V. Vrubliauskienė. Kokiam teismui atiduodame žmogų, sudrebinusį sistemą? (49)

Margaritos Vorobjovaitės nuotr.

Margaritos Vorobjovaitės nuotr.

Stebint jau nebestebina, bet dar vis skauda. Portalui Delfi ir Lietuvos ryto laikraščiui rašinėjant, kaip N.Venckienė „nevykdė“ teismo sprendimo, norisi rašinėtojų paklausti: ar  atiduotumėt savo vaikus moteriai, sudalyvavusiai pedofilijos byloje kaip įtariamojo draugė?

O aklai tikintiems ir pasitikintiems Lietuvos teismais, „duok,Dieve“ tokių pat „teisingų“ sprendimų kada nors jų gyvenimo keliuose. Teigiantiems apie mergaitės gerovę pas biologinę motiną, „duok, Dieve“ tokios pat „gerovės“ jų vaikams ir vaikaičiams, trims kartoms į priekį.

Svarstau kaip čia teisingiau kreiptis – mieli žmonės ar vargšai vergai? O gal  paliksiu šiuos abu kreipinius ir kaip kam patogiau, tam ir prisiskirkit save. Į Jus kreipiasi „patvorinė“, viena iš „gaujos“, „minios“, „kloninė“, „kedofilė“, „aptriušelė“, „bemokslė“ anglų filologijos, anglų kalbos ir literatūros dėstytojos specialybę įgijusi, Amerikos koledže dėstytojavusi, šiuo metu jau 16-us metus dirbanti su vaikais, paaugliais ir jaunimu, mokytoja.

Visai nesenai praūžė per Lietuvą šauni akcija Savaitė be patyčių, ypač aktyviai sujudinusi mokyklos socialinius darbuotojus ir mokinius. Tačiau, ko verti žodžiai, kuomet veiksmai mūsų jaunąją kartą mokina atvirkščiai? Kaip gudriai Pavilionienė ir Kuodytė buvo paverstos „užgauliojamomis“ aukomis, vykstant komisijos posėdžiams dėl N. Venckienės neliečiamybės. O ar kas nors papasakojo apie šių personalijų elgesį su paprastais žmonėmis? Žmonėmis, atėjusiais įrodyti tiesą, matytą savo akimis, patirtą smurtą ir sužeidimus, apie suplėšytą Lietuvos vėliavą, beje, niekam šis faktas nebuvo įdomus, apie išneštą iš namų senolę, siaubingai žeminančiu būdu, visiems leidžiant matyti kas po jos sijonu, atidengtu pilvu, basomis kojomis. Ar Pavilionienė ir Kuodytė paklausė tų žmonių, užuot uosčiusios juos praeinančius (suprask smirda) – žinia, nes „patvoriniai“– kaip jiems gyvenasi dabar?

Esu tikra patriotė, myliu savo Gimtinę. Šiuos jausmus puoselėju ne tik savo vaikams, tačiau ir mokiniams. Mokinu būt drąsiais, išdidžiais žmonėmis. Visuomet švenčiau Vasario 16-ąją , Kovo 11-ąją. Būtuoju laiku, gali kas nors pastebėti. Privalau atsiprašyti Tautinio Jaunimo – tikrų patriotų, beje,  išvadintų „naciais“, nors tam jokio pagrindo nėra. Privalau atsiprašyti ir paaiškinti kodėl nebešvenčiu šių dienų. Kuomet gerb.J. Panka su šypsena žygiavo eisenoje, visi nešė Lietuvišką atributiką ir vėliavas, aš pasigedau Garliavos šturmo metu suplėšytos, sudraskytos vėliavos. Būčiau ėjusi ir aš toje eisenoje, jei jos pradžioje būtų plevėsavusi daug skausmo patyrusi, ašaromis moterų, vyrų dejonėmis, vaikų klyksmu pažymėta Tikroji Lietuvos vėliava.

Nebegiedu ir Lietuvos himno, kuomet viso pasaulio lietuviai gieda kartu. Buvusi Lietuvos valdžia užgniaužė manyje Lietuvos himno žodžius ir balsą.

Kai kam gali pasirodyti, kad nuleidau rankas. Ne, mielieji, nenuleidau. Bandau sudėlioti viską į savo vietas, nes atėjo metas perkratyti draugus, pažįstamus, vertybes, pasikeitusias po Gegužės 17-osios ir netgi buvusius „apkasų“ bendražygius, atsiskleidusius tikromis spalvomis. O tuo tarpu, kas galite – giedokite ir, prašau, kuo garsiau. Neškite vėliavas, ir kuo aukščiau iškėlę. Nes mes: patvoriniai, kedofilai, naciai, minia – esam tie, kurie labai nepatogūs Lietuvos valdžiažmogiams. Todėl mus viešai ir žemina, priskiria etiketes, pravardžiuoja ir tyčiojasi, uostydami mus praeinančius, nes kas po to išdrįs iš padoriai ir švariai prie TV ekranų sėdinčios visuomenės prisijungti prie tokių marginalų?

Mūsų žeminimas ir niekinimas, bandymas mus parodyti kaip neišprususius, keliančius triukšmą, bedarbius – tai tik  gerai apgalvotas kai kurių tarnybų žingsnis, labai gerai įvaldytas kai kurių mūsų Seimo narių ir žiniasklaidos atstovų. Retas išdrįs pasakyti, kad „karalius yra nuogas“. Ta tikroji TIESA labai nepatogi pedofilijos „herojų“ šalininkams. Tokia nepatogi, kad žūt būt reikėjo nubausti žodžio TIESOS rašytojus. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu.

Kokia didelė baimė, nors ir per milimetrą, priartėti link TIESOS. Vienintelis ginklas, komanda – pulk. Tik  puolimas kartais pavirsta savęs paties išjuokimu. Kalbu apie Pavilionienės priekaištus A.Klevečkai, kad šis kalba remiantis gandais, tuo tarpu, pati Seimo narė daro ne ką kitą, o skleidžia gandus neva mergaitė „nenorinti“ matyti diedukų. Šiaip pasakė, kad pasakyt, be jokių įrodymų. Tuo tarpu biologinė motina viešai prašo pagalbos, teigdama, kad mergaitei pastoviai skauda pilvą, galvą – ir nieko, ramu. Šiai mergaitei laisvai lakstant Klonyje su vaikais po pievelę, žaidžiant su baltu katinu, nei galvos, nei pilvo neskaudėjo. Mes liudininkai to. Ji drąsiai lakstė pro žmonės ir juokėsi tikra vaikiška šypsena kartu su mūsų vaikais, jos draugais, kurie lygiai taip pat dabar yra skriaudžiami, nes nežino kur jų draugė ir kodėl ji matė net 8 rankytes tą rytą, kuomet buvo prikelta pjūklų garsų ir žmonių aimanų. Nors Pavilionienės supratimu, ji privalėjo miegoti tuo metu. Ir prie lango ją statė ne N. Venckienė, bet niekam tai nesvarbu. Svarbu, kad ieškoma bet ko, kuo galima šią moterį apkaltinti. Tas tikrasis šio epizodo kaltininkas, tyli klastingai.

Pedofilijos byla apversta aukštyn kojom. Visi tai suprantam. Negalėjo nuteisti nei L.Stankūnaitės, nei A.Ūso, nei kitų anapilin išėjusių veikėjų. Suprantam kodėl, bet tylim. N. Venckienė buvo verčiama meluoti mergaitei, kad gudrumu išsiviliotų ją iš namų ir taip kur nors perduotų motinai. Motinai, kuri net su soc. darbuotojų ir psichologių pagalba per tiek laiko nesugebėjo įtikinti mergaitės eiti su ja, patikėti ja. Tuomet ėmėsi kaltinti N. Venckienę biologinės motinos sukandžiojimu. Nors mes ten buvom, mes liudininkai, kad viso to nebuvo! Tai grubus šmeižtas! Kaip ir šlykščiausias melas, kad advokatas Černiauskas mergaitės nenešė, ką „nustatė“ Klaipėdos apygardos prokuratūra : „Jis tik ėjo šalia L.Stankūnaitės, kuri nešė savo dukrą“. Kam kyla klausimų ar abejonių, šį baisų epizodą nesunkiai gali pamatyti bet kuriame internetiniame puslapyje. Tačiau, mielieji, mus nori įtikinti, kad tai ką mes matome, neturime tikėti savo akimis, nes mes  turime tikėti ir pasitikėti tik pačiu „humaniškiausiu teismu pasaulyje“. Va tokiam teismui mes atiduodame N.Venckienę, žmogų sudrebinusį sistemą.

Štai tokias vertybes turėdami, mes švenčiame ir giedame. Tik man kol kas himno giedojimas labiau primena tylų vergų  laisvės dainų ripavimą, vakare susėdus rateliu, po alinančios ir žeminančios darbo dienos.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .

49 komentarai

 1. Nijolė:

  Dėkui už straipsnį. Pritariu jums ir jaučiuosi kaip gyvendama slibino nasruose. Apie kokią demokratiją dar kalbama, baisiau nei prie Berijos

  • Aferistams:

   N.Venckiene – žudiko,narkomano bendrininkė..2012 04 26 23:01,Arvydas. Negalima skatinti žmones nepasitikėti teismais – vertinu tai kaip valstybės pagrindų griovimo veiksmą. Ypač seimo nariai – plepiai turėtų tai įsisąmoninti, nes seimo narys – pilietis, davęs priesaiką. Skatinkim pagarbą teismams, bažnyčiai, seimui ir kitoms valstybės institucijoms. Lietuvi, nelaidyk liežuvio, neprovokuok pesimizmo, skleisk šviesą, apie kurią kalba Lietuvos himnas..Nepasiduok melui, kurį sąmoningai skleidžia Linčo teismo atgyvenos Pakaunėje, Garliavoje. Aferistė „teisėja“ Venckienė, kaip pažymėjo prezidentas Valdas Adamkus, suvienijo Linčo teismo rėmėjus Lietuvoje, o tai yra valstybės pagrindų griovimas, neteisinės, totalitarinės sistemos kūrimas. Posovietinėje Lietuvoje yra problema: Ar galima leisti siautėti primityviems žudikams narkomanams kedžiams, ar galima leisti siautėti žudiko seseriai, klastingai pagrobusiai žudiko aukos vaiką? Ar galima leisti, vykstant tyrimui, viešai skelbti žeminančią informaciją apie įtariamus asmenis? Ar galima pataikauti kraujo ištroškusiai, Pakaunės miniai, ją sąmoningai klaidinti, kaip tą daro narkomano žudiko bendrininkė , teisėjo vardą žeminanti aferistė Venckienė? Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.

 2. dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com:

  Citata: “V.Vrubliauskienė. Kokiam teismui atiduodame žmogų, sudrebinusį sistemą? ”

  Mano atsakymas butu toks: Teismams, kurie Lietuvoje uz Lietuvos biudzeto pinigus NAIKINA Lietuvoje teisinguma!

 3. Ponia, Vida,dar yra Lietuvoje žmonių, kurie mato, supranta ir pakraupę nuo visko, kas pas mus vyksta. Mes, kurie nebuvome Klonio gatvėje, bet sekėme įvykius ir šiandien mums taip pat skaudu dėl Venckienės, dėl jos senų tėvų ir “išgelbėtos” mergaitės. Tiesa sakant, jau daug kuo nesistebime, kas vyksta Lietuvoje. Nykus vaizdas, kaip matome seimo narius, kurie balsuoja, atseit, kad Venckienė turėtų progą įrodyti, jog nekalta, kaip matome seimo narę Povilionienę, kuriai labiau rūpi gėjai, o ne vaikai, nukentėję nuo pedofilijos, kaip ponia Teišerskytė pakraupusi nuo Venckienę palaikančiųjų žmonių, o kur dar Kuodytė, kaip baidyklė iš miežių. Tiesa, dar nepaminėjau Matulo, kuris tiki valstybe…Ir būtų galima vardinti ir vardinti… Nusvyra rankos, apima gilus liūdesys ir sukirba klausimas – kas mus išgelbės, nuo mūsų pačių.

 4. suomis:

  O jeigu Ttauta išssirinktų kitą seimą (tikrą)? Tarkim per facebook’ą. Kuriame nebūtų partijų apskritai. Tai nieko nekainuotų, tik reikėtų pritarti minčiai.

 5. pensininkas:

  Štai, kaip samprotauja K.Apanavičiūtė LL:
  “Kas nors iš politikų ar diplomatų turi neleisti užvaldyti valstybės. Turi būti jau raportuojama į Europos Sąjungos organus ir į transnacionalinio saugumo organizacijas. Tai nėra tik „vienos šeimos drama“. Ši drama atskleidė sistemos įsisiautėjimą valstybėje – prokuratūros ir policijos žmonės nerinko. Šios struktūros neatspindi Tautos valios ir suvereniteto. Jos nėra Konstitucijoje kaip valdžia nurodytos.
  Tačiau jos siautėja. Nevaržomai. Iki pasityčiojimo. Iki sukarpytų 12 sekundžių įrašų. Iki kompromatų ir šantažų. Iki iš oro viena po kitos kurpiamų bylų – tiksliai pagal KGB ir GRU metodikas. „Duokite žmogų, o jau straipsnį mes jam pritaikysime“.

 6. Justina:

  Ačiū gerb. autorei už nuoširdų pasidalinimą patirta skaudžia tiesa. Stiprybės ir budrumo gerb. Neringai.

 7. Miekada nepatikėsiu,kad mergaitė melavo ar buvo primokytakaltinti motiną ir Ūsą. Niekada. Teismai, išteisinantys nusikaltėlius, žemina patys save ir teismų instituciją apskritai. NUSIKALTĖLIŲ IŠTEISINIMAS IR TEISIŲJŲ PASMERKIMAS, PERSEKIOJIMAS – TAI VALSTYBĖS NAIKINIMAS IŠ VIDAUS.

 8. Auksė:

  Tautinę V. Kudirkos Giesmę giedojau su pasidžiavimu sovietmečiu. Dabar, kai jis tapo naujųjų nomenklatūrininkų pavergtos Lietuvos himnu, mieliau su ilgesiu giedu:

  Skrisk, svajone, sparnuotoji mano,
  Kur kalneliai ir lygumos žalios,
  Kur švelnus taip malonus vėjelis,
  Kur toks žydras gimtasis dangus.

  Aukso arfa poetų garsiųjų,
  Ko likai tu bebalsė Tėvynei?
  O pažadink man meilę krūtinėj,
  Užmigdytas suvirpink stygas.

  Iš vargų ir dejonių graudžiųjų
  Mus išvesk į palaimintą šalį.
  Lai aukštybių Jėga Visagalė
  Mums skausme sugrąžina jėgas.

  (Vergų choras iš Dž. Verdžio operos “Nabukas”)

 9. Atas:

  Pritariu straipsnyje išdėstytoms mintims.

 10. him:

  Na koks dabar skirtumas kas ten kur stovėjo ar ėjo? Nusibodot su savo raudom jau.

 11. Kemblys:

  Jei Kedys išsigalvojęs primokino savo dukrą nesąmonių ir nebuvo jokios pedofilijos, tai nuo ko tada saugoma stankūnaitė po Drąsiaus mirties…….? Per tiek laiko valstybė išleido jos apsaugai neįsivaizduojamai daug pinigų!!!!

 12. Arūnas:

  prieš dvi dienas Delfyje tolerancija “patvoriniams”, “gaujai”, “kedofilams”, “violetiniams publicistams” ir N. Venskienei nepasižymintis dr. K. Jovaišas staiga priėjo man netikėtų išvadų:
  “ar N. Venckienė padarė tam tikrų nusikaltimų požymius formaliai atitinkančią veiką, o tas, ar ji neišvengiamai turėtų būti atnašaujama ant teisingumo aukuro. Atsakymas yra veikiau „ne“ nei „taip“. Dėl dvejų priežasčių. Pirma, kai nusikaltimai yra nesunkūs, o bylos teisminės perspektyvos miglotos,”
  Šis “atnašavimas” tai susidorojimas, kad sunaikinti metų metais gniuždomą N. Venskienę, kad užčiaupti visus, kurie netiki prokuratūros pilamais melais, kurie neabejoja, kad teismų sistema yra pūnanti. Kodėl “teisingoji” prokuratūra viešai neatsako į viešoje erdvėje jai skelbtus 200 klausimų, o eilinį kartą pučia melo burbulą, kaip trapi moteris sumušė “muštynių sporto meistrą”, arba kaip po pusę metų suranda, kad N. Venskienė sukandžiojo Stankūnaitę. Liūdna, kad 80 seimo narių sako, kad jiems nesvarbu, ar kando Venskienė, ar nekando, bet ant laužo ją, ant kruvino “teisingumo aukuro”. Už ką- už pavogtus milijonus (bet ne ji Lietuvą apvogė), už benamius ir išvarytus iš Tėvynės (nė vieno ji neišvarė), už kasdieną nužudomus ir nusižudančius (ne ji tam sudarė sąlygas). Ji, sako, didžiausia nusikaltėlė, ji Stankūnaitę įkando…

 13. lietuvis:

  “Štai tokias vertybes turėdami, mes švenčiame ir giedame. Tik man kol kas himno giedojimas labiau primena tylų vergų laisvės dainų ripavimą, vakare susėdus rateliu, po alinančios ir žeminančios darbo dienos.” SIAIS ZODZIAIS VISKAS PASAKYTA

 14. Marija:

  Pritariu gerb.autorei. Labai skaudu nuo tos neteisybės. Netikiu nė vienu šių valdžiažmogių žodžiu. Stebint iš šalies visa tai atrodo kaip klaiki siaubo istorija. Toks teisingumas ir t o k i a teisybė atgrasi. Galima tik įsivaizduot,kokio masto yra pedofilijos klano galybė,kitaip ji nebūtų taip aršiai ginama. Visa teisėsauga yra išsigimusi ir morališkai degradavusi, neduok, Dieve, patekt į jos pragarišką sukūrį…Belieka palinkėt N.Venckienei ištvermės.
  Negi jie galvoja, kad žmonės tokie kvaili? Juk viską matome ir gerai suprantame. Ir vis dėlto tikiu, kad tiems niekadėjams geruoju nesibaigs tas visas melas, purvas ir žmonių niekinimas….

 15. Darijus:

  Ponia Vida, Jūs ne viena. Aš elgiuosi ir mąstau lygiai taip pat.

 16. Reda:

  Viskas dar tik prasideda.Tik kitame lygmenyje.Žmonių viduje.

 17. Nepolitikas:

  Gerai parašyta. Dauguma taip elgėsi. Aš ir mano kaimynai jau senai nešvenčiam nei Vasario 16-ąją , Kovo 11-ąją, net vėliavų neiškabinam – gieda švęsti, kada „už durų“ valstybinis maras. Vasario 16-ąją švęsdavom sovietmečiais ir ne slaptai, o atvirai – garažuose, net snapsą eidavom nupirkti, užsidėjus savanorio kepurę. O dabar… sąžiningai gėda – jog valstybės nėra, o greit ir žemės, t.y. Gimtinės neliks. Taigi reikia minėti mirties dieną, o ne gimtadienius švęsti. Mokytoja rašo: „Pedofilijos byla apversta aukštyn kojom.“ Bet mes žinom tvirtai – Pedofilijos byla parodė, kad mūsų valstybė apversta aukštyn kojom. Kad mūsų vaikai nemokinami, o jiems taikomas dresiravimas(testinis, seksualinis ir t.t.), kuris priveda prie protinio bukumo(žr. „Protinio bukumo pagrindai“). O visuomenė, kaip šunauja – vienas kitą gatavi sukandžioti, ir nekaip negali suprasti, kad jų „varovai“ yra nešios Gimtinės mylėtojai. .. Ar ne taip yra?

 18. Inga Baranauskienė:

  Nieko žmonės. Didysis NKVD budelis Ježovas prieš sušaudymą padarė išvadą, kad Dievas vis dėlto yra. Nušvis protelis ir mūsų saugumiečiams, ir visiems jų parankiniams – sistemos savilikvidacijos mechanizmas tokiais atvejais įsijungia neišvengiamai.

 19. Dekingas uz straipsni.Buvau seime pries 23m.,saugojau isrinktuosius.Buvau ir Neringos palaikyti.Visa kelia i Alytu buvau paskendes neviltyje,bet nepasiduodam, tik vienybe,aktyvumas,viesumas,reikia sunaikinti ta korupcini-komunistini klana.

 20. et:

  Noriu šiek tiek užsistoti ir seimą. Kažkodėl niekas nekalbate apie tai, kad po Venskienės sijonu bando slėptis Uspaskichas nuo teisingumo. Ar ne dėl to jis taip ilgai tempė gumą tai pats “sirgdamas”, tai partnerę sarkdindamas? Jis juk vienintelis Venskienės “užtarėjas” seime patapo. Kam jau kam, bet tik jam labai naudinga Venskienės gynėjų rankomis sukelti visišką nepasitikėjimą Lietuvos teisėsauga. Nors mano įsitikinimu, teisėsauga yra panašiai pasidalinusi kaip ir visa Lietuva.

  Keisčiausia tai, kad ta dalis, kuri kenkia Venskienei, tokie kaip Ūsą išteisinęs teisėjas Fiodorovas, jei tikėti Drižiaus versija, galimai yra Paulausko/Sadecko įtakos zonoje (Darbo parija), o kaltinimus Venskienei pateikę Kėdainių teisėjai galimai yra paties Kėdainių “kniaziaus” Uspaskicho įtakoje.
  Taip kad labai daug keistų dalykų matosi stebint iš šono.

  • et:

   pasižiūrėjau google kas dar išspausdino šį straipsnį. Radau kaunodiena.lt ir klaipiedos diena.lt Kiek žinau, tai ROMANOVO laikraščiai, jei dar neparduoti ar konfiskuoti. Pabandžiau įkelti šį savo komentarą – nei vienas nepriėmė. Nors klausimą apie automatinę cenzūrą priėmė. Taip kad pamažu aiškėja ir kas suinteresuotas prakošti tiktai vienpusiškas nuomones mūsų portaluose.

   Beje ir alkui tai garbės nedaro, nes ir čia egzistuoja automatinė cenzūra, nes nepraleido citatų iš V.Krėvės prisiminimų apie Lietuvos okupaciją. Ir tai kelia įtarimą, kad ir šis portalas orentuotas į vienpusiškai formuojamą nuomonę, kuri nėra Lietuvos patriotų naudai. Deja. Ar tai su redakcijos žinia? O gal cenzūra tame serveryje, kuriuo naudojamasi?

  • Uspaschiką:

   teisia už 23 milijonus,o kodėl kitų vagių neteisia.Valdovų rūmai 200 milijonų išgaravo,VEKS 106 milijonai,operos ir baleto teatras 80 milijono,stadionas 60 milijono.Žuvis pūsta nuo galvos,naivus žmogeli,seimo užtarėjau.

 21. Žaltys:

  Apie V. Matulevičių: prieš dešimtmetį jis savo TV laidose ištisai atakovo V. Upatskych, demaskavojo jo finansinius nusikalstamus veiksmus. Dabar pasimatė kad jiedu kolegos?

 22. kaunietis:

  tarp Viktoro ir pedofilijos bylu tik vienas panašumas. Veikia tapati NEteisine valstybe. Tik Viktoro visai paprastoje byloje per 5 metus niekaip negali rasti sprendimo. O va pedofilijos byloje su keletu lavonu, labai greit viskas sprendžiasi.

 23. Samosa:

  Sparčiai pakalnėn rieda Lietuva,
  Ilgai teriota svetimų be galo.
  Savų apspjaudyta ir pragerta…
  Kas ją užkels atgal ant pjedestalo?

  Aleksas Navickas.

 24. vakarienė:

  Sisteminiai ripuoja,kad pedofilijos nėra ,nes mes varguoliai tik giedot temokam,kad melas jiems yra tiesa!Pašokim tango,graudų ,israiškingą,nors širdys persmelgtos krauju,o jie šaipysis ,glebesčiuosis,kad nieko čia nūnai nėra.Sustok,palauk nors minutelę ir pasvarstyk …… ar taip mes norėjome gyven?,Kam gynėme tą laisvę ,jei nieko padaryti negali?.Raitysis jie,kurie taip trypia mūsų laisvę ,pamynė vaiko ašaras,skausmus ,ateis ,manau kitoks rytojus,ir ŠIE TEISUOLIAI stos teisman PRIES MUS VISUS.!!!!!!

 25. piliete:

  dziaugiuosi zmonimis kurie bet kokioj situacijoe remia teisybe as jus visiskai palaikau ir sutinku kad zmogu ,,drauga” pazinsi nelaimeje va tai ir yra zmogiskumas.As tikiu Neringa ir visais patvoriniais ,nes kokiam zmogui reikejo but kad atsisakyt karjeros darbo mokslu kad vaika padaryt laimingu tik ?????????? jei nebuvo pedofilijos kam iszudyta tiek zmoniu as tikiu mergyte ir man niekas neirode kad tai negzistuoja.tikiuosi kad kova dar nesibaige.

 26. štai tokia tiesa:

  youtube.com/watch?v=cxeVJbgDeAc

 27. J.J.:

  Taigi, rytoj jie susidoros su Neringa, poryt su bet kuriuo kitu, kuris tik išdrįs suabejoti KLANO galia. Sustiprintomis policijos pajėgomis, su “oficialiais” šventimais. Išniekinę Lietuvos valstybės vėliavą, himną, Konstituciją, pasiruošę parduoti ir jos teritoriją. Tokio košmaro Lietuvoje dar nebuvo, kad be karo, be epidemijos, ne kokios nors stichinės nelaimės Lietuva netektų beveik trečiosios dalies gyventojų. Pasižiūrėkit į gamyklas – vaiduoklius, į visuose kampeliuose styrančius griuvėsius, į vis labiau ryškėjantį dorovinį nuosmukį, įnirtingai peršamą per visokius “realybės šou”. Matyt, to ir siekiama, kad mes patys imtume nebekęsti savo valstybės, nes daugeliui mūsų ji siejasi su mafijos pastatyta valdžia. Ar leisime įgyvendinti M. Suslovo scenarijų: “Lietuva – be lietuvių”. Neturiu nieko prieš kitų tautybių žmones, nuo amžių gyvenusius šioje žemėje. Priešingai, turiu tarp jų daug puikių draugų, bendradarbių, kuriais galiu pasitikėti. Tačiau mafijai ir jie nereikalingi. KLANAS pavogė mūsų nepriklausomybę.

 28. grazina:

  Labai puikus str.,pasakantis visa teisybe,pritariu kiekvienam zodziui ir nuosirdziai dekoju.

 29. Vidmantas:

  Labai teisingai parašyta ir džiugu, kad Lietuvoje dar ne visi apakę , skiria tiesą nuo melo, gėrį nuo blogio, o Lietuvos TV ir beveik visos kitos informavimo priemonės skleidžiančios įžulų melą, kaip jūs teisingai įvardinote vargšams vergams, rodo kokiu baisiu virusiu užsikrėtusi mūsų visuomenė ir vienintelis vaistas nuo šio viruso SAŽINĖ ir prisiminti kas mūsų krūtinėje plaka.

  • Kemblys:

   Mūsų visuomenėje laaabai daug skaudulių, šis yra šlykščiausias. Piktadariai ir piktavaliai neturi sąžinės, jiems nusispjauti kas krūtinėje plaka. Tavo vaistai neveikia jų. Lietuviai, kaip ir kitos tautos, didžiuojasi dorove – savo protėvių palikimu. Dorovinės savybės buvo išugdytos gentinėje visuomenėje. Valstybinėje visuomenėje baigiame jas iššvaistyti. Jei norime sutvarkyti santykius visuomenėje, turime peržiūrėti sociologijos pamatus.

 30. Vidmantas:

  O čia abejojantiems, kad tai vyksta iš tikruju ir masiškai : https://www.facebook.com/photo.php?v=563619020344907

 31. Andrius:

  Geras ir teisingas straipsnis,tik ar ne laikas i dienos sviesa kelti pagrindinius itariamuosius tokius kaip sadeckas ,,ekskoisaru,,biuro ikurejes,uso sugulovas kleboniskio miske…manau nuo jo reiktu pradeti tardymus, nes zmones kalba kad jo kontoros istikimi ,,šunes,,ir nuzude Drąsiu,usa,kitus neparankius ir nors kazka zinancius apie sia byla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: