Teismas įpareigoja leisti gėjų eitynes Gedimino prospektu (35)

vėliavaVilniaus apygardos administracinis teismas, šiandien, liepos 5 dieną, nutarė tenkinti Lietuvos gėjų lygos skundą ir įpareigojo Vilniaus savivaldybę suderinti gėjų ir lesbiečių eitynių vietą Gedimino prospektu.

Tiesa, Vilniaus apygardos administracinio teismo sprendimas per keturiolika dienų dar gali būti apskųstas Vyriausiajam administraciniam teismui.

„Vilniaus miesto savivaldybės administracija susipažins su liepos 5 d. teismo sprendimo, kuriuo patenkintas Asociacijos Lietuvos gėjų lyga skundas dėl Eitynių už lygybę organizavimo Gedimino prospektu, motyvais ir kitos savaitės pradžioje priims sprendimą dėl tolimesnių Savivaldybės administracijos veiksmų dėl priimto teismo sprendimo“ – rašoma Vilniaus savivaldybės pranešime.

Pagrindinis motyvas, kodėl savivaldybė priešinasi eitynėms Gedimino prospektu yra saugumas. Savivaldybė primena, kad, leisdama organizuoti eitynes Gedimino prospektu, pažeistų Lietuvos Respublikos susirinkimų įstatymo 4 straipsnio 3 dalyje numatytą besąlygišką draudimą susirinkimus prie teismų pastatų organizuoti ne arčiau kaip 75 metrai, o prie valstybės valdžios ir valdymo įstaigų, užsienio diplomatinių atstovybių, kitų strateginę reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių įmonių ir nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių įmonių – ne arčiau kaip 25 metrai iki šių pastatų ir objektų. Būtent, Gedimino prospekto atkarpoje nuo Odminių skvero iki Lukiškių aikštės yra: Lietuvos bankas (Gedimino pr. 6), Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija (Gedimino pr. 17), Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija (Gedimino pr. 19), Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos (Gedimino pr. 26), Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija (Gedimino pr. 30), Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas (Gedimino pr. 36), Lietuvos statistikos departamentas (Gedimino pr. 29), Lietuvos Respublikos ūkio ministerija (Gedimino pr. 38), Vilniaus apygardos teismas (Gedimino pr. 40), Lietuvos apeliacinis teismas (Gedimino pr. 40).

Anksčiau Vilniaus valdžia eitynių organizatoriams siūlė nuošaliau esančią Upės gatvę.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .

35 komentarai

 1. jonas:

  Tautieti…(kas gali atvezti?)…sunkvezimi …DELGELIU , kad turetume su kuo jiems siknas isplakti arba jei policija stipriai saugos nors ….apmetyti(pasventinti) su Ju …svente ir ….demokratija Lietuvoje.
  Geda del tokiu teismo sprendimu ….

 2. lyvis:

  O kur buvo tautininkai, kad nepiketavo prie teismo Kur jų glavarius Songaila, gal jis dabar deginasi prie razlivo ežero ir rašo kapitalinį veikalą kaip tapti prezidentu. lyvis

  • Nepolitikas:

   Kaip tai kur? Jiems prezidentė pasakė „cyc“, į vietą, o ES parlamentarai nenurodė kur tą vietą, tai dabar laksto ieško kur tą „Cyc“ padaryti. Jog tautininkai sisteminiai, o tai skamba patriotiškai… 🙂

   • tikras lietuvis:

    Jo – nei kriukt iš jų pusės.
    Galima pagalvoti, kad jie yra ablavukai, kurie moka tik ant maikių visokias nesąmones rašinėti, dėl ko visuomenės dauguma jų vengia kaip kadaise vengė žydšaudčių – pokario banditų.
    Kada tautininkai suaugs į protą – taps normalia partija, kuri elgsis normaliai – ne šiurpins visuomenę probanditiniu elgesiu, o už visus geriausiai išmanys ekonomiką bei visiems įrodys, kad jie žino kaip pakelti šalies ekonomiką ir tai padarys?
    Ar tai tik drambliuko svajonės?

 3. Sėlis:

  Jau nedaug trūksta ir iki viešų pederastiškai iškrypėliškų orgijų, kurios vyksta visokiose ispanijose, italijose ar brazilijose.

 4. A.L.:

  Kai komunistinė TSRS okupavo Lietuvą, irgi surengė paradą Gedimino prospekte.

 5. Graudu:

  Akivaizdu, kad teismui daromas ES institucijų spaudimas. Absurdas…

 6. Znakorius:

  Na ką padarysi,jei jau leido,tai gal prisijunkime ir pabandykime švęsti kartu,gal niekas neikąs ir gal bus visai linksma nu ką dabar padarysi,netikiu,kad tie gėjai ims visus prievartauti ….

  • mintis:

   Gal jau prostatą kas užvibravo ir gimė naujas?

  • znakorius:

   Tu, matosi, ne be reikalo sieki vogti svetimą vardą, raudonasis šunie, – kiši pederastizmą visuomenės daugumai, betgi nesi neatrandamas, todėl saugokis: dievo malūnas mala lėtai, bet užtikrintai – tavo galas artėja! 😉 😉 😉

   • Tikras Znakorius:

    Nieko nevagiu ir nekišu,lietuviai Lietuvoje ir yra visuomenės dauguma ir nuo seno yra tolerantiški ir sugeba suprasti įvairius gyvenimo būdus.Eina laikas ir kartu su juo eina ir keičiasi visko supratimas…Visi Lietuvai ,Lietuva Visiems!

    • Nepolitikas:

     Nors šiemet ŽIV testų tarp narkotikų vartotojų atlikta 30 proc. mažiau nei pernai per tą patį laikotarpį, infekcijos atvejų išaiškinta daugiau. Dauguma užsikrėtusiųjų – vyrai. Visi ŽIV Lietuvai , Lietuva ŽIV Visiems!

    • tikras lietuvis:

     Lietuviai nėra tolerantiški, nes nėra berazumiai, kad su viskuo sutiktų ir viską priimtų už gryną pinigą – lietuviai yra pakantūs kITOKIAM, BET GERAM ŽMOGUI, o ne blogiui, su kuriuo nesitaikstyti mus visus mokė dar mokyklose.
     Kokias “mokyklas” praėjei tu, anarchopederaste? 🙂

     • A.L.:

      Visa bėda, kad homoseksualistai yra netolerantiški, o JAV(pvz.Kalifornijoje) tapę dauguma, dažnai tampa HETEROFOBAIS; įsivaikina heteroseksualų vaikus ir juos prievartauja, keičia lytį, žaloja jų psichiką, atima iš heteroseksualų teisę naudotis atskirais vyrų ir moterų tualetais, reikalauja sau išskirtinių teisių ir lengvatų nemokamoms medicinos paslaugoms gauti ir t.t.
      Homoseksualistai turi atsikratyti HETEROFOBIJOS, ir tapti tolerantiškais, tada reikalauti tolerancijos iš kitų normalių piliečių.

 7. h znakoriui:

  Tau su galva negerai?….Ką švęsti reikia? Sodomitai per tą propagandinę vachanaliją neįkas niekam, , bet jų tolimesni siekiai aiškiai prieš LR Konstituciją, tradicijas, moralę ir t.t

 8. vr:

  Kad homoseksualumas yra normalu buvo nutarta balsavimu JAV psichiatrų taryboje, kurioje daugumą sudarė viešai save įvardijantys gėjai.
  Homoseksualais tampama lygiai taip pat kaip tampama pedofilais, zoofilais, nekrofilais. Tik pastariesiems dar neleidžiama žygiuoti Gedimino prospektu.

  • tikras lietuvis:

   Manau, kad mums nusispjauti ant to ką ten kur kas išmąstė amerikose – mes esame seniausia Europos, o gal net viso pasaulio tauta (neprisilygins kokie tai amerikėnai, kurie yra смесь бульдога с носорогом 🙂 ), kuri išgyveno TIK TODĖL, KAD LAIKĖSI SAVO MORALĖS PRINCIPŲ.

  • Nepolitikas:

   „Kad homoseksualumas yra normalu“?? Bet, Dažniausias ŽIV plitimo būdas– per vyrų lytinius santykius su vyrais bei heteroseksualius lytinius santykius. Naujų ŽIV atvejų tarp narkotikų vartotojų išaiškinta tik 5,4 proc. LR Konstitucija: „Laisvė reikšti įsitikinimus, gauti ir skleisti informaciją negali būti ribojama kitaip, kaip tik įstatymu, jei tai būtina apsaugoti žmogaus sveikatai(…)“

  • mintis:

   nei mes žinome kas ten iš tikro žygiuos nei ką.

   • tikras lietuvis:

    O koks skirtumas?
    Tuo labiau, kad ir anąkart ten daugiausia ėjo algininkai, t.y. už ES Lietuvai skirtas lėšas pasamdyti žmonės.
    Laikas uždaryti tas žydomasonų lesyklėles! 😉 😉

 9. pensininkas:

  Ar galėjo būti kitaip. Grandininė reakcija: Nežinomasis X-Simonko-EK-EP- EK vadovė Grybauskaitė-Teismas. Tegyvuoja gėjai ir lezbietės. Sumažės išlaidos vaikų pašalpoms. Dėl to gyvensime geriau.

 10. Gintautė:

  …įsileik kiaulę į namus, tai užlips ant stalo… nepamirškim, kad gruzinai visdėlto apsigynė? Ar atsiras Lietuvoje tikrų vyrų?

 11. Iš miškų:

  Na, jei jau leido tai tegul žygiuoja, bet be policijos

 12. pensininkas:

  Teismas paskelbė naują šventę: liepos 27 Gėjų ir lezbijiečių diena.

  • tikras lietuvis:

   Ne teismas, o vienasmeniškas teisėjas, kuris, galimai, yra irgi pederastas kaip ir pederastų advokatas (į tokį panašus).
   Beje, pastarasis savo veiksmais supaškūdijo garbingą VVU TF vardą.
   Iš kitos pusės., tai dauguma advokatų atitinka dar senelio Hamurabio laikų advokatus, kuriuos, ginančius žulikus, vadindavo velnio advokatais ir bausdavo taip pat kaip ir jų ginamuosius: jei kardavo, tai abudu – tiek žuliką, tiek advokatą. 🙂
   Atsižvelgiant į tai, kad advokatų dauguma pragyvena iš žulikų, t.y. iš Lietuvai kenkiančių, gynimo – rėmimo – propagandos ir pan., tai laikas būtų grįžti prie velnio advokatų kategorijos ir bausmių jems. 🙂
   Būtų teisinga.
   P.S. tais laikais, beje, galiodavo toks principas: jei tau išmušė akį, tai ir žulikui bus akis išmušta už baudą. Ir t.t., ir pan.
   Manau, kad tai buvo teisingesnė tvarka.

   • LosAngeles:

    Gera mintis, karti abu… Visai pritarciau, nes dabar prisidengiant ‘teise i teisinga gynyba’ teisine sistema visai susiko. Ziuri i akis, meluoja, ir vadina tai teisingumu. Tipo jei neirodyta, tai jis ne zulikas, nors buvo ‘pagautas uz rankos’. Pagaunamas bicas svetimoje masinoje viduri nakties su visrakciu komplektu, o cia matai pasirodo jis tik pailseti uzsimane, stai ir prisedo kur ‘papuole’…Kurgi ne, tiesiog kiekvienas doras pilietis manau savo biografijoje tokiu faktu rastu 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: