A.Simanonytė. Homoseksualizacijos schema: ką turėtume žinoti? (316)

Audronė Simanonytė

Audronė Simanonytė

Pamąstymai, gėjams žygiuojant centrine Vilniaus gatve ir homoseksualizmo biblija vadinamą knygą „After the Ball“ perskaičius

Nors jau kuris laikas gyvenu Amerikoje, toli gražu nepriklausau tai kategorijai žmonių, kurie mano, kad Lietuva visko turi mokytis iš Vakarų. Kaip tik atvirkščiai. Turime labai daug gero, tik reikia pasistengti visa tai išsaugoti. Tačiau kalbant apie homoseksualų judėjimą, pasimokyti mums tikrai reikėtų, nes apie tai Lietuvoje informacijos – labai mažai.

Imkime pavyzdžiu Ameriką. Šia tema ji galėtų papasakoti daug įdomaus. Visų pirma todėl, kad būtent čia 1969 m. nuo riaušių Niujorko „Stonewall“ bare oficialiai prasidėjo taip vadinamas „gėjų teisių“ judėjimas. O antra, būtent Amerikoje buvo sukurta schema, kaip krikščionišką, tradicinių pažiūrų visuomenę (kokia Amerikoje ji iki tol buvo) pakeisti taip, kad jai homoseksualizmo filosofija pamažu pasidarytų priimtina.

Turbūt ne man vienai, stebint gėjus, kyla klausimas: „Kodėl jie taip keistai elgiasi? Kodėl savo intymias paslaptis neša į viešumą? Kodėl visus kaltina diskriminacija, o toleranciją bando brukti per prievartą?” Ir pan. Šiandien mano rankose – knyga, kurioje galima rasti atsakymus į šiuos klausimus. Tai amerikiečių Marshall Kirk ir Hunter Madsen bendras darbas „Po puotos: kaip Amerika nugalės savo baimę ir neapykantą gėjams“ („After the Ball: How America Will Conquer Its Fear and Hatred of Gays“, 1990). Ši knyga netgi vadinama homoseksualizmo biblija, o joje pateikiamas nuoseklus planas, kaip homoseksualizuoti tradicinių pažiūrų visuomenę. Skaitant knygą supranti, kad, pasirodo, iš tiesų gėjai viešumoje nieko nedaro „šiaip sau“. Klystame tie, kurie manome, kad tegu jie sau mitinguoja, nieko tokio – pamitinguos ir nustos. Nenustos. Gėjai „dirba“ pagal formulę: kiek įmanoma stumti homoseksualumą į viešumą, pasistengti nutildyti opoziciją ir galiausiai – pakeisti visuomenę. „Patenkinkit mūsų reikalavimus, ir mes tuojau pareikalausime dvylikos kitų. Kuo daugiau reikalavimų jūs patenkinsit, tuo daugiau mes reikalausime,“- sakė žymus Naujosios Kairės aktyvistas Jerry Rubin.

AIDS ir … 500 sekso partnerių?!

Pradžiai – trumpa šios knygos priešistorė. Kaip rašo amerikiečių žurnalistas D.Kupelian savo garsiojoje studijoje „The Marketing of Evil: How Radicals, Elitists and Pseudo-Experts Sell Us Corruption Disguised as Freedom“ („Blogio marketingas: kaip radikalai, elitistai ir pseudoekspertai parduoda mums korupciją kaip laisvę“), po Stonewall riaušių susikūręs “gėjų teisių” judėjimas, atsiradus AIDS, patyrė baisų nokautą. Plačiosios visuomenės akyse AIDS buvo homoseksualų liga. Netgi pirmasis oficialus jos pavadinimas buvo GRID – „Gay related immunodeficiency disease“ (su gėjais susijusi imunodeficito liga). Tik vėliau, įsikišus judėjimo aktyvistams, šis pavadinimas buvo pakeistas į politiškai korektišką AIDS – „acquired immune deficiency syndrome“ – įgytas imunodeficito sindromas.

Tačiau nepaisant, kad ligos pavadinimas buvo pakeistas, visuomenė jos pagrindinio nešėjo neužmiršo. Požiūris į gėjus pasidarė toks, kad atrodė, jog homoseksualų judėjimas greitai žlugs. Jau buvo žinoma, kad AIDS plinta ne tik lytinių santykių metu, bet ir per kraują, seiles ir t.t., todėl masiškai sergantys homoseksualai tapo tiesiogine grėsme visuomenei.

Be to, žmonėms ėmus labiau domėtis, kodėl būtent gėjai taip lengvai užsikrečia šia liga, atsirado mokslinių darbų, kurie atvėrė duris į kruopščiai slepiamą gėjų seksualinį pasaulį. Labai plačiai komentuojamoje amerikiečių mokslininkų Alan P.Bell ir Martin S.Wineburg 1978 m. studijoje „Homoseksualumas: skirtumų tarp vyrų ir moterų studija“ („Homosexuality: A Study of Diversity among Men and Women“) teigiama, kad maždaug 43 procentai homoseksualų savo gyvenime turėjo daugiau negu 500 sekso partnerių. Įsivaizduokite, kaip į tokius skaičius pažiūrėjo puritoniška amerikiečių visuomenė.

Negana to, nuo AIDS pradėjo mirti ne tik niekam nežinomi homoseksualai, bet ir įžymybės: 1985 – aktorius Rock Hudson, 1988 – ABC news pranešėjas Max Robinson, 1993 – baleto superžvaigždė Rudolf Nureyev ir t.t. Ką reiškia vien tai, kad tuo metu jau sirgo roko žvaigždė Freddie Mercury!

Daugėjo ir nehomoseksualių žmonių mirčių, AIDS užsikrėtusių kraujo perpylimo metu. Plačiai nuskambėjo mergaitės iš Floridos Kimberly Bergalis istorija, kuri mirė nuo AIDS, užkrėsta homoseksualaus dantisto. 1990 m. kraujo perpylimo metu buvo užkrėstas ir mirė 18-metis jaunuolis iš Indianos Ryan White, šiek tiek vėliau – teniso žvaigždė Arthur Ashe. Susiklosčius tokiai situacijai, homoseksualai suprato, kad jie turi kažką daryti.

Judėjimą išgelbėjo marketingo profesionalai

1988 m. JAV homoseksualų grupių konferencija Virginijoje, praminta „karo konferencija“ (war conference) pakvietė du aukšto rango specialistus, prašydama sudaryti planą, kaip homoseksualų judėjimui ištrūkti iš susidariusios padėtis ir kaip veikti, kad judėjimas turėtų ateitį. Harvardo universitetą baigę M.Kirkas ir H.Madsenas ėmėsi užduoties. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad Kirkas su Madsenu nebuvo tipiški rėksmingi gėjų aktyvistai. Netgi jų priešininkai pripažino, kad jie buvo “labai protingi vyrukai”: M. Kirkas – mokslininkas neuropsichiatras, H. Madsenas – politikos daktaras, specializavęsis įtikinėjimo taktikose bei viešuosiuose ryšiuose.

Po metų knyga „Po puotos“ buvo baigta. Įžangoje autoriai rašo, kad jų tikslas buvo sukurti tokią taktiką, kuri padėtų nugalėti neigiamą visuomenės požiūrį į gėjus ir leistų jiems infiltruotis į visuomenę. Įdomu tai, kad būtent AIDS ( kaip ciniškai tai beskambėtų) jiems suteikė tokią galimybę. „AIDS mums (homoseksualams (aut. pastaba)) leidžia save pateikti kaip aukas ir mažumą, nusipelniusią amerikiečių užuojautos ir rūpesčio. Žinoma, ši liga žmones gąsdina. Tačiau mūsų tikslas – sugalvoti, kaip sumažinti tą baimę ir padidinti užuojautą. Esame tikri, kad su AIDS pagalba mes galime tą pasiekti“.

Homoseksualizacijos schema

Kirko ir Madseno planas yra paremtas drąsia propaganda ir esminiais psichologijos bei reklamos principais. Knygos autoriai tiki, kad sumaniai tokiu planu vadovaujantis, įmanoma tradicinei visuomenei „parduoti“ homoseksualų ideologiją.

Tikslui pasiekti siūlomos trys strategijos: nujautrinimo (desensitizing), blokavimo (jamming) ir atvertimo (converting).

Šios strategijos labai gerai paaiškina, kodėl po įstojimo į ES Lietuvoje atsirado tiek daug gėjų. Reikia manyti, kad padaugėjo ne gėjų, bet pasikeitė jų veikla. Tą kaip tik ir paaiškina pirmoji iš Kirko ir Madseno rekomenduojamų strategijų – nujautrinimas.

Nujautrinimas – tai pastovus visuomenės bombardavimas įvairia su gėjais susijusia informacija – straipsniais, pasirodymais televizijoje, jų reklama. „Reikia apie save kalbėti tol, kol žmonėms tai nusibos tiek, kad net nustos erzinti. Visada būkite ten, kur kažkas vyksta, būkite matomi“ – patarinėja knygos autoriai. Šį informacijos srautą jie apibūdina kaip „dušą“. „Jei heteroseksualai negalės išjungti dušo, jie bent jau pripras būti šlapi. O tada, kai informacija apie mus sukels ne pyktį, ne susierzinimą, o tik nežymų pečių gūžtelėjimą – mūsų kova dėl socialinių teisių yra faktiškai laimėta“.

Šiandien Amerikoje ši technika naudojama kasdien. Apie gėjus rašoma reikia – nereikia. Kiekvienas, net menkiausas jų judesys – sureikšminamas. Visiškai nesesniai, vienas didžiausių internetinių portalų Yahoo.com kelias dienas pirmame puslapyje laikė žinutę, kaip kažkoks mokyklą bebaigiąs abiturientas savo atsisveikinimo kalbos metu prisipažino, kad jis – gėjus.Tai buvo eilinė mokinio kalba, neapsiplunksnavęs jaunuolis, auditorija jo net rimtai neklausė, tačiau iš to buvo padaryta nacionalinė naujena.

Tokia politika duoda savo rezultatus. 1991 m. apklausus populiaraus JAV paauglių žurnalo „Teen“ skaitytojus iš jų 17 proc. teigiamai žiūrėjo į homoseksualams, o 1999 m. – jau 54 proc. Čia labai tiktų pacituoti žymaus amerikiečių poeto, bytniko, homoseksualo – pedofilo žodžius: „Mes jus „paimsime“ per jūsų vaikus“ (We‘ll get you through your children!).

Kita Kirko ir Madseno strategija – blokavimas arba trukdymas. „Turime neleisti, kad apie mus būtų kalbama neigiamai. Bet kokia nuomonė, nepritarianti mūsų gyvenimo būdui, turi būti nutildyta, o jos reiškėjai paskelbti “blogais” žmonėmis. Ilgainiui heteroseksualai turi būti įtikinti, kad jų neigiami jausmai homoseksualų atžvilgiu yra ne taisyklė, o išimtis, ir kad taip galvoja tik jie, o likusioji visuomenės dalis – priešingai. Taip jų neigiamus jausmus homoseksualų atžvilgiu pakeis kaltės jausmas dėl savo pažiūrų“.

Klasikinis blokavimo pavyzdys – taip vadinama „neapykantos kalbos“ (hate speach) sąvokos atsiradimas. Ar kas nors iš mūsų dorai žinome, ką tai reiškia? Kodėl sakyti, kad nemėgsti homoseksualų yra blogai, o, pavyzdžiui, nemėgti lenkų ar rusų – visai nieko? Pagal homoseksualų blokavimo principą, „neapykantos kalbos“ etiketė uždedama bet kuriai nuomonei, kuri nors kiek nesutinka su homoseksualų nuomone. Tuo labiau tokiai, kuri juos smerkia. Kalbėdami apie tokius savo metodus, knygos autoriai prisipažįsta: „Mes siekiame efekto nesiremdami nei faktais, nei logika, nei įrodymais“.

Homoseksualų blokavimo strategija nepripažįsta tolerancijos kitokiai nuomonei. Jei tu ne su mumis, tu – prieš mus. Blokuojama viskas, kas pasisako prieš homoseksualus ar jų politiką. Amerikiečiai puikiai prisimena faktą, kai per 2009 m. Mis JAV rinkimus absoliuti favoritė Mis Kalifornija Carrie Prejean pralaimėjo konkursą, nes į klausimą, ar ji palaiko gėjų vedybas, ji atvirai pasakė, kad ne. Iš žiuri veidų buvo matyti, kad tą minutę ji sau pasirašė nuosprendį.

Ir pagaliau – „atvertimas“ (converting). Kirkas su Madsenu savo knygoje šią strategiją pristato pabrėžtinai ciniškai: „Kai kalbame apie atvertimą, mes kalbame apie psichologinėmis atakomis bei suplanuota propaganda iš žiniasklaidos pakeistas vidutinio amerikiečio mintis, emocijas ir valią. Kalbame apie demoralizaciją tų nusistatymų, kurie yra prieš mus. Todėl, pasinaudodami tais pačiais procesais, kurie amerikiečius išmokė mūsų nekęsti, mes jų neapykantą paversime šiltu palankumu – patinka jiems tai, ar ne“.

Ir jeigu blokavimu Kirkas su Madsenu tradicinių pažiūrų amerikiečiui nori sukelti gėdos jausmą dėl savo neigiamo požiūrio į gėjus, tai atvertime tikslas yra parodyti, kad, jausdamas gėjams neigiamus jausmus, jis toks yra jau galbūt vienintelis, nes visi jo draugai su gėjais yra geruose santykiuose. Tam, kaip jau minėta, padeda žiniasklaida. Knygos autoriai žino, kad vidutiniam amerikiečiui labai svarbu laikytis tokių pažiūrų, kokių laikosi jo aplinka. Jis nenori išsiskirti. Ir jei aplink save matys tik „šiltus“ jausmus homoseksualams, greitai jis nebedrįs jaustis kitaip. Televizija – ypač galingas ginklas. Tuo metu, kai buvo parašyta ši knyga, vidutinis amerikietis prie televizorius prasėdėdavo po 7 valandas per dieną. Tokiu atveju labai nesunku manipuliuoti, jei žinai, ką darai. „Mes turime rodyti siužetus, kur, pavyzdžiui, prieš homoseksualus pamokslą rėžia mažas, piktas, storas kunigas, o kuklus ir simpatiškas gėjus klausosi tokio pamokslo ir šypsosi. Kaip jūs manote, kur bus masių simpatijos, kurį laiką pažiūrėjus tokius siužetus?“ – klausia knygos autoriai.

„Mums nesvarbu, meluojame ar ne, svarbu, kad geram tikslui“

Suprasdami, kad bandymas tokiais metodais kontroliuoti žmonių mintis, gali sukelti daug klausimų, Kirkas su Madsenu, iš karto į juos ir atsako: „Mums nesvarbu, ar mūsų teiginiai melagingi, ar ne. Jei ir melagingi, tai mes juos naudojame etiškai geram tikslui“.

„Etiškai geram tikslui“ turbūt reikėtų priskirti ir tai, kad vienas strategijos metodų yra bandyti kiek įmanoma homoseksualizuoti istoriją. „Kuo daugiau įžymių žmonių bus homoseksualais, tuo mums geriau“, – tai dar vienas Kirko ir Madseno devizas. Homoseksualizmo biblijos autoriai rašo: „Žymūs istoriniai asmenys mums ypatingai naudingi. Pirmiausia todėl, kad jie yra negyvi, negali nieko paneigti ir paduoti mūsų į teismą dėl priklijuotos etiketės. Antra –ir svarbiausia, kad tie pasiekimai, kurie šiuos žmones padarė gerbiamais, yra labai tvirtai įcementuoti į žmonių sąmonę“, o tai – pratęsiant šių dviejų autorių mintį – jei jie –homoseksualai – labai reikalingas pliusas gėjams.

Taip homoseksualiais arba bent jau biseksualiais tapo Sokratas, Aleksandras Makedonietis, Leonardas Da Vinčis, Čaikovskis, Bessi Smit ir t.t. Neseniai Ameriką nustebino spaudoje pasirodę niekuo nepagrįstos spekuliacijos, kad prezidentas Abraomas Linkolnas buvo gėjus ir jau visiškai šokiravo – kai savo orientacijos neslepiantis episkopalų bažnyčios vyskupas Gene Robinsonas pareiškė, kad ir Kristus galėjo būti homoseksualus.

Tuo pačiu principu vadovaujantis „blogoms“ istorinėms figūroms prilipdoma homofobų etiketė. Homoseksualai mėgsta manipuliuoti faktu, kad A. Hitleris gėjus uždarinėjo į koncentracijos stovyklas, savo šiandieninius oponentus taip pat pakrikštydami naciais. Tačiau sąmoningai ar ne, jie užmiršta, ką kalba istorikai, kad tarp ankstyvųjų nacių taip pat buvo nemažai gėjų.

Apie Kirko ir Madseno knygą rašyti būtų galima labai daug. Tačiau pabaigai norėčiau papasakoti apie vieną įvykį iš šiuolaikinės Amerikos mokyklos gyvenimo, kuris kaip tik ir parodo, kad šie du homoseksualizmo aktyvistai buvo teisūs – jų planas pakeitė Ameriką.

2000 m. kovo 25 d. JAV Masačiusetso valstijoje švietimo departamento nurodymu įvyko konfrencija „Mokyk“ ( Teach-Out). Vienas iš jos tikslų buvo išplėsti homoseksualaus sekso mokymą mokyklose. Mokiniai į šią konferenciją buvo kviečiami iš visos valstijos. Konfrencijos metu vyko įvairūs mokymai, kuriuos vedė profesionalūs mokytojai. Pavyzdžiui, vienas praktinis užsiėmimas vadinosi taip: „Ko tau nepasakoja apie „queer“ seksą ir seksualumą per sveikatos pamokas: praktinis užsiėmimas 14-21 m. jaunimui“ („What They Didn’t Tell You About Queer Sex & Sexuality In Health Class: A Workshop For Youth Only, Ages 14-21“). (Čia reikia pažymėti, kad sąvoka „queer“ apima labai netradicinių seksualinių orientacijų žmones). Šį užsiėmimą mokiniams vedė trys homoseksualūs mokytojai, o jo metu grafinių vaizdų pagalba mokiniai buvo mokomi homoseksualaus sekso technikos. Kaip pasakoja vieno mokinio motina, ten nuėjusi iš smalsumo, ji po to nemiegojo kelias paras…

Taigi, turbūt ne be reikalo Lietuvos Seimui 2009 m. priėmus Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos viešosios informacijos poveikio įstatymą tai užprotestavo pats Europos parlamentas.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .

316 komentarų

 1. tikras lietuvis:

  Puikus straipsnis.

 2. Geras Simanonytės atsakas gomoseksualizuotojui Simonko’ui.

  • Nepolitikas:

   Ir ne tik jam, bet ir L.V.Medeliui , su savo: „Noriu būti lesbietis. Ir dar galiu“ ir kitiems…. 🙂

  • Gyventojas:

   Ir koks čia atsakas??? Koks tikslas būtinai paprieštarauti kitokiam? Gal dar pakovokite prieš kairiarankius, juk jie irgi kitokie – netipinė pilka masė, o KITOKIE. Sakysite – “bet jie juk nerengia demonstracijų”. Taip, jime nereikia rengti demonstracijų, nesitlerio laikų, o jūs Alkiečiai, šią tarybinę BUDULIŲ tradiciją tęsiat. GĖDA.

 3. Gi:

  Homoseksualizmas yra 21 amžiaus vakarų pasaulio dalies maras.Tai totalitarizmo,diktatūros nauja forma.

 4. Gediminas:

  Nuostabus straipsnis,svarbiausia tai, kad tai – TIESA apie juos. Lietuva parduota. Grybauskaitė ne Lietuvos patrijotė.bet Briuselio iškrypelių sparno patrijotė prielaisa tokia,kad ji iš jų tarpo,jeigu ne tai jo būtu suorganizavusi referendumą tuo klausymu ir viskas b9tu savo vietoje,ji būtu Lietuvos patrijotė,bet be ES apdovanojimu. Pasirodo,jai svarbiau apdovanojimai,taip.kad ji pardavė velniui siela.

 5. Auksinis kardas:

  Keletas pasirinktų smulkmenų, kurios rodo kaip pritemptas šis straipsnis: “leistų jiems infiltruotis į visuomenę” – jie yra visuomenės dalis. Tiesa, viena visuomenės dalis gali nepritarti kitos pasirinkimams, būdui – tai irgi normalu.

  Pvz. ABC news pranešėjas Max Robinson, straipsnelyje nuduodamas kaip homoseksualas, iki pat mirties neigė tai, buvo šeimos žmogus ir juodaodis visuomenininkas. Tiesa, užsikrėtė AIDS, nes ši liga jo nuomonės neatsiklausė.

  Žodžiu, tiesa yra kažkur tarp šio straipsnio ir tikrovės, arčiau pastarosios. Puikus pavyzdys priimtinos, sąžiningos vietos homoseksualui visuomenėje ieškojimui yra Rokas Žilinskas. Jam svetimas troškimas afišuotis, tačiau reikalinga ir siekiama santarvė su savąja šeima ir visuomene. Aiškiai matyti, ką turime (privalome, jei esame brandūs bendrapiliečiai) palaikyti, o kas turėtų likti už nepriimtinų įgeidžių ribos. Sėkmės mums visiems elgtis išmintingai.

 6. Kažin:

  Taigi iš pateiktos “schemos” aiškėja, kad šito “seksizmo” arba lietuviškai „belytizmo“ principai yra tie patys, kaip fašizmo, komunizmo – savęs kaip tipo, klasės, rasės iškėlimas virš kitokių kitų ir jų viešas “malimas malimas – kol bus sumalti”, t.y. virs dvasiškai tokiais, kaip jie, arba neatsilaikę bus pavergti socialiai, nyks fiziškai. Iš esmės tai tipologiškai yra tas pats, kas buvo komunistų skelbtas buržuazijos fizinis sunaikinimas kaip klasės arba dar labiau atitinka fašizmą, kuris, kaip dabar šitas “seksizmas”, savo veiklą grindė būtent prigimtinių (rasinių) skirtumų pagrindu.
  Žmones reikia šviesti moksliškai, kas per apsigiminė negalia yra tas gėjumas, lesbumas, kaip jis reiškiasi socialiniame dvasiniame gyvenime, pagal kokius požymius galėtų visuomenė atpažinti ją turinčius asmenis ir pan.. Juk nebylumo negalios mechanizmą medicinos mokslas yra nušvietęs pakankamai. Tad išeitis iš padėties ir čia būtų mokslinis visuomenės švietimas. Žinoma, reikalinga žinoti ir apie konkrečius “seksizmo” judėjimo siekius ir uždavinius.

  • Nepolitikas:

   Ne čia rašai, tavo draugai gėjai kitame portale.

  • Pijus:

   Reikalas tas, kad, jeigu jūs darysite teisingai, tai šita velniava prie jūsų neprilips. Mano manymu, jūs perdaug susteikiate jiems reikšmės. M. Gorkis yra pasakęs, kad “gimęs šliaužiojančiu skraidyti negali”.
   Čia daugelis klausia, ką daryti, ką daryti, nes jie nenusiramins ir t.t. Pirmiausia, nereikia patiems šliaužioti. Antra, problema yra ne tiek juose, kiek degradavusioje lietuvių kultūroje. Jeigu namuose yra tvarka ir žmonės laikosi higienos normų, tai jokios blakės ten neįsiveis. Bet, jeigu namų šeimininkai yra apsileidę, tai ten rasi visokio gyvio. Šitie žmonės yra pasmerkti šliaužioti visą savo gyvenimą. Tik labai nedaugelis gali ištrūkti iš tos ydingos aplinkos. Ir jie per visą savo gyvenimą yra pasmerkti pavydėti skraidantiems, bijoti jų ir jausti savo nevisavertiškumą prieš juos. Todėl jų tikslas, savaime aišku, yra paversti kuo daugiau žmonių šliaužiojančiais, kokie yra jie.
   Šiandien jau yra pakankamai technologijų, kur jie yra nereikalingi. Paprastai jiems yra sunku susilaikyti nuo kenkimo aplinkiniams. Todėl juos, kaip kenkėjus galima nesunkiai pagauti.
   Ir yra dar vienas stebuklingas kardas, kurio jie baisiausiai bijo, tačiau problema yra tame, kad šitie normalūs žmonės ant tiek yra degradavę, kad jie nesugeba pasiimti šito kardo. O jis paklūsta tik švarioms rankoms. Bet daugelis lietuvių nori likti purvinomis rankomis, daryti purviną politiką, purviną teisingumą, purviną Seimą, purviną vyriausybę ir išlikti sveiki. Tai yra bereikalingos pastangos ir tuščias laiko praradimas. Arba lietuviai dar spės atsigauti, arba jie bus sunaikinti, kaip tie graikai, kurie nieko daugiau nedaro, o tik kalba apie savo praeitį. Bet lietuvių laukia greičiau ne graikų lemtis, o prūsų.
   O čia jau kaip toj dainoj: “nieks kits čia nekalts, mergužėlė tu pati su berneliais trali vali labai buvai ukatni…” . Lietuva jau seniai neturi savo elito, o jų vietą užėmė parazituojantys ant tautos kūno politikai. Jie ir pribaigs šitą valstybę.

   • medus:

    sutinku tik su tuo, kad Lietuva yra valdoma parazituojančių politikų – kitokių neturėjome per visus nepriklausomybės metus nuo sąjūdžio. tačiau manyti, kad nuo tų žmonių (ypač nuo jų), nuo valdžios priklauso lietuvių tauta išgyvens ar išnyks, yra labai klaidinga. valdžia nėra tam, kad gintų žmonių, tautos interesus. jei nors vieną tokią per 20 metų žinote, prašome įvardinti. nemanau, kad rasime. dar daugiau, manau, kad „valdžia“ yra ne tik parazitai, bet tiesiog marionetės – rankinės lėlės, valdomi tikrųjų galios ir kapitalo svertų esačių tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų – ypač už jos ribų. globalistai neturi tėvynės –tik veikimo regioną, taigi ir mes esame tik vienas iš regionų. o kokios partijos valdžioje – irgi yra tik spektaklis, dominavimo pasidalijimas tam tikram laikotarpiui. taigi laukti, kad valdžia „mus išgelbės“, „kovos už tautą“ ar apskritai ką nors nuspręs ne globalistų naudai, yra mažų mažiausiai keista. o labiausiai ydinga ir žalinga yra manyti, kad mes patys nieko padaryti negalime, kad esame bejėgiai ir mums būtina malonė. nebūtina. ne tik nebūtina, bet absoliučiai bereikšmė. sąjūdžiui nebuvo reikalinga valdžios malonė, nes niekino malonė nėra reikalinga laisvai žmogaus dvasiai. ir nelyginkite visų lietuvių su valdžia, su jos nešvariomis rankomis – daugumą tautiečių matau kaip orius, sąžiningus, išsilavinusius ir laisvus žmones, kurių vis daugėja. tik nuo mūsų susitelkimo priklausys ar išliksime.
    o vakarykštės eitynės yra tik „vienas iš“ spektaklių – priemonių, reikalingų tautos kiršinimui, erzinimui, blogų emocijų gamybai ir provokacijoms, kurios bus tramplinas naujų fašistinių įstatymų leidybai. nereikėtų skirti per daug dėmesio ir juolab emocijų (savo sveikatos), o nepaliaujamai ir kiekviena proga sakyti tvirtą „ne“.

    • Pijus:

     Aš matau, kad jūs esate doras, šaunus ir garbingas žmogus. Taip pat žinau, kad tokių lietuvių dar yra išlikę, nors ir negausiai. Bet, dėsniai, yra negailestingas dalykas. Tos tautos ar valstybės, kurios išnyko, buvo pražudytos ne visuomenės, o būtent jų vadų. Kokią valstybę nepaimsi, visos mirė dėl to, kad į vadovus prasibraudavo parazitai, kurie ir pribaigdavo šitą valstybę.
     Jums, kaip garbingam lietuviui, pasakysiu vieną labai svarbų dalyką. Mes turime tik vieną išsigelbėjimo kelią: pratęsti Algirdo ir Kęstučio valdymo politiką. Algirdas – valdė ir plėtė Lietuvos žemes Rytuose, o Kęstutis –ginė Lietuvą nuo vokiečių ordino puolimų.
     Tokia jau Lietuvos dalia. Mes galime išlikti savimi tik kaudamiesi su Rytais ir Vakarais. Išlaikyti kuo geriausius santykius su gūdais ir ukrainiečiais. Daug tampriau bendradarbiauti su latviais.
     Vakarai yra užgyvenę turtus dėl savo barbariškų antpuolių ir plėšikiškų karų. Vakarai niekada neturėjo gilios filosofijos pagrindų. Krikščionybė buvo jų pirma filosofija ir netgi ją jie sugebėjo paversti tik ideologine priemone, kad pateisinti savo plėšikavimus.
     Mūsų kultūra turi gilias šaknis, bet, deja, jos buvo taip apkarpytos, kad lietuviai iki pat šiandien net nežino savo istorijos. Kaip galėjo atsitikti taip, kad Vedos buvo parašytos sanskrito kalba, kuria kalbėjo tik dvasininkai. Paprasta liaudis jos nemokėjo. Ir lietuvių, ir latvių kalbos yra artimiausios sanskrito kalbai. Net apie 30% rusų kilmės žodžių yra kilę iš latvių, lietuvių ir prūsų kalbų.
     Ir tik dabar yra išverstos iš sanskrito kalbos (tiksliai nežinau, gal dar ir neužbaigė) į lietuvių kalbą keletas knygų iš VEDŲ (“ŽINOJIMAS”). “Vedos” yra apie 10 000 metų senumo rašytiniai šaltiniai, aprašyti sanskrito kalba.
     Ką žino apie tai mūsų politikai? Nieko. Ar jiems to reikia? Nereikia. Ko jiems reikia? Pasipuikuoti vienas prieš kitą Seimo rūmuose. Ar jie žino, kokia turi būti mūsų Lietubvos valstybė? Ne, nežino. Ar jiems tio reikia? Ne, nereikia. Kodėl? Todėl, kad jie užimti tuo, kad kuo pelningiau išnaudoti tą momentą, kai jie yra valdžioje. Tai vargšai, kurie nori būti išlaikomi, nes juos paleidus į gyvenimą, jie neišgyventų. Pažiūrėkite į N. Oželytę. Pabaigusi darbą Seime, ji nebeturėjo iš ko išgyventi. Tai gerai, kad ją išgelbėjo RENTA. Pažiūrėkite, ką gero nuveikė tie Seimo nariai, kurie dabar gauna RENTĄ? Iš jų yra tik keletas veikiančių. O ką daro kiti? TINDI RINDI RIUŠKA ir daugiau nieko. Bet ar galima žmonėms mokėti už nedarbą? Kur jūs matėte tokius dalykus? Taigi, čia viduramžiai. Tai Ispanijoje buvo mokoma iš Karaliaus iždo, kad tie būtų pastoviai dvare, tinginiautų dvare ir nesirodytų valstiečiams, nes jie savo pijokystėmis galėjo išprovokuoti juos maištui, riaušėms arba sukilimui.
     Taigi, visi požymiai priešmirtinio valstybės gyvenimo yra. Aš nelabai mėgstu provoslavų sukurtus kokius nors dokumentinius filmus, bet šitas filmas apie Bizantijos Imperijos žlugimą yra tikrai stipriai padarytas. Jis paaiškina ir daugelį vėlesnių įvykių įvykusių Rusijoje. Tad rekomenduoju jį pažiūrėti kiekvienam. Čia yra pavaizduoti svarbūs valstybės lėto mirimo momentai. Bet, netgi, jeigu šitą filmą žiūrės mūsų politikai, jie vis vien nepagaus šio filmo esmės:
     http://www.youtube.com/watch?v=TIHWnvk2Q4g

     • medus:

      ačiū už nuorodą, būtinai pažiūrėsiu.
      o dėl tautų išlikimo galiu tik priminti vieną gerą posakį (nepamenu kas pasakė, bet teisingumu neabejoju):
      “Jei tu sakai, kad gali – tu gali, bet jeigu sakai, kad negali – tu irgi teisus”.
      taigi niekas nebaigta, kol žmogus sau nepasako, kad jau baigta. daugiau optimizmo.
      o jums rekomeduoju švedų radiją, kuris man labai patinka, nes nepretenduoja į tiesos žinojimą, tačiau kviečia ir skatina mąstyti – yra tikrai puikių laidų:
      http://www.redicecreations.com/radio/nonsubscriber.php

      • Gyventojas:

       Kalbant apie tautų išlikimą, daugiau šansų išlikti tai tautai, kurį jaučia pagarba VISIEMS sąžiningiems savo piliečiams. Nes tautos piktos ant KITOKIŲ juos tiesiog atstumia ir jie išvyksta į pakantesnes šalis. Tad geriau gėjus dirbantis Lietuvoje, nei gėjus išvykkęs užsienin. Ir kažkodėl litovcas myžantis lifte daug kam yra savas geresnis priimtinesnis nei tvarkingas sąžiningas gėjus. Liūdna dėl tokios degradavusios tautos…

       • medus:

        taip, “gyventojau”, laukiame pagarbos politiniam kaliniui ir disidentui; vaikams, žiūrintiems į nuogą užsieniečio pasturgalį; seimo nariui, prispaustam veidu į Gedimino prospekto grindinį; žmonėms, įkalintiems Gedimino prospekte ir priverstiems žiūrėti ir klausyti liguistus “svečių” rėkavimus. taigi, jūs teisus – nesant pagarbos VISIEMS piliečiams, ši šalis nebus miela gyventi- niekam. kur mūsų prezidentė, kur vyriausybė, seimas, kad užtikrintų visiems vienodas teises – ne tik atvežtinei policija apistačiusiai “mažumai”?.. kuri, beje, ne mūsų, o užsienio.. ką veikia užsienio valstybės mūsų eisenose???

       • tikras lietuvis:

        Tai jūs laiptinėse ir tarpvartėse tratinatės, kol nepaima policija už čiupros – aprašyti atvejai.
        O lietuvio, mežančio lifte, nėra buvę – jokios publikacijos nėra, todėl nešmeižk, žyde, o tai surasim ir deportuosim. 😉

       • Pijus:

        Matai, Gyventojau, pats esi ne tiktai prijaučiantis homoseksualams, bet ir pats esi vienas iš jų. Myžantis litovcas lifte yra laukinis litovcas. Jis daro blogai, todėl, kad jo išsiauklėjimas yra klaikus. Tačiau net būdamas laukiniu jis nėra toks baisus, koks esi tu. Jis kiauliškai elgiasi lifte, namuose ir kitoje savo aplinkoje. Bet tu tai šlapiniesi ant visos tautos. Štai tavo frazė: “Liūdna dėl tokios degradavusios tautos…” Niekas Lietuvoje homoseksualų neužkliuvo. Jūs patys pasidavėte šitai provokacijai, ir tie žmonės, kurie buvo neutralūs jūsų atžvilgiu, priėmė sprendimą kiekvienas sau, kad homoseksualizmas yra ne šiaip sau “kitoniškas” seksas, o tai yra žmonės, naudojantys išdavystes, klastą ir tyliai nekenčia heteroseksualių žmonių. Homoseksualai pademonstarvo, kokie jie yra cinikai, įžūlūs chamai iš kurių gali tikėtis visko. Nieko švento homoseksualai neturi. Ir tai visuomenėje sukėlė šleikštuli. Niekas iki šiol neįsivaidavo gerai, kas yra homoseksualizmas, o dabar tapo aišku, kad jūs elgiatės taip pat, kaip ir komunistai: sakote vieną, darote – kitą. Jokių moralinių normų jūs neturite. Netgi kriminlai ir tie turi nors šiokias tokias savo moralines nuostatas. Jūs neturite nieko, išskyrūs tą homoseksualizmą. Tiksliau ne visi yra tokie, bet dauguma yra būtent tokia. Aš pats buvau neutralus jūsų atžvilgiu, bet dabar tai viskas – man šitie žmonės kelia ne gailestį, o šleikštulį. Ir pagrindinė jūsų bėda yra ne homoseksualizme, o tame, kad jūs galite šitaip elgtis, kad kitus tiesiog vimdo nuo jūsų kaip nuo žmonių. Yra sunku patikėti, kad jūs taip atrodote, kaip žmonės, bet jūsų vidus yra purvinas. O čia, taip liaudiškai sakant, muilas jau tikrai nepadės.

 7. Ai, Mieloji – puikus straipsnis! Reikia kuo plačiau jį paskleiti!

 8. Idėja:

  Reikalinga strategija kaip sužlugdyti šį judėjimą su jų strategijomis.

  IDĖJA
  Reikalingi aktyvistai gėjai, kurie kovos prieš gėjų reklamavimą. Tikslas suskaldyti gėjų judėjimą į dvi dalis o paskui į dar daugiau dalių.

 9. Nepolitikas:

  Liuks! Visiškai pritariu. Keista, jauna moterys o protinga.

 10. erikas komentuotojui „Auksiniam kardui“:

  Auksinis karde, nesureikšminkite kelių netikslių straipsnio smulkmenų, tarsi jos sumenkintų patį straipsnį. Pavyzdžiui, man iki šiol neišeina iš galvos brežneviniais laikais, aštuoniasdešimtaisiais, matytas vaizdelis. Mano draugės nusivedė mane pas vieną savo klasioką, kurį buvo išdulkinęs homoseksualus odontologas. Buvau labai nustebęs, nors laikiausi hipiškų pažiūrų: sėdėjo liūdnas, apsiašarojęs vaikis su moteriškomis juodomis pėdkelnėmis. Tai irgi normalu?

 11. Trojus:

  Nuomonė:Ačiū už tiesą- ją reikia skleisti kuo plačiau ir šito straipsnio kopijas siųsti visiems ką tik pažįstate. Kuo daugiau informacijos visuomenei, kuo daugiau bendraujant su jaunimu neigiamos ir teisingos informacijos apie homoseksualus. Pereikime į puolimą, į informacinį puolimą. Ir vieną kartą rinkime seimo narius tautinės pakraipos, Tėvynės patriotus, o ne tipo pavilionienė ar koks žilinskas.

 12. maskva:

  Na, gerai, gejai privers mus juos mėgti arba būti abejingiems jų atžvilgiu. Kas iš to? Gėjais arba gimstama arba tampama bręstant. Abejoju ar visuomenės nuomonė turi milžinišką poveikį tam.

 13. tikras lietuvis:

  Dabar tautininkai teišstato piketą prie policijos gen. komisaro būstinės ir tepareikalauja šitaip pavėjui paleistus visuomenės daugumos pinigus grąžinti gen komisarui iš savo kišenės.
  Jei Skvernelis lėšų negrąžins, tada reikia jį vyti lauk.
  Šitaip reikia juos spausti – iš kur jie paims išpustytas be reikalo lėšas ir kaip pasiteisins, o tai negali darbuotojams skolų išmokėti.

 14. XL:

  Tikrai geras straipsnis, aciu.

 15. pan:

  Neveltui buvo ispranasauta pasaulio pabaiga. Ne cunamiai tai padarys, ne zemes drebejimai ar kitos gamtos stichijos ar masines zmoniu ligos. Tai padarys homoseksualai. Nes kuomet jie tokiu savo psichiskai nenormaliu mastymu ir elgesiu pasieks tai, kad vaikai tiesiog nebebus gimdomi (juk vyras su vyru vaikai niekaip nesusilauks…), tuomet jie visi pasens, ismirs, ir pasaulis liks tuscias…
  Nieko pries neturiu pries gejus, tegul jie buna, gyvena ir dziaugiasi gyvenimu. Bet tegul atsako i klausima – kam visa tai sitaip eskaluoti? Kam vaidinti skriaudziamus, kai sitaip nera? Lazda turi galus… anksciau ar veliau pats gyvenimas bumerangu pareina…

 16. Gintautė:

  ar nereikėtų simboliškai paukoti jauno gaidžiuko, kuo jis būtų vardu visi žinome 🙂

 17. Marta. Kitaip nei Varšuvoje, Vilniuje nebuvo gėjų draugijos:

  Šiandien delfyje patalpinto lietuvių poeto, nobelio laureato Česlavo Miłošo prisiminimų atkarpėlėj: “Kitaip nei Varšuvoje, Vilniuje nebuvo gėjų draugijos”, Milošas taip rašo apie savo susidūrimą su gėjais:

  Čia būtina šiek tiek nukrypti į šalį. Vilnius skyrėsi nuo Varšuvos dar ir tuo, kad čia nebuvo gėjų draugijos, o Varšuvoje ji egzistavo ir bemaž tapatinosi su literatų ir menininkų aplinka. Buvau dailus vaikinas, ir ten atsidūręs, per šiai aplinkai įprastą prozelitizmą buvau laikomas savu, tik to neįsisąmoninusiu ir nenorinčiu pripažinti savo polinkio. Galiausiai kam gi jis nebūdingas! Aš pats jausdavausi ypač pažemintas, kavinėje „Ziemiańska“ laikomas Iwaszkiewicziaus berniuku. Tai nereiškia, kad būčiau buvęs priešiškas kolegų papročiams, tiesa, su išlygomis, ypač tada, kai buvo priverstas nusižudyti į pernelyg aukštas sferas įsipainiojęs jaunas darbininkas iš Pavyslio. Deja, šiai aplinkai dažnai būdinga šiek tiek louche, t. y. abejotinos moralės, atmosfera.
  Cz.Miłoszas: Kitaip nei Varšuvoje, Vilniuje nebuvo gėjų draugijos Kitaip nei Varšuvoje, Vilniuje nebuvo gėjų draugijos

  Pabuvojęs menininkų gėjų aplinkoj, Česlovas Milošas pripažįsta jų amoralumą ir gėdinasi, kai irgi būna priskiriamas “gėjų tautai”, kuomet tenka viešai su mėgstama bohema pasirodyti… arba pyksta, kai jo draugai gėjai ir jame mato gėjų, tik neva savęs dar neatpažinusiu. Psichologai tai vadina mąstymo projekcija…

  Straipsnyje man patiko ir kita jo pastaba, – apie rabinų žmonas, duoną šeimai uždirbančias ir Knygą (Torą )skaitančius, bei filosofuojančius jų vyrus. Paprastai – kas uždirba pinigus, tas ir šeimos galva. Pamaniau, kad tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl būtent tarp išsilavinusių žydų tiek daug gėjų. Jau Froido su Jungu tyrimai rodė, kad lytinė tapatybė dažniausiai sutrinka tada kai šeimoje dominuoja motina, o vyras nevertinamas, laikomi po padu arba kai tas vyras išvis nesirūpina šeima ir yra ją palikęs. Kai berniukas neišgyvena Edipo komplekso, jis neišmoksta mylėt moters orientuodamasis į vyrą, t.y. rungtyniaudamas su tėvu dėl motinos meilės, jei suprantamai kalbu.

 18. Suvalkietis:

  Ačiu..Puikus straipsnis.. Platinkit visuomenei…
  Mačiau tiesioginę transliaciją iš iškrypėlių parado Vilniuje. Pasibaisėjau tuo ką pamačiau. Kad mano tėvynėje, centrine gatve žygiuos ir save taip agresyviai demonstruos gamtos nuskriausti asmenys, ginami mano mokesčiais apmokamos LT policijos – galėjau matyt tik košmariškam sapne. Dabar mačiau savo akim. Lietuva užsikrėtė ir serga baisia liga. Jei ši liga nepagydoma, belieka liūdėt prie ligonio ir laukt jo mirties. Bet sakoma, kad pirmos stadijos karcinoma kartais dar pagydoma. Matyt mums dezinfekcijos kordonų reikia ne nuo baltarusių kiaulių…

 19. S:

  Geriausias plakatas šiandien buvo “Išstokim Iš Pederastų Sąjungos!”, kurį laikė baikeris. Manau, taip netrukus ir padarysim. Prisiprašė.

 20. Li Bo:

  Jo, vieni nevykėliai žygiuoja, kiti nevykėliai seilėm taškosi. Ar jau sumokėjot mokesčius, kvaileliai? Meras jau norėtų pasikeisti savo limuziną.

  • tikras lietuvis:

   Vienas iš variantų ir būtų nekreipti dėmesio, bet o kaip atrodys pasauliui, jei žioplių bus, o prieštaraujančių – ne?
   Ar nebus pasakyta, kad jau supederastino Lietuvą? 🙂
   Irgi klausimas.
   Teisingiausia būtų buvę juos, pvz., dūminėm šaškėm užmėtyti ir taip išvaikyti, bet, kad valdžia yra kosmopolitų pusėje ir niekas nenorės “mirti”.
   Todėl taip ir gyvena Lietuva – bėga iš čia, nes čia gyvenimas visais kantais vis blogyn.

 21. Marta - autorei:

  Amerikoje yra toks teisininkas, daug kovojęs prieš parnografiją ALAN SEARS parašęs knygų apie gėjų “agenda” ir “The ACLU vs. America: Exposing the Agenda to Redefine Moral Values.”
  Tai jis prisikasa iki pačių šio gėjų judėjimo šaknų. O jų pradžia sutampa su bolševikų revoliucija Rusijoje.
  Jau nuo 1920 metų JAV atsiranda Amerikos Piliečių laisvių sąjunga (American Civil Liberties Union), gražiai skambanti, bet iš esmės trockistinę ideologiją skleidžianti, bei bolševikinių tikslų siekianti organizacija.
  Jau 1931 metais JAV kongresas įtarė šią organizaciją esant komunistinę, griaunančią JAV konstitucines laisves ir moralines vertybes… Kalbėdami apie “susirinkimų laisvę”, “laisvą žodį” ar “laisvą spaudą” ACLU faktiškai gynė tik komunistų leisves spausdinti ką nori, kalbėti ką nori ir organizuotis laisvai, kad įsitvirtintų JAV. Jau po penkiolikos metų ACLU įkūrėjas Baldwin’as taip rašė:

  I am for Socialism, disarmament and ultimately, for the abolishing of the State itself … I seek the social ownership of property, the abolition of the propertied class and sole control of those who produce wealth. Communism is the goal.Jo partnerė, anarchistė Ema Goldman (raudonoji Ema) buvo pasiųsta į Sovietų sąjungą.

  Toliau SERS rašo:
  The result is that today the ACLU is a leading advocate of same-sex “marriage,” and has expressed support for polygamy and polyamory (“open” marriage) as well. The ACLU Policy Guide reads:

  The ACLU believes that criminal and civil laws prohibiting or penalizing the practice of plural marriage [polygamy or polyamory] violate constitutional protections of freedom of expression and association, freedom of religion, and privacy for personal relationships among consenting adults.

  Nors, mano nuomone, tai HARVARDAS, migravusių iš SSSR “disidentų” gūšta yra pagrindinis NAUJOS PASAULIO TVARKOS ideologinis variklis.

  • Nepolitikas:

   Tavo- „Tai jis prisikasa iki pačių šio gėjų judėjimo šaknų.“, „išduoda“ tave, kadangi naudojasi gėjų principais : „Mums nesvarbu, ar mūsų teiginiai melagingi, ar ne. Jei ir melagingi, tai mes juos naudojame etiškai geram tikslui“

 22. rimas:

  o Juodkalnijos sostinėje prieš tokį paradą buvo masiniai neramumai. Su sužeistais… Tas kaukimas apie diskriminaciją yra tik būdas išsireikalauti privilegijų. Kita vertus, žodis demokratija verčiamas kaip daugumos valdžia. Tad jei mažuma diktuoja savo valią , demokratijos nėra?

 23. Darius:

  Gaivaus oro gurkšnis šios ciniškos ir idealiai gerai organizuotos šių dienų beprotybės kontekste. Labai trūksta stiprių, logika, žiniomis bei inteketu besiremiančių oponentų stipriam homofašistų informaciniam spaudimui. Labai pritariu tekste išdėstytoms mintims, labai daug kur sutampa su mano jau ne kartą fb paviešintais pasisakymais. Deja, tenka apgailestauti, bet viešai plintančiam homofašizmui oponuoja pagrinde gatvės rėksniai ir politikos dugno klounai. Gerb. Audronė, nesustokit, tokie intelektualai labai reikalingi. Nors neabejoju, jog homoselsualų garvežys labai sėkmingai ir toliau važiuos, bet turi būti stipri opzicija. Ačiū už puikų straipsnį.

 24. rimas:

  Nesiseka Lietuvai su sąjungomis. Viena mus per prievartą darė HOMO SOVIETIKAIS ,kita HOMO TOLERASTAIS. Mane abu variantai vemt verčia , o Jųs?

 25. Saulius Kulvičius:

  Turtim reikal1 su nauja ideologija.

 26. tautietis:

  Audrone – spaudziu desine. Dar matau vilties. Dar yra mastanciu GALVA zmoniu. Aciu!!!

 27. Valdas Anelauskas:

  Jei kas perskaitę šį Audronės straipsnį nepagalvojot iškart, kokia čia super svarbi yra informacija, tai siūlyčiau tuoj pat dar kartą jį atidžiai perskaityti… Buvau matęs šen bei ten internete apie tą knygą informacijos, tačiau dabar aš ją pats kaip tik pamažu skaitinėju, štai guli ji čia tiesiai prieš mane ant stalo, ir galiu tad pasakyti, jog tiesiog kiekvienas jos puslapis, kad jį perskaityt, tai reikalauja panašiai tokių pastangų, kaip lyg būtų žiūrėti reginį, kokį vilniečiai šiandien Gedimino prospekte pamatė… Įžūlumas tiesiog neįtikėtinas. Skaitau aš ją jau beveik du mėnesiai ir nežinau, kada pavyks pagaliau užverst paskutinį puslapį…

  Esu toli, labai toli nuo Vilniaus, tad ir šiandienos įvykius, suprantama, galėjau matyti tik internete, tačiau esu matęs aš jų “pasididžiavimo” paradus Niujorke bei San Fransiske, prisimenu kaip praeiviai stengėsi uždengt savo vaikams akis, kad tų šlykštybių nematytų, ir vienintelė mintis, kur mano galvoje tuo metu būdavo, tai kad jeigu duotų man kas liepsnosvaidį tai iš tos Sodomos ir Gomoros tikrai neliktų, kaip sakoma, nė šlapios vietos… Aišku, nelyginu aš San Fransisko orgijų (ten, kaip ne kaip, jų sostinė) su šiandieninėmis Vilniaus eitynėmis, tačiau juk tai gi tik laiko klausimas, iki ir Vilnius pasivys San Franciską… Jeigu viso šito iškart nesustabdyt…

  Dabar dar, beje, norėčiau šiek tiek pakomentuoti vieną iš šiame straipsnyje pateiktų citatų, kur bene pats įžymiausias Amerikos pederastas-pedofilas sako, kad “Mes jus „paimsime“ per jūsų vaikus” (We’ll get you through your children). Straipsnio autorė nepaminėjo to pedofilo pavardės. Tai buvo Allenas Ginsbergas, kuris čia dabar ir iš tiesų laikomas ko ne pačiu iškiliausiu XX amžiaus poetu, amerikiečių literatūros klasiku. Vien jau tai pakankamai gerai parodo amerikiečių visuomenės supuvimą. Beje, jeigu kam rūpi Ginsbergo “poezija”, tai ir internete galima visai nesunkiai surasti jo kūrybos “perliukų”, kaip kad, pavyzdžiui, kur jis aprašo savo šiknos angą (tereikia tik įvest paieškon žodžius ginsberg + sphincter). Na bet čia jau aš, atrodo, imu nukrypt lyg į homopropagandą…

  Svarbiausia ką reikia žinot apie šį amerikiečių literatūros “klasiką” tai kad jis būtent buvo kartu ir aršus pederastas ir pedofilas, netgi priklausė garsiajai NAMBLA (Šiaurės Amerikos vyrų ir berniukų meilės asociacijai), ko ne tik kad neneigė, bet netgi tuo didžiavosi, atvirai girdavosi. Taip kad šiame kontekste tie jo pasakyti žodžiai yra išties labai prasmingi (ir grėsmingi!).

  Jis tai pasakė savo buvusiam draugui, irgi Niujorko žydui, Normanui Podgorecui (Norman Podhoretz), kuris tuo metu kaip tik nutraukė ryšį su kairiaisiais ir paskui vėliau tapo taip vadinamų naujųjų konservatorių vienu čia pagrindinių ideologų. Podgorecas tai aprašė savo memuarinėje knygoje “Ex-Friends” (Buvę draugai), net keliuose puslapiuose tas paminėta. Neokonservatoriai, ar kaip juos čia dažnai vadina “neokonai”, tai daugiausia ir yra buvę kairieji liberalai, kuriuos pagaliau išblaivė Amerikos dabartinė realybė. Taigi tas Podgorecas ir pasakoja, kad kai jam atsivėrė akys ir jis nusprendė nutraukti visus ryšius su kairiaisiais radikalais, tai jo draugas Allenas Ginsbergas jų paskutinio politinio ginčo metu, baisiai įniršęs, mosavo kumščiais ir rėkė: Palauk, mes dar “paturėsim” jus per jūsų vaikus! Ir, suprantama, jis tą taikė ne tiek Podgorecui, o apskritai visai Amerikai ir plačiau – visai Vakarų civilizacijai. Kaip matome, tai nebuvo tušti žodžiai…

  Na o apie patį Ginsbergą, tai galiu dar pridėti, kad man yra tekę keletą kartų jį sutikti ir pirmas kartas, beje, buvo Vilniuje, kada jis 1985 metais kartu su Artūru Milleriu dalyvavo TSRS ir JAV rašytojų susitikime Maskvoje ir ta proga buvo atvykę net ir į Lietuvą. Pamenu, tada jam Vilniuje labai nepasisekė, kažkur pargriuvo ir nusilaužė ranką, tai vaikščiojo sugipsuotas. Prieš kelis metus tada buvo kaip tik išėjusi knyga “Американская поэзия в русских переводах”, kurioje buvo ir jo kūrybos vertimų, na tai ant tos knygos ir uždėjo jis man savo autografą. Tebeturiu ligi šiol. Paskui vėliau yra tekę man jį sutikt ir kai gyvenau Niujorke. Na, čia turiu paaiškint, kad ir aš pats prieš 30 metų tai buvau dar, galima sakyt, tokiu “alternatyviniu” koks kokiems nors šiandieninės Lietuvos Pociui su Pocevičiumi turbūt net ir neprisisapnuotų, todėl tad ir esu susidūręs (tiek buvusioje Tarybų Sąjungoje, tiek paskui Vakaruose) su nemažai visokių taip vadinamos “kontrakultūros” (arba kaip aš pats dabar vadinu, antikultūros) įžymybių. Buvo toks lietuvis žurnalistas Šiaurys Narbutas, kuris jau, kiek girdėjau, yra miręs, tai jis kurį laiką gyveno Niujorke ir tą Ginsbergą irgi pažinojo, na ir dar, aišku, Jonas Mekas, tai jis su Ginsbergu išvis buvo artimi draugai. Apie kokius nors kitus Ginsbergo ryšius su Lietuva ar lietuviais nežinau.

  Ginsbergas visada atvirai liaupsino komunizmą (jo ir tėvai abu buvo komunistai, kaip daugelis to metų Amerikos žydų), bet iš Kubos tai jį, girdėjau, buvo išviję už berniukų tvirkinimą ir homoseksualizmo propagavimą. Taip pat jis visą gyvenimą kovojo už LSD ir kitų narkotikų legalizavimą. Lietuvoje dabar, kiek žinau, yra išleista jo “poezijos” rinktinė, į kurią įeina ir garsioji pornografinė poema “Staugsmas” ir kiti panašūs šiuolaikinės antikultūros “šedevrai”.

  • Darius:

   Kiek girdėjau iš pasakojimų, A.M.Povilionienė, Š.Amerikos literatūros žinovė bei ekspertė, didžiai žavisi Jūsų minėtu Ginsbergu. Bet tai tarp kitko ir visai nestebina, žinant jos ultraradikalias pažiūras homoseksualumo srityje.

  • Marta:

   Įdomių dalykų papasakojot. Mekas + Ginsbergas + Zuokas = Gugenheimas:)
   Aišku, Ginsbergas jau miręs, but his soul goes marching on:)
   Tačiau nelaikyčiau Amerikos visuomenės supuvusios vien dėl to, kad komunistuojančių žydų laikrasčiai pakėlė Ginsbergą į “klasikus” greta Keruako, Ginsbergo ir Orlovskio grupioko Kolumbijos universitete, kuriam Ginsbergas bandė įteigti, kad ir jis neatpažįsta savo tikrosios tapatybės..

   Mūsų pedofilijos byla galimai susijusi su panašiais “klasikais”. Juk ne šiaip sau būtent neokairieji su neoliberalais stojo gvoltu prieš “Garliavos judėjimą”, prieš laisvu žodžiu, “tolerancija” ir “laisva spauda” patikėjusį teatro kritiką, “homofobą”, anot jų neožodynėlio, – Valdą Gedgaudą, kurį galimai pasiuntė į dausas… Juk ne šiaip sau ir Maskvos dūmos narys, Rusijos žd kongreso vadovas Špigelis globoja neobolševiką, jaunąjį J.Paleckio anūką…

   Nelabai tikiu, tiesą sakant, kad neokonai konfrontuoja su neokairiaisiais. Manau, kad šie abu judėjimai valdomi kaip vieno kūno dvi rankos. Tikslas liko vienas ir tas pats. neokonai tik deklaruoja “kovą prieš komunizmą”, o iš tikrųjų jų kova nukreipta tik prieš stalinišką komunizmą, neva nukrypusį “nuo kurso”. Putinas tarsi perėmęs stalinšką kursą, dabar turi puikią progą demonizuoti Vakarus kaip supuvusius ir amoralius… nors kuo puikiausiai naudojasi tokiais oligarchais kaip stambios vaistų pramonės magnatas Špigelis, ar Derepaška, kuris turi puikių ryšių su neokonais, pvz. buvusiu Barako Obamos konkurentu, Vietnamo kare kontūzitu McCeinu. Panašu, kad Rusija tiesiog pergudravo Vakarus.

   Galimas daiktas, kad Stalinas tik suvaidino konfliktą su Trockiu ir trockistais, kad galėtų jų “disidentus” infiltruoti į Vakarus, į jų valdymo struktūras ir taip juos okupuoti iš vidaus, bei pasinaudojus toliau tęsto Pasaulinę revoliuciją, šiek tiek pakoregavus strategiją – remiantis jau ne proletariatu, bet “mažumomis”. Juk šiaip koks pabėgęs į Vakarus lietuvis jūreivėlis būdavo kaip mat grąžinamas atgal, o vat žydams net spaudimas buvo daromas, kad keltųsi į Vakarus. Taip Vakaruose atsidūrė ir didysis triukšmadarys, kilęs iš Vilniaus, o dabar masoninės žd ložės B’Nai B’rith padalinio Antidefamation Lygue vadovas A. Foxman, kurio šeimai leista buvo išvykt į JAV dar 1950 m. valdant Stalinui. Nors, tiesa, tuo metu jie galėjo iš Vilniaus pasitraukt kartu su lenkais.

   Drįstu daryti prielaidą, kad ir Putinas naudojasi panašiom apgavystėm, pasodindamas kelis neva neklusnius žd oligarchus, kitus “išvydamas”, tokius kaip Berezovskis ar Gusinkis, kad vakarai jais pasitikėtų… nors Ispanų žvalgyba nustatė, kad pats Putnas ne kartą atskridęs į Gibraltarą, motorinę valtim aplaukdavo į Berezovskio vilą Ispanijoj, kaip rašo compromat.ru. Ta vila buvo stebima. nes stovėjo greta didžiausio Europoj mafijos boso vilos.
   Tad ir dabartinė Rusijos “kova priš vakarų amoralumą”, save parodant nekaltais avinėliais, gana įtartinai atrodo. Jei klystu, pataisykit:)

 28. medus:

  Jurijau, gyvenau JAV 6 metus, buvau ne sykį ir Niujorke, mačiau daug gėjų, su kuriais bendrauti jokių problemų nebuvo, nes jie nesikišo į mano teises, o aš – į jų. tokiu pagrindu galima sutarti puikiai. tačiau vienų lovos įgeidžiai neturėtų tapti kitų pažeminimo pretekstu. noriu pasakyti, kad tai, kas vakar vyko Vilniuje, turi mažai ką bendra su tikruoju homoseksualumu ar Lietuvos homoseksulais. kaip žinote, spaketaklis buvo suvežtinis, ne vietinis, o tai daug ką sako – įrodo veikiant SVETIMAS JĖGAS.
  taigi nepainiokite asmeninio požiūrio į homoseksulus su bandymu visai tautai priemesti atvežtinį spektaklį, siekiant įgyvendinti paslėptus tikslus. autorės požiūris yra žvilgsnis “į sistemą”, o ne į atskirus žmones, tad nepulkite jos “ad hominem”, t.y. asmeniškai, kai stokojama argumentų.

  • Raimundas:

   Ad hominem puolimų ir nereikia. Kad kaž koks sąmokslas gimė iš prieš 23 metus išleistos knygos daugiau reiškia negu paprastas žmonių siekimas nebūti niekinamiems, puolamiems ir net žudomiems rodo visišką žmogaus būdo nesupratimą. Kad atsiranda kraštutinumų – tai irgi universalus žmogiškumo bruožas. Gi net bažnyčioje randasi kunigų kurie žiauriausiai prasižengia. Kaip beprotiška būtų įrodinėti kad tai visą bažnyčią atstovauja!

   O tai, kad yra išorinės įtakos, neįmanoma paneigti. Bet ji labiausiai pasireiškia ne žmogaus teisių gynėjų tarpe (kurių, beje, tur būt daugiau NEgėjų tarpe, kas visai sugriauna sąmokslininkų kaltinimus kad yra kaž kokia mažuma pasišventusi visuomenės griovimui,) o JAV “dvasiniai” lyderiai, žymiausias iš jų Scott Lively, kuris su rėmėjais skleidžia senai įrodytą klaidingą propogandą (500 partnerių!) po Afriką ir Rytų Europą. Jie leidžia knygas ir posėdžiuose (aišku, maldaudami paramos, kurios gauna milijardais) atvirai yra prisipažinę kad “pralaimėjo” “culture wars” Vakaruose… Bet kad “primityviose šalyse” dar gali laimėti. Ugandoje padarė įtakos, ir tuo giriasi. Rusijoje padarė įtakos, ir tuo giriasi. Lengvai internete randami Scott Lively apmokymai, kaip “nugalėti” gėjus Aukščiausiojo vardu. Bet ar tikrai, žmonijai badaujant, karams šėlstant, ekonomijoms žlungstant, Aukščiausias tikrai siūstų savo rinktinę kovoti su gėjais? Tą pačią rinktinę kuri turėdama laiko taip pat pasireiškia prieš abortus, paskui prieš moters teises, paskui prieš kažin ką… Čia gryna politika, ir ji neprasidėjo nei Afrikoje, nei Lietuvoje. Bet čia ji šiandien siautėja, ir pastebėjus kaip bet kokią ne pilnai sutinkančią nuomonę išreiškęs žmogus čia, komentaruose, bemat apšaukiamas “gėjum”, gal būt ir Scott Lively, ir jam naudinga propogandistė, pasirinko tinkamą lauką neapykantos ir artimo baimės importuotas sėklas sėti…

   • Marta:

    kaip sakė Šekspyras – viskam saikas dera, kas per daug neišeis į gera.

    Tikroji dorybė, anot Aristotelio, yra “vidurys auksinis”. nes kiekvieną dorybę pakėlus kvadratu, gausime ydą. Taip taupumas virsta šykštumu, dosnumas – išlaidumu, meilė savai tautai -0 nacizmu ir t.t.

    Nigerijoje, gindami savas tradicijas “patriotai” gaudo gėjus, suriša rankas, užmauna padangą ir padega. Sudega lėtai… girdėjau tai ių Nigerijos emigranto Londone, bet tada nenorėjau patikėti.., bet kai net gerb. V.Anilauskas sako “tai kad jeigu duotų man kas liepsnosvaidį tai iš tos Sodomos ir Gomoros tikrai neliktų” suprantu, kad egocentriškas “teisingumo ieškojimas” gali privesti ir prie didesnio “linčo”. “Kas be kaltės, pirmas temeta į mane akmenį” — kodėl neužmėčius akmenimis neištikimų žmonų? Piuiki treadicja buvo. Kodėl jos neapgynus? Arba ta tradicija kai apipjaustomi lyties organai berniukam ir mergaitėm? Geriau be nuskausminamųjų, nes tokia buvo tradicija…

    “Gražu” pažiūrėti vakar buvo filmą per LTV apie Meksikos indėnų “tradiciją” aukoti žmones, suvalgant jų smegenis, kad dvasia pagelbėtų nepastebimai pervežti kokainą į JAV. 60 lavonų atrastoj kapavėtėj, su kaukolėm stuburu be smegenų – iki šiol byla neištirta. Iš pradžių maniau kad tai siaubo filmas. Pasirodo, pagal tikrus įvykius.

    Rusijoje gėjų propagandos uždraudimą kai kas suprato kaip uždegtą žalią šviesą susidorojimams su “pedofilais”. Montažas propagandinis tai ar ne, bet youtube pasirodė filmukai – chebriukė įsibrauna į gėjų portalus, paskiria pasimatymus, gaudomi gėjai kankinami tol, kol “prisipažįsta” esą pedofilais po to egzekucija.. … paskutinis filmukas jau su kone penkiolikamečiu “pedofilu”… Reikia nuorodos?

    • Valdas Anelauskas:

     Kas dėl Putino ir apskritai Rusijos, tai čia aš tikrai nesiginčysiu, kadangi mano požiūris ir požiūriai daugumos jūsų skirtingi yra turbūt 100 procentų, tad ir diskusija būtų visiškai beviltiška. Aš negyvenau Lietuvoje paskutinius 25 metus ir manęs landsbergistų jums įdiegta rosofobija visiškai nėra paveikusi. Aš sutinku su daugumos dabartinės Europos nacionalistų nuomone, kad Rusija tai šiandien ir yra mūsų turbūt bene paskutinė viltis. Turiu omeny baltosios rasės paskutinė viltis. Na ir kas vyko vakar Vilniuje tas Maskvoje būtų neįmanoma, ir tai būtent mano šiandien ir yra svarbiausias argumentas…

     Dėl naujųjų kairiųjų ir “neokonų” tai, taip, dalinai sutinku. Visi to paties košerno yiddishe lizdo paukščiai, visi jie buvę, kaip čia Amerikoje vadina, “red diaper babies”. Dauguma dabartinių neokonų yra ir žydai ir buvę trockistai. Galiu tad tik pakartoti čia ką kažkas labai teisingai buvo pasakęs, kad šiandien iš tikrųjų tai jau nėra mums nė kairės nė dešinės, o tik yra Sistema ir yra jos priešai. Aš esu būtent sistemos priešas. Mūsų tėvynėje Lietuvoje ta “naujosios pasaulio tvarkos” (New World Order) sistema šiandien yra pati valstybė, tad ji būtent kaip tik ir yra mano priešas, ir aš esu jos priešas, ir darysiu tad viską, kad kaip galint labiau jai pakenkti. Aš jau buvau ją prakeikęs po pernai gegužės 17-tos įvykių Garliavoje, o dabar, po to kaip viskas vakar buvo Vilniuje, tai aš dabar pasiruošęs pakartot nors ir šimtą kartų, kad aš esu šitos Lietuvios žemėje dabar esančios antilietuviškos valstybės priešas. Net ne dabartinės valdžios priešas, o būtent valstybės, nes valdžios tai per praėjusius 23 metus jau ne kartą Lietuvoje pasikeitė, bet valstybinė politika išlieka ta pati – mūsų tautos sunaikinimas. Jeigu kas nors, koks lietuvis dar palaiko šitą valstybę, tai jis (ji) yra mano priešas, ir aš esu jo (jos) priešas. Taškas.

     Dabar, dėl liepsnosvaidžio, taip, kartoju vėl, aš nedvejodamas paskandinčiau ugnyje visą tą vakarykštinę iškrypėlių demonstraciją, kad nė šlapios vietos iš jų neliktų. Kito realaus sprendimo paprasčiausia nėra, tokiam įžūliam iššūkiui turi būti atitinkamas ir atsakas. Ar tai reiškia, kad kiekvienas lytinis iškrypėlis būtų pasmerktas sudegti toje ugnyje? Suprantama, kad ne, nes jeigu jis (ji) tokius “pasididžiavimo” paradus ignoruoja, savo privataus gyvenimo tokiu įžūliu būdu nereklamuoja ir žmonių neerzina, tai jam (jai) ir mano ugniasvaidis tikrai jokios grėsmės nekeltų… Galiu pasakyti, kad turiu vieną tokį draugą, jau net 40 metų jį pažįstu, ir iki šiol taip ir nesupratau, kokios jis yra orientacijos (mano žmona tai sako, kad jis tikrai pydaras, o aš vistiek abejoju), tačiau tas nė kiek netrukdo mums būti draugais, jo privatus gyvenimas yra jo privatus reikalas, jis jo nereklamuoja. Per keturiasdešimt metų, kiek aš jį pažįstu, jis taip nė karto ir neišsidavė. Tai koks man tada skirtumas? Jokio. Man jo privatus gyvenimas netrukdo, tai kodėl tada aš jam turėčiau kaip nors trukdyti? Jis, net jeigu toks ir yra, į jokius “gay pride” paradus neina ir iš manęs ir mano įsitikinimų įžūliai nesityčioja.

     Tačiau, šiandien, kada šita New World Order sistema mus jau, galima sakyt, baigia visai suriest į ožio ragą, diskusijomis su priešais mes nieko nelaimėsime (tuo labiau, kad jie į jokias diskusijas su mumis gi ir nesileidžia), čia jau yra karas, o kare yra kaip kare… Kiekvienas ginklas yra priimtinas, nes tikslas – nugalėt priešą… Arba jis tave nugalės… Todėl, kalbėdamas/rašydamas apie liepsnosvaidį, aš ir turėjau omeny ne vien tik kažkokius ten suįžūlėjusių iškrypėlių paradus San Fransiske, o visą šitą dabartinę Sistemą aplamai. Kada prieš pora metų, visi liejo krokodilo ašaras ir smerkė norvegą Breiviką, už tai, kad jis nužudė atseit “nekaltus vaikus”, tai mano pirma mintis buvo, kad jeigu man būtų kas davęs AK-47 tuo metu kai visoki anarchistai antifai čia būdavo mūsų universitete įžūliai protestuodavo ir trukdydavo mano paskaitas, tai aš jų ne 77 būčiau patiesęs, o 177, ar ir daugiau. Ir tik jau nereikia sakyt, kad tai atseit beginkliai žmonės. Nesamonė! Jiems ir nereikia patiems jokių ginklų turėt, už jų stovi, juos gina ginkluota (net labai ginkluota!) galinga Sistema, ką mes vakar labai puikiai matėme kada policininkai Lietuvos Seimo narį (!), buvusį antisovietinį disidentą (paskutinį politinį kalinį iš Lietuvos, nuteistą ir pasodintą jau Gorbačiovo laikais!) Petrą Gražulį veidu į Gedimnino prospekto grindinį daužė…

     Beje, tie “nekalti vaikai”, kur norvegas Breivikas prieš du metus sušaudė, tai buvo ruošiami būti Norvegijos socialistų lyderiais (toje saloje juk buvo jų partijos jaunųjų aktyvistų stovykla) ir po kelių metų jie gal būtų tapę Norvegijos ministrais, žiniasklaidos, jėgos struktūrų vadovais, naujos kartos ideologiniais auklėtojais. Lygiai kaip ir dabartinis Norvegijos premjeras Jensas Stoltenbergas yra buvęs būtent tos pačios Darbininkų jaunimo lygos (Arbeidernes Ungdomsfylking) aktyvistu ir net pirmininku (tuo pačiu metu būdamas sovietų KGB agentas slapyvardžiu “Steklov”). Todėl tad Breivikas būtent ir pasirinko savo taikiniu ne ginkluotus kareivius ar policininkus (ar net ir ne pačius imigrantus, kurie iš tiesų tai tiek pat kalti kaip ir lietuviai, kur ieškodami geresnio gyvenimo, dabar išvyksta į Airiją), o būtent tuos, kas iš tikrųjų ir yra labiausia kalti dėl visko, t.y. neokomunistus (nors patys save jie dabar vadina socialistais), kurie būdami valdžioje Norvegijoje per pastaruosius maždaug keturis dešimtmečius padarė viską, kad sunaikint ir norvegų tautą ir Norvegiją apskritai kaip nepriklausomą tautinę valstybę. Jie, aišku, irgi vykdė nurodymus, taip sakant, iš aukščiau, bet čia tai jau gi ir yra toks būtent pasaulinis sąmokslas dabar, prieš tautas ir valstybes, kad kiekviena tauta būtų sunaikinta būtent savų vidaus priešų rankomis, ir Norvegijoje ir Lietuvoje, visur. Taip kad ir nereikia todėl ir liet krokodilo ašarų, dėl atseit “nekaltų aukų”, dėl problemų sprendimo pasitelkus AK-47 ar liepsnosvaidžius (kaip tas baisus nacis Anilauskas atseit siūlo), nes vyksta karas, o kare visada buvo ir bus aukos. Tai neišvengiama. Kare niekas niekada gražiuoju nesusitarė ir nesusitars, kare arba mes juos nugalėsime, arba jie mus… Kaip kad Trockis kadaise gerai buvo pasakęs apie karą, kad tu tai gali karu nesidomėt, bet užtat karas domisi tavimi…

     Na bet ką aš čia rašau tai jau, man atrodo, neturi visiškai jokio ryšio su Audronės straipsniu. Taip kad mano komentarai tuo ir užbaigti. Čia buvo dabar ypatingas atvejis, todėl aš ir nusižengiau savo taisyklei nerašinėti jokių internetinių komentarų. Jeigu kas nori asmeniškai ką nors su manimi aptarti (ar pasiginčyt), tai galite parašyti man e-pašto adresu: mano pavardė @hotmail.com Tiktai pavardę tai adrese, suprantama, reikia parašyti be klaidų, nes kitaip laiškas manęs nepasieks. Pilno adreso aš nenoriu internete rašyti, nes kai neseniai jis buvo paskelbtas Čikagos lietuvių laikraštyje tai dabar pradėjau gauti lietuviško “spemo” beveik tiek pat kiek ir kinietiško…

     • kuzis:

      atsakymas Valdui.. rasysiu be klaidu Jums, nors kitais atvejais komentuojant nesistengiu ,kadangi ir siame ALKE per daug negarbingu, nevertu zmoniu ,todel VERTA palikti jiems klaideliu kad uzsiraugtu ir kabetu savam lygi. rasytis paste apie izvalgas kazin ar laiko daug bera, visgi reikia cia darbo liaudi sviesti ,kai matosi netiesa pvz is martos puses, neparasys ji kad pries pagaunant pedika ,. su juo ilgai bendrauja vaikas 14-15m, kaip gejus domisi ar vienas namie, apie tevus,kaip jis atsiprasyneja pagautas.. gaila kad musu tevyne nera tokia stipri, nors pries parada pasvajojau lyginti su Gruzija, manau rubezius anais laikais buvo balto arklio iki TENAIS, jie herbe ji tebeturi.. mums europa atlaisvino karcius, nulipe nuo zirgu kaip ir tas katedroj mindaugas berods.. juk is-tor-ija mokykloje tik nuo jo prasideda,nuo kai zude del valdzios, todel ir leidziama berazumine studijuoti politika… Kai nebuvo sito drebejo visi preisai nuo garbinguju narsos, SAULE sviete ju sirdyse, samoneje , veda per pasauli kaip kurejus. Bet turime dziaugtis kad atejus dienu pabaigai gejams,ant ranku skaiciuojame jau metus belikusius, bus ka bausti.. ne jau butu idomu kai visi avinai paskaite bibliju ,koranu ir kitu nesusimastydami butu VERTI gyvenimo, juk neisileidzia tos sumaltos,iskreiptos , uzsifruotos knygos lengvai , o tik palaipsniui ir butinai sirdies lygyje.. kitais atvejais zombiu paradas kaip ir mateme krikscioniskoi zombinej valstybei. Labai grazus zodziai Jusu ponas Valdai,nors verciau butu pasakyti zmogau del valstybes. Tai ne musu laikas , turejome savo, apejome pasauli su savo zyniom , o kiek ju like ir kaip panaudojame tikrina sionistai, sventieji isrinktieji pagal baudziama kodeksa.. Berzinis nevaziuos pagherbti holokausto Latvijos prezidentas kai atvyks sia savaite izraelio vadas, didi pagarba tau kaimyne , tikesimes kad nesustabdys srauto is Kipro i Latvijos bankus indeliu sionistai,levitai ar kiti prijauciantys melui.. talmudas sako kad viskas kas is melo isnyksta, zino ju autoriai kad MUSU atseit sunaikintose bibliotekose tas buvo uzrasyta..

      • kinziulis:

       Aš esu tą autorės minėtą knygą skaitęs. Ir tikrai nepamenu, kad man ji būtų palikusi tokį neigiamą įspūdį, grėsmės ar piktybinio gėjų ar pan. susimokymo prieš visuomenę ir smegenų plovimo jausmą, kaip kad bando savo straipsnyje nupaišyti autorė.
       Knyga nesiskaito lengvai kaip koks populiarus romaniūkštis. Joje daug informacijos: pamąstymų, faktų, įdėjų ir pan. Sužinojau nemažai naujų dalykų iš PR srities.

       Panašu, kad autorė smarkiai nesuprato tos knygos ir jai pakišo koją stiprus išankstinis neigiamas nusistatymas prieš homoseksualumą. Taip pat greičiausiai autorė skaitė knygą paviršutiniškai ir prabėgomis, filtruodama tik tai, kas palanku ar patvirtina jos išankstinę neigiamą nuomonę. Nes aš niekaip kitaip negaliu paaiškinti, kodėl autorė savo straipsnyje taip tendencingai ištraukė įvairius dalykus iš konteksto, juos iškraipė ir tyčia pateikė išskirtinai neigiamai, kartu visiškai praignoruodama šviesesnius ir svarbesnius dalykus. Pvz. kad žmonės nekenčia gėjų ir pan. dėl iracionalių nesąmoningų priežasčių, įtakotų aplinkos, kultūros ir pan.

       • tikras lietuvis:

        Meluoji, nes nekalbi konkrečiai.
        O jūsų pliurpalienės jau prisiklausėme. 😉

       • Pijus:

        Šitas komentaras paimtas iš ekspertų.eu Ten vienas komentatorius uždavė klausimą, neva, egzistuojantiesm kažkokiems tai homofobams. Klausimas toks: “Kas dažniau užsiiminėja analiniu seksu – heteroseksualai ar homoseksualai?”
        O čia atsakymas: “Vaikuti, manęs niekada gyvenime nedomino tavo tas analinis seksas. Kodėl jūs esate su komunistais panašūs kaip siamo dvyniai? Komunistai teigė, kad vienintelė teisinga filosofija yra marksizmo-leninizmo filosofija. O jeigu tu nesutinki, tai tave ištremia į Gulagą. Dabar atsirado Naujieji komunistai, kurie tau bruks analinį seksą ir įrodinės, kad visi mes čia mirštame dėl analinio sekso, ir tiesiog tai yra toks geras dalykas, kad geriau ir nebūna. Problema yra jūsų nesveikose idėjose, kurios neturi realaus pagrindo ir yra tik JŪSŲ vaizduotės padarinys. Jums net yra sunku suprasti, kad normalus žmogus neturi šitų įdėjų. Jam jų nereikia, nes jis jaučiasi laimingas ir be jūsų analinių seksų. Yra toks dalykas, kad VAGIUI VAIDENASI, KAD APLINKUI VISI VAGYS. Kyšininkui vaidenasi, kad aplinkui visi ima, tik neišsiduoda. Yra liaudies patarlė:KUO PATS SMIRDI, TUO IR KITUS TEPA. Vienintelę naudą, kurią jūs atnešėte Lietuvai, t.y. tik tame, kad lietuviai iki šiol nesuvokė net per visus paskutinius 500 metų, kad pasaulyje egzistuoja tik 2 žmonių tipai: konstruktyvūs ir destruktyvūs. Ir jeigu jūs ir toliau taip terorizuosit su savo analiniu seksu, tai yra viltis, kad šita tauta suvoks visą jūsų veiklos destruktyvų charakterį. Jeigu jie šitą pajėgs suvokti ir jeigu jie suvoks, kad jūsų deklaruojama LYGYBĖ yra tik spąstai politikams, tai jie pradės kovoti su šia destrukcija labai rimtai. Panašiai, kaip ir nusikaltėliai nesuvokia savo ateities, taip ir jūs su savo analiniu seksu nesuvokiate, prieš ką jūs iškėlėte kardą. Niekas jūsų nelietė, niekas jūsų nediskriminavo, ir tik jūs patys pasidavėte blogiausiųjų iš jūsų provokacijai. Ir vienintelė bėda yra tik tame, kad žmonės niekaip nesugeba suvokti jūsų klastingų metodų, lygiai taip pat, kaip jie nesuvokė klastingų komunistų metodų: “Mes už lygybę”, “Mes už tautų draugystę”, “Mes už taiką” ir t.t. Europą jums pasisekė apgauti tik todėl, kad jie nežino kas yra tas komunizmas. Ir tie norvegai, ir tie švedai greitai pajus savo kailiu tą jūsų analinį komunizmo rytojų”.

        • tikras lietuvis:

         Viskas teisingai, tik reikia rašyti ne komunistai, o stalinistai, nes absoliuti dauguma komunistų buvo padorūs žmonės, o nusikaltimus darė mažuma.

         • Pijus:

          Gerbiamas tautieti, nebūk homoseksualas ir neperdirbinėk sampratų ir apibrėžimų pagal savo skonį ir pagal savo norus. Komunistai buvo partija, kuri turėjo konkrečius tikslus. Jokie stalinistai jokios partijos neturėjo ir jokių tikslų taip pat. Komunistas skiriasi nuo kitų žmonių tuo, kad jis turi tikslą kontroliuoti kitus žmones prievartos būdu. Jo veikimo metodai yra klastingi: jis už “Taiką”, “UŽ LYGYBĘ”, “UŽ TAUTŲ DRAUGYSTĘ”, BET SLAPTA JIS DARO VISKĄ ATVIRKŠČIAI. Tai vadinasi dviveidiškumas arba žmonės su dvigubos moralės standartais. O stalinistai yra tik tie, kuriems Stalinas yra Didysis autoritetas. Pats Stalinas buvo ne stalinistas, o komunistas.

          • Nepolitikas:

           Na ir bukumas! Tiesiog šedevras! Patys sugalvojot, ar wikipedija padėjo? Abudu naudojat gėjų taktiką – „Mums nesvarbu, ar mūsų teiginiai melagingi, ar ne. Jei ir melagingi, tai mes juos naudojame etiškai geram tikslui“. Gaila man jūsų „pastangų“.

          • Pijus Neopilitikui:

           Apie ką tu čia kalbi?

          • Nepolitikas:

           Apie jūsų melą …..

          • Pijus Neopilitikui:

           Kalbi, kaip ką tik būtum grįžęs po pagirių. Visų pirma, dabar ne KGB laikai. Suprantu, kad KGB metodai tau patinka, tad priimk užuojautą. Tai, kurioj vietoj aš meluoju? Bet, jeigu tu man dabar neįrodysi faktais, tai susitarkime, kad sekančiame komentare privalėsi parašyti štai šitą tekstą: atsiprašau, garbingas pone, kad aš nepateikęs jums jokių įrodymų, apkaltinau jus melu. Pasižadu pasitaisyti ir nesikabinėti prie žmonių, nežeminti jų ir neįžeidinėti. Prižadu, kad aš daugiau netęsiu tokių įpročių, kurie yra būdingi nedoriems ir protiškai nesveikiems žmonėms.

          • tikras lietuvis:

           Neapstok Neopolitiko. 🙂

          • tikras lietuvis:

           Pijau,
           nebūk glušas ir nekartok landsberginių, t.y. tų, kurie nuvarė Lietuvą iki paskutinio skardžio, mantrų:
           pirmas komunistas buvo Kristus.
           Taigi tokių nesavanaudžių TSKP buvo dauguma – jie buvo nesavanaudžiai darbinykai visuomenės labui.
           Bet vadovavo (dėmesio!) tie, daugumoje, kurie savo esme liko stalinistai, t.y. buvo vilkai ėriuko kailyje.
           To nesuprasti gali tik visiškas ablavukas.

          • Pijus Neopilitikui:

           Nesupratau, apie ką tu čia rašai? Tu, čia iš kokios nors internatinės mokyklos rašai? Ar iš zonos? Ar tu čia provokatoriumi pasodintas? Kažkokie ta 6-os klasės mokinio svaičiojimai. Tarp kitko, blogo mokinio svaičiojimai. Įdomu, kodėl jūsų neužblokuoja?

          • Nepolitikas:

           Kiekvienas tavo komentaras yra MELAS: 1. „Komunistas skiriasi nuo kitų žmonių tuo, kad jis turi tikslą kontroliuoti kitus žmones prievartos būdu. Jo veikimo metodai yra klastingi: jis už “Taiką”, “UŽ LYGYBĘ”, “UŽ TAUTŲ DRAUGYSTĘ”, BET SLAPTA JIS DARO VISKĄ ATVIRKŠČIAI.“ 2. „O stalinistai yra tik tie, kuriems Stalinas yra Didysis autoritetas. Pats Stalinas buvo ne stalinistas, o komunistas.“ 3. „Suprantu, kad KGB metodai tau patinka, tad priimk užuojautą.“ Ar mažai?

          • Pijus Neopilitikui:

           Nusiramink vaikuti. Kadangi tu viską žinai, o aš nieko nežinau, tai tu man ir paaiškink, kaip tu atskiri melą nuo tiesos? Kas yra ta tiesa? Būtų gerai, jeigu nemeluotum.

   • tikras lietuvis:

    Meluoji, iškrypėli,
    jūsų propaganda iš esmės yra klaidinga, bet jūs nenustojate jos pūsti, nes tuo užsidirbate pragyvenimui.

    • tikras lietuvis:

     Čia buvo Raimundui.

    • Raimundas:

     Na, p. Lietuvi, apšaukėt kaip ir galima buvo tikėtis. Bet mayot, kol Google dar ne prieš įstatymus (vaikų apsasugos sumetimais) bet kas, ką domina tiesa, lengvai gali patikrinti kas teisybė, o kas melas. Ir jei p. Lively viešai giriasi savo atsiekimais, spausdina instrukcijas kaip blokuoti mažumų pažangą ir siųlo pažodžiui tai ką rašo autorė ir kalba Seimo nariai, tai patikrinti labai paprasta. Tiesa, daugiau reikalauja pastangų negu tik prasivardžiuoti. Bet kam tai rimtas reikalas o ne tik tuščiam ginčui proga, verta panaršyti. O kam reikia baubo, kad sujaudinti tam tikras frakcijas – juos ne tiesa domina.

 29. vabalas:

  Kai valstybė abejinga fundamentaliems dalykams, kaip vaikai, šeima, kalba, tauta, tai kuo toliau nuo to, tuo mažiau problemų. Viskas tinka – narkotikai (legalizuokim), homoseksas – (legalizuokm), homošeimos (tesituokia), alkoholis (kiaurą parą), prostitucija (išduolim patentus) – ir tegul moka mokesčius, remia valstybę. Nekovokime su jais, tegul tik moka mokesčius – ir pigiau, ir ramiau. Kaip su meškeriotojais – su bilietu ir mokesčių atžymomis žmogus, be bilieto – vabalas, brakonierius, mokesčių vengėjas, piktnaudžiautojas, kenkėjas, parazitas.
  Man kur kas šlykščiau, kai Barbora Antroji savo valstybėje neremia mūsų ateities, mūsų vaikų, mūsų šeimų su vaikais, kalbos nes šeima be vaikų, kaip ir tauta be kalbos arba sabotažnikai, arba alienai. O gal pagaliau Europos Sąjungai reikia tik tuščių plotų po ištuštėjusių tautų. Vien emigracijos ir AIDS neužtenka.

 30. na:

  na, aš tai jau seniai durnesnio straipsnio nesu skaičiusi. 🙂

 31. Gera informacija. Ačiū.
  Reikia daugiau kalbėti apie normalią biologiją ir fiziologinius normalius poreikius, o ne nervinių dilgiklių naudojimas inkstintams tenkinti.

 32. Kritikas Pikčiurna:

  Oi, brangieji, kokie jūs senamadiški ir be fantazijos. Apsilankykite sekso prekių parduotuvėje ir sužinosite, kad lytinės meilės objektu gali būti netik guminės lėlės, juo gali būti ne tik vibratoriai ar stiklainiai, tam tinka net vaisiai ir daržovės. Kokia palaima pasimylėti su arbūzu, įsivaizduojant savo būsimą hibridinį palikuonį… Reikia laukti naujos sekso bangos – meilės su visais daiktais, turinčiais iškilimų ar skylučių, o jai šie eksperimentai pavyktų, atsiveria neribotos naujų technologijų galimybės – pramoninių prekių gamybą pakeisti laisvu seksu… Įsivaizduokite koks kaifas tokiu būdu padauginti prancūzišką spyną arba unitazą! O dar įdomiau pamatyti tokios meilės vaisius… Kol kas progreso nešėjams iš ES tenka apsiriboti tik dulkinant mūsų protus, nes kiti objektai šiai technologijai dar nepasiduoda… Ir nesvarbu, kad nepasiduoda, svarbiausia – procesas! O sueigos ir eitynės tam puikiai tinka.

 33. Autorei:

  Ar verti pinigai uz ta mela kuri parasei???

   • Geda prisipazinti, jog esu kilusi is Lietuvos:

    Irodyk, kad tai- teisybe!!!!

    • Sėlis:

     Viskas aiškiai straipsnyje parašyta, o jūs silpnapročiai tolerastikai net nesugebate argumentuotai paneigti, prisišikę esat. Vienintelis argumentas – papirktų mokslinykų išvados, kad pederastiškumas neva įgimtas. GĖDA. O dar skaitote save išsilavinusiais, bet esate tokio žiauriai riboto mąstymo.

     • tikras lietuvis:

      Visi tie “mokslininkai” žydai, o žydas, kaip žinia, ne tautybė, o sluoksnis (ar specialybė). Tokių specų pilna visur ir tik kvailys gali pakibti ant jų kabliuko.
      Štai pavyzdžiai:
      20. znakorius
      2013-07-30 08:46
      O gal kOrespondentas ir teisus? Ketės mamos mergautinė pavardė buvo Goldsmit, o apie Dianos motiną kalbama, kad irgi buvo taip pat. Kai kas sakytų, kad jos – žydės (o jų dukros – taip pat, būsimasis karalius – irgi?) Štai kur ir tas panašumas, kurio neįžvelgiate. Bet gerai, kad žydai – ne tauta. Dar V.Šekspyras sakė: : “tu ginčijiesi su žydu” (suprask – beprasmiška,bet Adolis Hitleris to negalėjo pernešti – ” Mane stebino tas jų chameleoniškumas, kada vieną dieną jie galėjo kalbėti vienaip, o kitą – jau kitaip”. Mano kova, 11 psl). :)Šitai prisiminiau, kada vakar per lrt radiją klausiausi A.Vinokūro išsidirbinėjimų, kuriuos tvarkingai paneigė Medalinskas (kalbant apie pederastų maršą, kas buvo žydopederastų biznio projektas).
      23. znakorius
      2013-07-30 09:12
      Prie 20.S.Vaintraubo – iškilaus Lietuvos judėjaus mintys apie žydus (ne apie judėjus ir ne apie jehudimus), skelbtos lefte ru (str. pavadinimas – “Lefto tikslai ir kodėl jie negali būti pasiekti”, 2007 08 01): “Masinių iliustracijų rasime visose tautose, bet itin vaizdžiai šį mechanizmą atskleidžia žydų likimas, dėl itin specifinio naikinimo būdo. Štai vien tik getų pavyzdys. Po pogromų, likusiems gyviems į getus suvarytiems žydams vadovavo „judenratai“ ir getų policija – tai kruopščiai fašistų atrinkti žydai-padugnės, iki karo uoliai tarnavę fašistiniams rėžimams. Būtent jie sprendė, kuriuos žydus reikia sušaudyti pirmiausiai (žinoma, komunistus), jie net patys kartais dalyvaudavo „akcijose“, išduodavo gerai įrengtas slėptuves, o patys tuo tarpu už prigrobtus iš eilinių geto žydų pinigus galėdavo slėpti savo gimines, įdarbinti į vėliausiai naikinamas dirbtuves, galiausiais juos pačius spėjo išgelbėti kontratakuojanti Tarybinė armija. Taigi, dabartiniai žydai yra daugiausiai prisitaikėlių, fašistų palikuonys”.
      http://www.lrytas.lt/?id=13751099251374436800&view=6

 34. Iveta:

  Ne vieno komentaro? Keista. Taigi ka siuo straipsniu norejo pasakyti taip ir nesupratau. Ta prasme jie nori laisves, nieko cia blogo. Visgi kaskada ir mes (na ne as bet mano tevai) mitingavo prie televizijos boksto ir visur kitur.

 35. Marijus:

  Manau nereikia veltis į diskusijas su autorės minėtomis organizuotomis grupuotėmis vykdančiomis informacinio karo veiksmus. Reikia veikti ne atsaku į informacinį triukšmą, o taip, kaip daroma karo metu – blokuoti pačius informacinius kanalus. T.y. aktyviai imtis veiksmų prieš žiniasklaidos vykdomą informacijos platinimą. Jei pila degutą reikia ne pilti medų, o neleisti dėti deguto į medų apskritai. Ačiū už gerą straipsnį.

 36. viktoras:

  subjektyvus straipsnis ir tiek. AIDS neįgausi, bažnyčios nenuvers, tavo vaikai runkeliais neišeis ir visuomenė nė vieno nesmerks, jei tik būsite mažiau pagiežingi aplinkiniams. Visada lengviau išgerti dar vooeną stikliuką, trenkti kumščiu į stalą, užrėkti ant žmonos ir paspirti vaiką prašanti su tavim pažaisti – tada būni tikras vyras patriotas šeimos žmogus…

 37. Simas:

  O dievai mano. Baisu darosi, kai viską homofobai suvercia ant homoseksualu del AIDS ligos. As pasakysiu kodel taip yra. Ogi todel, kad kazkada atsirado kazkoks zydu pranasas Moze, kuris velniai zino, ar toks buvo ar ne, kuris pasake, kad vyrui su vyru myletis nevalia. O kodel? Todel kad zydu tauta nebus skaitlinga, jei vyras mylesis su vyru, o ne su moterim. Kazkodel kol nebuvo krikscionybes, problemu pagoniskoje visuomeneje nebuvo.
  Norit isstoti is Europos Sajungos. Prasau, nieks jusu nelaiko. Tik is kur gausit pinigu zemdirbiu subsidijoms, paramos fondams, misku apzeldinimui, ka pasiulyt paprastam lietuviui, kuris dirba ne Lietuvoje? Man atsibodo Svedijoje girdeti, kad lietuviai tai homofobikai, kuriuos uz bet koki homofobiska veiksma galima isspirti is salies. O ka tas Grazulis gero pasiulys tada, a? As esu pagonis, bet esu uz tai, kad mus sukure gamta ir nesvarbu, kas tu toks, svarbu, kad nedarytum nieko blogo, nevogtum, nezudytum, neskleistum nesantaikos ir taip toliau. Lietuviskos dorybes- kokios jos is tikruju buvo pagoniskais laikais niekas nezino, jas tokias, kokias cia skleidzia didieji homofobai- yra krikscioniskos, o ne pagoniskos. O as krikscioniu, kurie zude lietvius, prusus, dorybiu nevertinu. Tegul atsipraso Vatikanas uz indenus, uz moteris, sudegintas neva raganos buvusios.

  • medus:

   Simai, jūsų išsakytas požiūris turi tiek daug klaustukų ir tokio atotrūkio nuo to, kas yra jūsų tauta, kas vyksta pasaulyje, kokios jėgos veika, kas daroma su mažomis tautomis ir kodėl, kad net nerandu kur pradėti ir ką pasakyti. gal tik tiek – pabandykite pasidomėti pats – ne tik aklai priimkite ką kalba jums pastatyta dėžė, vadinama TV – ką ir girdi jūsų draugai, kaimynai. gal atsivers kitoks požiūris apie tai, kas iš tiesų vyksta (daroma) pasaulyje, o tame kontekste – kas daroma ir su Lietuva. kadangi esate Švedijoje, tai jeigu jau ne pirmus metus, gal jau ir anglų suprantate – taigi jums rekomenduoju tos pačios Švedijos alternatyvų informacijos šaltinį, kuris gal bus jums įdomus. gal ne – irgi ne bėda – jūsų pasirinkimas – čia tik mano rekomendacija:
   http://www.redicecreations.com/radio/nonsubscriber.php
   sėkmės, lietuvi.

  • Sėlis:

   Pedikas tu, o ne pagonis. Matosi, jog žuvėdai neblogai tau smegeninę praplovė. Nusispjauti man, kad jie mane homofobu vadina, manęs tai visiškai nežeidžia. Siunčiu didelę taukuotą špygą jiems, perduok.

  • plakatas buvo:”mes įsivaikinsim jūsų vaikus”.Ar galima įsileisti į trobą tą, kuris gviešiasi svetimo?

 38. kuzis:

  bbc transliuoja savo suvokima visam pasauliui kai praeina armija, kaip zinia nuio isikurimo ten kankino neigalius, sveikus ir bet ka lytiskai redaktoriai ziniu tarnybu, protai ir kiti kompanijios elitui priklausantys. Teismai buvo ar ne, marta aisku nezinos, kaip nezino kad ir atsigavinmas musu zemiu del Rusios sprendimo dabar pries nubaustus gamtos.Isardytos tautos nuo silko kelio uzgrobimo is vidaus, isrinktoji tauta TURI teise kvailinti liaudy, nes ji ir pati buvo kiazkada normali kol neismete is bendruomenes uiz slykstumus. Verta zynoti kad nubaustu buti jau geriau cia uz nesilaikima aistru, tas ir vyksta deka isrinktuju kurie labai graziai suveda baznytininkus, nubaustuosius pyderus pasiaaiskinti kas yra kas.. nes tikri zmones nebegali ju ismesti,isaukleti nes policija, valstybes vadovai pasirupins kad nestabdytu tikrinimasis kas yra VERTAS gyvenimo ,o kam kesti sielos kancias per santykius su ta pacia lytim. Palengvina kancias jutimasis reikalingu,plusant tautos labui , bviesinant savo isgamos suvokima,visi norim buti reikalingi .. autore straipsnyje aprase talmudo kozirius , anksciau zmogus nesusigaudydavo is kur kvapas, bedos ,karai , nelaimes – kai dabar tereikia interneta panarsyti , susimascius testi puikaus gyvenimo taisykliu stebejimus. Be telegonijos suvokimo , sunku zmonems, ta turi mokykla , tevai idiegti . Ka ir pasiciupo nevalos , musu darzeliu ir mokyklu leidiniuis finansuojant.

 39. kuzis:

  bbc transliuoja savo suvokima visam pasauliui kai praeina armija, kaip zinia nuio isikurimo ten kankino neigalius, sveikus ir bet ka lytiskai redaktoriai ziniu tarnybu, protai ir kiti kompanijios elitui priklausantys. Teismai buvo ar ne, marta aisku nezinos, kaip nezino kad ir atsigavinmas musu zemiu del Rusios sprendimo dabar pries nubaustus gamtos.Isardytos tautos nuo silko kelio uzgrobimo is vidaus, isrinktoji tauta TURI teise kvailinti liaudy, nes ji ir pati buvo kiazkada normali kol neismete is bendruomenes uiz slykstumus. Verta zynoti kad nubaustu buti jau geriau cia uz nesilaikima aistru, tas ir vyksta deka isrinktuju kurie labai graziai suveda baznytininkus, nubaustuosius pyderus pasiaaiskinti kas yra kas.. nes tikri zmones nebegali ju ismesti,isaukleti nes policija, valstybes vadovai pasirupins kad nestabdytu tikrinimasis kas yra VERTAS gyvenimo ,o kam kesti sielos kancias per santykius su ta pacia lytim. Palengvina kancias jutimasis reikalingu,plusant tautos labui , bviesinant savo isgamos suvokima,visi norim buti reikalingi .. autore straipsnyje aprase talmudo kozirius , anksciau zmogus nesusigaudydavo is kur kvapas, bedos ,karai , nelaimes – kai dabar tereikia interneta panarsyti , susimascius testi puikaus gyvenimo taisykliu stebejimus. Be telegonijos suvokimo , sunku zmonems, ta turi mokykla , tevai idiegti . Ka ir pasiciupo nevalos , musu darzeliu ir mokyklu leidiniuis finansuojant.

  Atsakyti

 40. Mama:

  Perskaičiau taip reikalingą informaciją apie „piderastijos marą „ir pakraupau, tapo aišku, kas daroma su mūsų Tėvynės žmonėmis, o baisiausia, kad Tautą padeda naikinti mūsų išrinkta valdžia. Lietuvai reikia galingo Šeimų sajudžio, kovoje prieš iškrypėlių invaziją. Pirmiausia visuotinis pasmerkimas tų 2 bobų – pov….ir kuod….seime užsiimančių tik iškrypėlių garbinimu ir „tolerantišku“ tautiečių niekinimu.

 41. LIETUVOS KARALISKASIS SOSTAS:

  ZMONES, biski atsigaukit nuo ES, mes Lietuviai buvome per 1000 metu, 400 okupacijoje, tai pas Lenkus, tai pas Rusijos imperija, tai pas SSSR, bet vistiek islikome Lietuviais. Negi kazkokia ES, gali mus, kaip senaja tauta likviduoti? Taip, gali. Pinigeliais uzmeto valstiecius, ir “Labas vakarai, cia mes nustatome normas.”. O jei butu MONARCHIJA nenusileidus, tai dabar gyventume, kaip Anglai. O p. Smetona, kazka padare del Lietuvos, nu ne. Tik diktavo savo salygas, ir ka turim? Ne veltui Putinas sake “2015 ES subires”, taip ir bus. Jei dabar Lietuva susigrazyntu MONARCHIJA, ir dingtu Lietuva, kaip respublika, o atsirastu kaip LIETUVOS KARALYSTE, pasaulio zemelapi, tai jokios ES sutartys ir normatyvai iskart nustotu galiot. Nes kiekvienas Lietuvis, yra savo kiemo seimininkas, o ne kazkokia ES. Susimastykit.

 42. Simona:

  Labai ačiū už straipsnį. O gal galėtumėt perskaityti kokią nors knygutę, kaip mus ruošiasi užgrobti ateiviai, ir apie tai taip pat parašyti internetuose?

 43. Valdas Anelauskas:

  Beje, pamiršau paminėt, štai ką tik šįvakar pažiūrėjom naują filmą, vadinasi “Деточки”, super filmas, žiūri tiesiog pro ašaras, taip sujaudina… Parašyta pradžioje filmo buvo, kad tai filmas-pasaka, bet tai buvo tokia pasaka, kad labai norisi, jog šitaip ir būtų realybėje. Tiktai taip viskas ir išsispręstų, jeigu tokios pasakos taptų realybe. Taip kad pažiūrėkit, kas suprantate rusų kalbą, pagalvokit paskui apie viską, kaip dabar yra ir kaip turėtų būti…

 44. Dalė:

  Dėkui už komentarą, Valdai. Kaip džiugu, kad yra dar žmonių, mąstančių abiem smegenų pusrutuliais. Tikrai esate reikalingi, kartkartėm parašykite…
  Ačiū straipsnio autorei, džiaugiuosi, kad esate ir rašote.

 45. Geras, teisingas, argumentuotas ir logiškai išdėstytas straipsnis. Gėjams reiktų pasimokyti taip dėlioti mintis. Nors… to jiems nereikia, juk “dėl gerų tikslų” galima ir meluoti 🙂

 46. tch:

  Info siai psiaudo mokslininkei??? Analinis seksas su moterimis hetero seimose, pasiziurekite kiek visokiu zaisliuku hetero chebrai yra prigaminta, prostatos masazas savo vyrui (hetero seimose) ir pan. … Ka sita vista cia sneka. Pasigavusi kazkokia viena knyga!!! Jauciu prisiskaiciusi zmemaites per daug nes turbut angliskai su akcentu rusisku varo, nors ka as zinau.

  Hey, darling, why don’t you save your reputation and provide sources of your “Scientific” data? Some medical validation and assurance reports would be nice to! Else it would be wise to shut up and go back to the kitchen where you belong.

 47. Atgalinis pranešimas: A.Patackas. Išniekinta Lukiškių aikštė, išduota Lietuva, pažeminta tauta | Alkas.lt

 48. Romas:

  Šitaip išdarkyti knygos mintį ir pasiekimus gali tik pajuodęs homofobas. Puikus tarp eilučių ir neobjektyviai suformuotas straipsnelis.. Jau turit pasekėjų. labai šaunu.. Kai turėsit tarp giminių kokį gėjų tai jam papasakokit koks jis menkysta ir šūdo vertas…
  Nuvertinkit viską ką tie kūrybingi žmonės pasiekė ir kokiam lygyje yra dabar. Tai kaip jie turi po 500 sekso partneriu papasakokit savo bobutei ir tiems intelektualams kuriuos sulaiko tik tvoros ir muro blokai… Aids tuo metu siro ne tik gėjai, o gėjai tapo atpirkimo ožiais. Narkomanai turbūt irgi visi gėjai ? nes jie serga nepalyginamai dažniau. Prostitucija tirkiausiai irgi ne prie ko…
  Grįžkit iš JAV ir važiuokti į Rusiją nes panašu kad stipriai sumaišėt puses..

  • Romai,:

   ne homofobas, o homikofobas.

  • Guardian:

   Kiek gomiku pazystu – tai visi degradai, narkomanai hipsteriai vien tik apie seksa tegalvojantys. Vienu zodziu – psichiniai ligoniai. Tai ka juose toleruot? Ir dar tokie nori vaikus augint.. siaube siaube…
   Dar tamsta pasidomekit ka reiskia homo (toks pats). Tad homofobas = bijantis tokio paties. Bet deja issigimeliu su sveikaisiais nedera maisyti, tad ismokit tinkamai naudoti zodzius xenofobas (bijantis kitokiu), arba dar tiksliau – pederastofobas (bijantis subine draskanciu issigimeliu didejancios itakos vogti mokesciu moketoju pinigus savo lyties keitimo operacijoms)

 49. Rimvydas:

  Aukščiausias tikslas yra Darna. Žemėje dėl to, kad žmonių priviso daug kartų per daug, kad jie tik grobia, darko, plėšia, engia Darna jau seniai suirusi. Homoseksualumo plitimas prives prie kelių dalykų – prie gimstamumo ir tuo pačiu žmonių skaičiaus mažėjimo bei prie visiško pamatinių vertybių sunaikinimo, dėl ko žmogus liausis būti žmogumi ir nebus vertas netgi gyvulio vardo. Kitaip tariant, žmonija, kaip patapusi parazitu, pati save veda į susinaikinimą. Vadinasi yra tikimybė, kad tai atves į Darnos atstatymą.
  Taigi, homoseksualizmo plitimą aš vertinu kaip dorą dalyką, nes tai veda į Darnos atkūrimą per žmonijos susinaikinimą, apart kurio kitų kelių atkurti Darną, deja, bet nebėra. Žmonija nebepasveiks.

 50. Daktaras:

  Ši boba gal labai stiprius narkotikus vartoja, kad tai nusikliedi? Ar gal jai pavydas, kad pažiūrėjus į ją, vyrai labiau kitasi vyrais domisi, o ne ja 😀

 51. aus Memel:

  Amerikos Floridos valstijos (kurortinis miestas ~ 200 tūkst.gyv) Fort Loderdeilo (angl.Fort Lauderdale ) meras nekreipė dėmesio kai ji pasiekdavo panašaus pobūdžio informacija ,kad viešuose vietose kuriose lankosi tėvai su savo vaikais ar seneliai su vaikaičiais (pav. skveruose, parkuose, viešose talėtose) – gėjai lytiškai santykiauja .Jis ir toliau nekreipė dėmesio ,kol piliečiai neapsikęsdami ji pradėjo atakuoti užfiksuotais vaizdais ( fotoaparatais, telefono kameromis ) ir siųsti nuotraukas. Visa tai peržiūrėjęs meras buvo šokiruotas. Tada jis nutarė viešai kreiptis į visuomene sakydamas, kad toks elgesys yra pasiekęs aukščiausia degradacijos laipsni ir nepriimtinas bet kurio Amerikos miesto visuomenei.
  Po to jis pasakė , kad šis ir panašaus pobūdžio įvykiai bus tiriami, tai žiniasklaida iki to momento stebėjo ramiai kol jis viešai visuomenės neatsiprašė už gėjų elgiasi mieste .
  Netrukus po jo atsiprašymo kompetentingoms žiniasklaidos atstovybėms atstovaujantis žurnalistai pradėjo merą kaltinti gomofobija ir ragino ji atstatydinti. Kaip vėliau paaiškėjo ,kad tie ji atakavę žurnalistai – du yra gėjai ir viena lezbijietė .
  Klausimas kokia informacija jie pateikia spaudai ir kokius palankius straipsnius jie skelbia , bei kokia įtaka jie gali daryti politikams, teisėtvarkai ir pan. galima prognozuoti?! Tarkime ,neseniai DELFI skelbė ,kad Vilniuje L. Juozulynas (teisėjo padėjėjas ?!) ir 19 metų choreografas Denisas Kolomyckis buvo sulaikyti gegužės 15-osios rytą, apie 8 val., vidury gatvės, netoli gėjų klubo. Policijos patruliai didžiai nustebo, pamatę du vyrus be kelnių šalia Švitrigailos ir A. Vivulskio gatvių sankryžos. Vienas bekelnis kitą esą malonino oraliniu būdu (teksto ištrauka originali).
  Štai ir Kaunas vakar nuskambėjo .
  Tai ar Vilniaus meras A.Zuokas padarė koki nors vieša pareiškimą visuomenei kai viešoje vietoje ištvirkavo teisėjo padėjėjas ( jei ne šitas viešas ištvirkavimas ,tai po kiek laiko būtu tapęs teisėju ir gal būt būtu jam tekę priminti sprendimus dėl gėjų eitynių?!) su draugu ir ar tai padarys Kauno meras R.Kupčinskas (ir kokia pozicija užims padėjėjas St.Buškevičius) , matomai sėdės užsimerkę akis ir dėsis nieko nematantys – klausimas atviras.
  Po vakarykščio V.Simonko pasakymo “Teismas mūsų pusėje“ (tai man kelia įtarimą ,nes L.Juozulyno atveju teismas tylėjo?!) . „Aš manau kad policija puikiai padirbėjo , kiek aš mačiau viskas yra profesionaliai , aišku analizuosime darbą vėliau , bet mano pirmas įspūdis , kad aš jaučiaus saugiai…“Pasakyti žodžiai , kad „…analizuosime darbą vėliau“ man sudaro įspūdi ,kad nuo V.Simonenko nuomonės apie policijos darbą gali priklausyti ir Vilniaus vyr. komisaro tolesnė karjera ar visumoje jo ateitis (pav. į pirmalaike pensija).
  Susidaro nuomonė, kad sakant esame diskriminuojama socialinė grupė ir vakar mitinge nuskambėjęs šūkis: „Ko mes norime? Lygybės! Kada jos norime? Dabar!“ Tai kas slypi už šių žodžių , jei kitaip nepaaiškina reiškia ,kad šiuo metu netradicinės orientacijos yra ~ 4% , tai lygybė bus pasiektas kai santykis bus 50%, tik klausimas kokiomis priemonėmis ir kieno sąskaita ?!

 52. wtf:

  puikus straipsnis ir ismintingos izvalgos, gaila kad sielos ligoniams tai nesuprantama.

 53. kriziukas:

  Teisingas straipsnis,tik gaila,kad mažai kas jį skaitys.Bet čia maža bėda,buvo pasaulyje daug iškrypėlių,bent jau žiūrint mano akimis,bet viską sutvarko ,anksčiau ar vėliau,gamta,arba ,jei norit,Dievas.Niekas nėra čia amžinas ir ko čia draskytis,atsipeikėkit visi ir tie ir kitokie,po žeme vietos turėtų užtekti visiems,nors,pasirodo jau kai kur ir trūksta.Bet ne bėda,vištgaidžiai daugintis negali o visi kiti nenori arba bijo,kad neišmaitins šeimos nutrauks santykius,ty,lytinius,ir bus:žemeji lietuvos 3,14 žaliuos.

 54. Henrikas:

  šią informaciją reikia kuo skubiau platinti per visas televizijos ir radijo laidas.Steigti diskusijų laidas.Planinga gėjų
  propaganda atneš nepataisomą žalą tautos likimui.Akivaizdžiai mes matome,kaip metai iš metų didėja šito brūdo įtaka
  Lietuvoje.Mes turime išlikti nesuteršta ,savo tradicijomis besididžiuojanti tauta.

 55. Ka cia bepridursi, kryna teisybe, tik baisu, kad musu zmonem ta geju propaganda kimba, o ypac tam kvailam jaunimelui, kurie nori but europieciais…

 56. bingo!:

  nujautrinimas,blokavimas,atvertimas…Skaitant vis galvojau,kur jau tas procesas matytas? Taigi slopinant Garliavos rezonansą!

 57. Jurijus K.:

  Mieloji Audrone,

  Prisimenu, sutikome Jus Niujorke, vieną tokį malonų vakarėlį svečiuose pas bendrą mūsų pažįstamą. Prisimenu jūsų malonią gražią šypseną bei nuostabų grojimą gitara ir dainavimą dievišku balsu. Tą vakarą sudarėte man ir mano partneriui labai didelį, gerą įspūdį.

  Prisimenu dar, kaip Jums buvo įdomu sužinoti, kaip mes su mano draugu susipažinom, kaip pradėjom gyventi kartu. Prisimenu, kaip Jums pasakojau, kad dėl meilės savo partneriui – Amerikos lietuviui – išmokau ir paskui trejus metus dėsčiau lituanistinėje mokykloje Niujorke lietuvių kalbą.

  Anas vakarėlis buvo labai malonus ir draugiškas, praleistas geroje atmosferoje su juokais, turiningais pokalbiais bei Jūsų gražiuoju dainavimu.

  Po tokio įvykio labai skaudu suvokti, kad esi sutikęs tikrą veidmainę. Žmogų, kuris žiūrėdamas tau į akis sako malonius dalykus, bet yra pasiryžęs įsmeigti peilį tau nugaron. Skaudu suvokti, kad Jūsų žibančios akys slepia už savęs melagės sielą.

  Jūs rašote Jūsų homofobiškus, pilnus neapykantos straipsnius, tikėdamasi suprovokuoti žmonės tuščiais argumentais iš šaltinių, kuriems daugiau kaip 20 metų (pvz. Jūsų minimos knygos).

  Gerbiamoji ponia Audrone, viskas, ką norėčiau Jums šį lietingą vakarą Vokietijos rytuose pasakyti, yra tai, kad mes – gėjai – neturime jokios schemos. Viskas, ką Jūs esate parašiusi, yra netiesa. Ir baisiausia yra tai, kad Jūs pati tikriausiai tai žinote, tik nenorite pripažinti, nes Jūsų ksenofobija neleidžia Jums priimti pokyčių visuomenėje.

  Aš niekada neturėjau jokios veiklos „schemos“. Aš paprastai esu vyras, kuris myli kitą vyrą ir kuris ta savo meile nieko blogo niekam nėra padaręs. Aš gimiau su šia fiziologine ypatybe, užaugau su ja ir niekada nesijaučiau kitaip – nė akimirką. Aš neturėjau savo gyvenime jūsų minėtojo daugelio lytinių partnerių, kaip ir praktiškai visi gėjai, kuriuos aš pažįstu. Rašydama apie 500 partnerių, Jūs teikiate neteisingą faktą, t.y. meluojate. Aš niekados nenorėjau pats ir nepažįstu iš šimtų mano pažįstamų gėjų nei vieno žmogaus, kuris bent kartą būtų norėjęs kitus žmones „konvertuoti“ į gėjus.

  Tiktai savo lytinės orientacijos pagrindu aš pamilau lietuvių kultūrą ir išmokau lietuvių kalbą. Dirbdamas lituanistinėje mokykloje džiaugiausi galėdamas pasidalyti su kitais savo žiniomis ir patirtimi. Aš pažįstu Niujorke daug lietuvių tautos atstovų, kuriuos galiu pavadinti savo draugais. Dėl jų ir savo Vyro aš myliu lietuvybę, ne dėl tokių žmonių, kaip Jūs.

  Melavimo ir diskriminacijos schemos egzistuoja po visą pasaulį. Jas skleidžia ir stiprina tokie žmonės, kaip Jūs pati. O mes esame žmonės, tokie pat kaip ir Jūs, kurie bando iškovoti sau teisę mylėti ir būti laimingais. Mūsų „schema“ labai paprasta – mes nenorime būti antros eilės piliečiais. Ir mes niekada nenustosim kovoję už savo laisvę.

  Jūs, Audrone, esate Priešas, kuris apgauna gražios moters veidu, rojišku balsu bei malonia šypsena.

  Tačiau, nuoširdžiai linkiu Jums sveikatos ir viso labo!
  Jurijus K.

  • medus:

   mielas Jurijau, jūsų švelnus laiškas tikrai gražus ir malonus paskaityti, tačiau nesuprantama, kodėl jūsų jausmai turėtų būti kaip nors svarbesni už mūsų šalies 99 proc. žmonių jausmus ir tautinę kultūrą? kodėl užsieniečiai turėtų rodyti nepagarbą mūsų politiniams kaliniams (jaunuolis nusimovė kelnes miesto centre, jeigu nežinote), mūsų šaliai, mūsų piliečiams? ar jūs tokiam elgesiui pritariate? ar jums nerūpi žmonių teisės ir laisvės? ar ES susitarimai negina mūsų tautos žmonių? kodėl mažos grupės poreikiai turėtų būti priežastis niekinti kitas tautines kultūras ir tradicijas? jeigu jūs manote, kad jūsų poreikiai ir jausmai yra svarbesni už kitų žmonių ir kaltinate autorę už tai, kad ji tai paviešino, tai belieka pastebėti, jog šis jūsų laiškas tobulai atitinka autorės aprašytąjį antrąjį strategijos žingsnį:
   blokavimas arba trukdymas” „Turime neleisti, kad apie mus būtų kalbama neigiamai. Bet kokia nuomonė, nepritarianti mūsų gyvenimo būdui, turi būti nutildyta, o jos reiškėjai paskelbti “blogais” žmonėmis. Klasikinis blokavimo pavyzdys – taip vadinama „neapykantos kalbos“ (hate speach) sąvokos atsiradimas. Pagal homoseksualų blokavimo principą, „neapykantos kalbos“ etiketė uždedama bet kuriai nuomonei, kuri nors kiek nesutinka su homoseksualų nuomone. Tuo labiau tokiai, kuri juos smerkia. Homoseksualų blokavimo strategija nepripažįsta tolerancijos kitokiai nuomonei. Jei tu ne su mumis, tu – prieš mus. Blokuojama viskas, kas pasisako prieš homoseksualus ar jų politiką “.
   dėl tokio požiūrio aš jums jau rašiau vakar- mano komentaras žemiau. kodėl, būdamas toks jautrus asmuo, neturite tokio jautrumo kitų žmonių poreikiams? kodėl, siekiant patenkinti mažos visuomenės dalies poreikius, yra paminamos didžiosios visuomenės dalies teisės? kaip čia matote teisingumą ir europietiškąsias žmogaus laisves? būtų malonu išgirsti jūsų požiūrį. sėkmės jums.

   • Jurijus K.:

    Mano atsakymas Jums labai trumpas ir, tikiuosi, aiškus:
    Nesvarbu, ar 10 procentų, ar 99 procentai visuomenės turi vienodą nuomonę. Ši planeta, mūsų Gamta nedavė jokios teisės žmogui engti kitus vien tik dėl to, kad jis – šis žmogus – priklauso daugumai.
    Man visada rūpi kitų žmonių jausmai – ir kaip tik dėl šios priežasties aš nekišu nosies į kitų žmonių gyvenimą, kultūrą, religiją. Aš nebandau juos pakeisti arba pamokinti. Aš netrukdau nei vienam (!!) lietuviui gyventi pagal Jo kultūrines tradicijas. Bet tuo pačiu metu nei vienas (!!) žmogus šiame pasaulyje neturi teisės liepti man, su kuo man gyventi ir ką man mylėti. Čia mano gyvenimas, mano likimas – ir mano teisė spręsti.
    Jeigu kas parade elgėsi negražiai arba vulgariai – čia, atsiprašau, ne mano atsakomybė. Ir kalbėkite, labai prašyčiau, su tuo, kieno elgesys Jums neįtikęs.
    Aš esu dalyvavęs ne vienam parade ir kelnių savo aš nesu nusimovęs. Bet tai, kad ponia Audronė ir kartu su ja Jūs prirašote visiems gėjams ir tarp jų, savaime suprantama, man ir mano partneriui kažkokių tai “schemų” – čia yra grynas absurdas! Kaip lygiavertis pilietis, aš turiu teisę išeiti į gatvę ir pareikšti savo norus ir poreikius. Pavyzdžiui, teisę registruoti mano santykius su savo partneriu. Arba aplankyti jį ligoninėje, jeigu neduok Dieve kada reikės. Su tokiom vėliavom aš žygiuoju. Tokių teisių aš reikalauju. Jums, gerbiamiems lietuviams, aš savo gyvenimo keliu niekaip nesu pakenkęs, kaip ir bet kurioms kitoms tautoms šiame pasaulyje. Ir niekada aš nesutiksiu, kad mano atviras buvimas visuomenėje sugadins kam nors gyvenimą arba padės ką nors “konvertuoti”. Visi šitie teiginiai yra visiškas absurdas.

    • medus:

     dėkoju už atsakymą, deja, jis nėra labai aiškus, kadangi mūsų tauta iki šiol neturėjo jokių problemų su homoseksualios orientacijos žmonėmis – priešingai, esame labai pakantūs asmeninei žmogaus erdvei ir teisei asmeninį gyvenimą. jeigu skaitote mano mintis, pastebėjote, jog jau ne kartą minėjau, kad turiu pažįstamų homoseksualų ir bendraujant nėra jokių problemų, nes asmeninis gyvenimas nėra pretekstas kritikuoti kitą žmogų. žinoma, kol jis “nekiša nosies”, kaip jūs pavadinote, į mano gyvenimą. tačiau, kai užsienio piliečiai (ne jūs, o olandas) prie žmonių viešoje vietoje nusimauna kelnes ir demonstruoja savo, atsiprašau, sėdimąją, tai yra nepagarba tautai ir žmonėms, kurie jį supa. tai įvyko ne eitynėse, o prie katalikų maldos namų. kodėl jis trukdė taikių piliečių religinį susirinkimą? ar jūs apie tai žinote? ar galima žmones diskriminuoti dėl religijos? o dėl seksualinės orientacijos? pas mus daugelis yra tradicinės seksualinės orientacijos, ar tai negerai? ar atvykę kitų šalių piliečiai homoseksualai turi teisę tyčiotis iš pagyvenusių žmonių ir perrašyti mūsų įstatymus, kad jiems vieniems būtų patogu gyventi? ar jūs pritariate tokiai diskriminacijai?

     taigi problema yra ne homoseksulai, o pasinaudojant homoseksualais, kuriami dvigubi standartai ir provokacijos, kuriomis siekima keisti tautos kultūrą primetant svetimą. o tai jau yra diskriminacija ir prievarta, ir mes su tuo nesutiksime! nes turime tokią teisę – esame laisvi ir niekas to iš mūsų neatims.

     • Jurijus K.:

      Nesuprantu visiškai, ką bendro turi tasai olandas su gėjų teisėmis ir tuo, ką savo straipsnyje rašo Audronė. Ji aprašo neegzistuojantį gėjų “sąmokslą” prieš visuomenę ir apie kažkokią, irgi neegzistuojančią, koversiją žmonių į gėjiškumą.

      Kas gi, įdomu, sieja su šitias jos netikrais argumentais Jūsų minėtąjį olandą? Arba kas jį sieja su mano teise tuoktis su savo vyru ir mano teise sakyt jam meilės žodžius be baimės Kauno arba Rokiškio kavinėse?

      Dėl religijos su Jumis visiškai sutinku. Žinoma, kad negalima engti tikinčių žmonių ir riboti jų teisių, kaip tai darydavo tarybinė valdžia – geras pavyzdys mano nuomone. Bet ir religingi žmonės neturi jokios teisės sakyti, kad apie gėjus negalima teigiamai kalbėti žiniasklaidoj (jeigu kartais pamiršote, yra pas Jus Lietuvoje toks įstatymėlis, kurį priėmė ne be tiesioginės religijos įtakos), ar jiems galima tuoktis (civiliniam lygmeny, savaime suprantama – bažnyčios sprendžia nepriklausomai), ar galima augint vaikus, ar galima laikyt partnerį už rankos viešumoje ir taip toliau. Jūs gi dabar nebandysite nuneigti tai, kad čia yra vienas pagrindinių tikslų dabartinės Lietuvos bažnyčios?

      Be to, Jūs pareiškiate, kad Jūsų tauta yra pakankti homoseksualiems asmenims. Aš nesutinku ir nesutiksiu. Palyginus su kitomis civilizuotomis šalimis Lietuvoje tikrai labai daug neapykantos gėjams. Nuoširdus lietuvis pripažins, kad Lietuva atviram gėjui nėra saugiasia vieta. O nenuoširdus…. Na aišku, ką sakys nenuoširdus 😉

      Viską, ką galėjau šiame pokalbyje šia tema pasakyti, esu pasakęs. Linkiu Jums ir kitiems pokalbio dalyviams sėkmės ir laimės. Iki, J.

      • tikras lietuvis:

       Be to, Jūs pareiškiate, kad Jūsų tauta yra pakanti homoseksualiems asmenims. Aš nesutinku ir nesutiksiu.
       —————-
       Jei tau čia nepatinka, tai dui į savo plačiąsias, iš kitų tautų pavogtas, stepes – ko čia tau smaukytis?
       Nebent dar ką pavogti nori? 😉

       • Jurijau:

        Vilniaus demonstracija,jums gejams ,padare meskos paslauga-per prievarta mieli nebusit.Nieks jusu cia neterorizavo,bet daug zmoniu po eisenos,pajuto jusu arogancijai didele antipatija.Na-Simonko savo bizni varo ir tyciojasi-,,teismai -musu pusej”,,,dazniau darysim tokias sventes”.Kokia svente per prievarta uz santazu issireikalautus is visuomenes pinigus apsaugai ?O pornografinius Berlyno paradus matem-nepatiko.

      • medus:

       mielas Jurijau, atsiprašau, nebeatsakiau jums vakar, jau turėjau kitų planų 🙂
       neabejoju, kad jums sunku suprasti, kas vyksta Lietuvoje, todėl, kad jūs čia negyvenate. „olandas be kelnių“ yra labai artimai susijęs su gėjų eitynėmis Vilniaus centre. apie tai kas jis yra, susipažinimui pateikiu čia nuorodą į informaciją, kuri jums tai paaiškins: http://alkas.lt/2013/07/29/blogeris-zeppelinus-olandas-pasipriesino-kataliku-homofobijai-visa-tolerancijos-ideologija-tilpo-viename-uzpakalyje/ ir apie dvigubus standartus (dėl to paties užsienio šalies piliečio): http://alkas.lt/2013/07/29/blogeris-zeppelinus-gerasirdziai-policininkai-ir-nesmalsus-zurnalistai-katalikofobas-michiel-hennink-liko-be-pamokos/
       jus, kaip neabejotinai už lygybę visiems nusiteikusį asmenį, tai turėtų labai žeisti, kaip žeidžia mus. todėl savo partneriui sakykite meilės žodžius kaip galima dažniau – meilės niekada nebus per daug ir Lietuva bei lietuviai šiuo klausimu jums jokių pretenzijų neturi 🙂 tačiau jeigu jūs ar jūsų bendraminčiai ateis tyčiotis iš mūsų tautos ir iš kitaip mąstančių žmonių – hetereseksulaų, šeimų, vaikų, keisti mūsų įstatymus ir naikinti tautinę kultūrą, iš mūsų „meilės žodžių“ tikrai nesulauksite. sėkmės jums kur bebūtumėte. niekada nepamirškite apie visame pasaulyje sklindančią nelygybę ir dvigubus standartus, visada kovokite už tiesą. mes irgi už tai kovojame.

    • Pijus:

     Gerbiamas, malonus Jurijau. Jus toks malonus, kad atrodytų, kad malonesnių už jus žmonių nėra, ir jūs esate to tikro malonumo įsikūnijimas. Aš taip pat pažįstu homoseksualius vyrus. Jie taip pat būna malonus, bet kritinėje situacijoje jie jus išduoda. Jie išduoda vieni kitus ir aš pats mačiau juos verkiančius, maldaujančius, atsiprašinėjančius. Nei vienas iš jų nepadarė man jokio įspūdžio padoraus žmogaus, bet atvirkščiai, man teko jų saugotis, nes aš pastebėjau, kad nuo jų gali laukti visokių netikėtų “siurprizų”.
     Antras dalykas, aš nesutikau nei vieno homoseksualo, kuris nemeluotų, neiškraipytų įvykių, stengtusi būti objektyvus ir netgi savikritiškas. Jūs imate savo gyvenimą, kuris yra iš tikrųjų išimčių išimtis, bet netgi jūs, būdamas tarp jų išskirtinė figūra, meluojate. Taigi, jūs meluojate ne taip įžūliai, bet labai minkštai, sudarydamas padoraus žmogaus įspūdį. Ponios Audronės straipsnyje nėra nei vieno žodžio apie jus. Ji nerašė apie tai, kad tarp homoseksualų pasitaiko kartais išimčių, nes paėmė bendras tendencijas, kas yra būdinga ne jums, kaip paėmus atskirą asmenį, o išvedus bendrą tą vardiklį, kas yra būdinga daugumai homoseksualų. Neimkime ponios Audronės straipsnio, bet paimkime tų pačių homoseksualų straipsnius, kuriuose jie rašo apie tai, kad daugumai homoseksualų yra būdingas pasileidimas arba jokių moralinių normų nebuvimas. Yra netgi knygos, kuriose yra aprašomi įvykiai, kai komunistiniais laikais, jauni vaikinai, primušę milicininką buvo ne teisiami, o uždaromi į psichiatrinę ir ten prievartaujami psichiatrų-homoseksualų. Yra nemažai pedofilų, kurie taip pat, kaip ir jūs, tvirtina, kad jie jau tokie nuo pat gimimo, nors iš tikrųjų, pirmoji jų seksualinė patirtis buvo su homoseksualu.
     Man pačiam asmeniškai, buvo keletas atvejų, kai man buvo 17 metų, kada man teko įspėti ne vieną suaugusį vyrą, kad jų užmaskuotos formos bandymai mane “sugundyti” gali baigtis jiems “poilsiu” ligoninėje, o gal net taps invalidais visam likusiam gyvenimui. Bet aš galėjau apsiginti, o kiek tokių, kurie nesugebėjo nuo jų apsiginti ir jie jiems sugriovė gyvenimą?
     Jūs gyvenkite kaip norite, niekas jums netrukdo, bet jūs nelįskite ten su savo bolševikine įdeologija, kada jūs savo santykius pradedate tapatinti su vyro ir moters gyvenimu santuokoje. Kalba eina ne apie jus, kalba eina apie gyvybės formas, kurios palieka palikuonius. Duotu atžvilgiu jūs apsimetate kvaileliu ir nematote, kad tik vyras ir moteris sugeba pagimdyti vaiką ir perduoti jam savo tautos kultūros vertybes. Tik dėka šito ši tauta išgyveno iki pat šiandien. Bet jūs elgiatės, kaip bolševikas, nes bolševikams jokios ankstesnės žmonijos istorijos neegzistavo. “Tikroji žmonijos istorija” prasideda, anot jų, nuo 1917 metų. Bolševikai laikė save progresyviausiais žmonėmis pasaulyje, o visas tas supuvęs kapitalizmas buvo jiems “vakarykštė diena”.
     Mielas Jurijau K., jūs labai mielas žmogus, bet ištrūkti iš to mąstymo, kuris yra būdingas homoseksualams, negalite. Štai konkretus pavyzdys. Jūs rašote: “Man visada rūpi kitų žmonių jausmai – ir kaip tik dėl šios priežasties aš nekišu nosies į kitų žmonių gyvenimą, kultūrą, religiją…” ir t.t. O jau žemiau jūs porinate: “Jeigu kas parade elgėsi negražiai arba vulgariai – čia, atsiprašau, ne mano atsakomybė”. Jūs nerašote tai, kas yra būdinga garbės jausmą turinčiam vyrui: “Aš smerkiu kiekvieną gėjų, kuris elgėsi parade vulgariai, ir aš kreipsiuosi asmeniškai į šio parado organzatorius, kad jie išsiaiškintų tuos žmones ir pareikalautų iš jų pilnos atsakomybės už savo veiksmus”. Reiškia jūs meluojate, kad jums rūpi kitų žmonių jausmai, ir čia pat tai paneigiate – “čia, atsiprašau, ne mano atsakomybė”.
     Reikalas ne jūsų noruose daryti viską, ką jūs norite, ignoruodamas kitų norus, o reikalas tas, kad gamtoje egzistuoja teisingas variantas, Ir jis yra vienintelis. Paklauskite genetikų ir jie jums pasakys, kad gamta yra griežtai, griežtai tiksli. Jeigu genuose įvyksta pasikeitimai, tai gali prasidėti mutacijos.
     Jeigu paimti jūsų reikalavimus, tai jie priklauso egoistų reikalavimams, Jeigu jūs surinksite visų žmogaus egoistinių pasireiškimų formas, tai jų tarpe bus ir pedofilija, ir zoofilija, ir nekrofilija, ir homoseksualizmas. Jeigu moterys negimdytų, tai mes turėtume ne žmones, o nesvietiškai žiaurių gyvūnų bandas. Tik dėka to, kad moteris apdovanota šita Aukščiausiojo dovana – gimdyti, ir būtent tik šito reiškinio dėka, atsiranda meilė naujai gimusiai gyvybei, kuri ir yra dalis vyro ir dalis moters genų. Bet ir ne tik jų, bet ir senelių, prosenelių ir t.t. Žmogaus genetinėje atmintyje yra įrašyta galinga informacija, kuriai, gal būt, milijonai, o gal ir milijardai metų. O jūs su savo egositiniais seksualiniais norais, šiame fone atrodote labai kiauliškai, nes jūs atmetate visas tas ankstesnes kartas, visas tas mirtis, ir visą tą ankstesnę kultūrą, dėka ko, žmogus turi šiandien šitą gana tobulą vyro ir moters kūną. Todėl pagrindinė jūsų tendencija išlieka tokia pat, kuri yra būdinga parazitams: jūs nesukuriate nieko savo, jūs nesukuriate jokios valstybės, jūs nesukuriate jokios kartos, kuriai reikia perduoti žmogaus ar tautos išgyvenimo principus, kultūrą ir instrumentus, jūs nesukuriate jokios oraganizacijos, kurios veiklos dėka žmonija praturtėtų, jūs netgi nesukuriate savo genties, kuri būtų geresnė už dar esančių laukinių žmonių gentį, bet jūs įsitrinate į tos visuomenės sukurtas vertybes, naudojatės jos produktais, kuriems, gal būt, yra ne vienas milijonas metų, ir klykiate aie savo egoistinius norus, spekuliuodami tokiais šventais žodžiais, kaip “Laisvė”, “Lygybė”, “Brolybė”. T.y. tie patys lozungai, kuriuos iškėlė prancūzų revoliucija. Tačiau, kad šitie revoliucionieriai nugalėjo, tai jie nedelsiant išrado giljotiną. O pačios revoliucijos viršūne tapo Napoleono diktatūra. Vėliau tai atsikartojo Rusijos revoliucijos eigoje.
     Niekas jums netrukdo užsiimti savo seksualiniais pomėgiais. Tačiau tai ir tegul lieka, kaip jūsų pomėgiai. Bet jūs norite savo pomėgius iškišti už aukso vertės dalyką, tai yra menkesnių santykių sistemą jūs norite parduoti, kaip vertingą produktą, t.y. prilyginti vyro ir moters santykiams. Ar tai ne absurdas? Ar šitokių dalykų gali reikalauti sveiko proto žmogus? Būtent tai ir yra viena iš avantiūrizmo formų. Jūs visuomenę norite apgauti taip pat, kaip bolševikai savo laiku, kai jie turtingesnių žmonių plėšikavimą įteisino, kaip normalų teisinį dalyką.
     Todėl žmonės priversti nuo jūsų gintis. Ne jie jus puola. Jie kol kas ginasi. Bet jūs sunkiai suvokaite tą dalyką, kad po tokių atakų, jeigu jūs nelaimėsite, tai jie pereis į ataką. Ne jie jums paskelbė šitą niekur neskelbtą karą, o būtent jūs tai pavadinote “kova už lygybę”, nors faktiškai tai yra karas prieš šeimą ir dorovę, dėka ko susikūrė valstybės.

  • Jurijau,:

   mūsų „schema“ panaši – mes irgi nenorime būti antros eilės piliečiais. Bet esami jais daromi. Ir tai daro Naujosios tvarkos režisieriai, panaudodami jus. Mastykit plačiau, apie visą civilizaciją kaip sistemą, o ne vien apie savo bėdą, kad ir kokia ji būtų jums miela.

  • Jurijau K.,:

   Esate dar jauna ir kvaila siela. Jei pasirinkot si gyvenima but vyru, tad ir bukit, o ne issidirbinekit is vyru gimines savo nesveiku seksualiniu elgesiu. O del savo lygybes – neturit teises lygiuotis i vyresnes sielas, kurios jau supranta morales normas. Juo labiau neturit teisiu maisyt dangu su zeme.

 58. Andrius:

  ponia Simanonyte, o gal atsakytumete man i klausima kodel heterosexualai, savo intymias paslaptis nesa i viesuma? apsidairykite, isijunkite televizoriu, kur tik pazvelgsi visur seksas, heterosexualai glamonejasi ir buciuosiasi net viesose vietose, Baisu. Savo heterosexualia orientacija brunka per prievarta, bet neskaitant visu pastangu nei vienas gejus dar nevirto heterosexualu, lygiai kaip kad ir nereikia baimintis jog gejai dauginasi kazkokiu tai mistiniu budu.

 59. Saulius:

  Atrodo, moteris nekvaila, bet tokį straipsnį parašė, kad nesuprasi, ar bandė ironiškas, ar kaip, o gavosi kažkokia tryda. Žmonės, skaityt daugiau reikia normalių knygų, ir viskas paaiškės, o ne kažkokių nesąmonių. Švieskitės, nes dabar kažkaip net nejauku skaityt jūsų komentarus – nejau iš tikro tiem tamsos pas žmones širdyse ir protuose? Vilniuj užvakar buvo puiki šventė, viskas labai gražiai pavyko, policija susitvarkė fantastiškai, tuo iš tikro reikia tik džiaugtis, o ne ieškot ant asfalto sliekų. Daugiau tolerancijos, mielieji 🙂

  • Sauliau,:

   kuo didesnė nesamonė, tuo daugiau kartų ją reikia pakartoti. Kol bent pats patikėsi, kad dalyvavai puikioj, tiesiog fantastiškoj šventėj. Panašu, kd kai kuriem žmonėm jau ir knygos nepadės.

  • LosAngeles:

   Na tryda, mielasis, tai tik pas jus. Ir galima suprasti kodel… Kas del tolerancijos, tai tiek blogerio Zeppelinus pora straipsniu, tiek ‘Kur nuejo … eitynes'(per daug nenuvargsite beieskodamas, jie cia pat, alke) puikiai parodo kas jusu supratimu yra tolerancija. Aciu, tokios malones nereikia. Bukite savo vietoje ir to pakaks

 60. Geda prisipazinti, jog esu kilusi is Lietuvos:

  -Koks save gerbtis ir issilavines zurnalistas rasys straipsni remdamasis 1978m atliktais tyrimais, pasenusiomis ziniomis, 1990m parasyta knyga, kuria straipsnio autore pateike, kaip “homoseksualizmo biblija”. Ne vienas is mano pazistamu (amerikieciu, tarp ju ir homoseksualai) nera apie tokia knyga girdejes. Straipsnio autore iskraipo faktus, o neapsisviete lietuviai tiki viskuo, kas parasyta. Liudna Lietuvos ateitis.
  -Kaip save gerbiantis zurnalistas gali rasyti straipsni paremta stereotipais? Ne visi gejai turi 500 partneriu, taip pat kaip ir ne visi Lietuvos vyrai- pijokai, lietuves uzsienyje- striptizo sokejos.
  -” Kodėl sakyti, kad nemėgsti homoseksualų yra blogai, o, pavyzdžiui, nemėgti lenkų ar rusų – visai nieko? “- o kas sako, kad nemegti kitataucio- “visai nieko”.Diskriminacija yra diskriminacija! Neapykanta yra neapykanta!
  P.S. Atsiimu dali savo komentaru, jei straipsnio autore nera baigusi zurnalistikos.
  – “Čia labai tiktų pacituoti žymaus amerikiečių poeto, bytniko, homoseksualo – pedofilo žodžius”- Kodel siejami homoseksualizma su pedofilija???????? Is logikos paskaitos prisimenu uzduoti” Jei A yra B, o B yra C; ar tai reiskia, kad C yra A???? Jei gejai yra vyrai, o kai kurie vyra yra pedofilai, ar tai reiskia, kad pedofilai yra gejai?

  • LosAngeles:

   Tamstos pazistamiems nieko apie ja girdeti nereikia. Bet tiems kurie daro is to ideologija ir po to stumia politika (paskaitykite signataro straipsni) ji tikrai zinoma. Kadangi sis judejimas turi dvi puses: viena- tai asmenys turintys ta beda, kita- asmenys besinaudojantys ta beda turinciaisiais ir darantys politika. Jiems ji tikrai zinoma, neabejokite 🙂 Tai irodo jau vien tas faktas kad kazkas nusamde tam tikrus specialistus kad butu kuriamas ivaizdis. Juk ne siaip sau… Jau nekalbant apie dvigubus standartus, pavyzdziai velgi cia pat: blogerio Zeppelinus du straisneliai, ‘Kur nuejo…’ ir t.t.
   Gal pasakytumete kur autore iskraipo faktus? Ar cia tik is ipratimo: laikykite vagiiii…. Kas taip saukia zinome, ir jusu ginamuju taikomi metodai, kad ir kaip butu gaila, sios taisykles nepaneigia.
   Kas del ‘garsiojo poeto’, tai ka reiskai ‘kodel siejama’? Idomi tamstos logika… Zvelkite paprasciau i gyvenima: jei jis buvo gejus, tai reiskia jis buvo gejus, jei jis buvo pedofilas- reiskia buvo pedofilas. Gaunasi kad jis buvo gejus ir pedofilas. Negi taip sunku suprasti?
   Prieina turguje pirkejas prie pardavejo: cia serbentai?… Taip, juodieji… Tai kodel jie raudoni?… Nes zali…

 61. Sėlis:

  Cha cha, įsižeidei pederaste, ane?

 62. Sėlis:

  Kažin, kaip išeitų papalatinti per televiziją ir radijo laidas, kai beveik visi nupirkti isterikų pederastų.

 63. palanga:

  Kuzi, Kuzi, kas čia per atsakymas Tavo Valdui A.? Nesuriši minčių anei logikos. Pyk nepyk, bet sdarsyk perskaityk, kaip reiškia savo mintis/nuomonę Valdas A. ir kaip Tu vograuji nerišliai… ” Vograuji” – pas mus žemaičiuose sakoma apie painiai / nerišliai kalbantį, dažnai ir apie ” ant kamščio užmynusį”.

 64. aaaa:

  viskas herne,mokintis kam ko reikia ,tai neaisku ,bet et geju mums nereikia i

 65. UTF:

  Eilinė „Vakaro žinių“ propaganda.

 66. R:

  Lietuvių kalboje nėra žodžio „gėjus“. Lietuviškai – HOMOSEKSUALISTAS. Rašykite taisyklingai

 67. Analitikas1:

  Na, po tokio protu apsvietimo jau kaip ir aisku, kas bus sekanti Europos Sajungos prezidente…

 68. kinziulis:

  Aš esu tą autorės minėtą knygą skaitęs. Ir tikrai nepamenu, kad man ji būtų palikusi tokį neigiamą įspūdį, grėsmės ar piktybinio gėjų ar pan. susimokymo prieš visuomenę ir smegenų plovimo jausmą, kaip kad bando savo straipsnyje nupaišyti autorė.
  Knyga nesiskaito lengvai kaip koks populiarus romaniūkštis. Joje daug informacijos: pamąstymų, faktų, įdėjų ir pan. Sužinojau nemažai naujų dalykų iš PR srities.

  Panašu, kad autorė smarkiai nesuprato tos knygos ir jai pakišo koją stiprus išankstinis neigiamas nusistatymas prieš homoseksualumą. Taip pat greičiausiai autorė skaitė knygą paviršutiniškai ir prabėgomis, filtruodama tik tai, kas palanku ar patvirtina jos išankstinę neigiamą nuomonę. Nes aš niekaip kitaip negaliu paaiškinti, kodėl autorė savo straipsnyje taip tendencingai ištraukė įvairius dalykus iš konteksto, juos iškraipė ir tyčia pateikė išskirtinai neigiamai, kartu visiškai praignoruodama šviesesnius ir svarbesnius dalykus. Pvz. kad žmonės nekenčia gėjų ir pan. dėl iracionalių nesąmoningų priežasčių, įtakotų aplinkos, kultūros ir pan.

 69. Paulius:

  Ačiū už straipsnį.

  Kiekvienas iš mūsų visų pirma gimstame žmogumi, ne gėju, ne lesbiete, ir ne homofobu. Tokiais mes tampame ir tai yra faktas. To paneigiančių faktų nėra ir negali būti. Visos ideologijos, krikčionių, masonų, homoseksualų ar kitų, sukurtos tam, kad palenkti kitus savo naudai ir tiek. Aš niekada netikiu ir netikėsiu man peršamomis nuomonėmis. Esu Lietuvis, ne tas, kuris ištvirkauja, vagia, naudojasi kitais,o tas kuris gerbia kitą žmogų.
  Nesu be nuodėmės, bet iš jų mokausi. Todėl save laikau apskritai ne Lietuviu, o Žemiečiu (žemės gyventoju). Taip gimiau Lietuvoj ir myliu gimtą šalį bei kultūrą, bet to per daug nesureikšminu.
  Taip pat nesureikšminu tų eitynių, kurios dabar labai eskaluojamos. Man jos visiškai neįdomios, todėl nedalyvauju ir neprieštarauju. Bei atvirai pasakius – jos buvo šlykščios kaip ir ten dalyvavę žmonės. Nepalaikau nei vienos barikadų pusės. Linkiu ir vieniems ir kitiems mylėti ir būti mylimiems. BET. Man asmeniškai nepatinka savo gyvensenos eskalavimas. Aš savo asmeninio gyvenimo neafišuoju, tuo labiau seksualinio, nes tai mano asmeninis reikalas. Tuo labiau man nereikia tolerancijos iš kitų, nes nesu kažkoks iškrypęs. Asmeninio gyvenimo viešinimas, tuo labiau seksualinio gyvenimo, man atrodo labai žema.
  Šiomis eitynėmis tiesiog buvo siekiama daugiau dėmesio, reklamos, finansų. Kažkam tai buvo pasipelnymas, kažkam pramoga, kažkam politika. Nereik suteikti dėmesio jiems, ir nebūtų tokio didelio burbulo dėl šių eitynių.
  Norėjom ES – štai prašom, turim laisvę, bet tai kokia kaina.
  Na ir apibendrinant: homoseksualai – tai ne didžiausia blogybė mūsų gimtinėje. Girti vairuotojai, žmonų galvų kapotojai, vaikų skandintojai, susitepę pareigūnai, kyšininkai, lėšų grobstytojai, valdininkai kurie dirba ne tautos o savo kišenės labui, monopolininkai, pinigų plovėjai ir dar galėčiau vardinti – yra daug blogesni už tuos du vaikinus, kurie aptinka vienas kitam. Taip , kad žmonės iš gero gyvenimo pradeda parazituot, ištvirkaut, meluot pasauliniu mastu (visokie lobistai), siekti naudos tik sau – kodėl gi nenorėt pasaulio pabaigos, kuri bus greičiau nei saulė padidės n kartų, ar išseks visi žemės ištekliai, arba nebeliks kam gimdyt vaikų.
  Taigi mano teisės jau ne pirmą kartą buvo pažeistos, paskutinį kartą per eitynes, kai už tiek tūkstančių reikėjo saugot maža žmonių grupelę. Kam ją saugoti, jei siekiama solidarumo? Reikėtu prie seimo susidegint, bet nebūčiau išgirstas, juk mūsų valdžiai rūpi tik garbė, pinigai ir vieta valdžioje.

  Pagarbos, kultūros ir supratimo linkiu visiems, net ir tiems kurie manęs nesuprato.

 70. Simona:

  Tipiškas homofobiškas straipsnis, pilnas iš konteksto išimtu ir su gėjų judejimu nesusijusių klaidinačių citatų, kaip, pvz percituoju: “„Patenkinkit mūsų reikalavimus, ir mes tuojau pareikalausime dvylikos kitų. Kuo daugiau reikalavimų jūs patenkinsit, tuo daugiau mes reikalausime,“- sakė žymus Naujosios Kairės aktyvistas Jerry Rubin.” Tarp kitko, jei kam nors idomu, Jerry Rubin yra visai ne gėjų tesių gynejas, bet kovotojas prieš Vietnamo karą, kapitalizmą ir konsumerizmą. Kitas iliustruojantis pavyzdys: “Čia labai tiktų pacituoti žymaus amerikiečių poeto, bytniko, homoseksualo – pedofilo žodžius: „Mes jus „paimsime“ per jūsų vaikus“ (We‘ll get you through your children!).” Is tiesų Allen Ginsberg buvo poetas bytinikas ir gėjus, bet įdomu kur autore pasisėmė informacijos, kad jis buvo pedofilas? Bet kuriuo atveju, citata ištraukta is konteksto, ir nesusijusi su gėjų judėjimu. Bytniku poetas šią frazę ištarė susibaręs su radikaliu militaristu neo-konservatoriumi Norman Podhoretz del Keruako kurybos. Štai jums ir gėjų propaganda. FB, aišku, ne vieta sutikrinti visus kitus straipsnyje pateikiamus “faktus”, tuo turetu užsiimti publikacijos, kurios tokius “straipsnius” viešina, jei bent kiek turetų pagarbos sau ir savo skaitytojams.

  • …”Is tiesų Allen Ginsberg buvo poetas bytinikas ir gėjus, bet įdomu kur autore pasisėmė informacijos, kad jis buvo pedofilas?”… Mano nuomone, NE VISI PEDOFILAI YRA PEDERASTAI (juk tarp jų greičiausiai yra ir tokie, kuriuos traukia tik nesubrendusios mergaitės, nors normoje, evoliucija pasirūpino tokio potraukio, kenksmingo populiacijai, – BLOKAVIMU),— BET VISI PEDERASTAI YRA PEDOFILAI (ar bent jau dauguma), todėl kad, spėju, viena iš pagrindinių jų iškrypimo priežasčių yra “mažų skylučių” paieška, kad juos netenkina subrendusios normalios MOTERYS.

   • Galu gale terminas pederastas ( liet.: gal būt, “vaikus prievartaujantis”;—pede-vaikus ??? , o priesaga gal būt slavizmas ?- rastleti, rasterzati – liet.:- išprievartautį, suplėšytį – turima galvoje “apatines kūno vietas?) bent jau pradžioje buvo sinonimas pedofilui (vaikus “mylintis”).

 71. Lina:

  “Kodėl sakyti, kad nemėgsti homoseksualų yra blogai, o, pavyzdžiui, nemėgti lenkų ar rusų – visai nieko?” Bet koks lenkas ar rusas tau pasakytu, kad nevalia nemėgti lenkų ar rusų. Nevalia bent jau aktyviai istatymais pries juos diskriminuoti, kaip tai yra daroma su gejais.
  Amerikoj tau del to, kad esi lietuve niekas teisiu neatima. Gali JAV teketi, auginti vaikus, dainuoti apie savo lietuvybe (https://www.facebook.com/events/262103533839801/). Tau galima daryti ka nori, o tu manai, kad kitiems ne. Koks cia teisingumas? Visi juk esame zmones. Nesuprantu kodel vieni gali buti geresni nei kitie. Nesi tokia ypatinga, kaip tau atrodo ir baik skleisti baime tarp savo piliečių..

 72. Labas visiems,

  Esu sokiruotas sokiruotas bet kokiu atveju. Esu jaunas 29eriu tureciau pripazint… Kas buvo keista studentu laikais teko padirbet sen bei ten. niekada negalvojau kad parasysiu apie tai. Yra tu perdiktufenu kurie moka, tik teko pasneket ir tiesiog nebuvo nieko kad sugundytu taip lengvai kad galeciau imt ir uz tai gaut pinigu. Idiotiska situacija bet pabegau greiciau nei buciau apvoges kokia masina tarkim. Tiesiog manau pagonybe sudirbo ir Areju paveldas yra isisavintas. pinigai ir slove sudo kapstymas. Aciu ne as turiu pazymeti kad tai yra geda ir neteisinga israiska visuomeneje.
  Supraskime kad mes “Normalus” neofishuojame apie tai kaip tai parodytume visuomeneje. Mums yra asmeninis gyvenimas svarbiau nei kazkokie eityniu manevrai. Tam istikruju yra daugiau ar maziau slaptos vietos jei tu nori parodyt kad tu myli zmogu. Yra tam tikros normos ir pan. As sneku tik uz save ir tik uz save…
  Man kazkodel nereikia irodyti kad esu KAZKAS. GAL AS ESU KAZKAS o kazkas bet zino tik tie kas yra tokie ar kitokie.
  Tikrai auksta suda maldami didesni iskasim. “MANO FAKTAS” BET esam vienodi.
  Tolerancijos nera siuo atzvilgiu. kodel o gi todel nes tai perlenke lazda kuri duoda i abu galus. Kaip tuscias i kiaura:)
  PEACE Hopefully

 73. Jurga:

  tik kad ne gėjai sudaro didžiąją dalį užsikrėtusių AIDS/ŽIV, o neapykantos gėjams kupini heteroseksualai, savo spermą lašinantys ne į vyrų užpakalius, o savo ištikimom žmonom į vaginas… straipsnis yra mitų ir melo kratinys, ir tiek.

 74. rimas:

  nesiseka Lietuvai su sąjungom. Viena iš mūsų prievarta darė HOMO SOVIETIKUS , kita prievartauja tapti HOMO TOLERASTAIS

 75. Birutė:

  Labai geras straipsnis. Man darosi baisu. Vyrai, nenaikinkite pasaulio tik dėl patiriamo sau malonumo.

 76. agota:

  Ačiū už gerą straipsnį. Tai tik patvirtina nuojautas dėl vykdomos psichologinės atakos.

 77. Dovydas:

  Perskaiciau kelis pirmus straipsnio sakinius. Kol priejau ,,imkime pavyzdziu Amerika”. Tada parasiau komentara ir nusivyles dar vienu zmogumi nuejau miegot.

 78. eivis:

  negaliu patiket, na ir ka su sitais iskrypeliais daryt ,turit kas geru realiu minciu, o ne kad uzmust ar ka as mielai ir pats juos visus an baslio, bet reikia tokiu minciu ir veiksmu del kuriu nereiktu duonos valdiskos ragaut, bet abejoju ar mes normalus zmones galim ka padaryt su pyderastais iskaitant kad situ iskrypeliu yra visur ir seime ir teismuose ir t.t.. tai cia paskaicius yspudis toks kad tuoj visa zmonija taps pydaru ir visu kitu iskrypeliu zeme o mes normalieji eisime kaip eina dabar sitie isgamos su plakatais ir minsim teismu slenkscius kad mums leistu viesai pasirodyt kadangi nebeuzilgo jau mes liksim mazuma. na manau to nebus va tada jau neberupes kieno duona valgyt ar sava ar valdiska – kas bardanke kas banana i rankas ir pirmyn i kova pries pydarastus ir visus nukrypelius manau taip greit cia jie musu nepalaus , o kam reikes galesiu viena strielba paskolint as ir i prieki uz mus normalius.

  • Gaila, kad nesuvoki, kad jau daug kur per vėlu ir priešintis: norvegijoj, švedijoj, danijoj, olandijoj, suomijoj, vokietyjoj, austrijoj ir t. t. Daug įmanoma pasipriešinti norvegijoj??? UAB-as bernevernet atima vaikus ir parduoda homoseksualams pederasintį. Pabandė jau vienas pasipriešintį – BREIVIKAS. Ir kas iš to išėjo??? Ar tu to lauki??? O dori intelektualai to sulauktį nenori, todė organizuojasi, kol ne vėlu.

 79. wikswa:

  Ko jūs juos vadinat homo? Vadinkit lietuviškai – belyčiai.

 80. wikswa:

  Ko jūs juos vadinat homo? Vadinkit lietuviškai tikru vardu – belyčiai.

 81. Kamile:

  Ar pati autore suvokia apie ka ji raso? Knyga 23 metu senumo ir visiskai neatitinka nei laiko, nei konteksto. Idomu ar panele Simanonyte supranta jog homoseksualumas yra seksualine pakraipa o ne ‘judejimas’ ar ‘filosofija’?Ir ka is sito straipsnio neturincio nei aktualios literaturos kaip pagrindo, nei elementarios rasinio strukturos turetu lietuva pasimokyti?

  • Jotvingis:

   Iš kur tokia “abejonė”, ar straipsnio autorė suvokia ką parašė?! Jeigu knyga buvo parašyta prieš 23 metus, tai tuo blogiau.Juk čia tinka posakis, kad “apetitas auga bevalgant”.Beje, homoseksualumas yra ne seksualinė pakraipa, bet gamtinė anomalija-seksualinis iškrypimas.Argi Simonko vadovaujamas LGL ir LGBT nėra judėjimai su savo “filosofija”,argi jie nieko neveikia?! Nėra jokios abejonės, kad politika gali užsiiminėti ne tik tautos, įvairios socialinės grupės, bet ir žmonės, besiviešinantys jog esantys homoseksualūs.Juk tai elementaru!

 82. Atgalinis pranešimas: Kodėl Lietuvoje nėra problemų, arba Tikrieji didvyriai ir priešai

 83. Pijus Neopilitikui:

  Kalbi, kaip ką tik būtum grįžęs po pagirių. Visų pirma, dabar ne KGB laikai. Suprantu, kad KGB metodai tau patinka, tad priimk užuojautą. Tai, kurioj vietoj aš meluoju? Bet, jeigu tu man dabar neįrodysi faktais, tai susitarkime, kad sekančiame komentare privalėsi parašyti štai šitą tekstą: atsiprašau, garbingas pone, kad aš nepateikęs jums jokių įrodymų, apkaltinau jus melu. Pasižadu pasitaisyti ir nesikabinėti prie žmonių, nežeminti jų ir neįžeidinėti. Prižadu, kad aš daugiau netęsiu tokių įpročių, kurie yra būdingi nedoriems ir protiškai nesveikiems žmonėms.

 84. iln:

  Rasote kazkokius kliedesius, gyvenimas Vakaruose neismoke jusu nei tolerancijos, nei gilesnio mastymo, suplakete viska i viena kruva, be islygu, lyg pasauli matytumete tik juoda arba balta. Gaila…

  • Tolerancija yra būtinas darnaus sociumo elementas, tačiau nereikia jos, kaip ir bet ko kito, suabsoliutintį. Neturi būti jokios tolerancijos tiems kas griauna visuomenę. Kadangi homoseksualizmas susideda iš labai menko įgimto faktoriaus (net ir kurį galima būtų nesunkiai ignoruotį, jei nebūtų tos propogandos) ir įbruktų klaidingų seksualinių refleksų, vadinasi visom išgalėm būtina saugotį žmones, ir ypač vaikus, nuo jų iškreiptos tvirkinamosios prpogandos. Net prieš 100 metų Pavlovas įrodė, kaip nesunku įdiegti bet kokius (tame tarpe ir žalingus) refleksus, suformuojant smegenyse centrus atsakingus už konkrečią fiziologinę reakciją – atsaką, elementariausia dresūra. Ir ko gi tas pederastizmas-pedofilia skiriasi nuo kitų žalingų priklausomybių: alkoholizmo, rūkimo, narkomanijos ir kt.??? Manau tik tuo, kad lengviau išgydomas, ką įrodė ir jų neužsakytas MOKSLAS.

 85. Atgalinis pranešimas: A.Statkus. Kaip supainioti liberalą? | Alkas.lt

 86. Jon:

  Kai kuriu zmoniu elgesys pries homoseksualus, manytum kad jie tik neseniai atsirado ant sio pasaulio, Homoseksualai ant sios zemes jau tukstacius metu, ir kiek as zinau, nera uzkariave nei vienos tautos, nei nuverte valdzios. Jie nera paverte musu vaikus gejais, ir nera isarde socialines strukturos bent kur pasaulyje. Cia neturetu buti klausymas apie homoseksualus, bet apie zmogaus teises. Ypatingai, Lietuviai turetu susiprasti kiek darbo, kraujo, ir asaru reikejo islieti atgauti savo teises.

  • tikras lietuvis:

   Jon,
   neapsimetinėk durneliu – čia kalbama ne apie homoseksualus, o apie homoseksualistus, kas nėra vienas ir tas pats.

  • Pijus Jon:

   Tegul homoseksualai gyvena tūkstančius metų, bet krokodilai vis vien už juos yra senesni, nes jie gyvena milijonus metų. Prieš kiek metų tai atsirado, tai neturi jokios rekšmės. Yra labai nedaug žmonių, kurie būtų nusiteikę prieš homoseksualus, tačiau štai homoseksualai, kaip rodo paskutiniai įvykiai, yra nusiteikę prieš normalius žmones. Ir būtent dabar homoseksualai pradėjo atakuoti ir pulti normalius žmones. Jūs neturite vaikų ir jums nerūpi jų likimas. O žmonės augindami vaikus aukoja savo laiką, savo lėšas ir atiduoda viską, kad tik tiems vaikams būtų geriau. Jūs tuo tarpu esate lyg tranai ant visuomenės kūno ir jums rūpi tik šikna ir maitinimasis. Niekas jums netrukdo homoseksualintis iki pamėlynavimo ar iki pažaliavimo, bet jūms knieti pasisavinti tai, kas priklauso normaliems žmonėms. Jūs norite pasisavinti ir jau pasisavinate tai, ko jūs negalite pasidaryti. Maža to, jūs jau tiek suįžūlėjote, kad net pasisavinate santuoką, kuri yra skirta tik tam, kad turėti lytinius santykius šeimoje, kurių tikslas yra vaikų gimdymas. Tuo yra aprūpinama valstybė nauja darbo jėga, išlaikomos nacionalinės tradicijos, kultūra, ir dėka ko, tu pats naudojiesi tais sukurtais normalių žmonių vaisiais. Pavyzdžiui, ar gali padaryti tokį stebuklą, t.y. išmokyti, pareikalauti arba priversti homoseksualą NEIŠKRAIPYTI ŽODŽIŲ PRASMIŲ IR NEIŠKARIPYTI ĮVYKIŲ ESMĖS IR PRASMĖS. Aš dar nebuvau sutikęs nei vieno homoseksualo, kuris šitaip nesielgtų. Dabar tu rašai, kad “nėra užkariavę nei vienos tautos” ir kitus dalykus. Ar tai ne absurdas? Ar jūs ką nors galite užkariauti? Ar tai ne absurdiškas tvirtinimas? Netgi, jeigu jums duotų žemę, kur nors Rusijoje? Ar jūs ten kurtumėte kokią valstybę? Ar jūs tauta? Ar jūs galite išgyventi vieni? Štai tame ir yra problema, kad jūs negalite egzistuoti be šitų normalių žmonių. Yra toks dalykas, kaip virusas. Virusas pats daugintis negali. Todėl jis ieško tos gyvos terpės, kurioje jis galėtų daugintis. Ir tik papuolęs į gyvą terpę jis gali daugintis. Panašiai ir homoseksualai gali išgyventi tik tada, kada yra noramlūs žmonės. Puldami ant normalių žmonių, jūs rizikuojate tuo, kad jie jus pradės naikinti. Kodėl? Todėl, kad jūs pradedate diktuoti jies savo gyvenimo būdą, kuris ardo visą visuomenę. Homoseksualų mąstymas pasižymi destruktyvumu, melu, apgaulėmis, išdavystėmis ir tiesos slopinimu. Jūs nepripažįstate DOROS ir MORALĖS, kurių dėka išsivystė visos civilizacijos ir kurių dėka esate išlikę jūs patys. Tik dėka normalaus žmogaus humaniškumo jūs esate iki pat šiol. Fašistai jus naikino fiziškai, psichiatrai taip pat. Normalus žmogus yra pakankamai tolerantiškas ir jis jūsų nenaikina. Bet jūs norite sunaikinti jo gyvenimo būdą, jo tradicijas ir jo moralę, nes visa tai jūs niekinat. Ne normalus žmogus jus puola, o jūs puolate normalų žmogų, norėdami sunaikinti jo šeimą. Jūs tapatinate du skirtingus dalykus, kurie niekada per amžius nebus tapatūs. Ne žmogus sukūrė patinus ir pateles, o jūs norite tai pristatyti, kad, lyg tai, žmogus tai sugalvojo, ir dabar paprasčiausiai reikia tą dalyką suvienodinti. Tas pats komunistinis LYGYBĖS metodas. Sulyginti tinginį ir nevalą su darbščiu žmogumi, kuris uždirba sau, valstybei ir dar abu tuos išlaiko. Jūs norite LYGYBĖS, tai yra naudos sau, net neklausdami ar tos LYGYBĖS nori visuomenė? Pagal jus prostitutė ir dora ir tvarkinga moteris, auginanti vaikus kartu su sąžiningu savo vyru, yra lygūs. Tai yra žmonės nesugebantys valdyti savo instinktų yra prilyginami tiems žmonėms, kurie sugeba valdyti savo instinktus ir reguliuoja savo gyvenimą priimtinos moralės ribose. Tada reikia sulyginti ir narkomanų teises su nevartojančiais narkotikų. Narkomanus rinkti į Lietuvos Prezidentus, Seimo narius, leisti jiems vadovauti STT, URM ir netgi Švietimo ministerijai.
   O kodėl turi būti nuskriausti zoofilai? Kodėl jie negali tuoktis su ožkomis, kuiliais, kuinais ar šunimis? Kodėl jums turi būti padarytos pačios didžiausios išimtys? Ar jums neatrodo, kad jūsų reikalavimai atsiduoda amoralių ir nesveikų žmonių reikalavimams?

 87. Vaidilosvainis:

  Pilietiškai labai geras Audros straipsnis.

  Aš irgi niekaip negaliu suprasti, kaip žmonės nemato, kad homopropagandos esmė ir tikslas yra ne kažkieno teisės, bet palaidumo marketingas, vykdomas pagal užsakymą (už kažkieno net ne didelius, bet Labai Didelius pinigus). Kur jau tokiems nesusigaudėliams galvoti dar toliau- apie užsakovų užmačias ir tikslus…

  Ačiū, Audra, už dar kelis taškelius ant ‘i’.

 88. Algimantas:

  Visos tos gėjų eitynės ir jų paradai, kelia pasibjaurėjimą. Tačiau apie tai skaitant spaudoje pasirodančius straipsnius, o taip pat ir girdint įvairius komentavimus, niekada nebuvo paaiškintas vienas klausimas: ar atveju, jei su tuo nebus kovojama, tai toji bjaurastis jau tiek išplis, kad neliks švarios vietos pasaulyje?
  A. Simonaitytės straipsnyje rašoma: “kai informacija apie mus sukels ne pyktį, ne susierzinimą, o tik nežymų pečių gūžtelėjimą – mūsų (homoseksualų – mano pastaba) kova dėl socialinių teisių yra faktiškai laimėta“.
  Kitaip sakant, man čia siūloma ne “pečiais gūžčioti”, o būti aktyviu kovotoju, nes gali įvykti vos ne pasaulio pabaiga.
  Jei jau taip, tai visa tai kažkaip tarsi nesiderina su bendraisiais visuomenės egzistavimo dėsniais, jei norite – Dievo nustatytąja tvarką. Išeitų, kad bus ne taip, kaip turi būti (ne taip, kaip Dievas nustatė), o taip, kaip kažkas nori (šiuo atveju – homoseksualai).
  Todėl manau, kad bet kokia bjaurastis (įskaitant ir tą, apie kurią čia kalbame) nors ir gali išplisti, tačiau ji niekada netaps gėriu. Kitaip sakant, bjaurastis visada liks bjaurastimi, nesvarbu kokį plotą ji beužimtų. Pavyzdžiui, alkoholizmas ar narkomanija visada bus blogiu, nepriklausomai nuo alkoholikų ar narkomanų skaičiaus.
  Sakau, kad agituojant būti aktyviu kovotoju prieš žygiuojančius gėjus, čia gal man siūloma kovoti už tuos, kurie patys negali apsispręsti kuo jiems būtį. Nesmerkiu tų, kurie kovoja už neapsisprendusius, tačiau manęs tie neapsisprendusieji (nežinantieji kuo jiems būti), taip pat niekada nebuvo patrauklūs (niekada nenorėjau būti kartu su jais).
  Kitaip tariant, aš linkęs manyti, kad nesvarbu kokio dydžio bus bala ar klampynė. Ji niekada neužlies aukštų kalnų ir nenustelbs jų grožio. Bus taip, kaip Dievo plane numatyta, o ne taip, kaip nori gėjai (ar kovojantys prieš juos).

  • Pijus Algimantas:

   Lietuvoje yra pastebimas maniakalinis noras įdarbinti Dievą. Bedarbystę Lietuvoje, pasirodo, turi sutvarkyti Dievas, Teisingumą taip pat Dievas, narkomanus paprotinti taip pat turi Dievas. Ir pastoviai šitie maniakai su neišvystytų atsakomybės jausmu, visur jie kiša Dievą. Bet pažiūrėkime faktams į akis: Lietuva viena iš skurdžiausių Europos šalių, pagal savižudybių skaičių ji taip pat stengiasi nepakilti nuo galo ir laikytis gale. Pagal emigravusių skaičių ji taip pat stengiasi lyderiauti. Nors valstybė palaiko Katalikų bažnyčią ne tik moraliai, bet daug labiau nei kitus tikėjimus ir materialiai. Iškyla klausimas: su kuo bendrauja katalikai – su Dievu, ar su Velniu? Kiek metų krikščionys yra Seime? Beveik nuo pačios Neprklausomybės pradžios. Tai, kur gi yra jūsų darbų rezultatai? Ar čia vėl už jus turi dirbti Dievas, o jūs tik jam krausite ir krausite kuo daugiau darbų? Ir jeigu jau paimti tai, kas sakoma 10 Dievo įsakymų, tai juose yra rašoma: “Neminėk Dievo vardo be reikalo”. Tai, kodėl Algimantas nesilaiko šito Dievo įsakymo?
   Gal Lietuvoje reikėtų katalikams pravesti apmokymus, kad jie suprastų labai paprastą, tiesiog, abėcėlinį dalyką, kurio jie, deja, net per 2000 metų nesugeba įkąsti, kad Dievas kiekvienoje galvoje yra skirtingas. Tinginio galvoje jis vienoks, melagio galvoje jis kitoks, kunigo-pedofilo galvoje jis trečioks ir t.t.
   Algimantui, kuriam jau tikiuosi daugiau nei 18 metų, reikia išmokti kalbėti ne Dievo vardu, o savo vardu. Ir tada viskas bus teisingai, ir Dievas bus savo vietoje, ir Algimantas bus savo vietoje. Tai, jeigu Dievas iki pat šiandien tau nedavė tokio paprasto supratimo, tai nereiškia, kad jis tavęs nemyli ar tave nuskriaudė būti kvailesniu nei yra kiti, bet jis nori, kad Algimantas nebūtų mažas vaikas ir nepainiotų savo devindarbės mamytės su Dievu.

  • Tikintysys, kaip visada ALOGIŠKAS. Tikėtį galėsi tu dievo garantijom, kai tavo anūkai bus išpid…sinti. Ir visi aplinkui sakys -“nieko tokio”. O ant stalo šalia torto per savo vardynes pasistatys šikpuodį – jų meilės afrodiziaką. Dabartinis tavo popiežius greičiausi (čiut ne vienintelis) ne homosekas, ir tai tik dėl vaizdo šiek tiek švelniai bara kunigus pedofilus, bet čia pat sako- “dievas myli ir pedikus- bukim ir mes jiems gailestingi”

 89. rimas:

  Genderizmas – naujas Stalino akademiko Lysenkos idėjų variantas . Lysenka bruko,kad iš rugio galima išauginti žirnį ir atvirkščiai. Net mokykliniuose vadovėliuose tai buvo rašoma. Genderistai tvirtina, kad iš berniuko galima išauginti mergaitę ir atvirkščiai. Lysenka rimtus mokslininkus skundė NKVD (pav. Vavilovą) , genetiką vadino ,,Imperializmui parsidavusia mergše”. Genderistai rimtų mokslininkų darbus nutyli , o bandančius juos propaguoti paskelbia homofobais.Panašu?Ir vis dėlto Lysenka eksperimentavo su augalais , o genderistai ta daro su vaikais. Kas baisiau?

 90. rimas:

  Noriu priminti du žymius XXa.pradžios veikejus-homoseksualus : Vokietijos nacionalsocialistu smogiku SA vada Ernsta Remą ir Sovietų Sąjungos NKVD viršininką Nikolajų Ježovą. Hitleriui ateinant į valdžią SS buvo tik nedidele smogikų grupelė,skirta partijos vadų apsaugai. Visą Vokietiją tada terorizavo (ir eitynės su deglais, pvz.) SA. Remo valdiniu kelias į karjeros aukštumas ėjo per Remo lovą. Kai Remas per daug užrietė nosį, Hitleris leido Himleriui su Remu susidoroti. SS-ininkai,įsiveržę Remo areštuoti rado jį maloniai laiką leidžiantį po jaunu SA smogiku. Homoseksualų eitynės man labiausiai ir primena nacistų taktiką. Dvidešimtųjų metų viduryje nacistus lailė tik neklaužadomis berniūkščiais. Trisdešimtųjų viduryje jie jau valdė, keturiasdešimtųjų viduryje buvo sutriuškinti, prieš tai sugriovę didesnę dalų Europos.Kai Himleris Vokietijoje ir Berija Sovsajungoje norėjo sau pavaldžiose žinybose paskirti savo žmones, kaip kitaip, nei apkaltindami homoseksualumu, jie galėjo pagrįsti nušalinimą tų,kuriuos paskyrė jų pirmtakai( Remas ir Ježovas). Juk savo pareigas šie vykdė labai uoliai. Berija savo veiklos pradžioje net buvo laikomas liberaliu. Nematytas dalykas NKVD jo įsakymu nutraukė kažkiek bylų, žmones paleidinejo iš lagerių. Berija,kad ir seksualinis maniakas, visgi buvo heteroseksualas… O Remui ir Ježovui baigesi liūdnai . Remą nušovė SS-ininkai, Ježovą užspardė jo buvę pavaldiniai. Juos abu sutrynė sistema, kurią jie patys ir sukūrė.

 91. Straipsnis vertas disertacijos apsigynimo. Už gėjų stovi masonai, už masonų – antikristas!

  • Vilmantas Rutkauskas:

   Blaiviom akim žiūžiūriu į straipsnio nuo nuotraukę, ir niekaip nesuprantu, į kur ten atsirėmus straipsnio autorė.

  • Gėjai yra pederastai, kurie homoseksualumą įgavo kaip priklausomybę per palaidą gyvenimą, o jų organizacijoms vadovauja žydomasonai, kurie, bandydami gėjus iškišti už tikrus homoseksualus ir, būk, skriaudžiamus, daro iš to biznį – ima didžiulius pinigus “skriaudžiamiesiems” palaikyti ir iš to pragyvena.
   Štai koks čia yra ryšys.

   • Taip po paskutinio jų parado Lietuvoje buvo atskleista, kad organizatoriams didžiules lėšas suteikė 14 užsienio šalių ambasadų, paimtos didžiulės lėšos iš ES Lietuvai skirtų fondo bei iš Lietuvos biudžeto.
    O kaip tik tų lėšų netenka nepagydomomis ligomis sergantys, našlaičiai, seneliai ir kiti vargstantys.

 92. bro:

  Graudu skaityti tokius kliedesius. Tokias temas rašyti galima vakaro ziniose arba akistatoj. Ai bankrutavo akistata. Kodėl bankrutavo? Nes bullshitą rašė.

 93. -:

  Fakto klaida (greta visų kitų): aids neplinta per seiles (nebent išgertum tris litrus).

 94. epilogas:

  labai stiprus straipsnis, – dekuj autorei, linkiu pamastyt skaiciusiems

 95. reikia prisiminti, kad sekualizmas, ir kas mus lytiškai patenkina yra IŠMOKSTOMA o ne atsiranda iš prigimties. Už tai visi šio judėjimo dalyviai yra itin pavojingi — jie yra tvirkintojai.

  • Zaiph:

   Visi sako sako ir sako ir jus vis dar nesuprantat. Orentacija atsiranda pirmais mėnesiais po gimimo. NIEKAS nepasirenka tuo buti, ir niekas negali savo noru pakeisti savo orentacijos. Kas po velniu pasirinktu “Na nusprendžiau buti geju, nes noriu, kad manes visi nekestu!” Man baisu, kad Lietuvoje gyvena tiek kvailu žmoniu, kurie vis dar mano kaip jus.

   • Meluoji, niekše:
    orientacija atsiranda tada, kada žmogus bręsta, nes iki tol jis niekur negali orientuotis – tai yra valingas veiksmas.
    Taip, kad visi, kurie orientavosi, yra pederastai, nes tiems, kurie tokiais gimė, niekur orientuotis nepavyks – tiesiog gamta taip juos surėdė ir tokių,tikrų homoseksualų, yra labai ir labai mažai: Delfyje buvo skelbtas austrų medikų tyrimas, kuriuo nustatyta, kad tikrai homoseksualiu gimsta tik 1 vaikinas iš milijono.

    • Karolis:

     Aišku, kad tas zaiph NIEKŠAS, tik iš rašymo manieros matyti, kad jis dar ir jų samdomas darbuotojas ir dar, greičiausiai, neaiškiose valdžios struktūrose dirba. Labai jau pasitikintis. Dėl aiškumo įmetų vieną nuotrupą iš savo komentarų delfi:— ” Ir dar. Pabandykit įsivaizduot kokio mąsto SMEGENŲ PLOVIMO bei balsavimo operacijos buvo pravestos pvz.:-Airijoj ir Prancuzijoj, kad prastūmti PEDOFILINIUS- iškrypėlių… įstatymus per REFERENDUMUS??? KIEK tai kainavo, kokia galinga yra iškrypėlių pasaulinė organizacija, jei sugeba, prieš tautų valią, prastūmti tokius nusikalstamus istatymus. Ir dar jie seka pasakas, kad dori žmonės nepagrįstai “kurpia” samokslų teorijas”, kada tokia akivaizdi nepaprastai galinga- veiksminga jų veiksmų pasaulinė koordinacija ir SPAUDIMAS (koks apgailėtinas čiut ne visų partijų KADRILIS pagal jų muziką, dažnai prieštaraujant net asmeninėms jų vertybėms) oficialiom valstybių valdančiom struktūrom-žiniasklaidai ir kt.”

  • Arūnas:

   teisingas pastebėjimas “kas mus lytiškai patenkina yra IŠMOKSTaMA”, nes atsiradusi sekso industrija skatina įvairiausias lytinio pasitenkinimo formas. Kai nusibosta įprastinis, oralinis ir kitoks seksas tarp vyro ir moters, arba kai atsiduriama izoliuotoje aplinkoje (kalėjime, kariuomenėje, laivyne), tada seksualesni ieško homoseksualių santykių ir randa pasitenkinimą. Kadangi homoseksualų apologetai nori turėti platesnį partnerių ratą, tai vysto aktyvią propagandą. Negalima neigti, kad yra ir genetinės klaidos, kada gimstama su vienais ar kitais, taip pat seksualiniais nukrypimais, tačiau dauguma genetinių ligų yra, deja, nepagydomos. Bet ligą nereikia paversti privalumu, o ištvirkimą- duotybe

 96. Vaclovas:

  O jie iš tiesų tai yra PIDERASAI, o ne kaip dabar vadinas

 97. Zaiph:

  Nu va, čia YouTube komentaru puslapis kur susirenka tokie kaip “tikras lietuvis” ir išsidirbinėdamas nori gauti dėmėsio. Lietuvai vis kaško nekesti reikia. Apsiraminkit vaikeliai.

 98. Karolis:

  Net ir labai užsiėmę dori intelektualai paprastai nelieka abejingi sociumą griaunančiom tendencijom ir, karts nuo karto, argumentuotai pareiškia savo nuomonę visuomenės gėriui aktualiais klausimais. Tačiau, negalint skirtį daugiau laiko organizuotis, tokio pavojaus akyvaizdoje, daliai jų susidaro įspūdis, kad kova jau pralaimėta – tiek visuomenės – šeimos moralės fronte, tiek, ir bendrai, visuotino žmonijos sekimo, manipuliavimo ir kastizavimo bei panašiose srytyse. Tačiau pakėlus galvą nuo savo darbų, bent kiek apsidairius, saulės blyksnyje galima “praregėtį” ir padarytį ir ne vieną tokį NUOSTABŲ atradimą – Kaip AUDRONĘ SIMANONYTĘ. Vadinasi dar yra dorų intelektualų pasirįžusių aukotis dėl VISUOTINO GĖRIO. Todėl dar kartą kreipiuosi į tokius žmones:- Iš žiniasklaidos, bei pažįstamų rato atsirinkite DORUS intelektualus, susiriškite su jais, aktyviai bendraukite, VIENIKITĖS į BENDRAEUROPINIUS – BENDRACIVILIZACINIUS visuomeninius judėjimus, klubus, partijasir panašiai, nes tai vienintelis kelias pasipriešintį vis didesnę grėsmę įgaunančioms TAMSIOSIOMS SOCIUMO griovimo JĖGOMS. Tie judėjimai, čiut ne nuo pat pradžių, turi būtį internacionaliniai, nes bet kokioje, atskirai paimtoje šalyje, be tarptautinės paramos, tokie jūdėjimai bus sutriūškinti, vos tik bepradės įgautį blogio jėgoms pavojingą politinį svorį.

 99. Cosmo:

  Manipuliatyvus, neismanantis arba tycia mela skleidziantis straipsnis.
  Autore neturi supratimo apie tokius dalykus, kaip hate speach – arba tycia meluoja, kodel tai atsirado ir ka tai reiskia. Hate speach savoka galioja kiekviena karta, kai neapykanta kurstoma pries bet kokia zmoniu grupe, iskaitant, be abejo. lenkus ir rusus.

  Bet kokia ksenofobija, iskaitant homofobija, yra neismanymas ir zemas kulturos lygis ir/arba psichinis sutrikimas.
  Polinkis i samokslo teorijas siuolaikinis mokslas taip pat priskiria prie psichiniu sutrikimu.

 100. a:

  Siaubas, lygiai taip pat planingai ir organizuotai viska pakeite (ir neataisomai sugadino) bobos ir negrai. Jus tik pagalvokit, dar visai neseniai boboms net balsuot nebuvo galima, sedejo namie prie puodu, dabojo vaikus, o jeigu vyrui neitiko, jis turejo pilna teise sumust ar net uzmust, ar bent jau isvaryt i gatve, kartu su visais vaikais. Nuostabus laikai buvo. Dabar paziurekit, bobos prezidentes! Lygiai tas pats ir su negrais, turejo sau atskirus iejimus, sedejo autobusu gale, nebuvo ileidziami i dauguma istaigu, o dabar prezidentai! Siaubas, dabar geju eile, tuoj ir jie salis valdyt prades! Siulau daryt revoliucija, pradedam dar labiau engt gejus, paskui bus negru, o paskui ir bobu eile ir vel sugrazinsim tikrasias vertybes, tradicine seima ir nebus jokiu istvirkavimu ir dar isstot is geiropos reikia butinai, nes cia jie viska ir gadina.
  O jei rimtai, tai kiekviena knyga zmogus supranta pagal save ir pagal savo sugedimo laipsni. Vienas gali iskaityt zmoniu kova uz savo teise gyventi, o kitas mato geju samoksla uzvaldyt pasauli. Aiskiai parodo autores samoningumo lygi. O dabar visi draugiskai einam garinti acto.

 101. Kornelija:

  Stiprybes jums ! Daugiau tokiu straipsniu! Gal net i anglu kalba isverskit….Labai reikia faktu kai nori apginti savo normalu poziuri ir nepritarima pidarams

 102. Borb:

  Sveiki, kaip atėistė, lesbietė ir feministė, norėčiau teigti, kad jūs ne tik nesupratote LGBT judėjimo esmės, bet dar ir pasišvaistėt nuostabiais homofobiškais komentarais. Sveikinu, turbūt niekada anksčiau nebuvau skaičius kažkieno rašliavų, kuriose buvo bandoma taip save įtikinėti.
  Taipogi norėčiau pasveikinti, nes atradot vieną LGBT žmonių parašytą knygą ir pavadinot ją mūsų visų biblija. Gyvenime nesu net girdėjus apie šią knygą, nes, nors jums tai ir sunku suvokti, visi LGBT asmenys yra skirtingi ir nesudaro vienos didelės vienodų žmonių grupės, kuri tik nori iš jūsų kažką atimti, ar į kažką jus “atversti”.
  P.S. Prašau nenaudoti termino “homoseksualizmas” kai iš tiesų kalbate apie daug platesnę žmonių grupę. LGBT judėjime yra daug skirtingų žmonių, ne tik gėjų, pvz.: transseksualų, lesbiečių, biseksualų, panseksualų. Tam ir naudojamas sutrumpinimas LGBT.

  • Kemblys:

   Borb:
   ,,…norėčiau teigti, kad jūs ne tik nesupratote LGBT judėjimo esmės, bet dar ir pasišvaistėt nuostabiais homofobiškais komentarais.”

   Borb, parašyk ,,LGBT judėjimo esmę”, prašau.

   Straipsnis paviršutiniškas. Jame neradau, kaip PASIRENKAMAS lytinis savęs sutapatinimas, kodėl lytinis iškrypimas (tokiu būdu neįmanoma daugintis) tampa priklausomybę ir… Audronė Simanonytė nepaaiškino kaip atsikratyti (dėl ko) šios priklausomybės.

   • Citata: “Kemblys: Audronė Simanonytė nepaaiškino kaip atsikratyti šios priklausomybės”.
    Na, va ir išaiškėjo – jau įsitaisei. 🙂
    Seniai įtariau, kad tu – nenormalus.
    Sakai – neaišku kaip atsikratyti?
    JAV, pvz., geriausias tos priklausomybės būdas – gydymas elektros šoku.
    Pasinaudok galimybe, kol yra pigios elektros. 🙂

  • Jus visus dera apibrėžti vienu žodžiu – nenormalūs.
   Ir tai būtų teisinga, nes visuomenės dauguma – normalūs žmonės.
   Tai, kad jūs savo nenormalumą siekiate prakišti visuomenei už normą, rodo, kad jūs negimėte tokie (tokiais gimę neina į jūsų akcijas ir nuolat apie tai parašo internete), bet savo žygiais siekiate materialinės naudos – ją jums, kiek yra žinoma, pvz., po paskutinio jūsų maršo Vilniuje, skyrė ES iš ES Lietuvai skirto fondo, Lietuvos vyriausybė iš Lietuvos iždo, 14 užsienio ambasadų ir t.t, ir pan., kai, tuo tarpu, tų lėšų negauna nepagydomomis ligomis sergantys, našlaičiai, seneliai bei kiti vargstantys žmonės.
   Ne be reikalo, manau, A.Hitleris laikė jus parazitaujančia grupe.

 103. Saulius Kulvičius:

  Prie ko čia tolerancija ? Kokia čia filosofija? Du suaugę diedai viens kitam užpakalyje kirminus trina ir aiškina ,kad tai meilė . Paleiskit psichiatrinės ligoninės ligonius ,- jie jums dar netokią meilę parodys .

 104. Vytas:

  Ir Amerikoje neapykanta bujoja.

 105. Vip:

  Labai geras straipsnis. Jok8ai tolerancijai negalim pasiduot, nes tai sunaikins mus, sunaikins kaip asmenybes su vertybem.
  Aciu! Kad dar daug sveikai mastanciu zmoniu liko

 106. STRAIPSNIS NĖRA GERAS IR LIETUVAI TINKAMAS…AUTORĖ TEGUL GRĮŽTA –YRA REIKALINGESNIŲ STRAIPSNIŲ IR DARBŲ–VAIKUS GIMDYTI LIETUVOJE, O NE JAV…NEPRITARIU IR NEIGIAMA NUOMONĖ..TAI TAS TINKA IR LEZBIJIETĖMS..AR TO MUMS REIKIA?

 107. Kęstutis:

  Tai mes ritamės į galingų senovės imperijų laikus,kada (šitų) orgijos,atvedė į imperijų žlugimą.O gal tai gaivališka pasaulio susinaikinimo PUOTA!!???

 108. Šituo klausimu komentarai turėtų būti anoniminiai todėl, kad yra temų, už kurias persekiojama (tame tarpe ir ši)

 109. Čia viskas iš gero gyvenimo. Padirbėtų iki prakaito, kad užsidirbtų duonos kąsnį, tai viskas atsistotų į savas vėžes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: