Iš gyvenimo pasitraukė aktorius Vytautas Šapranauskas (video) (38)

Vytautas Šapranauskas 1958-2013

Vytautas Šapranauskas 1958-2013

Balandžio 18 d. 14 val. savo namuose buvo rastas negyvas Lietuvos teatro ir kino aktorius, TV laidų vedėjas, humoristas Vytautas Šapranauskas.

Pasak Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininko pavaduotojo Antonio Mikulskio yra įtariama, jog V.Šapranauskas pats pasitraukė iš gyvenimo. Nepatvirtintais duomenimis aktorius rastas negyvas savo bute, vonioje, įtariama, kad pasikoręs.

Įvykį tiria Vilniaus apskrities (VPK) smurtinių nusikaltimų tyrimų tarnybos pareigūnai.

Balandžio 19 d. V.Šapranauskui būtų sukakę 55-eri metai.

Aktoriaus kūrybinį kelią V.Šapranauskas pradėjo teatre. Vaidino režisieriaus R.Tumino spektakliuose „Nusišypsok mums, Viešpatie“, „Vyšnių sodas“, „Maskaradas“, „Revizorius“, „Galilėjus“ , „Belaukiant Godo“, režisieriaus Oskaro Koršunovo spektakliuose „Labas, Sonia, Nauji Metai“, „P.S. byla O.K.“ ir kituose.

V.Šapranauskas vedė renginius ir populiarias televizijos laidas: „Šapro šou“, „TV šeškas“, „Puikusis šou“, TV3 „Šok su manimi“, „Chorų karai“, „Auksiniai svogūnai“ ir kt. Talentų šou „Lietuvos talentai“, „X Faktorius“ žiuri narys. Vaidino filmuose „Valentinas vienas“, „Zero 2”, „Vilniaus getas“, TV seriale „Moterys meluoja geriau“. Vaidino spektakliuose: „Belaukiant Godo“, „Trys seserys“, „Vilnius-Dakaras“, „Nusišypsok mums, Viešpatie“, „Vyšnių sodas“, „Maskaradas“, „Nuodėmių miestas“, „Mano žmonos vyras“ ir kituose. Yra įgarsinęs ir animacinius filmus: „Op“, „Garfildas“, „La troškinys“, „Zebriukas Dryžius“, „Ledynmetis 3“.

Pastaruoju metu V.Šapranauskas vaidino „Domino“ teatre.

V.Šapranauskas apie save DELFI konferencijoje 2012 rugsėjo 5 d. (DELFI.tv):

2012 balandžio 19 d. Vytauto Šapranausko gimtadienis. „Švieski man vėl“ iš tos dienos „Juodojo humoro vakaro“:

Užuojautą dėl aktoriaus V.Šapranausko mirties Velionio artimiesiems ir visiems, kam ši netektis skaudi ir liūdna pareiškė Seimo Pirmininkas V. Gedvilas.

Seimo Pirmininko teigimu, netekome išskirtinio talento asmenybės, kurio balsas, šmaikštus žodis, išmintis kelis dešimtmečius skambėjo televizijos ekranuose, teatrų scenose. „Velionis buvo iš tų žmonių, kurio biografija ir kūryba neatskiriamai sutapo su Lietuvos teatro, kino ir televizijos raida, įsimintiniausiais jos etapais“, – užuojautoje sako V. Gedvilas.

Pasak Seimo vadovo, Anapilin iškeliavus vienam talentingiausių mūsų aktorių, televizijos laidų vedėjų, teatro, kino ir televizijos bendruomenė patyrė skaudžią netektį. „Telydi mūsų visų pagarba ir šviesus atminimas Vytauto Šapranausko vardą“, – rašoma Seimo Pirmininko užuojautoje.

Savo užuojautą iš gyvenimo pasitraukusiam V.Šapranauskui  pareiškė ir TV3 televizija, bei kiti jo kolegos ir bendradarbiai.

„Labai mylėjome ir gerbėme Vytautą, visada palaikėme ir rėmėme šį talentingą menininką. Nepaprastai liūdną dieną reiškiame nuoširdžią užuojautą mūsų kolegos Vytauto Šapranausko artimiesiems ir bendražygiams. Tai didžiulė netektis visai Lietuvai. Kol kas sunku susitaikyti su mintimi, kad šio žmogaus nebėra“, – rašo TV3 televizijos generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: