S.Dariaus ir S.Girėno atminimui skiriamas bėgimas „Ir stok už garbę Lietuvos!“ (4)

Kaunas_begimasŠių metų gegužės 1 d. Istorinė Prezidentūra kviečia kultūros, sporto mėgėjus bei visus svajoti ir įgyvendinti svajones nebijančius žmones išreikšti pagarbą legendiniams lakūnams Steponui Dariui ir Stasiui Girėnui, prieš 80 metų perskridusiems Atlanto vandenyną. 11.30 val. Istorinės Prezidentūros kiemelyje bus atidaryta fotografijų paroda „Vardan tos Lietuvos! Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gyvenimo skrydis”, o 12 val. startuos bėgimas „Ir stok už garbę Lietuvos!”. Renginį globoja Prezidentas Valdas Adamkus.

Bėgimą „Ir stok už garbę Lietuvos!“ rengia Istorinė Prezidentūra Kaune kartu su Kauno miesto savivaldybe, Kauno bėgimo mėgėjų klubu ir Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija. Bėgimą ir parodą iš dalies finansuoja Kultūros rėmimo fondas bei Kauno miesto savivaldybė.

Renginio organizatoriams geranoriškai talkina daugybė organizacijų ir įmonių: Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, Divizijos generolo Stasio Raštikio Lietuvos kariuomenės mokykla, Lietuvos kariuomenės Karinės oro pajėgos, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų mokykla, Informacijos technologijų mokymo centras, UAB „Nortijos Grupė“, Kauno Rotary klubas „Romuva“. Renginio informaciniai partneriai – Lietuvos Radijas ir dienraštis „Kauno diena“.

Daugiau žinių apie renginį rasite čia.

Registracija bėgimui čia.

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , , , , .

4 komentarai

 1. Nepolitikas:

  Ir aš ateisiu pažiūrėti, įdomu kiek ten bus idiotu. Jog tai yra prezidentės „piaras“, o vėliau bus pranešta – prezidentes reitingas vėl pakilo.

  • bukagalviui:

   Ar nors straipsį skaitei? Ar tik rašineji kad rašytai? Apie “idiotus”,-tai tu čia apie save. Ar bent žinai, kad Istorine Prezidentura yra Nacionalinio M.K Čiurlionio Muziejaus skyrius. Išvis, iš kur tokia neapykanta savo šaliai? O gal atidirbėji už rublius?

   • Nepolitikas:

    Gal būt – „Apie “idiotus”,-tai tu čia apie save.“, kadangi ateisiu pažiūrėti. Na, o kas iš mūsų bukaprotis, parodys laikas. „Ar bent žinai, kad Istorine Prezidentūra yra Nacionalinio M.K Čiurlionio Muziejaus skyrius.“, o Adamkus yra Nacionalinio M.K Čiurlionio Muziejaus skyriaus vedėjas, ar ne? O „savo šalis“ tai yra : Kauno miesto savivaldybe, Kauno bėgimo mėgėjų klubu ir Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija. Bet tai yra tavo šalis. Mano šalis – tai kovo 11, tie-sos, ir t.t. „O gal atidirbėji už dolerius?“ Taip durnai bėgant, pagal korupcijos norus, galima ir iš Lietuvos „pabėgti“….

    • bukagalviui:

     Tavo logika gelezinė… Jei Adamkus būtų kovo 11 akto signataras, tai išsižadetai ir Lietuvos, manau…arba priklausytų judėjimui “Tie-sos”, tai tiesa tau jau nerūpėtų. Lietuvos bėgimo mėgėjai, tai ne Lietuvos dalis (čia tavo geležinės logikos tęsinys) . O tai kas Lietuvos dalis-Etiopijos bėgikai…Reikia džiaugtis, kad kažkas ne tik prisimena Darių ir Girėna, bet ir organizuoja renginius jiems atminti. Taip pat ne visos valdžios iniciatyvos yra blogis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: