Komisijos daugumos sprendimu siūloma panaikinti N.Venckienės teisinę neliečiamybę (video) (9)

Komisijos posėdis | Alkas.lt nuotr.

Komisijos posėdis | Alkas.lt nuotr.

Garliavos šturmo vaizdo įrašo nedidelę ištrauką pamačiusi laikinoji Seimo komisija nusprendė siūlyti leisti atimti teisinę neliečiamybę iš „Drąsos kelio“ frakcijos lyderės Neringos Venckienės.

Pareigūnai laikinajai komisijai pateikė vos vieną iš penkių epizodų, kurio trukmė – 12 sekundžių. Vieniems komisijos nariams to pakako, o kiti sakė manantys, kad tokia trumpa ištrauka tik iškelia daugiau klausimų, nei pateikia atsakymų.

Septyni komisijos nariai balsavo už prokuroro prašymo tenkinimą pilna apimtimi, taikant netgi suėmimą, o penki komisijos nariai balsavo prieš.

Galutinį sprendimą dar turės tarti Seimas.

Komisijos pirmininkas V.Saulis apie komisijos sprendimą:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .

9 komentarai

 1. pensininkas:

  Kas matėt tuos 12 sek, pasakykit nugriuvo tas sambo Pasaulio vicečempionas nuo Neringos smūgių, ar ne?

 2. Birutė:

  Liūdna,kad didžioji dauguma seime sudaro mankurtai ir zombiai,kurie vykdo nusikaltėliškus pedofilinių iškrypėlių įsakymus.

 3. Nomeda:

  Kažkokie keistuoliai kedofylai čia reiškiasi – mūru stoja už žmogžudžio sesutę

 4. TIESA:

  SUNKU PATIKĖTI,KAD MŪSŲ VALDŽIANŽMOGIAI BAIGĘ NUŽMOGĖTI,KOKS SUPŪVĘS JŲ VIDUA,KAŽKOKIOS BEDVASĖS BŪTYBĖS CEMENTINIAIS VEIDAIS NAIKINA MŪSŲ TAUTĄ,O KOKĮ PAVYZDĮ RODO JAUNIMUI,IŠ KUR KYLĄ PATYČIOS,DIENA BE PATYČIŲ IR PATYS TYČIOJASI IŠ TAUTOS,BET JIE UŽMIRŠO LAZDĄ TURI DU GALUS,IR ATEIS TĄ DIENĄ,PRIEŠ AUKŠČIAUSIĄJĮ VISI LYGŪS

 5. NETIKIU:

  Kaip galima susidaryti vaizdą per 12 sekundžių? Ar susimastė kas nors kas tuos veiksmus trukusius 12 sekundžių išprovokavo? Ir taip lyg niekur nieko netgi iki suėmimo. Kur logika?

 6. Žaltys:

  Po didžiosios Spalio socialistinės revoliucijos Tarybų Rusijoje teismus vykdė visi, kas tik turėjo “naganus”. Panaši tvarka buvo ir Kambodžoje, kuomet raudonieji khmerai turėjo teisę be teismo nubausti “netikėlį” profesorių. Raudonieji khmerai liepdavo senukui profesoriui lipti į palmę nuskinti vaisių, jei profesorius to padaryti nepajėgdavo, jis viešai būdavo paskelbiamas inteligentu ir sušaudomas. Jei kalbam apie Lietuvą tuomet matau tik vienintelę išeitį: Seimas turėtų priimti Įstatymą dėl Venckienės apsaugos nuo visiems kitiems taikomos atsakomybės už Įstatymų pažeidimus arba jų nevykdymo. Tas Įstatymas galėtų būti maždaug toks: Jei Venckienė tvirtina kad ji gynė nepilnametę brolio dukrą nuo pedofilų – ji besąlygiškai atleidžiama nuo atsakomybės. Ir visiems bus gerai.

 7. Atgalinis pranešimas: Balandžio 9 d. „Drąsos kelias“ prie Seimo surengs N.Venckienės palaikymo mitingą | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: