Pro Patria: Išlikime žmonėmis. Žodis tėvynainiams (21)

Liepos 26 d. piliečių bendrija „Pro Patria“ savo internetinėje svetainėje www.propatria.lt. paskelbė kreipimąsi į tėvynainius dėl vadinamųjų „gėjų parado“ Vilniuje:

1940 metais, kai Lietuva buvo okupuota, prasidėjo 50 metų trukęs ciniškas tyčiojimasis iš tautos religinių, moralinių ir kultūrinių vertybių bei tradicijų. Tai, ką iki tol tauta laikė melu, okupantas įžūliai netruko pavadinti tiesa, kurią įvairiomis prievartos formomis vertė išpažinti. Atkūrus Nepriklausomybę atrodė, kad toks tyčiojimasis bei tautos moralinis ir psichologinis prievartavimas bei žeminimas baigėsi ir niekada nebesugrįš. Tačiau ilgainiui paaiškėjo, kad tokia viltis buvo apgaulinga ir tuščia. Lietuvai tapus Europos Sąjungos nare atviras tyčiojimasis iš tautos moralinių vertybių ir kultūrinių tradicijų pasitelkiant ideologinę prievartą greitai vėl tapo tikrove.

Pažeidinėdamas visus susitarimus ir pažadus nesikėsinti į tautos per šimtmečius puoselėtas, saugotas ir gintas tradicijas, Europos Sąjungos elitas ir jo pagalbininkai mūsų šalyje didžiąją Lietuvos piliečių dalį susiruošė paversti antrarūšiais žmonėmis. Griaunant natūraliai susiformavusius visuomenės institutus – tautą ir šeimą – bei siekiant sunaikinti Europos tapatybę tūkstantmečiais grandžiusį dvasinį, moralinį ir kultūrinį paveldą kartu su daugeliu kitų griovimo įrankių buvo pasitelktas ir vadinamasis seksualinių mažumų teisių klausimas.

Tokiu būdu Europos Sąjungos elito palaikomas Lietuvoje iškilo LGBT judėjimas – mažuma, kuri su Briuselio ir atskirų ES šalių parama leidžia sau tyčiotis iš absoliučios Lietuvos piliečių daugumos moralinių vertybių ir kelti įžūlius reikalavimus dėl neva pažeidžiamų jiems priklausančių teisių. Šių metų liepos 27 d., 13 val. Vilniaus Gedimino prospekte vyksiantis seksualinių mažumų paradas laikytinas šių asmenų paniekos tautai išraiška. Pataikaudama šios akcijos organizatorių ir juos globojančio Europos Sąjungos elito užgaidoms, Lietuvos vykdomoji valdžia bei teisinės institucijos išdavė leidimą rengti šį paradą, žinodami, kad šis renginys bus spjūvis tautai į veidą.

Tokiomis aplinkybėmis išduotas leidimas paradui reiškia:

Nuolaidžiaujanti Europos Sąjungos elitui valstybė nebėra suvereni;
Didžiosios dalies piliečių moralinius įsitikinimus ir jų teises trypiantys bei valdžios palaikomi renginiai įrodo, kad Lietuva nėra demokratinė valstybė;
Šiuo veiksmu Lietuvos piliečius mėginama paversti bevale ir paklusnia mase, negalinčia politiškai išreikšti savo kitokios nei prievarta primetama pozicijos.

Viešai regimas parado iniciatorių ir rėmėjų įžūlumas rodo tik tai, kad naikinant tautos išlikimui būtinas moralės normas ir socialinius institutus nebus vengiama jokių priemonių ir nebus paisoma jokių kliūčių. Mėginimai pajungti visuomenės daugumą, jai prievarta primesti savo įsitikinimus ir ją pažeminti agresyvios mažumos diktatui niekada nesiliaus. Kaip ir jų komunistiniai įkvepėjai bei pirmtakai, tokių renginių organizatoriai bei jų rėmėjai gera valia niekada nesustos.

Žinome ir suprantame, kad kai kuriems mūsų tėvynainiams vis dar nėra lengva suvokti ir patikėti, kad šio parado rengėjams rūpi ne tariamai pažeidžiamos seksualinių mažumų teisės. Iš tikrųjų jie ir ne Lietuvoje esantys jų globėjai bei rėmėjai tetrokšta ir tokiais paradais skuba visai Europos Sąjungai primesti ir įtvirtinti naują tvarką, kai šimtmečių išbandymus išlaikiusios vyro ir moters santuoka grindžiamos šeimos bus paskelbtos reakcinga praeities atgyvena. Jeigu jiems pavyks įgyvendinti savo planus, neišvengiamai ateis diena, kai dalyvavimas tokiuose renginiuose visų Sąjungos šalių piliečiams taps tokia pat savanoriškai privaloma pareiga, kokia Sovietų Sąjungoje buvo vadinamosios darbo žmonių demonstracijos komunistinių švenčių progomis.

Mus norima ir bandoma paversti savo instinktų nesugebančia kontroliuoti ir todėl lengvai valdoma bei manipuliuojama biomase. Toks puolimas nepalieka vietos jokiems kompromisams. Trauktis nebėra kur. Atėjo laikas galutinai apsispręsti – toliau leisimės pavergiami ir žeminami ar oriai atsitiesime ir išdrįsime pasipriešinti? Neišsigąskime, nepalūžkime ir nepasiduokime. Neleiskime jiems nutildyti mūsų sveiko proto ir sąžinės balso. Protestuokime ir priešinkimės visais įmanomais taikiais būdais ir priemonėmis.

Laukianti ilga ir nelengva kova už mūsų teisę išlikti žmonėmis pareikalaus daug ryžto, jėgų ir drąsos. Mus įkvepiančiais dvasinės ir moralinės stiprybės šaltiniais tegul bus didžiosios kelrodės gairės, nukreipiančios Tiesos ir Gėrio keliu kiekvieno sąmoningo ir doro žmogaus gyvenimą – Dievas, Tėvynė, Tauta ir įsipareigojanti bei atsakinga asmens Laisvė.

Pro Patria piliečių bendrija

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

21 komentaras

 1. Kažin:

  Reikia panaudoti Vytauto taktiką Žalgirio mūšyje – apsimesti, kad mes jau “sumušti ir traukiamės”, o paskui atsisukus atgal smogiam triufuojančiam priešui nelauktai, t.y. per artimiausius rinkimus išsirenkame ne mažumos, o tradicinių orientacijų – tinkamų asmenų valdžią (Prezidentą, Seimą ir t.t.), kuri pakeistų įstatymus taip, kad jie atitiktų Lietuvos garbę ir tradicijas.
  Negali būti, kad neturėtume išeities – ją rado Vytautas Žalgirio mūšyje, tad būkime verti jo – išeitį raskime ir mes.

 2. medus:

  situacija gana sudėtinga, ką ir sakyti. rytoj rinktis į protestus, kitokias eitynes – reiškia, duoti jiems tai, ko pirmiausia ir siekiama šiomis eitynėmis – išprovokuoti konfliktą ir įrodyti, kokie Lietuvos piliečiai yra „laukiniai“ ir apskritai teroristai, verti griežčiausio ir greičiausio susidorojimo. neabejoju, kad mažiausias konfliktas baigsis ne tik pavienių asmenų areštais ir susidorojimu, bet mūsų seimo infantilų rankomis tuoj bus prastumta krūva įstatymų, kurie leis „legaliai“ ir „teisiškai“ doroti kiekvieną, drįsusį net savo nuomonę garsiai (ar raštu) pareišti. tai, manau, yra pats svarbiausias šios akcijos siekis, todėl atsargiai vertinčiau internete rastą informaciją apie tai, jog „dvasininkai ir disidentai organizuoja protestą“ rytoj 12 val. – eitynes nuo Katedros ar pan. nemanau, kad tuo bus pasiekta nors kas nors gero. mažų mažiausiai – iš dalyvaujančių žmonių bus pasityčiota, daugiausiai – jie patys, to nenorėdami pasitarnaus blogajam tikslui – įrodys, kokie lietuviai „laukiniai“ ir verti griežtų įstatymų, nes „tokie dalykai“ tęstis negali.

  iš kitos pusės – be abejo, šis „spektaklis“ turi ne tik pokyčių teisėtvarkoje tikslus – tai, kaip daugelis jau pastebėjo, yra šeimos naikinimo, iškrypimų legalizavimo ir belyčių būtybių plačiąja prasme kūrimo akcija. tam reikėtų priešintis būtinai: protestais, akcijomis, laiškais „valdžiai“ (gėda vadinti valdžia be kabučių), piketais ir pan. platus klausimas.
  todėl aš asmeniškai rytojaus spektaklį ruošiuosi absoliučiai ignoruoti – geriau pailsėti dvasiškai ir pasidžiaugti kur gamta – „gaminant“ šviesias mintis ir pasijuntant žmogumi, o ne varomu gyvuliu, kokiu bandoma paversti visą mūsų tautą.

  • Pikc:

   “mūsų seimo infantilų rankomis tuoj bus prastumta krūva įstatymų, kurie leis „legaliai“ ir „teisiškai“ doroti kiekvieną, drįsusį net savo nuomonę garsiai (ar raštu) pareišti.” – tai kad jau yra straipsnis, poagal kurį galima sodinti praktiškai už bet ką – žr. BK 170.

   • medus:

    kol kas, kiek man žinoma, yra įstatymas prieš “įžeidinėjimą” bet kokiomis formomis, ar kažkas panašaus, pagal kurį “semiami” komentaruose reiškiantys žmonės. bet tai – tik “gėlės” – manau, yra siekiama kur kas stipresnių įstatymų – turiu mintyje, kad tikrai bijosi apskritai tą temą paliesti – tiesiog bus “tabu” tema. o ką tai reiškia? kad į žmonių sąmonę diegima baimė, kuri iš pradžių reikšis tik sąmoningu susilaikymu nuo “kai kurių” temų, o galų gale išaugs į automatinę nuolatinę savikontrolę – ko ir siekiama – žmogus taps save kontroliuojančiu tvarkingu robotuku. o kurie netaps, tiems bus kur kas rimtesni įstatymai nei dabar yra.

   • Kažin:

    Nieko panašaus – pagal BK 170 str. baudžiama ne “už bet ką”, o tik tais atvejais, kai yra viešai kurstoma prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę arba yra gaminami, platinami tokiam kurstymui skirti daiktai.
    Beje, tai nėra naujas str., jis galioja jau nuo 2009 metų.
    Taigi, straipnis konkrečiai užkardo kurstymą.

    • medus:

     jūs teisus – kaip tik apie tai ir kalbame. dabartiniai “tramdymo” įstatymai yra akivaizdžiai nepakankami susidorojimui su laisvais žmonėmis, todėl rytojus yra gerai parengta (ir tinkamai paviešinta) arena gauti pagrindą TŲ KITŲ įstatymų priėmimui -priežasties reikia ir ji atsiras, vienu ar kitu būdu, neabejoju tuo.

    • medus:

     atsidariau delfi ir – eureka!- vyksta kaip tik tai, apie ką vakar ir kalbėjomės. to ir siekta, tai ir daroma. dabar laukime naujų įstatymų.

    • Pikc:

     Ar skaitėte, gerbiamasis, to straipsnio formuluotę (http://www.infolex.lt/ta/66150:str170), ar tik pavadinimą pažiūrėjote? Reikia džiaugtis, kad šitas įstatyminis “šedevras” DAR NĖRA naudojamas pilnu tempu. Aš suprantu, kad šitas straipsnis buvo sukurptas specialiai “lytinių mažumų”apsaugai (t.y., taikytinas tiems 96 procentams, kurie pasisakė prieš homoseksualų paradą), bet jo panaudojimo galimybės – kur kas platesnės. Tiesą sakant, net keista, kad kai jedinstvininkui V. Ivanovui pagal S. Buškevičiaus pareiškimą davė baudą už Stalino portreto garbinimą, jo advokatams “nedašilo” tą patį BK 170 pritaikyti – būtų, ko gero, laimėję: “Tas [S. Buškevičius], kas turėdamas tikslą platinti gamino, įsigijo, siuntė [prokuratūrai], gabeno, laikė dalykus [pareiškimą], kuriuose tyčiojamasi, niekinama, skatinama neapykanta ar kurstoma diskriminuoti [bausti] žmonių grupę ar jai priklausantį asmenį [V. Ivanovą] dėl lyties, seksualinės orientacijos, rasės, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo, įsitikinimų ar pažiūrų [komunistinių] arba kurstoma smurtauti, fiziškai susidoroti su tokia žmonių grupe ar jai priklausančiu asmeniu, arba juos platino, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki vienerių metų.” Pagal tą įstatymą, net Paleckis su savo šutve visus aktyviai pasisakančius prieš jo kalbas ir veiksmus gali paduoti į teismą už “niekinimą”, “neapykantos skatinimą” ir “diskriminaciją dėl įsitikinimų”. Šitame “įstatyme” NIEKUR neparašyta apie JOKIUS apribojimus (pvz., jeigu jis kertasi su Konstitucija ar kitais įstatymais, ar pan.), o kaip galima interpretuoti tą “tyčiojimąsi”, “niekinimą”, “neapykantos skatinimą” ar “kurstymą diskriminuoti”, priklauso tik nuo pačių interpretuojančiųjų fantazijos. Žodžiu, čia tokia “bomba”, kuri ateityje gali taip driokstelėti, kad maža nepasirodys.

 3. medus:

  pasiūlymas: siūlau organizuoti ir informuoti savivaldybę apie renginį – eitynes -“Už šeimų ir visų heteroseksualių asmenų lygais teises. Už lygybę visiems!” Dalyvaučiau jau poryt :))

  • Marta:

   Gal pirmą kartą visiški su jumis sutinku. Gėjai, šiaip ar taip, ir mums atkovojo Gedimiino prospektą, nes kovo 11 ir patriotams buvo duotas leidimas eiti tik Upės gatve. Nors jie to nepaisė ir ėjo Gedimino gatve aplengdami savivaldybės ‘barikadas”. Dabar galime eitynes rengti kone kas savaitę.

   • medus:

    tikrai – gėjai ši tą ir gero nuveikė, jeigu įsigilinus į jūsų argumentą 🙂 visgi kaip gražu būtų – eitume dideliu būriu visi su šeimomis, mylimaisiais ir mylimosiomis, draugais ir kitais artimaisiais – dainas dainuodami ir smagius plaktus nešdami (galima ir pašūkauti choreliu;), pvz. “MYLIU SAVO VYRĄ (ŽMONĄ)!”, “GALIU BE DIDELIŲ PASTANGŲ SUSILAUKTI VAIKŲ”, “MANE TUOKDAMAS Į KALĖJIMĄ NIEKAS NESĖDO” ir pan. 🙂 manau, tik fantazijos reikalas (o jos mums netrūksta). visgi smagu būtų.

 4. MAMA:

  VIS DAR GYVENAME VIDURAMŽIUOSE, KADA GERIAUSIAS MOTERŲ GENOFONDAS BUVO NAIKINAMAS ( pasidomėkite praeitimi ),JEI ESI KITOS NUOMONĖS, O DAR IR ELGIESI NE KAIP ČIA POSTRINGAUJANTYS PRIEVARTINIAI PALIKUONYS, TAI ,, ant laužo, arba pririšus akmenį į mesti į vandenį, jei paskęs,tada uždegti žvakutę – nes nekaltas ( a ), o jeigu iškplauks , tai kaltas , reikia pribaigti. BŪKITE LAISVI IR DARBU , BEI KŪRYBA PUOŠKIME SAVO KRAŠTĄ ,SU GERA NUOTAIKA !

 5. Nepolitikas:

  „1940 metais, kai Lietuva buvo okupuota, prasidėjo 50 metų trukęs ciniškas tyčiojimasis iš tautos religinių, moralinių ir kultūrinių vertybių bei tradicijų“ ??? Tačiau pats Alkas rašė: „1940 m. liepos mėn. 21 d. marionetinis „Liaudies Seimas“ paskelbė Lietuvą Sovietų Socialistine Respublika ir paprašė priimti ją į Sovietų Sąjungos sudėtį.“ Jeigu NATO saugoja Lietuvos erdvę, jų karininkai apmoka mūsų kariuomenę, ir t.t. tai irgi „okupacija“? O kaip pasireiškė tas „ciniškas tyčiojimasis iš tautos religinių, moralinių ir kultūrinių vertybių bei tradicijų“? Jog ir dabar pripažįstama, kad tai buvo „derlingas“ periodas: daug lietuviškų filmų, ansamblių, dainų šventės ‚ šokių ir t.t. Taigi vėl melas! Buvo politinė priespauda – KGB tikrina, kad bažnyčiose nebūtų „antisovietinės agitacijos“, kad nelankytų komjaunuoliai, komunistai ir t.t. Kiekvienoje šventėje pradžia – „šlovė TSKP ir Leninui“, bet vėliau viskas tik „tautiškai“. …. Nesuprantamai naudojamas žodis „komunistiniai“: „Kaip ir jų komunistiniai įkvepėjai bei pirmtakai, tokių renginių organizatoriai bei jų rėmėjai gera valia niekada nesustos.“ Ar taip autorius nori atginti save nuo europiečių, kad jį kas nors pavadintu komunistu? O taip straipsnis geras. Pagaliau ir „Pro Patria“ suprato kad susitarti su ES dėl suvereniteto dalies, nepavyks „Nuolaidžiaujanti Europos Sąjungos elitui valstybė nebėra suvereni;(…) Lietuva nėra demokratinė valstybė;“ ir t.t. „Laukianti ilga ir nelengva kova už mūsų teisę(…)“ Ankščiau, ar vėliau ateina laikas apginti LR Konstituciją, save, savo šeimą, savo Tautą : „Niekas negali varžyti ar riboti Tautos suvereniteto, savintis visai Tautai priklausančių suverenių galių.
  Tauta ir kiekvienas pilietis turi teisę priešintis bet kam, kas prievarta kėsinasi į Lietuvos valstybės nepriklausomybę, teritorijos vientisumą, konstitucinę santvarką.“ Geriau neparašyti. Visas bendrijas, politines partijas ar asociacijas turi galutinai apsispręsti su Tautą, ar prieš.

 6. A.L.:

  JAV gėjus Markas Niutonas, gyvenęs su kitu homoseksualistu “šeimoje”, nuo dviejų savaičių amžiaus prievartavo savo sūnų ir nuomavo vaiką kitiems pedofilams iš pedofilų tinklo, kuris jungia šešis tūkstančius nužmogėjusių iškrypėlių iš viso pasaulio. Niutonas prieš mėnesį Australijoje jau nuteistas kalėti keturiasdešimčiai metų, jo sugulovas laukia teismo. Suimti dar šeši nužmogėjėliai, prievartavę vaiką. Daugybė jų liko laisvėje. Įdomu, kiek šio tinklo iškrypėlių, kurie neverti žmogaus vardo, susirinks į Vilnių ir mokins mus, sveikus ir gerbiančius įstatymus piliečius, mylinčius savo Tėvynę tolerancijos, glebesčiuosis su seimo nare Aušrine Pavilioniene ir kitai iškrypimų apologetais?

 7. C-fam:

  A war is coming….
  Help C-FAM make payroll
  …and Make UN pro-aborts mad!
  Sitting in the Moscow Airport
  July 25, 8:00 a.m.
  Dear Friend of the Friday Fax,
  I sit in the airport in Moscow writing you this note. I just finished a whirlwind tour of meetings with government officials and influential supporters of the international pro-life cause.
  Just last week I met privately with a dozen Members of the European Parliament. In a few weeks I will be meeting privately with twenty senior UN diplomats.
  Why this rash of activity. This is a war council and I use that term without hesitation. Our enemies are gathering and they intend to strike with everything they’ve got. They are frustrated. They are angry and bitter.
  Just a few months ago a group of pro-abortion governments, including our own Obama administration banded together to block C-FAM and the Friday Fax from official UN recognition. They accused us of opposing equality of women and of opposing the killing of unborn babies. Imagine that is enough to get you blocked by Belgium and the United States!
  Don’t worry, though we are blocked for now we still have UN access wearing the badges of good friends like Family Research Council and Alliance Defending Freedom. And when we are up for consideration in January, we will get through with the help of powerful governments who are SICK TO DEATH OF ARGUING ABOUT ABORTION!
  But this just shows you how angry they can get and how stupid they act when they get angry.
  A wicked woman named Nafis Sadik, former head of the UN Population Fund, the group that sets up one-child baby-killing machines actually scolded her colleagues recently because they have not advanced their cause even a little bit in 20 years. Why? Because of C-FAM and all of our wonderful colleagues both in an out of governments.
  But it is because they are angry that they are the most dangerous. They are holding meetings all over the world, plotting how they are going to take us down and impose a right to abortion and a redefinition of the family.
  They can still win! They are rich and powerful and bitter. They will stop at nothing to impose a right to abortion on the world.
  In the coming weeks, the UN General Assembly will start. This will be ground zero of the global right for the right to life.
  C-FAM and the Friday Fax will be at ground zero EVERY SINGLE DAY. But we cannot do this without two things; your constant prayers, and your sacrificial contributions.
  I have to admit the summer has been a real drought for our finances. Between now and Monday, I have to raise $22,000 in order to meet payroll. If we don’t raise that amount, I will be forced to reach into a small rainy day fund, a fund that gets smaller by the year.
  At this time when the attacks are about to mount and the C-FAM/Friday Fax team is fully ready to do battle, we face a real financial catastrophe.
  We can meet this with your immediate help. Help me raise $22,000 in five days.
  There are many ways to give. You can mail us a check, use PayPal, use a credit card and our totally secure server, you can wire money from anywhere in the world. Just click the donate button and you will find easy instructions on how to give.
  Let me make you this offer. For every donation of $100, and with your permission, I will send a letter to Nafis Sadik and tell her about your donation to stop her evil work. I won’t use your name, just say “Nafis, we just received another $100 from (St. Louis, or wherever) to stop your murderous assault on precious unborn babies.”
  That will really rattle her cage!
  So, first, pray like there is no tomorrow.
  Second, make a sacrificial gift and if it is $100 or larger, I will send a note to Nafis Sadik and let her know.
  Five days to make payroll! You can do it!
  Do me a favor and send this note to your sister, your mother and your best pro-life friends.

  Yours sincerely,

  Austin Ruse
  President
  C-FAM

  Catholic Family and Human Rights Institute (C-FAM)
  Copyright © 2012 Permission granted for unlimited use. Credit required.
  http://www.elabs3.com/functions/message_view.html?mid=2716619&mlid=224457&siteid=668476&uid=d0e9acbf3e

 8. kad jau:

  kada propatrijos rengėjai suvaldys savo instinktus? 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: