Etikos ir procedūrų komisija: B.Vėsaitė nepažeidė viešųjų ir privačių interesų (1)

birute-vesaite-alkas-ltSeimo narė Birutė Vėsaitė nepažeidė Lietuvos Respublikos valstybės politikų elgesio kodekse, Lietuvos Respublikos Seimo statute, Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatyme ar kituose teisės aktuose nustatytų valstybės politiko elgesio principų ir reikalavimų.

Tokį sprendimą Seimo Etikos ir procedūrų komisija priėmė šios dienos posėdyje, kai išnagrinėjo Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos perduotą medžiagą dėl buvusios Lietuvos Respublikos ūkio ministrės Birutės Vėsaitės veiksmų atitikties Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimams.

Socialdemokratų frakcijos Seime seniūnė Irena Šiaulienė pareiškė, kad visi partijos bičiuliai palaikė Birutę Vėsaitę, nes žinojo ją esant sąžininga ir teisinga.

„Ne B.Vėsaitė sumaišė viešus ir privačius interesus, bet ją aršiai puolusieji, kurie išsigando, kad toks tiesus žmogus gali atskleisti daug neskaidrių darbų“, – sakė I.Šiaulienė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , .

1 komentaras

  1. Nagi:

    Raudonsnukiai gintis sugeba “družnai”, jų glaustų gynybinių gretų net kulkomis nepramuši. Žino raudonsnukiai kad prasigėrę kaimiečiai juos palaiko laukdami iš šių ponų didelių malonių, pigaus ėdalo ir gausių pašalpų, bet atrodo kad ir šį kartą jie vėl būs nuvilti, raudonsnukių pažadams nėra vilties išsipildyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: