Policija prisipažino žinanti N.Venckienės buvimo vietą (3)

N.Venckienė | neringavenckiene.com nuotr.

N.Venckienė | neringavenckiene.com nuotr.

Birželio 22 d. policija surengė spaudos konferenciją, pastūmėta internete išplatintų nuotraukų, kuriose esą Čikagoje užfiksuota balandį dingusi Seimo narė Neringa Venckienė. Paskelbta, kad Lietuvos pareigūnams politikės buvimo vieta yra žinoma, tačiau jokios detalės nėra atskleidžiamos.

Kriminalinės policijos biuro laikinasis vadovas Andžejus Roginskis sako, kad N.Venckienės buvimo vieta yra nustatyta. Pasak jo, jeigu bus nustatyta, kad N.Venckienė vengia kontakto su Lietuvos teisėsauga, gali būti taikomos griežtesnės kardomosios priemonės.

„Nuo pat pirmos paieškos paskelbimo dienos policija disponuoja pakankama informacija apie ponios N. Venckienės buvimo vietą, apie jos vykimo maršrutus…“ – sako A.Roginskis.

Iki tol policija visuomenei skelbė, kad N.Venckienės buvimo vietos nežino.

N.Venckienei ketinama pareikšti įtarimus pagal šešis Baudžiamojo kodekso straipsnius – dėl nepagarbos teismui, teismo sprendimo nevykdymo, trukdymo antstolei atlikti savo pareigas, pasipriešinimo policijos pareigūnui, nežymaus sveikatos sutrikdymo ir piktnaudžiavimo globėjos pareigomis psichologiškai gniuždant vaiką.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: