P. Gylys. Kaip „galingoji“ N. Venckienė bus daroma nusikaltėle (video) (49)

Povilas Gylys | Alkas.lt nuotr.

Povilas Gylys | Alkas.lt nuotr.

Kai skaitai ekskomjaunuolišką spaudą ar kai žiūri ekskomjaunuolių vedamas laidas, jauti, kad tavimi, tavo protu, tavo nuojauta dažnai bandoma manipuliuoti, suformuoti tokį požiūrį į svarbius reiškinius, kuris yra patogus kažkam, tačiau prieštarauja faktams ir sveikai nuovokai.

Anądien, žiūrėdami vieną televizijos laidą,  galėjome įsitikinti, koks galingas ginklas yra manipuliacinė žurnalistika. Tais atvejais, kai siekiama ne išsiaiškinti tiesą, o įbrukti savo ar kažkieno užsakytą nuomonę, išryškinti vienus  faktus ir nutylėti kitus, iškelti vienus žmones ir sumenkinti kitus, kalbėti apie tikrąją, bendrojo gėrio siekiančią žurnalistiką  netenka.

Laidos tikslas, matėsi, buvo dvejopas: pirma, įtikinti žmones, kad garsiosios pedofilijos istorijos nebuvo ir kad visi su ja sieti žmonės yra nekalti. Dar daugiau – jie, t.y. Andrius Ūsas, Jonas Furmanavičius, yra apšmeižti, kad dėl to daugiausia yra kalti tie, kurie kėlė pedofilijos ir su ja susijusių žūčių klausimus.

Vadinasi, pirmieji turi teisę nubausti kaltuosius – tuos, kurie mano, jog pedofilijos faktas yra realus ir žūtys  mįslingos. Paraleliai buvo grubiai peršama mintis, kad pedofilijos istoriją išgalvojo ir žmonių žūtis organizavo grupė, kurios vadeiva yra buvusi teisėja su savo šeima ir pagalbininkais. Ta grupė, esą, tokia galinga, kad jos bijojo ir bijo ne tik  policininkai, prokurorai, teisėjai, bet ir valstybės vadovė.

Visa laida dvelkė farsu tiek formos, tiek turinio požiūriu. Akiplėšiškai, įžūliai šališką poziciją užėmusi laidos vedėja – tai tampa tos laidos dėsningumu – neleido gudriai parinktiems laidos dalyviams, o taip pat žiūrovams net pagalvoti, kad vaikas pedofilų buvo seksualiai išnaudojamas, kad vaiko tėvas galimai tapo galingo klano auka, kad jo sesuo visomis išgalėmis stengėsi apginti vaiką ir kad, pagaliau, pedofilija įtariami žmonės galėjo būti pašalinti to paties klano pastangomis.

Visus mus buvo bandoma įtikinti, kad teisėjos vadovaujamos grupuotės galios yra milžiniškos ir ji yra praktiškai užvaldžiusi šalį.

Sustokim minutėlei ir pasvarstykim. Jeigu ta N.Venckienės vadovaujama grupuotė tokia stipri, kodėl ji pralaimi praktiškai visas teisines procedūras, kodėl, būdama visagalė, ji negali apsiginti nuo fizinės ir psichologinės agresijos, kodėl politinis elitas vieningai priima jai nepalankius sprendimus? Kodėl grupuotės kontroliuojama šalies vadovė tyli, pasyviai stebi, kaip teisiškai ir politiškai susidorojama su „galingąja“ teisėja ir  jos aplinka, kurių įtakoje ji, esą, yra?

Didelė visuomenės dalis mano, kad tikrovė yra kitokia. Jos nuomone, kita galinga grupė, apimanti žiniasklaidos, teisėsaugos, politinės sistemos dalį, siekia žmonėms išplauti smegenis (nukentėjusiam vaikui, įtariu, per paskutinius metus smegenys taip pat intensyviai plaunami). Jai žūtbūt reikia žmonių galvose blokuoti mintį, kad mūsų šalyje gali egzistuoti VIP-inė (VIP – very important person) pedofilija, kad  jos žmonės gali būti atsakingi už visą grandinę  nusikaltimų ir įteigti požiūrį, kad visi, kurie galvoja kitaip, yra nusikaltėliai arba, geriausiu atveju, nevispročiai.

Kaip tik ši grupė savo tikslams yra pajungusi  didžiules galias. Tai jos, o ne Garliavos mergaitės gynėjų bijo dalis policininkų, prokurorų, teisėjų ir politikų. Tos galios tokios didelės, jog jos iki šiol leido sau naudinga linkme pakreipti vos ne visų valstybės institucijų veiklą. Jos įtaka driekiasi nuo vaikų teisių institucijų, iki, rodos, pačios Prezidentės. Tos galios privengia ir dalis politinių partijų lyderių. Tai rodo ir 80-ties  seimūnų  iš  Juodojo Lietuvos  sąrašo sprendimas  leisti suimti, t.y. fiziškai pasiimti ir  kontroliuoti dabar jau politikę N.Venckienę.

Norite įrodymų? Prašom. Pavyzdžiui, ar silpnutė grupelė žmonių, klanelis galėjo pasiekti, kad kita dalis žiniasklaidos pritiltų ir nematytų bei negirdėtų mergaitės pagrobimo iš, pabrėžiu, normalių, senelių Kedžių namų vaizdų ir garsų? Nors apskritai jie interneto dėka yra vos ne visuotinai prieinami. Kokia jėga galėjo priversti 80 Seimo narių iš Juodojo Lietuvos sąrašo balsuoti už N.Venckienės SUĖMIMĄ? Juk, pirma, mūsų parlamentas žeminančiomis aplinkybėmis negavo esminės vaizdo medžiagos, iš kurios būtų matyti, kaip iš Kedžių namų, kaip nepatogūs liudininkai, pašalinami jų šeimininkai ir artimieji, kaip koviniu veiksmu užlaužiamos rankos teisinę neliečiamybę turinčiai teisėjai, kaip advokatas G.Černiauskas neša mergaitę, kokioje fizinėje ir psichinėje būsenoje buvo grobiama mergaitė ir t.t. Kadangi  esu gerai susipažinęs  su Gegužės 17-os  dienos byla, galiu teigti- yra pagrindo manyti, kad byla prieš N.Venckienę buvo kurpiama, fabrikuojama ir kad tam  galima rasti ir  kriminalinių, ir politinių motyvų. Antra vertus, suėmimas yra akivaizdžiai neadekvati kaltinimams kardomoji priemonė, patvirtinanti versiją, kad norima fiziškai  „išimti“ N.Venckienę iš viešosios  erdvės  ir taip, bent politiškai, ją izoliuoti. O gal ir daugiau…

Tie, kas neprarado analitinių savybių, mato – kaip sukamas žiniasklaidos ir teisėsaugos ratas. Jeigu kažkada dėmesys buvo fokusuojamas į pedofiliją ir keistas žmonių žūtis (kas dar tiki, kad A.Ūsas mirė sava mirtimi?), tai dabar visuomenė ruošiama naujai istorijai – kaip N.Venckienė ir jos aplinka išgalvojo pedofilijos istoriją ir kaip ji organizavo nekaltų žmonių šmeižto kompaniją ir net jų nužudymą. Ekskomjaunuoliška žiniasklaida jau nemažai nuveikė „užmozodama“ tikrą visos tos dramos vaizdą ir kurdama N.Venckienės, kaip nusikalstamos grupės organizatorės, įvaizdį. „Galingoji“, vos ne visas svarbiausias šalies institucijas valdanti N.Venckienė, bus „silpnųjų“, „teisiųjų“, jėgų sutramdyta. Mano žiniomis, naujai formuojamame neigiamame propagandiniame fone A.Venckienei ruošiamasi iškelti naujus, žymiai rimtesnius kaltinimus.

Ar po šių žiniasklaidos ir politinių viražų Jūs, mielas Skaitytojau, tebemanote, kad N.Venckienė valdo Lietuvą, jos teisėsaugą ir politikus su Prezidente priešakyje? Ar Jūs vis dar manote, kad šioje šalyje ji gali sulaukti teisingumo?

P.S. Šį straipsnelį rašiau savo darbo vietoje – Seime. Pasidalinsiu naujausia Seimo informacija. Tik ką prie manęs buvo priėjęs vienas Seimo  narys ir paklausė – ką aš darysiu, kai paaiškės, kad N.Venckienė organizavo garsiuosius nužudymus…

Ši žinomo politiko užuomina tik patvirtina mano teiginius, kad ne N.Venckienė valdo sistemą ir kad sistema ruošia susidorojimo su ja scenarijų. Tuo metu „N.Venckienės  valdoma“ Prezidentė reikšmingai tyli. O naujoji nomenklatūra ruošiasi pirmininkauti Europos  sąjungos tarybai, kuriai ji pristatys mūsų šalį kaip demokratijos  švyturį, kaip valstybę, kurioje šventai laikomasi teisės viršenybės principų.

***

Alkas.lt:

Belgijos parlamentaro Lorano Lui  (Laurent Louis) kalba pasakyta Belgijos parlamente 2012 m. birželio 30 d.

Ką tai Jums primena?

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

49 komentarai

 1. sisi:

  Aš niekaip nesuprantu viena:jei gėjai ir lesbietės yra EU gėris,tai ko bijoti ir pripažinti tą gėrį,kad ir prezidentei.Tai visai nebūtų kažkas naujo.Tuomet nieks negalėtų naudotis jokiais šantažais.Todėl manau,kad jei tai slepiama,tuomet gėjai ir lesbietės turėtų būti pripažinti ligoniais ir turėtų būti gydomi.Juk Dievas nesukūrė dviejų Adomų ar Ievų,tad iškrypėliai negali daugintis ir tai neturėtų būti pripažinta gyvenimo norma.Pasvarstykim…

 2. Senjora:

  Geras straipsnis. Laidos nesiruošiau žiūrėti vien pamačiusi imbierinę Lavastę, bet kad turėti savo nuomonę būtina ir kitos pusės argumentus išgirsti. Tapinienės vedimo stiliumi pasibaisėjau, jos galva teismo nutartys galutinai padėjo tašką. Pedofilijos nėra, nebuvo ir niekada nebus. Ūsienės norą apginti savo vaikų garbę suprantamas, tik kaip įtikinti tuos, kurie supranta, kad toks metodas padarytos nuodėmės neatpirks jokia nutartis. Lyginant kalbos maniera tos kuri taip įbaugino , suparaližavo iš baimės visą vykdomosios valdžios viršūnėlę, palyginus su ponia Ūsiene na niekaip neįtikina pastarosios naudai. Atviru tekstu grąsinama, nors net kaltinimai nepareikšti, to kas dar bus. Ačiū Matulevičiui, kuris paaiškino kokie valdžios veiksmai turėjo būti po Furmonavičiaus žudynių ir tada kodėl jų nebuvo? Kodėl Lavastės taip sureičwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwkšmintas popierėlis išrideno tokią didelę sniego laviną nusinešusią tiek mirčių. Neįtikino manęs ponios feldfebeliška vedimo maniera į vienus vartus, kad mergaitė buvo tik įrankis. Kam? Motyvacija, kad galutiniame rezultate, palikus visą tai kas buvo gyvenime pasiekta, o pasiekta tikrai nemažai, tektu trauktis į vakarus ??? O jei pasitraukė, vadinasi yra viltis, kad nuo žudikės bylos bus nutraukta paslapties šydas visi gaus atlygį pagal nuopelnus.

  • papildau:

   Mane ypač stebina laidų vedėjos moterys, kurios savo ar ne savo valia ėmėsi “analizuoti” šią temą. Tapinienė, apie Grinevičiūtę, Lavastę, Miliutę net nekalbu, žinome nuo senų laikų, ir net, o Dieve, buvusi gražuolė Vaškytė – kaip tikros kovinės kobros, mestos į žūtbūtinį mūšį, kiekviena pasižymėjo itin nemaloniu agresyvumu. Labai negražiai leido sau “pajuokauti” Venckienės dingimo tema “valstybinės” tv laidos vedėja Gilytė. Per Venckienės šeimą valstybė kaip tanku pervažiavo, viską traiškydama, bet koks nors dviračio šou ar žurnaliūga mano, kad tai juokinga.
   Kai tik pamatau tokias “vedėjas”, vis prisimenu LNK žinių vedėją Gražiną Sviderskytę, garbingai pasielgusią žurnalistę, kuomet ji nesutiko komentuoti kažkokio tai “slidaus” reportažo apie vaikus (berods irgi su pedofilijos kvapeliu) ir paliko tv turbūt visiems laikams. Kad daugiau tokių būtų! Bet tokie žurnalistai turbūt “ne šių laikų dimensija”.

 3. vnckiene:

  GILY,ATSIPEIKEK TU GINI ZMOGZUDE!!!

 4. Floridietis:

  Labai įdomu kokia yra tikroji P. Gylio, V.

  Vasiliausko, V. Matulevičiaus motyvacija

  dar vis palaikyti žlugusią nepolitikę

  eksteisėją N. Venckienę? Netikiu kad jų

  kvailumas yra šio palaikymo priežastis.

  Manau, turi jie daugiau negu pakankamai

  proto suvokti, kad visi Lietuvos teisėjai

  ir prokurorai nėra ir negali būti

  pedofilai, kad iškilus apygardos teisėjas

  tikrai nesliūkindavo palaižyti savo

  kolegės darželinio amžiaus dukterėčios,

  turinčios dar ir visą pulką giminaičių-

  teisininkų. Nemanau kad jie nepastebi jog

  Venckienės palaikymas žiniasklaidos

  leidinių redaktorių ir žurnalistų tarpe, o

  taip pat ir pačioje visuomenėje,

  grėsmingai artėja prie nulio. Venckienei

  priešiški straipsniai jau pasirodo ir

  buvusiose jos propagandos tvirtovėse –

  Alfoje ir Karštame Komentare. Tačiau

  kažkokia galinga paskata juos vis tik

  verčia ir toliau aukoti savo garbę ir

  reputaciją viešai palaikant įtariamą

  nusikaltėlę ir jos žmogžudžio brolio

  kruvinų nusikaltimų įkvėptą partiją. Įdomu

  kas ta paskata? Ar ne laikas būtų Lietuvos

  žurnalistams apie tai pakalbinti VSD

  direktorių Gediminą Griną? Atkakliai

  pakalbinti. Neleisti jam vis slėptis

  apsimetant didžiausiu viso pasaulio

  paslapčių saugotoju.

 5. savanoris:

  NUOMONĖ: aš gyniau Lietuvą ir už ją mirti buvau pasirengęs… Tikėjau, kad Lietuva prisikėlus taps Tiesos ir Doros valstybe… Deja, mes dar ilgai eisime per dykumą, ko gero neužteks ir 40 metų kol išdvės komsomolcai ir jų dvasiniai pasekėjai. Lietuva tapo policine ,,valstybėle”, kur nei tiesos, nei doros, ją užvaldė korumpuoti ,,teisėsaugos”, valdžiažmogių klanai. Kas pasipriešina sistemai- tas čia vienaip ar kitaip sunaikinamas, sumaišomas su purvu ir krauju… Lietuva eina į pražūtį, greitai mūsų erdves, žemes užims slavai, kinai, vietnamiečiai- ir mes patys būsim kalti, ir gal jau daugiau Dievas nesuteiks progos bandyti prisikelti, nes to prisikėlimo didžioji Tautos dalis neverta- ją juk valdo pinigai, melas, artimo dvasinė neapykanta, runkelizmo ir lochizmo idėjos… AR TAU, BROLI, SESE, NEATSIBODO SĖDĖTI ANT SOFOS IR ŽIŪRĖTI PER tv Į VISOKIUS valinskus,bunkes, radžius? O gal dar pabandykim pakilti ir tarti savo ŽODĮ?

  • tikras lietuvis:

   Lietuva – gerai, žulikai – blogai.
   Bet kas yra Lietuva, o kas – žulikai?
   Lietuva = teritorija nuo amžių, lietuviai – toje teritorijoje gyvenantys ir tą teritoriją bei jos bendruomenę puoselėjantys.
   Ko ten užsieniuose ieško landsbirbiniai? Ten lietuvių nėra, nebuvo ir nebus.
   Kas žulikai?
   Ogi tie, kurie neleidžia Lietuvai ir lietuviams ramiai gyventi.
   Ar venskakedžiai nėra kartais tarp jų?
   Juk jie, be jokių įrodymų, pūtė burbulą su landsbirbinių pagalba ir pučia toliau.

  • lamatas:

   Labai gaila , bet pakeliui iš Lietuvos į Lietuvą nėra jokios dykumos . Visur aplinkui veši visokie dvasiniai piktžolynai, kur pina visokiausių nuodų ir kvaišalų.Čia vien išmirimo nebe užtenka -reikia proto ir išminties patiems atsilaikyti , ir didelio gabumo palikuonius išauginti.Bet deja dažnai išauga ne palikuoniai , bet išskrenduoliai , arba kas dar blogiau dvasios mutantai .

  • Jonis:

   Mūsų žemes užims ne kokie slavai ar kinai, o danų kiaulių fermos.

 6. copy:

  Gydytojas,

  Šiuolaikinė psichiatrija daug ką gali. Nuogastauju, jog tikrintojų vizito pas mergaitę metu, ji galimai yra psichotropinių vaistų poveikio būsenoje. Tokie vaistai įgalina pacientą padaryti visiškai priklausomą nuo gydytojo valios, su visom iš to sekančiom asmenybės sunaikinimo pasekmėm, t.y. nuolatinės euforijos būseną, kai myli visus ir tave supančią aplinką. Taip manyti verčia visi matyti video įrašai ir garso takeliai.
  Nebūna savaime, kad po patirto smurtinio ėmimo streso, staiga autobusiuke kyla keista euforija, su prasiveržiančia kalba apie 8 rankas ir staiga sutrikusios Stankūnaitės atsakymu, kad tai dėl lietaus ir t.t.
  Pats, kaip gydytojas, susidūriau, kad gydant depresiją, patyrus šoka, suleidžiami vaistai, kurie iš karto sukelia euforijos būseną, kai visa praeitis nugrimzta ir pacientas jaučia tik palaimą ir meilę tuo momentu jį supantiems žmonėms – net ir mažai pažįstamiems, nors ir tik ką smurtavusiam prieš tave patį advokatą Černiauską.
  Juk buvo policininko rankomis užmesta ant galvos antklodė ir advokatas padėjo nešti klykiančią mergaitę. O pagal teisines normas, nenaudojant prievartos, 8 metų mergaitė turėjo pati eiti, paėmusi už rankos mylimą mamą, o advokatas, kaip pašalinis asmuo, neturėjo teisės net prisiliesti prie vaiko. Kam reikalinga iš anksto paruošta ant galvos užmesti antklodė, prieš tai nusukus videokameras? Nes tuomet greit galima padaryti vaistų injekciją, o autobusiuke pratęsti panašius veiksmus. Kas dabar atsakys į šiuos klausimus?
  Toliau toks “gydymas” tęsiamas ir pacientas visad, be išimties, papuola į visišką priklausomybę nuo gydytojo, t.y. neturi savo valios, nuomonės ir visad priima tik tai, ką teigia jam gydytojas. O kai aplanko artimieji: sako, kad jam gera ligoninėje ir, kad nenori būti išleidžiamas namo, t.y. jaučia euforiją. Pats, savo akimis, ne kartą mačiau tokį žlugdantį ir ypač sunkiai luošinantį žmogaus asmenybę, dar KGB laikais įdiegtą ir ištobulintą, gydymo būdą.
  Tad, būkit budrūs. Reiktų, kad tokių vizitų metu kartu su tikrintojais būtų nepriklausomas, patyręs, doras psichoterapeutas, kuris kompetetingai nušviestų realią mergaitės būseną, ar tai ne dirbtinai sukelta euforija?
  P. S. Šį mano komentarą, kaip ir ankstesnius kitus pasisakymus, trina taip vadinama “laisva” Ūso garbintojų spauda. Visų nespės trinti, o jei kas padaugins kopijas – tai tam tariu didelį ačiū. Visiems linkiu sėkmės kovoje už prigimtinę vaiko teisę į gyvenimą nesmurtinėje aplinkoje!

 7. Gydytojas:

  Šiuolaikinė psichiatrija daug ką gali. Nuogastauju, jog tikrintojų vizito pas mergaitę metu, ji galimai yra psichotropinių vaistų poveikio būsenoje. Tokie vaistai įgalina pacientą padaryti visiškai priklausomą nuo gydytojo valios, su visom iš to sekančiom asmenybės sunaikinimo pasekmėm, t.y. nuolatinės euforijos būseną, kai myli visus ir tave supančią aplinką. Taip manyti verčia visi matyti video įrašai ir garso takeliai.
  Nebūna savaime, kad po patirto smurtinio ėmimo streso, staiga autobusiuke kyla keista euforija, su prasiveržiančia kalba apie 8 rankas ir staiga sutrikusios Stankūnaitės atsakymu, kad tai dėl lietaus ir t.t.
  Pats, kaip gydytojas, susidūriau, kad gydant depresiją, patyrus šoka, suleidžiami vaistai, kurie iš karto sukelia euforijos būseną, kai visa praeitis nugrimzta ir pacientas jaučia tik palaimą ir meilę tuo momentu jį supantiems žmonėms – net ir mažai pažįstamiems, nors ir tik ką smurtavusiam prieš tave patį advokatą Černiauską.
  Juk buvo policininko rankomis užmesta ant galvos antklodė ir advokatas padėjo nešti klykiančią mergaitę. O pagal teisines normas, nenaudojant prievartos, 8 metų mergaitė turėjo pati eiti, paėmusi už rankos mylimą mamą, o advokatas, kaip pašalinis asmuo, neturėjo teisės net prisiliesti prie vaiko. Kam reikalinga iš anksto paruošta ant galvos užmesti antklodė, prieš tai nusukus videokameras? Nes tuomet greit galima padaryti vaistų injekciją, o autobusiuke pratęsti panašius veiksmus. Kas dabar atsakys į šiuos klausimus?
  Toliau toks “gydymas” tęsiamas ir pacientas visad, be išimties, papuola į visišką priklausomybę nuo gydytojo, t.y. neturi savo valios, nuomonės ir visad priima tik tai, ką teigia jam gydytojas. O kai aplanko artimieji: sako, kad jam gera ligoninėje ir, kad nenori būti išleidžiamas namo, t.y. jaučia euforiją. Pats, savo akimis, ne kartą mačiau tokį žlugdantį ir ypač sunkiai luošinantį žmogaus asmenybę, dar KGB laikais įdiegtą ir ištobulintą, gydymo būdą.
  Tad, būkit budrūs. Reiktų, kad tokių vizitų metu kartu su tikrintojais būtų nepriklausomas, patyręs, doras psichoterapeutas, kuris kompetetingai nušviestų realią mergaitės būseną, ar tai ne dirbtinai sukelta euforija?
  P. S. Šį mano komentarą, kaip ir ankstesnius kitus pasisakymus, trina taip vadinama “laisva” Ūso garbintojų spauda. Visų nespės trinti, o jei kas padaugins kopijas – tai tam tariu didelį ačiū. Visiems linkiu sėkmės kovoje už prigimtinę vaiko teisę į gyvenimą nesmurtinėje aplinkoje!

 8. tikras lietuvis:

  Ei jūs, Venckienė gynėjai, – ko ji slapstosi, o neina kautis, jei jaučiasi ęsanti teisi?

 9. kuzis:

  gydytojau patark.. pagal TIESA teisejas yra gynejas santvarkos tautos, siuo atveju parklupdytos..
  nesiplesyk kad nesusirgtum pats daktare, nes TIESOS sioje istorijoj tiek kiek reikia kad mastyt ir pasitvirtnti SAU, pasilyginti ar ko nepraleidome matyme kas darosi cia, pasaulyje..
  mergaite gimusi is menkai issivysciusiu teveliu, todel save plesytis galima ir kitur, gyvunu globoj pvz

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: