Jaunas ukrainietis tėškė supuvusiu kiaušiniu Lenkijos prezidentui (15)

tvn24.pl vaizdo įrašo stop kadras

tvn24.pl vaizdo įrašo stop kadras

Liepos 14 d. Lenkijos prezidentas Bronislavą Komorovskį (Bronisław Komorowski) besilankantį Ukrainoje, Lucke supuvusiu kiaušiniu atakavo jaunuolis. Lenkijos delegacija į Ukrainą atvyko paminėti 70-tųjų Volynės žudynių metinių.

Išpuolis įvyko, kai kai B.Komorovskis išėjo iš pamaldų Lucko miesto apaštalų Petro ir Povilo katedroje. Kai B.Komorovskis ir Ukrainos vicepremjeras Konstiantynas Hryščevskis po mišių sveikinosi su susirinkusiais žmonėmis, vienas jaunuolis staigiai išsitraukė supuvusį kiaušinį ir ištiesęs ranką tėškė prie jo priėjusiam prezidentui į dešinįjį petį. Lenkijos prezidento apsaugininkai pargriovė jaunuolį ir užlaužę jam rankas išsivedė. B.Komorovskis taip pat buvo išvesdintas.

Ukrainos sukilėlių armija (UPA) prieš 70 metų Volynėje surengė lenkų žudynes.

Pamatyti išpuolio vaizdo įrašą galite ČIA.

Jaunuolis suimamas | tvn24.pl vaizdo įrašo stop kadras

Jaunuolis suimamas | tvn24.pl vaizdo įrašo stop kadras

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

15 komentarų

 1. Rytas:

  Prievarta diegiamas lenkų nacionalizmas susilaukė ukrainiečių atsako.

 2. kaunietis:

  Va cia tai saunuolis! Reikia ta vaikina paskelbti Lietuvos garbes piliečiu.

 3. Inga Baranauskienė:

  Lenkai prisidirbo. Ar čia seniai ukrainiečiai jų prezidentą ant rankų nešiojo, kai jis atskrido ginti oranžinės revoliucijos? O dabar prašom – supuvęs kiaušinis. Žodžiu, kaip šauksi, taip ir atsilieps.

 4. Kažin:

  “Nešiojo ant rankų” dėl to, kad tada atvyko kartu su Adamkumi (Lietuva). Tada viskas vyko iš pagarbos Lietuvai, jos Sąjūdžiui. Pati Lenkija Ukrainoje jokios pagarbos nebuvo pelniusi.
  Supuvusių kiaušinių panaudojimas tokiais atvejais bene tinkamiausia priemonė, viešai parodyti kas ko yra nusipelnęs.

 5. Taaip:

  Taip, negražus, gėdingas įvykis.
  Mane stebina lenkų apsaugos tarnybų nekompetencija. Tai anksčiau į prezidentinį lėktuvą buvo prisodinę galybę žmonių ir nesugebėjo tinkamai nuskraidinti į Chatynę, tai dabar paprastas ukrianietis vaikinukas gali prieti ir supuvusiu kiaušiniu švarką išmozoti. O kas gali būti toliau? Kas galėjo būti dar blogiau? Taigi, kaip kam iš lenkų ten, o ir Lietuvoje, reikia mažiau pūstis garbėtroškumu, nepagrįstais reikalavimais kitiems, o būti šiltesniais ir geranoriškesniais su savo kaimynams. Na ir apsauga, matyt, turi būti geriau parinkta.

 6. Gintautė:

  na, Lenkijos politika ,siekiant sulenkinti visus kaimynus, puikiai žinoma, tai jaunuolį galima suprasti….

 7. Artūras:

  lenkijos imperialistinė politika duoda savo vaisius. Pasėsi vėją – pjausi audrą.

  Tuos įvykius Ukrainoje išprovokavo armija krajova, pradėjusi siautėti 1943 m. Manau, kad lenkijai ateis atpildo valanda.

 8. MAMA:

  istoriniai ivykiaiai ir dideles z

 9. Sėlis:

  Cha, cha, cha! Šaunuolis ukrainietis!

 10. nemanau:

  kad lenkams taip lengvai asimiliuoti Vakaru Ukrainiecius (rusenus). Ten labai stipri ukrainietiska tautine savimone. Volyne, Rivno, Ivano-Frankivskas, Ternypolis, net iki Vinicos mazai sansu, nebent gali tiketis Lvive, bet ten “Svobodos” forpostas 🙂 Uzkarpatej- labiau magijaru itaka butu jauciama 🙂

  Didesne problema- Rytu Ukraina- kur po 1932/33 Holodomoro buvo isnaikinti milijonai ukrainieciu bei WWII karo pradzioje- vokieciu ir veliau buvo privezta milijonai maskoliu.

  Aisku, visiskai negalima nuneigti to, kad tiek Lenkija, tiek Rusija visais budais siekia sunaikinti/sudraskyti ir visaip kirsinti Ukraina (ukrainiecius).

  • nemanau...:

   … tas ypac jauciasi dabar, kai is vienos puses UKR spaudzia Rusija ir visaip terorizuoja, o is kitos puses- Lenkija, kuri paskutinemis dienomis pradejo “kisti pagalius” i UKR-EU asociacijos sutarties pasirasymo galimybe.

 11. Nepolitikas:

  Jo mačiau tą įvykį. O kaip korespondente paprašė Lenkijos prezidentą pakomentuoti, tai jis susimetę, o paskui: ką čia komentuoti – girdėjau kažkokio „trakšt“, kaip ir jus, bet nieko nemačiau(metė jam iš nugaros). Bet ukrainiečiai plojo tam bachurui…Jog kaip tik prezidentas, reikalavo Ukrainos atsiprašymo, dėl lenkų nužudymo per karą ,Ukrainos teritorijoje … Visur priekabiauja…

 12. z:

  Jeigu kas nors užuosit prie aušros vartų supuvusio kiaušynio smarvę ir netoliese pamatysit Tomašewwwwwwskį ir šieno vežimą ,žinokit, kad tai smirda neoficelaus vizito atvykes gerb.lenkų prezidentas.Šaunuolis ukrainietis.

 13. Atgalinis pranešimas: M.M.Kolionko. Ar įmanoma Lenkijos sienų revizija? (video) | Alkas.lt

 14. savanore:

  SAUNUOLIS ukrainietis! per daug jau tie lenkai savo kanopas,trigrasti ir lenteles kaisioja.butu savo vietoj-taip nebutu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: