LKL finalas „Žalgiris“ – „Lietuvos rytas“. 1-os rungtynės (tiesioginė transliacija) 88:73 (30)

Balandžio 30 d. 19 val. „Žalgirio“ sporto rūmuose  prasidėjusias dvidešimto Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynese penkioliktą kartą iš eilės susikovė Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Lietuvos rytas“.

Užtikrintą pergalė šios e rungtynėse šventė „Žalgiris“ 88:73.

„Žalgirio“ ir Lietuvos ryto“ Rungtynės tiesiogiai galima stebėti ir internetu:

Tiesioginė transliacija 1 

Tiesioginė transliacija 2

Tiesioginė transliacija 3

Antrosios finalo rungtynės iki keturių pergalių bus žaidžiamos gegužės 2 d. Vilniuje.

Dėl trečios vietos savo jėgas išbandys Prienų „Prienų“ ir Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai. Bronzos medalius laimės tie, kurie pirmieji iškovos tris pergales.

Pernai LKL finale pergalę šventė žalgiriečiai 3:0.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

30 komentarų

 1. Kažin:

  Garastas prieš kelias dienas “Žalgirį” mokė, kad “uždengti” reikia Bendžių. Žalgiris” taip ir padarė ir lengvai laimėjo. Beje, po tokio pamokymo “Ryto” treneriai turėjo tikėtis, kad Bendžius bus prižiūrimas ypatingai, todėl žaidimo plane turėjo paieškoti žaidimo sprendimų ir atitinkamai pasirengti rungtynėms, kad visgi paties Bendžiaus taiklumas arba jam skiriamas sustiprintas dėmesys būtų panaudotas per kitus tokiu atveju laisvesniais tapusius žaidėjus.
  “Ryto” žaidime to nesimatė. Tačiau, visgi antrąją rungtynių pusę laimėjo “Rytas”, tas teikia vilčių, kad žaidžiant antras rungtynes Vilniuje išvysime “Rytą” visai kitokia komanda ir rezultas taps 1:1.

   • tikras lietuvis:

    Tu ką – žalgirinis? 🙂
    Tai gal ir violetinis? 🙂
    Ten visi tokie.
    Prisipažink geruoju – labai nemušim. 🙂

    • Vilmantas Rutkauskas:

     Norėtumėt, visi Vilniaus krašto vailokai.
     Susikiškit rankas į klyną ir ramiai sėdėkit.

     • tikras lietuvis:

      Štiša, Macepe. 🙂

     • Kažin:

      Sovietmečiu Kauno “Žalgiris” buvo Lietuvos komunistų nomenklatūrinė krepšinio komanda. Dabar Kaunas Romanovui “šefuojant” siekia, kad ši sovietinė nomenklatūrinė sąmonė krešinyje būtų Lietuvoje atgaivinta ir sužaliuotų vėl.
      Vilniaus “Statyba” sovietmečiu buvo disidentė šiai komunistų krepšinio nomenklatūrinei politikai krepšinyje. Ji gyvavo vien trenerio Antano Paulausko, žaidėjų Endriukaičio, Girskio, Karnyšovo, vėliau ir Kazlausko, Pavilionio, Marčiulionio, kitų žaidėjų patriotiškumo, ryžtingumo, užsidegimo pastangomis. “Statyba”, nepaisydama, Lietuvos komunistų CK politikos – gink, Dieve, nebandyti išlošti prieš CASK, devinto dešimtmečio pradžioje, t.y. dar iki perestroikos, ji ėmė ir pora kartų išlošė prieš CASK, berods, tai padarė netgi pačioje Maskvoje.
      Įsivaiduokite ko yra verti tokie “Statybos” žygdarbiai, daryti tuo metu. Tačiau negirdėjau iki šiol, kad šis Vilniaus krepšininkų disidentavimas būtų valstybės, Tautos tinkamai garsinamas ir įvertinamas.
      Jau vien dėl to Vilniaus krepšiniui jaustina didžiulė pagarba, be to, Vilnius yra istorinė ir konstitucinė Lietuvos sostinė, taigi joks tautininkas, šalies patriotas neturėtų apskritai kaupti ar laikyti neapykantos Vilniui savo širdyje.

      • tikras lietuvis:

       Tiktai taip – Vilnius yra sostinė ir stipriausia komanda turi būti sostinėje, o ne kiaurai prasivogusiame Kaune. 🙂

       • Vilmantas Rutkauskas:

        Va čia, lyg būtum Vilniaus akcijinio alaus pripliurpinęs, nęsąmones pliurpi.
        Juk kone visi Lietuvos pinigai pirmiausia varlyte suplaukia Vilniun, kur pirmiausia būna išvagiami prieš paskirstant.
        Kaip manai, iš ko ten kyla dangoraižiai ir aplamai Vilniečiai daugiausia nuperka naujų automobilių ir lakinių batų… , o Kaunas skursta.

  • tikras lietuvis:

   Bendžiui tada tiesiog pasisekė ir tiek.
   Šįkart sėkmės nebuvo.

 2. Kažin:

  Bendžiui taip “pasisekę” jau yra ne vieną kartą, taigi tikriau būtų sakyti, kad “Žalgiris” jam tada nebuvo numatęs ir pasirengęs skirti ypatingo dėmesio, o vakar Garastui paakinus “Žalgirį”, tai buvo padaryta.

 3. Kažin:

  Iš kur atsranda tokia melaginga, neapykantą sostinei skleižianti propaganda dėl pinigų “varlyte suplaukimo” Vilniun ir jų “išvogimo” jame!
  Kai duomenys rodo priešingai, iš Vilniuje surenkamų mokesčių tik 40% palieka jam. Kita – didesnioji dalis – 2/3 atitenka kitoms Lietuvos vietovių išlaidoms finansuoti. Kai Kaunui lieka beveik visi mokesčių pinigai, berods, 96% į biudžetą surinktų lėšų.
  Dėl išvogimų, tai dar klausimas kur santykinai daugiau išvagiama Vilniuje ar Kaune.
  Gi, kaip miestai, tai savo išvaizda skurdžiai atrodo abu.
  Kauno skurdėjimo priežastis, akivaizdu, – ne Vilnius, kaip toks, o oligarchinis valstybės turtų glemžimasis, kuris gali būti, kad Kaune santykinai yra didesnis negu Vilniuje.
  Tad, ar ne be pagrindo yra kartais metami kaltinimai sostinei.

 4. tikras lietuvis:

  Žalgiris yra praėjusių laikų sapnas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: