Netekome garsaus ornitologo Vytauto Pareigio (3)

V.Pareigis, asmeninio arch. nuotr.

V.Pareigis, asmeninio arch. nuotr.

Kuršių nerijos nacionalinio parko kolektyvą trečiadienį, balandžio 10 dieną, sukrėtė netikėta žymaus ornitologo Vytauto Pareigio mirtis.

Vieno žymiausių šalyje paukščių stebėtojo V.Pareigio kūnas trečiadienio naktį buvo aptiktas Klaipėdos rajone, Ketvergių kaime esančiame žvyro karjere. Manoma, kad gamtininkas neatsargiai lipė ant tirpstančio tvenkinio ledo ir paskendo.

„Pasiekusi žinia, kad 2013 m. balandžio 9 d. netekome Juodkrantiškio ornitologo Vytauto Pareigio, sukrėtė ir nepaliko abejingų nė vieno, kam teko susidurti su šiuo Žmogum. Sunku patikėti, kad ką tik su šiuo Žmogum kalbėta…, prieš akis iškyla energingo, geraširdžio, gamtą mylinčio Vytauto veidas“ – rašoma Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos pranešime.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

3 komentarai

 1. Birutė:

  Tai TIKRAS žmogus, nuostabaus būdo, puikus tėvas, užauginęs tris vaikus, tikras GAMTININKAS, tai vienas iš iškiliausių mano kursiokų. Šiandien per ašaras nematau kelio… Labai užjaučiu Ligitą, Martį, Laurį ir Rūtelę. Laikykitės kaip nors, nepalūžkit 🙁

 2. Zylė juodkrantiškė:

  Visi juodkrantškiai priblokšti, o ypač tie, kurie artimiau pažinojo Vytautą ir visą jo šeimą. Jokios kitos mintys mums neina į galvą, tik ta viena: na, kaip taip galėjo atsitikti? Žmogus puikus, darbštus, niekada niekam blogo nelinkėjęs…
  Nuoširdi užuojauta Jums – Ligita, Laurynai, Martynai ir Rūtele…
  Šviesios atminties Vytauto kelionės vyks jau žvaigždžių takais – lyg paukščio…

 3. Birutė:

  Šeštadienį palaidos ir liks tik šviesus atminimas. Pats šviesiausias, tikrai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: