LKL finalas „Lietuvos rytas“ – „Žalgiris“. 4-os rungtynės (tiesioginė transliacija) 63:83 (21)

„Lietuvos rytas“ – „Žalgiris“ | DELFI, T.Vinicko nuotr.

Gegužės 7 d. 19 val. Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Vilniaus „Siemens“ arenoje LKL finalo serijoje ketvirtą kartą susitiko su „Lietuvos ryto“ krepšininkais ir ketvirtą kartą iš eilės juos nugalėję užtikrintai laimėjo Lietuvos čempionatą ir15-tą kartą iškovojo LKL čempionų aukso žiedus.

Pirmasias varžybas „Žalgiris“ prieš „Lietuvos rytą“ laimėjo santykiu 88:73, antrasias 71:77, o trečiųjų rungtynių metu sutriuškino „Lietuvos rytą“ santykiu 72:45.

Per 20-ies metų LKL istoriją dar nėra buvę atvejo, kad komanda finalo serijoje pralaiminti 0:3, nugalėtų ir laimėtų ketvirtas rungtynes. Tačiau „Lietuvos ryto“ krepšininkai ginklų sudėti nežadėjo ir stengėsi atiduoti visas jėgas, kad ši statistika būtų paneigta. Tačiau to padaryti jiems, deja, nepavyko.

Rungtynių tiesioginę transliaciją galite stebėti ČIA.