kaip kad prieš ketvirtį tūkstantmečio indėnų žemė buvo tos pačios padermės kriminalinių globalistų pasisavinta panaudoant kvaišalus – ugninį vandenį. Dabar gi, kvaišalų arsenalas papildytas ne tik narkotikais, bet ir dvasine kanalizacija per transnacionalinių/viršvalstybinių klanų uzurpuotas masines informacijos prirmones.
   Nenusiminkime, jei referendumas nepavyktų, ir svetimieji savo purvinom kojom užterštų mūsų Žemę. Tas neilgai tęstųsi, nes tokiu atveju mūsų Žėmė degs neužgesinama ugnimi po jų kojomis. Iš svetimšalių klasta užvaldžiusių mūsų Žemę liks tik trąša mūsų Žemei…

 12. K. Stoškus:

  Sveikinu Žemės gynėjų suvažiavimo organizatorius ir dalyvius. Džiaugiuosi šiuo įvykiu. Bet apie jį negaliu nieko pasakyti, nes retransliacija nutrūko toje vietoje, kur Pirmininkas pradėjo kalbėti apie referendumui reikalingų parašų skaičių. Įdomu, ar čia transliacijos, ar mano kompiuterio problema.

 13. Amelija:

  Tai parašus rinks Šustauskas ir teta Audronė? Žavu…

  • Pensininkas:

   Parašus rinks N.Puteikis. Ir surinks. Jis visuomet surenka. Sėkmės valstybės gynėjams nuo sugriovimo.

  • Jei tamsta Amelija apsiimsi, tai parašus rinks tamsta Amelija ir tamstos draugai bei giminės.
   Ar taip tinka?
   Ar vėl kiti turės stengtis dėl tamstos labo, o tamsta tik paburnos ir paprunkštaus?

   • Vilmantas Rutkauskas:

    Pastebėk, krikščionys nesimeldžia Žemei.

   • Amelija:

    Nežadu rinkti jokių parašų, nes žemė nėra nei šventa, nei išvežama kitur, o kas ją dirbs – menkas skirtumas, svarbu, kad nedirvonuotų. Kadangi Šliužo sumanymas panašus į Maskvos projektą (kiršink lietuvius, gal panorės į Kremliaus globą) ir absoliučiai neaiškūs parašų rinkimo finansavimo šaltiniai (kiek kainavo skrajutės?) – juo labiau siūlau sveiko proto žmonėms pamąstyti. Šis referendumas naudingas didiesiems žemgrobiams, kad jie ir toliau galėtų už grašis supirkinėti senukų žemes, paskui imdami dešimtmilijonines ES išmokas. Todėl jam pritaria Karbauskis ir panašūs į jį. Kitaip sakant, naivūs tautos žemės gelbėtojai savo rankom žarsto svetimas žarijas.

    • medus:

     regis, ponia, jūs neturite nė menkiausio supratimo kokios gali būti tautos žemės pardavimo pasekmės:
     1. tai yra tautos gyvenamoji teritorija. Tauta ir valstybė be žemės yra pasmerkta išnykimui;
     2. žemė yra ir bus užsieniečių perkama ne dirbimui, o kam nori. jei bus dirbimui, tai bus tik pigios darbo jėgos lietuvių vergavimo vietos; jeigu ne dirbimui – tai tiesiog reikš didelius ženklus, kaip „privati valda“. ar patiks, pvz. neprieiti prie jūros?;
     3. geriausias žemės pardavimo pavyzdys yra Palestina. pažiūrėkite ką Izraelis padarė su Palestina. kyla kokių protingų minčių?
     mano nuomone, jūs apskritai neturite jokio supratimo apie tai, kas yra tautos ir valstybės pagrindas, kas būtina tautos išlikimui. visgi puiku, kad ne tokiems analfabetams kaip jums tokie klausimai paliekami spręsti. tad parašus tikrai rinksim ir žemės neparduosim.

     • Amelija:

      Spręs ir analfabetai, anabetabetai, anagamabetai – taip kad dar ne pabaiga. Iš kur Tamsta žinote, kad pirks ne dirbimui? Nuo kada užsienio bendrovėse atlyginimų vidurkis mažesnis negu lietuviškose? Kuri tauta čia nori sukurti “Izraelį”? Rusai? Jiems dar Sibiras terra incognita. O tauta gyvens kaip gyvenusi: kurs produktus, juos parduos, vystys mokslą, plėtos profesionaliąją ir mėgėjišką kultūrą, augins vaikus.

      Manau, mudviejų ginčas per ankstyvas, nes 300 000 parašų yra ne juokučiai ir ne eisena Parodos kalnu žemyn su vėliavomis. Pagyvensim – pamatysim.

      • Vilmantas Rutkauskas:

       Jei matei tą eiseną – tai reiškia – blogoji akis nužiūrėjo !
       CHA
       Jei rimtai, tai geriau čiau – t.y. prasčiau, nei geriau gyventi ant žydų prispausdintų pinigų krūvos.
       —-
       Galėsi savo pomidorus augintis dėžėje bolkone ant olandiško durpių substrato.

 14. tikras lietuvis:

  Nesigilinant į konkretų atveją, o kalbant apskritai, tai reikia pasakyti, kad svarbius Lietuvai klausimus turėtų svarstyti visuomenės dauguma referendumais.
  Kitaip Lietuva iš pelkės neišbris niekada.

 15. tikras lietuvis:

  Visokioms amelijoms bei kitiems Lietuvos priešams, žinoma, tai nepatinka – jiems geriau, kada tam tikros šaikos savais kanalais prastumia tik sau naudingus dalykus.

 16. Vilmantas Rutkauskas:

  Viskas prasidėjo nuo tada, kai Landsbergis mikliai išvažiavo išsvajotan Briuselin ir čia ant auto buvo pakeisti numeriai – ant kurių vietoj Trispalvės buvo sudėta Žydra EU.

 17. tikras lietuvis:

  medus: 2013 08 25 09:26
  regis, ponia, jūs neturite nė menkiausio supratimo kokios gali būti tautos žemės pardavimo pasekmės:
  geriausias žemės pardavimo pavyzdys yra Palestina. pažiūrėkite ką Izraelis padarė su Palestina. kyla kokių protingų minčių?
  —————
  Visiškai teisingai – kaip tik tokiu būdu, supirkus žemes, o ten pasiskelbiant ar autonomija, ar gretimos, pvz., Lenkijos valstybės dalimi, gali būti Lietuvos teritorija atimta.
  Ir nereikia būti garantuotiems, kad ES būtinai mus gintų – geriausias pavyzdys yra Kosovas, kur tokiu būdu buvo atimta serbų nuo amžių turėta teritorija.
  Todėl pavojus yra tikras.
  Kas kita kokios priemonės čia yra tinkamiausios?
  Gal būt reikia įstatymo kaip Anglijoje, kur žemė yra ne parduodama, o nuomojama – pvz., 99metams. Po to tą nuomą gali pratęsti n kartų, bet vis tiek lieka žemė Anglijos nuosavybe.
  —————————————————————————————————————————————–
  Vilmantas Rutkauskas: 2013 08 25 04:41
  Viskas prasidėjo nuo tada, kai Landsbergis mikliai išvažiavo išsvajotan Briuselin ir čia ant auto buvo pakeisti numeriai – ant kurių vietoj Trispalvės buvo sudėta Žydra EU.
  ———–
  Čia, manau, galioja sena taisyklė:на бога надейся, но сам не оплошай!
  Vengrija, pvz., gali daugeliu klausimų turėti savo nepaneigiamą nuomonę, tai kodėl ir mes to negalėtume?
  Ne visais, o atskirais, pačiais svarbiausiais – moralės, žemės nuosavybės ir pan.klausimais?
  Reikia tik turėti noro ir ukvatos.
  Žinia, iki šiol buvę valdžioje visuomenės daugumai nedirbo ir nedirbs.
  Kas gali tuo užsiimti?
  Tautininkų partija?
  Tad prašom kasdieną gvildenti tuos klausimus, o ne užsiiminėti visokiais šūdniekiais – kad liaudis matytų kas juos atstovauja, o tada už jus ir balsuos.
  Juk visi norime, kad Lietuvai būtų geriau?
  Nekalbu, žinoma, apie amelijas, rudomanskius, studentus (vu) ir kitą liberastinę šušarą, kuriems sava kišenė visada bus svarbiau už visuomenės reikalus.

 18. arvydas damijonaitis:

  Sveiki. Svarbi teisinė informacija. Pamatinis terminas „LIETUVIŲ KILMĖS LIETUVOS PILIETIS“ sureguliuos visas ,dvigubos pilietybės, žemės pardavimo problemas. Mąstom, nebūkim juokingi, apgailėtini ministerijų šliužai. Arvydas Damijonaitis

 19. arvydas damijonaitis:

  Ką išsirinko Lietuvoje gyvenantys SOVIETŽMOGIAI? Sukčių Uspaskichują,priesaikos laužytoją Paksių,Kremliaus klapčiūką Butkevičių,neraštingą Tomaševičių…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: